Polska czy Juve?

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
Zablokowany
ozaru4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 kwietnia 2005
Posty: 108
Rejestracja: 24 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 07 września 2005, 23:02

Moze glupi temat "Polska czy Juve?" ale nie wazne. Polska wygrala z Walią 1-0 w Eliminacjach do Mistrzostw Świata 2006 w Niemczech. Awans, Polacy mogli zapewnic sobie juz dzis. Jednak w ciagu 15 minut, Wegry musialy utrzymac remis, lub wygrac ze Szwecja. Niestety, stalo sie to, czego sie balem. W 91 minucie meczu, pilke otrzymal zawodnik klubu zwanego Juventusem, Zlatan I. ktory pokonal bramkarza rywali. Szwecja oszalala, a Polska odeszla w las (:P). Aby awansowac z 1. miejsca, potrzebujemy maximum 4 pkt w 2 meczach Anglikow czyli np:

Anglia - Austria 1:1
Anglia - Polska 2:1

W przypadku dwoch wygranych Anglii, pozostaje nam jedynie czekac, az Chorwacja przegra jeden ze swych meczy (pierwszy graja ze Szwecja, wiec mamy spore szanse na awans z drugiego :) ) !! :smile:


18.09.05 (pozostało 35 spotkań)

01. Juventus (09 pkt - 100%)
02. Lazio (06 - 66%)
03. Fiorentina (06 - 66%)
---------------
10. Milan (04 - 44%)
borek46

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2005
Posty: 10
Rejestracja: 03 marca 2005

Nieprzeczytany post 07 września 2005, 23:18

anglia jest słabiutka i mysle że Polacy mogą pokusic się o remis, a wówczas nie będzie trzeba patrzyć się na innych i walczyć w barażach.


Corcky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 marca 2005
Posty: 1127
Rejestracja: 09 marca 2005

Nieprzeczytany post 07 września 2005, 23:24

Cóż to jest sprawa indywidualna.
Ja za Zlatanem nie przedam, a kiedy słysze, że strzela gola dla Szwecji podczas gdy remis jego reprezentacji daje Polakom awans, to krew mnie zalewa. :(
Mysle, ze warto byłoby sobie postawic pytanie troszkę bardziej konkretne.Gdyby to była juz ostatnia kolejka eliminacji, a ta bramka zamknełaby ewidentnie drogę do MŚ Polakom, jak wtedy byśmy sie czuli...
Nie wierzę, ze zdecydowana większośc tutejszych fanów przynajmniej lekkiego zalu do Ibry.
Nie wiem jak wy, ale ja w takich sytuacjach nie jestem fanem Juve bo nim byc w takich sytuacjach raczej nie mozna. Pytanie powinno byc zadane: Polska czy Szwecja ? jeśli już :P
Zdecydoawnie Polska :-D


Obrazek
Alessandro Del Piero ole!
del kasa

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 sierpnia 2005
Posty: 203
Rejestracja: 10 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 07 września 2005, 23:25

ozaru4 pisze:Moze glupi temat "Polska czy Juve?" ale nie wazne.
:rotfl: sam podsumowałes swój temat :prochno:

ciekawi mnie dlaczego dałes taki a nie inny tytuł postu :lol: co ma Juve wspólnego z Polską :prochno: wytłumaczcie mi ktoś bo nie rozumiem...

ForzaDelPiero pisze:Cóż to jest sprawa indywidualna.
Ja za Zlatanem nie przedam, a kiedy słysze, że strzela gola dla Szwecji podczas gdy remis jego reprezentacji daje Polakom awans, to krew mnie zalewa. :(
Nie wiem jak wy, ale ja w takich sytuacjach nie jestem fanem Juve bo nim byc w takich sytuacjach raczej nie mozna.
Wydaje mi się, że Ty w ogóle nei jestes fanem JUve :? a jesli za takiego sie uwazasz to jestes w błedzie :|
ForzaDelPiero pisze:Nie wierzę, ze zdecydowana większośc tutejszych fanów przynajmniej lekkiego zalu do Ibry.
W ogóle nie czuje żalu do Ibry :P ani troche .Jestem nawet zadowolony z niego, że strzelił gola. On gra dla Szwecji a nei dla Polski :!: to jest profesjonalista i on nie moze patrzec na układ grup, gra swoje i tyle. Po za tym jeśli Polska jak chce awansowac do mistrzostw to niech patrzy na siebie a nie liczy na pomoc innych :D
Ostatnio zmieniony 07 września 2005, 23:34 przez del kasa, łącznie zmieniany 1 raz.


