Muzyka - tutaj wszystko.

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
Timon

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 grudnia 2003
Posty: 25
Rejestracja: 12 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 14 września 2005, 21:33

Ja słucham Hip-Hopu głownie amerykańskiego (Wu-Tang Clan, Onyx, Cold Crush Brothers, Naughty By Nature, NWA, KRS-One, i dużo innych) ale takze troche polskiego (Pokahontaz, Paktofonika, K44, Pono, Fu, DJ600V, OSTR, 19 Południk i wiele innych). Nienawidze popularnych istatnio boysbendzików i "wykonawców" typu mezo, 18l, doniu itp. Oprócz hiphopu lubie posłuchać takie zespoły jak Offspring, Natural Dread Killaz, Red Hot Chilli Peppers czy Depeche Mode.
Peace :]


howik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2004
Posty: 245
Rejestracja: 14 maja 2004

Nieprzeczytany post 14 września 2005, 21:48

nie wytrzymam i musze to z siebie wyrzucic. Czlowieku co cie obchodzi czego my sluchamy,co ci to da?,czy ma ten temat jakis sens,to tylko miejsce na podbijanie postu,nawet nas nie znasz wiec po co ci to??Przez takie glupie tematy odechciewa sie zagladac na forum;] Pewnie teraz pojedziecie po mnie,ale zastanowcie sie jaki sens maja takiego typu tematy :wink:


CLK 320...........350Z
www.butybialystok.za.pl posiadam wiecej modeli
klsmkr

Interista
Interista
Rejestracja: 22 lipca 2005
Posty: 387
Rejestracja: 22 lipca 2005

Nieprzeczytany post 14 września 2005, 22:22

Shickit pisze:Nienawidze zaś TECHNO!!! :evil: Aż niedobrze mi się robi gdy słysze tą pseudo-muzyke.
Gregor del Ptasior pisze:No sorki, ale zbiór najprymitywniejszych bitów i basów zwany popularnie TECHNO nie zasługuje na miano MUZYKA...
a wiecie, co to jest techno?

Jezeli słyszysz cos, czego jeszcze nigdy w zyciu nie słyszałes, to to jest własnie techno - Jeff Mills (nawiasem mowiac goraco polecam produkcje tego pana - jeden z guru tej muzyki)

podobno o gustach sie nie dyskutuje, niemniej jednak gdy zabieramy sie za krytyke czegos, to powinnismy miec pewne rozeznanie w tym temacie. po tym, co napisaliscie osmiele sie napisac, ze takowej wiedzy nie posiadacie. jezeli chcecie sie nieco doksztalcic w tym kierunku to polecam utwory z tej strony. najlepiej sciagnijcie cala EPke, ja slucham jej chyba czwarty raz i jeszcze nie moge sie od niej oderwac. bardzo przyjemne dub techno.

a czego ja slucham? roznych rzeczy... w zaleznosci od humoru: house'u (stare kawalki Bangaltera :bravo: ), wspomnianego techno, schranzu, electroclashu, troche drum & bassu, old skoolu (ale takiego junglowego :wink: )... czasem sie tez cos napatoczy spoza tego zestawu :wink:


Kalabrak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2005
Posty: 16
Rejestracja: 12 września 2005

Nieprzeczytany post 14 września 2005, 22:55

Hmm ja lubie e.b.m. co przez niektorych jest blednie interpretowane jako techno :wink: ciesze sie ze prawie wszyscy tu sluchaja rocka i tego co od niego pochodzi :twisted: , chociaz szkoda ze nikt blacku :( Ja jestem zdania iz Limp Bizkit oraz Linking Park to jest cos takiego jak Nu metal wraz z Kornem, ktorych osobiscie nienawidze a w szczegolnosci pana Freda Dursta ktory mnie <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> maxymalnie :evil: tego typu muzyki ogolnie nie lubie ale lepiej cos takiego niz techno( mowie jak ja uwazam ale jak wczesniej ktos powiedzial - o gustach sie nie dyskutuje) uwazam ze jezeli sluchacZe innej muzyki sie szanuja nawzajem to nie ma problemu...
Na koniec powiem: Kocham dorby black i death( ale to mniej :wink: )


