Anglia - Polska 2:1 - 12.10.2005 Manchester

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ

Kto wygra mecz Anglia - Polska w Manchesterze??

Czas głosowania minął 12 października 2005, 13:41

Anglia
11
13%
Polska
38
46%
Będzie remis.
34
41%
 
Liczba głosów: 83
herr_braun

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 kwietnia 2004
Posty: 701
Rejestracja: 01 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 26 września 2005, 13:41

Selekcjoner reprezentacji Polski Paweł Janas powołał 23-osobową kadrę na towarzyski mecz z Islandią w Warszawie (7 października, godzina 17:00) oraz eliminacyjny mecz Mistrzostw Świata z Anglią w Manchesterze (12 października, 20:45 czasu lokalnego).

Wśród powołanych znalazł się jeden debiutant - Marcin Kaczmarek z drużyny beniaminka Orange Ekstraklasy Kolportera Korony Kielce. Uznanie w oczach selekcjonera znaleźli również dwaj piłkarze zbierający wysokie noty w rozgrywkach ligowych: pomocnik Pogoni Szczecin Przemysław Kaźmierczak oraz napastnik Wisły Kraków Paweł Brożek.

Do reprezentacji, po przerwie spowodowanej kontuzjami, wracają Jerzy Dudek i Jacek Krzynówek.

3 października kadra rozpocznie zgrupowanie we Wronkach. Do Warszawy nasi piłkarze przyjadą na dzień przed meczem z Islandią. Wylot do Anglii zaplanowano na 9 października.

Bramkarze: Jerzy Dudek (1973, Liverpool FC, Anglia, 51A), Artur Boruc (1980, Celtic Glasgow, Szkocja, 10A), Wojciech Kowalewski (1977, Spartak Moskwa, Rosja, 5A).

Obrońcy: Marcin Baszczyński (1977, Wisła Kraków, 24A), Jacek Bąk (1973, Al Rayan, Katar, 65A-2 gole), Tomasz Kłos (1973, Wisła Kraków, 65A-5 goli), Tomasz Rząsa (1973, ADO Den Haag, Holandia 32A-1 gol), Mariusz Jop (1978, FK Moskwa, Rosja, 5A), Michał Żewłakow (1976, Anderlecht Bruksela, Belgia, 49A-1 gol), Dariusz Dudka (1983, Wisła Kraków, 4A).

Pomocnicy: Jacek Krzynówek (1976, Bayer Leverkusen, Niemcy, 51A-8 goli), Kamil Kosowski (1977, Southampton, Anglia, 37A-4 gole), Sebastian Mila (1982, Austria Wiedeń, 20A-3 gole), Arkadiusz Radomski (1977, Austria Wiedeń, 15A), Mariusz Lewandowski (1979, Szachtar Donieck, Ukraina, 20A), Radosław Sobolewski (1976, Wisła Kraków, 11A-1 gol), Euzebiusz Smolarek (1981, Borussia Dortmund, Niemcy, 7A-1 gol), Przemysław Kaźmierczak (1982, Pogoń Szczecin, 1A), Marcin Kaczmarek (1979, Kolporter Korona Kielce, 0A).

Napastnicy: Maciej Żurawski (1976, Celtic Glasgow, Szkocja, 46A-15 goli), Tomasz Frankowski (1974, Elche, Hiszpnia, 15A-9 goli), Grzegorz Rasiak (1979, Tottenham Hotspur Londyn, Anglia, 22A-6 goli), Paweł Brożek (1983, Wisła Kraków, 1A-1 gol).

Źródło: http://www.kadra.pl/index.php?strona=news&id=40497

No więc wielki (miejmy nadzieje) mecz z Anglią zbliża się wielkimi krokami. Zostanie onn poprzedzony towarzyskim spotkaniem z prezentującą wyspiarski styl Islandią. Ja liczę na przynajmniej remis.

Jak oceniacie powołania Janasa?
Jakim składem powiniśmy zagrać z Anglikami?