Corcky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 marca 2005
Posty: 1127
Rejestracja: 09 marca 2005

Nieprzeczytany post 07 września 2005, 23:27

borek46 pisze:anglia jest słabiutka i mysle że Polacy mogą pokusic się o remis, a wówczas nie będzie trzeba patrzyć się na innych i walczyć w barażach.
Może i nie są w najwyżeszej formie, ale mówić ze są słabiutcy też nie mozna. To jest klasowy zespół, mimo ostatnich wpadek, równy Polakom. PRzezwyciezyc ich zatem, w dalszym ciaągu, trzeba walecznością.

Choć przyznam szczerze, ze porażka z Irlandiom to dla mnie szok :shock:


Obrazek
Alessandro Del Piero ole!
borek46

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2005
Posty: 10
Rejestracja: 03 marca 2005

Nieprzeczytany post 07 września 2005, 23:28

Nawet jeśli to byłaby ostatnia kolejka i ten gol oznaczałby to że nie awansujemy to nie rozumiem o co mieć pretensje do Zlatana???Jedynie co , to można by wówczas mieć pretensje do naszych piłkarzy a nie do Zlatana.Ludzie, przeciez po to jest Zlatan w Szwecji, żeby strzelał tam bramki


mesju

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2005
Posty: 1568
Rejestracja: 10 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 07 września 2005, 23:56

Myślę, że Anglicy pokażą na co ich stać 12 października na Old Traford, bo to będzie mecz o pierwsze miejsce... Martwi mnie tylko to, że nasz awans zawsze jest uzależniony od innych drużyn. Trzeba wszystko wygrywać i już. Musimy się jeszcze wiele nauczyć, ale życzę Nam wszystkim, aby w Niemczech zagrano Mazurka Dąbrowskiego (tylko niech Edyta G. nie śpiewa :pray: ) :!:


aleksander1986

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 sierpnia 2004
Posty: 267
Rejestracja: 02 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 08 września 2005, 00:00

Nie rozumiem w ogole takiego podejscia. Zlatan jest Szwedem i nie mozna miec do niego pretensji o to ze strzela gole dla swojej druzyny narodowej.Jezeli tak mialo by byc ze zamknal by nam droge do MŚ, to nie byla by jego wina, lecz nasza. Moglibysmy sobie powiedziec : Trzeba bylo wygrac lub zremisowac z Anglia u siebie, a nie narzekac na to ze Zlatan wykonuje swoja prace. Ciekawe jakby byla taka sytuacja:
Juve gra w finale LM z Celticiem i Żuraw zdobywa gola dzięki któremu Celtic wygrywa CL. I w dwa miesiace pozniej zdobywa gola za golem w MŚ i prowadzi Polskę do srebra. Co wtedy?Wjezdzalibyscie na Żurawskiego skoro wykonal swoaja prace w swoim klubie. Swoja droge dop takiej sytuacji nigdy nie dojdzie , bo Juve wygra LM. :)


...Taka miłość jest jedna...Juve
ozaru4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 kwietnia 2005
Posty: 108
Rejestracja: 24 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 08 września 2005, 18:10

No jasne, to przeciez oczywiste...ale jesli gol Zlatana w 91 minucie mialby zdecydowac o braku awansu do MS ze strony Polski, to nie bylbym za bardzo zadowolony...i sadze ze kazdy kibic Juventusu czulby troche nienawiscie do Ibrahimovicia... :think:


18.09.05 (pozostało 35 spotkań)

01. Juventus (09 pkt - 100%)
02. Lazio (06 - 66%)
03. Fiorentina (06 - 66%)
---------------
10. Milan (04 - 44%)
Pilekww

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 774
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 08 września 2005, 18:19

Ja sie cieszylem jak ibra strzelil gola i szwecja wygrala z kilku powodów:
1 postawilem w sts
2. gola strzelil ibrahimovic
3. Polska i tak pewnie awansuje

A jak ktos chce jechac na mundial (jak Polska) to powinnien interesowac sie i wygrywac swoje mecze a liczyc na podknęcie innych nooo.


