Który stadion lepszy???

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ

Na którym stadionie reprezentacja Polski powinna rozgrywać swoje najważniejsze mecze ?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
Camillo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 147
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 08 września 2005, 18:41

Na którym stadionie reprezentacja Polski powinna rozgrywać swoje najważniejsze mecze ? Który stadion jest lepszy ? Ja osobiście uważam , że reprezentacja powinna grać swoje najważniejsze mecze na Stadionie Śląskim w Chorzowie, bo tam największa ilość kibiców może obejrzeć polskich piłkarzy. Wyrażajcie swoje opinie za stadionem na Łazienkowskiej lub w Śląskim. Dałem do ankiety tylko te dwa stadiony , ponieważ uważam , że inne nie mogą się do nich porównywać.


To my chłopcy ze Śląska! Zna nas cała Polska, za Ruch, za HKS, pójdziemy aż po życia kres...
Radosław Gorol

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 czerwca 2004
Posty: 42
Rejestracja: 28 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 08 września 2005, 19:13

Na razie najlepszy w Polasce jest Stadion Śląski ale niedługo może znaleźć sie dla niego godny przeciwnik w postaci nowego stadionu Korony Kielce, który mam być najnowocześniejszy w Polsce. ma mieć 15500 pojemności ale to i tak wiecej niż na Legii.

Tu jest fotka stadionu Korony: http://www.worldstadiums.com/stadium_me ... rski.shtml

FORZA JUVE


RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 08 września 2005, 19:21

Bezapelaczjnie Powinien Byc To Stadion CHorzowski !Poniewaz Wchodzi Na Nieg Ponad 30 k Wiecej Kibicow Glodnych Polskiej Pilki i nie szczedzacych Goracych Okrzkow ! :prochno:


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
Piotrek9

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 4
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 08 września 2005, 19:49

Na jakim stadinie powinna grac reprezentacja? Na nowym, nowoczesnym, dużym, którego nie ma!!!! :evil:


Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 08 września 2005, 19:53

Ja przyznam szczerze, że po ostatnim meczu Polaków na Sląskim zmieniłem podejście do tego obiektu. A to dlatego, że atmosfera była świetna (wnioskuje to z obejrzenia meczu w TV, nie na żywo). Do tej pory Śląski kojarzył mi się z trębaczami, którzy psuli doping. A i z tym "dopingiem" na Śląskim też było bardzo, bardzo krucho. Jednak w ostatnią sobote okazało się, że i na tym stadionie można stworzyć super doping dla naszych kopaczy. A kiedy odśpiwano nasz piękny hymn narodowy to aż mnie ciary po plecach przeszły ;)
Jeśli zaś chodzi o stadion Legii to jedyny minus tego obiektu to jego pojemność... tymbardziej, że złodziejski pZPN przeznacza prawie 4000 biletów dla swoich działaczy i sponsorów :shock: ale ogólnie rzecz biorąc atmosfera na Łazienkowskiej jest bardzo dobra.
Ja przyznam, że na meczu reprezentacji jeszcze nigdy nie byłem, nie oglądałem meczu ani na Śląskim, ani na Łazienkowskiej, tak wiec może zbyt wiele nie powinienem mieć do powiedzenia, ale wyrażam swoje skromne zdanie jako widz tv ;) Podsumowując: głosuje na Śląski

Radosław Gorol pisze:Tu jest fotka stadionu Korony: http://www.worldstadiums.com/stadium_me ... rski.shtml
zapewniam Cię, że tak ten stadion wyglądać nie będzie ;)


Reggie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 621
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 08 września 2005, 19:53

Niby stadion w Chorzowie jest lepszy z powodu większej pojemności, ale za to na Łazienkowskiej jest niepowtarzalna Żyleta i chyba nigdzie w Polsce nie ma takiego klimatu jak tam. Przed meczami Legii czasem nie aż ma sie wrażenie że wszystko drży bo kibice śpiewają. Z meczami reprezentacji to bywa róznie.


"Ludzie wybierają najczęściej rozwiązania pośrednie, które są najgorsze ze wszystkich, a to dlatego, że nie potrafią być ani całkiem źli, ani całkiem dobrzy." Niccolò Machiavelli
Mr Cezary

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 grudnia 2004
Posty: 1156
Rejestracja: 21 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 08 września 2005, 21:41

Oczywiscie, ze powinna grac na Stadionie Slaskim! Moim zdaniem to kompromitacja, zebi reprezentacja - najsilniejsza druzyna w kraju - miala grac swoje mecze na stadionie niewiele ponad dziesieciotysiecznym!! :angry: Takie cos jest nie do pomyslenia w Niemczech, Anglii czy chociazby we Wloszech...