Ja pozytywnie oceniam powołania, zwłaszcza Kaźmierczaka oraz debiutanta: Kaczmarka, świentego dryblera z Kielc. Obaj powinni wyść z Islandczykami a ten pierwszy jest moim faworytem w meczu z Anglią.
Sądze że bronić powinien Boruc a nie Dudek, który jednym kiksem może zniweczyć dobry wynik. Oprócz tego nie gr on w swoim klubie i to bynajmniej nie tylko z powodu kontuzji.

W obronie Dudka, Bąk, Jop i Baszczyński
Pomoc to na dzień dzisiejszy Sobolewski i Kaźmierczak oraz po bokach Kosowski i Smolarek, obaj w dobrej formie a forma Krzynówka pozostaje niewiadomą, więc nie warto ryzykować!

Atak : Rasiak i Żurawski, ale trzeba pomyśleć czy nie warto plostawić na Brożka, którego powołanie również mnie ucieszyło


Maćko

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 września 2005
Posty: 14
Rejestracja: 08 września 2005

Nieprzeczytany post 26 września 2005, 14:32

Moim zdaniem będzie remis. Mam nadzieje że Anglicy nie znajdą formy do naszego spotkania. Potem to mi już zwisa :) Napewno bedzie bardzo ciężko bo Anglicy to jednak klasa sama w sobie.. Ale bedzie remis 8) Stawiam 1:1 bramka Zurawia i Polske zobaczymy w MŚ :-D


Troche o występach Biało-czerwonych z Anglikami

W swojej historii Anglia grała z Polską 16 razy: 9 razy wygrała, 6 razy zremisowała i raz przegrała, bramki 25:9
Mecze Polska-Anglia

rok wynik miejce
1966 1:1 Liverpool
1966 0:1 Chorzów
1973 2:0 Chorzów eMŚ
1973 1:1 Londyn eMŚ
1986 0:3 Monterrey MŚ
1989 0:3 Londyn eMŚ
1989 0:0 Chorzów eMŚ
1990 0:2 Londyn eME
1991 1:1 Poznań eME
1993 1:1 Chorzów eMŚ
1993 0:3 Londyn eMŚ
1996 1:2 Londyn eMŚ
1997 0:2 Chorzów eMŚ
1999 1:3 Londyn eME
1999 0:0 Warszawa eME
2004 1:2 Chorzów eMŚ
2005 ? : ? Manchester eMŚ


Moje serce jest biało - czarne a w nim Juve!!
kedzier

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 605
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 26 września 2005, 17:30

Po raz kolejny Anglicy stają nam na drodze do awansu do wielkiej imprezy... Który to już raz? :) Według mnie to podchodzi już pod jakiś paragraf o znęcaniu się nad narodem polskim :wink: Do tej pory tylko raz nam się udało ich wyeliminować (pamiętny 73' :roll: ) ale teraz nadarza nam się okazja aby się odegrać :twisted: Jeśli osiągniemy korzystny rezultat nie tylko awansujemy z pierwszego miejsca ale także spuścimy Angoli do baraży. Jeśli ci potwierdzą w nich swoją formę z meczów z Danią i Irlandią Płn. to najprawdopodobniej ich na tych MŚ zabraknie... :twisted: Zemsta jest rozkoszą bogów, czemu to zawsze my mamy rozpaczać że znowu przez Anglię nie awansowaliśmy, pora by role się odwróciły :!:

Pomimo iż ostatnie wyniki obydwu reprezentacji wskazują na naszą wyraźną przewagę to jednak nie popadałbym w hurraoptymizm. ANglicy to zespół który posiada w swoich szeregach piłkarzy wybitnych, w każdej formacji ( poza bramką która według mnie jest słabo obsadzona ) mają graczy klasy światowej. Tacy gracze jak Lampard, Beckham, Rooney czy Owen to gracze którzy jednym zagraniem mogą przesądzić o losach meczu... My mamy jednakże niepowtarzalną okazję by upokorzyć Anglików na ich terenie, trzeba bezwzględnie wykorzystać ten dołek w którym nasi najbliżsi rywale się znajdują...