Zaświadcza się niniejszym, ze okaziciel ninejszego zaswiadczenia, Nikolaj Iwanowicz, spedzil wyzej wymieniona noc na balu szatana, gdzie zostal zaangazowany jako srodek lokomcji.
Behemoth
Tom_my

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 stycznia 2004
Posty: 364
Rejestracja: 21 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 14 września 2005, 23:25

deszczowy pisze:1. Pink Floyd-absolutnie genialna muza. Kiedy za 20 lat na pytanie o taki np. Limp Bizkit zapytany odpowie "-Co??", Floydzi będą pamiętani.
"Wish you were here" to kawałek, którego mógłbym słuchać dniami i nocami, przy śniadaniu, kolacji i obiedzie. A "Ściana"(cały album i sam kawałek to absolutny kult). Poza tym "Time"... A, co się będe rozpisywał, kto zna, wie o czym mówię. Kto nie wie-niech się wstydzi. :wink:
kawałek The Wall? ;) co masz na mysli, Another Brick In The Wall partII? a Time jest genialny, i ta wspaniała solówka.....ale moja ulubiona to ta z Comfortably Numb, fenomalnie tam Gilmour gra :)


pinturicchia

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 maja 2005
Posty: 472
Rejestracja: 03 maja 2005

Nieprzeczytany post 15 września 2005, 14:04

Ja osobiście nie mam ulubionego typu muzyki. Słucham wszystkiego po trochu. Lubie posłuchać :
Queenu 8) są genialni,
Gigi D'Agostino "Silence", "I'll fly with you"
Groove Coverage, :dance:
Rammstein najbardziej "Amerika", "Sonne"
ATB :dance:
Limp Bizkit ( kiedyś bardziej ),
Linkin Park szczególnie "Numb", "Crawling", "In the end"
Metallica "Nothing else matters", "Whisky in the jar"
Robbie Williams "Angels"
Eminem "Lose yoursef", "Sing for the moment" 8)
:whistle:


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 16 września 2005, 17:14

Tom_my pisze:kawałek The Wall? ;) co masz na mysli, Another Brick In The Wall partII? a Time jest genialny, i ta wspaniała solówka.....ale moja ulubiona to ta z Comfortably Numb, fenomalnie tam Gilmour gra :)
Generalnie miałem na myśli cały album, bo to chyba Floydzi w szczytowej formie. A samo"Another brick..." to kawałek naprawde wielkiej muzyki. Wspaniałe teksty i genialne linie melodyczne-to sprawia, że ten zespół od 40 lat(!) jest ciagle słuchany i zdobywa nowych słuchaczy. A co do albumu "Ściana" to moim drugim ulubionym kawałkiem jest "Goodbye blue sky".


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
SZAGI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 marca 2004
Posty: 147
Rejestracja: 07 marca 2004

Nieprzeczytany post 16 września 2005, 17:32

PUNK, REGGAE i SKA :D
to mi w duszy gra....


Kalabrak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2005
Posty: 16
Rejestracja: 12 września 2005

Nieprzeczytany post 16 września 2005, 17:52

ojej... nie wiem dlaczego nienawidze strasznie punk rocka...szczegolnie green day'a :evil: :x


Zaświadcza się niniejszym, ze okaziciel ninejszego zaswiadczenia, Nikolaj Iwanowicz, spedzil wyzej wymieniona noc na balu szatana, gdzie zostal zaangazowany jako srodek lokomcji.
Behemoth
Papa Roach 17

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2005
Posty: 19
Rejestracja: 06 maja 2005