"... Mamy 42 kluby w Serie A i B. Wszyscy rozmawiają, jedyny głuchoniemy klub to Inter." - Luciano Moggi
kosiorekk

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 marca 2005
Posty: 233
Rejestracja: 13 marca 2005

Nieprzeczytany post 08 września 2005, 18:54

Ja nie mam pretensji do Zlatana. Zrobil swoje i nalezy mu sie brawo! Strzelil wspaniala bramke! Ciesze się że ją strzelil! I mam nadzieje ze Szwecja wejdzie na Mundial gdyz chcę oglądac Zlatana na niemieckich boiskach :wink:
Ale jednak lepiejby było jakby ZLatan tę bramkę strzelil na 1-1 :prochno:


pawelini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2005
Posty: 134
Rejestracja: 22 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 08 września 2005, 18:55

Ja powiem taK:
Nie ciesze sie że Ibrahimovic strzelil gola, nawet sie zasmucilem.
Ale nawet mi przez głowe nie przeszlo zeby by zly na Ibrahimovica :lol:
Założyciel tego watku napisla cos w tym stylu:
Kiedy Szwecja strzela gola Węgrom, nie mozna byc kibicem JUVE :lol: dobre :)


e-kacper

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 października 2003
Posty: 96
Rejestracja: 21 października 2003

Nieprzeczytany post 08 września 2005, 19:40

Wypowiedz jednego walijczyka ktory byl na meczu w Warszawie!
Well done Northern Ireland You lucky ba***rds

Scenes out in Warsaw last nite was unbelievable when the news came through that Northern Ireland was leading one-nil, i'll never forget it for a long time. After the our game finished, every Pole stayed in the ground and every one of them jumping up and down, swinging their scarfs in the air chanting "Polska!!, going to Germany!!"

So us lot, all stayed in the ground and joined in with them, and the Poles players came back out and join in aswell....there was 14,000 in the stadium...felt like 140,000...we all chanting "Northern Ireland!!" and "Polska!!, going to Germany!!" all nite long, we just wouldn't leave the stadium...hell of a night.

The Poles fans was brilliant, there wasn't any segration between us and them during the game, they was absolutey brilliant with us, one the best bunch of fans i've seen for a long time during my away trips...(not like those eyeties scums).

And afterwards we all hit the town's pubs together and drank every bit of their Vodka dry, hell of a nite...Never seen anything like it
Brawo Warszawa, brawo Legia, Zagłebie zawsze z wami!


Obrazek
Piotrek9

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 4
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 08 września 2005, 19:59

Zlatan zrobił co do niego należało, a Polska niech zrobi co do niej nalezy w Anglii.


laeti74

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lipca 2003
Posty: 401
Rejestracja: 09 lipca 2003

Nieprzeczytany post 08 września 2005, 20:01

Spodziewałam się takiego tematu. Dobrze, że sam autor zaznaczył, że może jest on głupi, bo moim zdaniem taki jest.
Wczoraj dostalam kilka sms-ów: Twój Zlatan załatwił nam mistrzostwa. No i bardzo dobrze!!! Forza Juve, Forza Zlatan!!! Cieszy mnie jego dobra forma :) Oby tak dalej:)
A co do awansu. Jeśli Polska sama sobie go nie wywalczy, to Szwedzi raczej nam w tym nie pomogą!!! Dlaczego my zawsze musimy głupio kalkulować??!! Jesli ci wygrają z tymi 15:0, a Ci przegrają z tamtymi...

Ozaru wybacz. Mam nadzieję, że Cię nie uraziłam. Temat jak każdy inny... (chyba). Rzucam palenie, nie radzę sobie i chcąc odpędzić moje myśli od papierochów pewnie szukam zaczepki ;p


Zablokowany