Bardzo szkoda że w tym meczu nie wystąpi kontuzjowany i zawieszony za kartki Mirek Szymkowiak. Bez wątpienia miał on wielki wpływ na poczynania naszego zespołu w ofensywie. Teraz chyba cieżar przeprowadznia ataku jeszcze bardziej przesunie się ze środka na skrzydła na których mamy do wyboru powracającego Krzynówka, Kosowskiego i Smolarka. Mam nadzieję że Janosik nie popełni podobnego błedu co Janusz Wójcik któy w 99' zagrał jeśli mnie pamieć nie myli aż 6 obrońców... W efekcie bojaźliwej gry przegraliśmy wyraźnie 3:1...

Katem Polaków był kiedyś Gary Lineaker a poźniej w meczu o którym wspomniałem PAul Scholes. A kto będzie naszym katem Anglików? Wydaje mi się że ktoś z duetu Rasiak - Żurawski, ze wskazaniem na Maćka... Ta dwójka gra ostatnio na Wyspach, są więc dobrze zaznajomieni z tamtejszym klimatem i stylem gry.

Nie dopuszaczam myśli o porażce Polaków... 8)

P.S. Nie za wcześnie ten topic? :wink: Do meczu pozostało jeszcze troszkę czasu... :)


Obrazek
Wojtom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2003
Posty: 1369
Rejestracja: 14 września 2003

Nieprzeczytany post 08 października 2005, 22:34

No i wspaniale ! Nie musieliśmy długo czekać na ponowny występ na MŚ ! Po czterech latach znowu wywalczyliśmy sobie awans, z pomocą Holandii, jednak to dzięki tak dobrym wynikom Polskiego zespołu stworzyliśmy sobie okazje do tego, żeby inni dokończyli robotę za nas. :P :bravo:

Jedziemy do Manchesteru na luzie, mam nadzieje, że nie oddamy spotkania za darmo. Trzeba podejść do meczu z ambicją i grać, pokazać, że potrafimy grać. Wierze, że jesteśmy w stanie pokonać, a przynajmniej zremisować z Anglikami. Jestem optymistą przed tym spotkaniem, już nie moge się doczekać :P :dance:

Tymczasem powracam do świętowania awansu... :dance: :bravo:


Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere.
rafal005

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 323
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 09 października 2005, 01:06

Zwycięstwo Pomarańczowych nad Czechami dało awans nie tylko nam, ale Anglikom również. Zatem spotkanie na Old Trafford, z najważniejszego meczu Reprezentacji w ostatnich latach stało się meczem o pietruszkę... Ale może to i lepiej. Biało-czerwoni nigdy nie potrafili grać pod presją, z nożem na gardle. Teraz zagramy na luzie i może wywalczymy korzystny rezultat, który będzie pewnie jakimś naszym małym sukcesem, mimo że mecz jest bez żadnej stawki. Liczę na remis i myślę, że stać nas na niego. Trzeba podejść do tego meczu, jak do pierwszego poważnego sprawdzianu przed MŚ. Tam nie będzie rywali pokroju Walii i Austrii. Nawet takie Togo czy WKS (Drogba!) nie są słabe, jeżeli potrafiły w walce o miejsce na mundialu wyprzedzić w grupie odpiewiednio Senegal i Kamerun.


mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 09 października 2005, 07:46

W pierwszych slowach mojego listu: gratuluje awansu do MS naszej druzynie. Rownoczesnie gratuluje Holendrom.. ktorzy pozwolili nam awansowac wczesniej.. bo w to, ze awansujemy w ogole, wierzyl chyba kazdy Polak.. :roll:
rafal005 pisze:Biało-czerwoni nigdy nie potrafili grać pod presją, z nożem na gardle.
Dobry przyklad to mecz z USA w poprzednich rozgrywkach MS. Spalilismy sobie szanse dalszej gry, na ten ostatni mecz wyszli niektorzy rezerwowi, zagrali praktycznie bez presji wyniku (moze jedynie chcieli uratowac honor druzyny), i kazdy wie, jak bylo.
Teraz zagramy na luzie i może wywalczymy korzystny rezultat, który będzie pewnie jakimś naszym małym sukcesem, mimo że mecz jest bez żadnej stawki. Liczę na remis i myślę, że stać nas na niego.
Ja tez w zasadzie licze na remis. Bardzo cieszylbym sie ze zwyciestwa i mysle, ze tak naprawde to i ono lezy w naszym zasiegu, ale osobiscie mysle, ze zremisujemy. Stawiam na 1:1.. Ale, mam nadzieje, po dobrym meczu.
..a na marginesie, trzeba wziac pod uwage, ze nie tylko my bedziemy 'wyluzowani'. W koncu Anglia tez ma juz zapewniony awans.