Ulisses

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 października 2002
Posty: 673
Rejestracja: 11 października 2002

Nieprzeczytany post 08 września 2005, 21:46

Oczywiście, że tak nie będzie wygladał... Stronę o stadionie Korony Kielce macie tutaj http://www.stadionkorony.prv.pl i tam mozecie obejrzeć to cudo :)


Reggie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 621
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 08 września 2005, 22:01

Mr Cezary pisze:Oczywiscie, ze powinna grac na Stadionie Slaskim! Moim zdaniem to kompromitacja, zebi reprezentacja - najsilniejsza druzyna w kraju - miala grac swoje mecze na stadionie niewiele ponad dziesieciotysiecznym!! :angry: Takie cos jest nie do pomyslenia w Niemczech, Anglii czy chociazby we Wloszech...
Jeśli chodzi tylko o pojemność to niech reprezentacja gra na stadionie 10lecia. Bo tam chyba jest najwięcej miejsc dla kibiców. Nie ważne że stadion jest zapuszczony i zupełnie nie wygodny, a to że o atmosfere trudno to też nic waznego. Napisz do pzpnu to moze pomysł przejdzie :wink:


"Ludzie wybierają najczęściej rozwiązania pośrednie, które są najgorsze ze wszystkich, a to dlatego, że nie potrafią być ani całkiem źli, ani całkiem dobrzy." Niccolò Machiavelli
ozaru4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 kwietnia 2005
Posty: 108
Rejestracja: 24 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 09 września 2005, 10:15

W sondzie prawie bez zastanowienia zaglosowalem na Chorzow. Z tego co wiem, jest on duzo wiekszy, hotele w poblizu tez sa wiec looz :P


18.09.05 (pozostało 35 spotkań)

01. Juventus (09 pkt - 100%)
02. Lazio (06 - 66%)
03. Fiorentina (06 - 66%)
---------------
10. Milan (04 - 44%)
T-Bar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 czerwca 2005
Posty: 206
Rejestracja: 12 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 09 września 2005, 11:23

hmmm.... stadion Legi jest malutki a w Chorzowie jest całkiem spory, ale ja czekam na przynajmniej 1 stadion z prawdziwego zdarzenia na którym by mogła grać nasza reprezentacja :smile:


Mr Cezary

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 grudnia 2004
Posty: 1156
Rejestracja: 21 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 09 września 2005, 12:26

Rysiek pisze:Mr Cezary napisał:
Oczywiscie, ze powinna grac na Stadionie Slaskim! Moim zdaniem to kompromitacja, zebi reprezentacja - najsilniejsza druzyna w kraju - miala grac swoje mecze na stadionie niewiele ponad dziesieciotysiecznym!! Takie cos jest nie do pomyslenia w Niemczech, Anglii czy chociazby we Wloszech...

Jeśli chodzi tylko o pojemność to niech reprezentacja gra na stadionie 10lecia. Bo tam chyba jest najwięcej miejsc dla kibiców. Nie ważne że stadion jest zapuszczony i zupełnie nie wygodny, a to że o atmosfere trudno to też nic waznego. Napisz do pzpnu to moze pomysł przejdzie
No wiesz... w moim mniemaniu to na reprezentacje chce przychodzic jak najwiecej ludzi, a gdy taki mecz jest rozgrywany w Warszawie na 12 - to tysiecznym stadionie to wielu ludziom zabiera sie szanse obejrzenie reprezentacji w akcji... :doh: a z tym Dziesieciolecia to rzeczywiscie genialny pomysl :wink:


Pilekww

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 774
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 09 września 2005, 13:19

nie ma co stadion slaski jest lepszy od warszawskiego ma wieksza pojemnosc i ogólnie jest lepszy.
Wole zeby nasi reprezentanci grali na tym stadionie


"... Mamy 42 kluby w Serie A i B. Wszyscy rozmawiają, jedyny głuchoniemy klub to Inter." - Luciano Moggi
Zdun

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 grudnia 2003
Posty: 571
Rejestracja: 03 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 09 września 2005, 13:49

Stadion lepszy mają w Chorzowie, ale najlepszych kibiców można spotkać na Łazienkowskiej...


fefek_g

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 września 2005
Posty: 23
Rejestracja: 03 września 2005

Nieprzeczytany post 09 września 2005, 14:29

Śląski - i tylko Śląski! Jest największy, w miarę nowoczesny(po renowacji) , a poza tym to legenda polskiej piłki nożnej![/code]


ODPOWIEDZ