Nieprzeczytany post 01 listopada 2005, 22:05

Hip-Hop to dla mnei dno. Złom. Shit. Nie trzeba chyba zadnych umiejetnosci muzycznych zeby "takie cos" tworzyc. Dla mnie muzyka to gitara, perkusja jakies klawisze. To jest muzyka. I niech nikt nie mow ze sie na hip-hopie nie znam i ze potepiam cos czego nie znam...ogladamy chyba wszyscy MTV 4FUNTV VIVE i tam sa utworz ktoryz sami wzbieracie wiec wiemy czego sluchamy. Rock Metal i Gothic. Niesamowity Dani Filth z Cradle Of Filth to jest gos ktory budzi groze.
To jest muzyka.
Pozdrawiam wszystkich ktorzy sluchaja MUZYKI


wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 01 listopada 2005, 22:27

Papa Roach 17 pisze:Hip-Hop to dla mnei dno. Złom. Shit. Nie trzeba chyba zadnych umiejetnosci muzycznych zeby "takie cos" tworzyc.
Wiesz stary np teraz mnie obraziłeś ale ci wybacze bo lubie posluchać Rock'a (jeszcze Techno ale czy tam jest gitarka :D) lubie poslucha takze Mettalla jesli chodzi o giatrrrreee.Ale co do Hip-Hopu tu sie rozpisze to prawda jest pełno beztaleńciów nie podam tu ludzi po jeszcze uraże ale nie umie sluchać Paktofoniki i Klibru 44 tylko za czasu Magica to tak.
Z [P]o[L]skiego[H]ip[H]opu to lubie sluchac ;
-jeden osiem L,
-trzeci wymiar,
-doniu,
-verba,
i oczywiście wielkie dla mnie człowiek w ktorego piosenka sie zakochalem to Daniel Kaczmarczyk tzn DKA slucham go daltego że ma piosenki bardzo prawdziwie , liryczne jak dla mnie i co ważne ma głos do tego.Jego HH jest bardzo takie jakby w klimacie psycho i to mi sie podoba.Co do zagramicy to tylko 50 cent jest godny uwagi nie nawdzie EMINEMA tego palanta który nawet szacunku dla matki nie ma !
pozdro PLHH i DKA


Moonk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2005
Posty: 861
Rejestracja: 01 listopada 2005

Nieprzeczytany post 02 listopada 2005, 07:27

Ja słucham newmetal, Punk Rock'a, Metal,
uwielbiam Linkin Park:D, i słucham tez SOAD, Disturbed, KoRn, good.charlotte, In Flames, Children Of Bodom, guano apes, Nirvane, i wiele innych.

I jeszcze Fort Minor, to jest HH, a dlatego tego slucham bo jest to solowa płytka członka Linkin Park'a :D i jest Debeściarska
:-D


BOROPUNK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2004
Posty: 24
Rejestracja: 15 września 2004

Nieprzeczytany post 02 listopada 2005, 08:14

Kalabrak pisze:ojej... nie wiem dlaczego nienawidze strasznie punk rocka...szczegolnie green day'a :evil: :x
Ale co ma ten nowy green day wspólnego z punk rockiem oprócz historii???? kiedyś to oczywiście był to zespół coprawda nie stricte punkowy tylko skate punkowy ale to w czasach gdy skate i punk były jednością Punk to kapele typu Dead Kennedys, Sex Pistols, stary Offspring, DIY, I wiele wiele innych !!!!


Punk jest Brudas punk jest śmieć punk nie umarł PUNX NOT DEAD!!!!!!
ledbetter

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2003
Posty: 219
Rejestracja: 23 maja 2003

Nieprzeczytany post 02 listopada 2005, 08:38

- DżeM!
- Guns N'Roses
- Velvet Revolver
- Pink Floyd
- Queen


we believe.
mumekk

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 lipca 2005
Posty: 15
Rejestracja: 30 lipca 2005

Nieprzeczytany post 07 listopada 2005, 16:55

Ja slucham punk rocka. Polskiego, ale nie tylko. Aktualnie mecze, jeslio ten gatunek chodzi, dzien gniewu wiadomej formacji. Poza tym hip hop (aktualnie - plomien 81 ziiooom). Lubie mowic, ze slucham gowniarskiej awangardy (a w zasadzie powtarzac po Annie Gacek:))

Nie lubie:
-totalnej wiochy (Iron maiden, jakies zespoly black/deatch metalowe)]
-muzyki totalnie pozbawionej emocji
- muzy podpinajacej sie pod jakis nurt (wyprodukowanej tptalnie - rasowy przyklad - linkin park. w tym zespole nawet nazwa miala przynosic zysk)
-nie trawie tekstow piosenek disco


ODPOWIEDZ