sebekq

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 64
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 09 października 2005, 09:21

Będzie remis :) teraz to anglia musi wygrać żeby grać na mistrzostwach, jednak strzelą tyle samo co nasi z kontry :wink: wg mnie to będzie 1:1 :P


JUVE... aż po zycia kres!!!
leniup

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2003
Posty: 1829
Rejestracja: 07 listopada 2003

Nieprzeczytany post 09 października 2005, 09:23

mnowomiejsky pisze:bo w to, ze awansujemy w ogole, wierzyl chyba kazdy Polak.. :roll:
Oj nie każdy.. :| Było wielu takich któzy nawet przed sobotą mówili o barażach czy klęsce z Anglią... ehh

Nasza reprezentacja oczywiście zasłużyła na ten awans, wygrywając aż 8 z 9 meczów... Gdyby ktoś mi powiedział przed rozpoczęciem eliminacji, że Polska będzie miała taki dorobek jaki obecnie posiada - wyśmiał bym go. A jednak, reprezentacja tworzyła się przez całe eliminacje, miała też trochę szczęścia (mecz z Irlandią w Warszawie) ale wyszła zwycięsko. I w tej chwili mogę powiedzieć że mamy dobrą solidną drużynę ( a prawdziwym testem czy tak jest będzie właśnie spotkanie z Anglią). Co do samego meczu na Old Trafford, Anglicy zagrają bez Beckhama :smile: No cóż, zobaczymy jak wyjdzie, mam nadzieje że nie sprawdzą się słowa Kowalczyka który powiedział że nasi reprezentanci zaczną świętować, nawalą się jak bomboniery i wysoko przegrają w Anglii....
rafal005 pisze:Nawet takie Togo czy WKS (Drogba!) nie są słabe, jeżeli potrafiły w walce o miejsce na mundialu wyprzedzić w grupie odpiewiednio Senegal i Kamerun.
I właśnie eliminacje w Afryce są dla mnie wielką sensacją. Zawsze myślałem że Nigeria, Kamerun, Senegal czy nawet RPA są nie do ruszenia i z góry mają awans na mundial. Tymczasem tak nie jest i awansowała np. Angola pierwszy raz w historii tego kraju. Szok - skoro potrafili pokonać najlepsze reprezentacje Afryki to na pewno trzeba się będzie z nimi liczyć. Popatrzmy co np. zrobił Senegal jako debiutant w Korei i Japonii. Czarny koń z czarnego lądu? Możliwe...

PS. A Szaranowicz to myślałęm że się wczoraj posika w tym studiu ze szczęścia :wink:


Obrazek
steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 09 października 2005, 09:51

No to się doczekałem awansu zresztą to dopiero takie 2 wydarzenie w moim świadomym życiu więc to ważna sprawa.

Mecz Czechy-Holandia zakończył się tak jak myślałem ale przyznam że miałem stresa jak Czesi dostali karnego.Zresztą był to chyba punkt przełomowy całego meczu.Holandia wygrywa 2-0 a my na Mistrzostwach Świata czyż to nie wspaniałe :wink:

Oglądałem skróty meczu Anglia-Austria i Anglicy są bardziej do ogrania niż byli w meczu w Chorzowie.Słaba drużyna złożona z wielkich piłkarzy.Czy to nie ironia?Nie ważne że Austriacy mogli wyrównać i wywieźć 1 punkt z Anglii bo i tak by to już nie zmieniło naszej sytuacji.

