Zlatan Ibrahimović - nowa gwiazda Turynu by Mateusszek

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ
Mateo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 października 2004
Posty: 490
Rejestracja: 24 października 2004

Nieprzeczytany post 12 września 2005, 21:33

Witam wszystkich :!: I zarazem przedstawiam moje najnowsze dzieło :wink: o tytule Zlatan Ibrahimović - nowa gwiazda Turynu, które dzięki uprzejmości Oskara8 (wielka dziekówka :wink: ) od dzisiaj jest dostępny w downloadzie Juvepoland.

Kompilacja jest jakby poprawką do mojego poprzedniego filmu o Zlatanie. Myśle, że muzyka, efekty, jakość, materiały i pomysł są dużo ciekawsze :dance: . Prezentuje Zlatana jako nową gwiazde Bianconerich, który wcześniej świetnie grał w Ajaxie, a teraz stał się najlepszym graczem Juve. Są wszystkie bramki jakie strzelił dla Juve, kilka zwodów, asyst i ciekawych zagrań :D .

Oto bezpośredni link do kompilacji na JP:
http://www.juvepoland.com/download.php?op=get&id=541

No cóż pozostaje mi zaprosić was do ściągania :wink: . Mam nadzieje, że kompilacja się spodoba. Prosze o wasze oceny, komentarze czy krytyke. Wszystko w tym temacie. No cóż...życze wysokich transferów i miłego oglądania :dance:
Ostatnio zmieniony 12 września 2005, 22:44 przez Mateo, łącznie zmieniany 1 raz.


kramnik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 maja 2005
Posty: 129
Rejestracja: 21 maja 2005

Nieprzeczytany post 12 września 2005, 21:57

Mi osobiscie to dzielo sie podoba. Nie jest przesadzone, jest w sam dla osob ktore lubia miec - solidny filmik. Ja najbardziej upodobalem sobie w tej kompilacji "pomysl ktory poprostu zostal sumiennie zrealizowany". Nie jest to super wielkie przedsiewziecie, ale fajne i oryginalne dla oczu. Oceniam w skali od 1-10 na 8. To tylko moja subiektywna ocena wiec nie sugerujcie sie nia zbytnio. Mi sie podobalo i tyle :-)


KOPEĆ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2003
Posty: 251
Rejestracja: 12 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 13 września 2005, 12:35

Mnie sie to nie podoba, każda nowa kompilacja powinna zachwycać i powodować, że chce sie ją oglądać więcej razy. Ściągając te kompilacje spodziewałem się czegoś lepszego, chociaż wszystkie pomysły na kompilacje ze zlatanem w roli głównej zostały wykorzystane, no bo, ileż można oglądać w kółko te same bramki, które powtarzają się w chyba 10 kompilacjach? Powinieneś się wstrzymać kilka miesięcy, żeby pokazać coś nowego, coś, czego jeszcze nikt nie widział. Ale miło że spróbowałeś =)


Pawełek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 listopada 2004
Posty: 785
Rejestracja: 23 listopada 2004

Nieprzeczytany post 13 września 2005, 13:13

mi sie bardzo podoba ta kompilacja :P z zaciekawieniem ją oglądam :D chociaż szczerze mowiąc bardziej podoba mi sie kompilacja Zlatan = Forza Grande Ibra ale ta tez jest niezła... moja ocena 8/10


Sky is the limit!
MaKu23

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 marca 2005
Posty: 4
Rejestracja: 07 marca 2005

Nieprzeczytany post 13 września 2005, 13:58

Jestem pod wrażeniem moim zdaniem zasługuje to na 9'5/10 filmik doskonaly BRAVO!! 8)


volvo122

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lipca 2005
Posty: 16
Rejestracja: 23 lipca 2005

Nieprzeczytany post 13 września 2005, 17:36

Muza mi podpasowała strasznie mam taką samą wersje tej piosenki na kompie i inne też kompilacja Bardzo Dobra ale i tak najlepszą jaką widziałem o ZLatanie to Forza Grande Ibra :D


FORZA JUVE !!!
T-Bar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 czerwca 2005
Posty: 206
Rejestracja: 12 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 14 września 2005, 19:43

Kompilacja jest super muza bardzo dobra zdjęcia też osobiści myśle że moja kompilacja o zlatanie się chowa dlatego brava dla autora.

PS brakuje mi tylko przejść wideo ale ogulnie jest OK :bravo:


ODPOWIEDZ