Zatem mecz w Anglii zapowiada się niezwykle ciekawie.Brak Beckhama to duże osłabienie Anglików i mam nadzieje że w naszym zespole zdąrzy wykurować się Żurawski.Co do samego wyniku to od kilku miesięcy jestem w stanie uwierzyć że wygramy na Old Trafford.Typuje nasze zwycięztwo nie tak jak niektórzy bo jestem Polakiem a dlatego że mam takie przeczucie i tym razem jestem w stanie uwierzyć.Anglii oczywiście może być trudno strzelać gole przecież obronę mają nieprzeciętną i Robinsona w bramce a to bardzo dobry bramkarz, ale uważam że uda się i że to Nasza reprezentacja tym razem strzeli o jedną bramkę więcej i wyjedzie z 3 punktami z Manchesteru a wynik pójdzie w świat a wtedy tak wszystkie inne reprezentacje tak naprawde zaczną się bać konfrontacji z Polską :!:

P.S Nie mogę się doczekać awansu do Mistrzostw Europy !!


paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 09 października 2005, 10:16

Yeah ! :) Nalezał nam sie ten awans. W środe zobaczymy czy z pierwszego czy z drugiego miejsca. Reprezentacja jest w dobrej formie, po wygranym 3-2 meczu z Islandią, oczywiscie mówie tu o drugiej połowie bo to co bylo w pierwszej nie trzeba komentować, za duzo nie porozumień było (Co tam robil Kazimierczak?, Czemu Baszczyński nie grał od początku,) itp. Teraz trzeba walczyc o miejsce w 2 koszyku, można wtedy trafic na teoretycznie słabszych rywali, narazie jestesmy w trzecim koszyku, wygrana nad Anglią napewno przesuneła by nas do drugiego. Do Anglii piłkarze jadą take po premie za pierwsze miejsce :prochno: Z Polska nie zagra Beckham, osłabienie Anglii nie wątpliwie bo Beckham to Beckham jego podania są co do centymetra, i niech mi ktoś nie mówi ze nie ! Osobiscie go nie lubie ale zawsze mi imponował podaniami i jego rzutami wolnymi za czasów jak grał jeszcze W MU.

Duże wrażenie zrobił na mniie w meczu Czechy-Holandia Van Der Vaart ? Strzelec pierwszej bramki dla pomarańczowych. Szkoda ze nie trafil do Juve... :whistle:
Reprezentacja Szwecji bez Zlatana jest mocna tylko na papierze, nie stworzyli ani jeddnej dogodnej sytuacji do strzelenia bramki.
Francja zremisowała ze Szwajcarią. Tez mały szok.
Włochy męczyli się ze Słowenią, ale wygrali i Awansowali.

Ps. Jedzie ktos do Manchesteru na mecz Anglia-Polska? :P

EDIT.
Stawiam 1-0 dla Polski ;)


Sztuko

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2005
Posty: 232
Rejestracja: 07 lutego 2005

Nieprzeczytany post 09 października 2005, 10:31

Szwedzi bez Zlatana nie wiele mogli zdziałać o czym wspominał gosciu który komentowal mecz w zagrzebiu.Obawiałem się Czechów,ale neszczęście Holendrzy sobie poradzili.Dobrze ze czekalismy tylko 4 lata.
DZIĘKUJEMY WAM POMARAŃCZOWI!


Obrazek
del kasa

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 sierpnia 2005
Posty: 203
Rejestracja: 10 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 09 października 2005, 10:34

Jestesmy na mistrzostwach :happy:
sebekq pisze:Będzie remis :) teraz to anglia musi wygrać żeby grać na mistrzostwach
Wygrana Holendrów zapewniła awans pomarańczomy, Polsce i Anglii- poprostu 3 w 1 :D

Polacy po raz kolejny na mistrzostwach, coś wspaniałego. Przynajmniej reprezentacja wyróżnia się na tle naszej piłki ligowej. Awans cieszy tym bardziej, że sami go wywalczyliśmy(rozkład meczów spowodował że dopiero od wczoraj możemy się radować z tego faktu :wink: ). Niewiarygodne byłoby gdyby Polacy przy 8 zwyciestwach na 9 meczy musieli grać jeszcze w barażach.
Wracając do śrdowego meczu myśle, że nasi nie odpuszczą i bedą walczyli do ostatniej minuty o zwycięstwo. Tym bardziej iż Anglicy bedą osłabieni brakiem kilku kluczowych graczy.
rafal005 pisze:Teraz zagramy na luzie i może wywalczymy korzystny rezultat, który będzie pewnie jakimś naszym małym sukcesem, mimo że mecz jest bez żadnej stawki.
Myśle, że jednak stawka meczu jest i to całkiem spora. Mimo iż obie reprezentacje są juz na MŚ walka bedzie sie toczyła o pierwsze miejsce w grupie. Wiadomo, że drugie miejsce dla Anglików bedzie porażką mimo iż awansowali do finałów mistrzostw świata. Natomiast jeśli my zajmniemy pierwsze miejsce bedziemy mogli świetować podwójny sukces :D
steru pisze:P.S Nie mogę się doczekać awansu do Mistrzostw Europy !!
Być moze w 2012 roku zagramy na Euro :prochno:


DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 09 października 2005, 12:11

Jeeeedziemy na Mistrzostwa :happy: I miejmy nadzieje ze to beda lepsze MS w wykonaniu Polski niz ostatnio w Korei i Japonii :wink: Oczywiscie nie chodzi tu o podbicie Niemieckich super-aren i wygranej ale warto by chociaz wyjsc z grupy :P

Co do meczu z Anglia to zaglosowalem na remis :!: Uwazam ze mamy duze szanse na taki wlasnie wynik z kilku powodow: po pierwsze Anglia nie zachwyca swoja gra a po drugie bedziemy grac na luzie i mysle ze to powinno nam pomoc :-D

Mistrzostwa Swiata Niemcy 2006 a w nich Polska reprezentacja :D


kubinho 10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2004
Posty: 392
Rejestracja: 31 lipca 2004

Nieprzeczytany post 09 października 2005, 15:20

POLSKA , BIAŁO-CZERWONI!!!! :dance:
I po czterech latach znowu jedziemy na mundial, i nie wywalczyliśmy tego awansu dzięki Holendrom tylko dzięki dobrej grze!!! Tylko jedna porażka w 9 meczach i reszta wygranych to SUPER tym bardziej że w meczu z Anglią przegraliśmy pechowo przez samobójczą bramkę Głowackiego.
Ostatnio Anglia gra poniżej oczekiwań. Wysoka porażka z Danią, przegrana ze słabiutką Irlandią Płn. i szczęśliwa wygrana z Austryjakami może napawać optymizmem ale pamiętajmy że Anglia jest znakomitą drużyną złożoną z piłkarzy światowej klasy.
ANglicy to zespół który posiada w swoich szeregach piłkarzy wybitnych, w każdej formacji ( poza bramką która według mnie jest słabo obsadzona ) mają graczy klasy światowej. Tacy gracze jak Lampard, Beckham, Rooney czy Owen to gracze którzy jednym zagraniem mogą przesądzić o losach meczu...
Nie powinniśmy o tym zapominać.
Chociaż to spotkanie towarzyskie bardzo liczę na wygraną bo mecze z Anglią towarzyszą nam od zawsze, prawie w każdych eliminacjach trafialiśmy na nich i wygraliśmy tylko jeden mecz i to jak dawno bo w 73 roku.
Mecze Polska-Anglia

rok wynik miejce
1966 1:1 Liverpool
1966 0:1 Chorzów
1973 2:0 Chorzów eMŚ
1973 1:1 Londyn eMŚ
1986 0:3 Monterrey MŚ
1989 0:3 Londyn eMŚ
1989 0:0 Chorzów eMŚ
1990 0:2 Londyn eME
1991 1:1 Poznań eME
1993 1:1 Chorzów eMŚ
1993 0:3 Londyn eMŚ
1996 1:2 Londyn eMŚ
1997 0:2 Chorzów eMŚ
1999 1:3 Londyn eME
1999 0:0 Warszawa eME
2004 1:2 Chorzów eMŚ
2005 ? : ? Manchester eMŚ
Te wyniki mówią same za siebie. Po prostu trzeba wygrać ten mecz. To nic że mamy już zapewniony awans!!! Tutaj liczy sie honor.


Grande Juve, Vinci Per Noi
mesju

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2005
Posty: 1568
Rejestracja: 10 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 09 października 2005, 15:29

Chciałbym być optymistą, ale niestety nie uważam, abyśmy pokonali Anglie. Po raz kolejny się ich przestraszymy i nie wywieziemy z Manchesteru punktu/ów, choć nie mam nic przeciwko miłej niespodziance :prochno:


ODPOWIEDZ