Kupię, sprzedam, wymienię

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
Alexa Del Piero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 października 2003
Posty: 608
Rejestracja: 30 października 2003

Nieprzeczytany post 19 lutego 2006, 12:32

Axel pisze:
Alexa Del Piero pisze:Axel najlepiej będzie jeśli w tej sprawie skontaktujesz się ze sprzedawcą danego zwierzaka.
Heh...zrobiłem tak ale jak sie okazało on przkazuje zwierzaka w ręce firmy wysyłkowej i dalej już nie wie jak co się z nim dzieje...nie mam pojęcia czy będe mógł zwierzaka obejżeć przed zakupem itp. a doszły mnie słuchy, że ludzie sprzedają zwierzęta chore, wogóle nie podobne do tych widocznych na zdjęciach w aukcji...wykręcają się mówiąc, że zwierze zachorowało już u kupującego lub stało mu się coś podczas podróży i jak nie trudno się domyśleć uchodzi im to na sucho - heh...ten nasz kochany kraj...
Zawsze możesz zapytać tą osobę czy możesz przyjechać i zobaczyć zwierzaka i odebrać osobiście.
Mój kolega sprzedawał kiedyś na aukcji alaskany, odbiór był tylko osobisty a jeśli ktoś licytował bez wcześniejszego skotaktowania się z nim to usuwał jego ofertę.


Fieri dopo la vittoria, fedeli dopo la sconfitta

FORZA JUVE !
Axel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2005
Posty: 411
Rejestracja: 30 maja 2005

Nieprzeczytany post 01 marca 2006, 22:33

Wie ktoś z Was gdzie można i czy w ogóle można kupić sygnet, pierścień itp. o tematyce Juve? Chodzi mi o coś takiego jak nosi Alex czy Mutu .
Wszędzie szukałem ale jakoś nie udało mi się znaleść. Mój kuzynek miał kiedyś sygnet Valencii, lecz gdzieś mu się zawieruszył :?


"Grazie o Signore per avermi la Juventus"
Radidam

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 kwietnia 2004
Posty: 740
Rejestracja: 09 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 02 marca 2006, 15:44

Axel pisze:Wie ktoś z Was gdzie można i czy w ogóle można kupić sygnet, pierścień itp. o tematyce Juve? Chodzi mi o coś takiego jak nosi Alex czy Mutu .
Wszędzie szukałem ale jakoś nie udało mi się znaleść. Mój kuzynek miał kiedyś sygnet Valencii, lecz gdzieś mu się zawieruszył :?
a byles np. w sklepie Adidasa ? lub Nike ? u mnie w miescie widzialem takie tylko z numerkami , nie było nazwiska czy loga klubu. Jak nie ma w sklepie to poszukaj na ebay.


Obrazek
juverm

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 listopada 2005
Posty: 792
Rejestracja: 05 listopada 2005

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2006, 22:43

Cytuję tekst pewnej aukcji z allegro:

PENIS WOŁOWY CIĘTY NA dł. 10CM - NATURALNY GRYZAK DLA PSA !!!

Jest to jeden z niewielu gryzaków, które zawierają tak duże ilości protein ok 90%. Często kupowany dla bardzo aktywnych i spalających dużo energii czworonogów. Przysmak polecany przez wystawców i hodowców. Produkty całkowicie naturalne pochodzenia zwierzęcego, niezawierające konserwantów, suszone specjalną technologią znakomicie oczyszczają zęby, masują dziąsła i pozwalają zachować higienę jamy ustnej. Są świetną nagrodą podczas szkoleń i treningów. Można je podawać, gdy zostają same w domu, by nie tęskniły i nie gryzły pantofli:), Oczywiście posiadam też w swojej ofercie penisy całe o długości ok 90cm-110cm :rotfl: :rotfl: :rotfl: , mogę je pociąć na różnej długości odcinki ( często klienci wolą kawałki o długości ok 20cm, zwłaszcza dla nieco większych piesków ) Jeśli macie państwo pytania odnośnie wyżej wymienionej oferty, sposobu podawania ( gryzaki mogę spakować w dowolnych gramaturach na życzenie klienta ) i jakie właściwości mają poszczególne gryzaki proszę o kontakt, chętnie odpowiem na wszystkie pytania.

Cała aukcja
TUTAJ

:rotfl:


Obrazek
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2006, 09:57

wprawdzie to nie jest allegro, ale myśl jest przecież ta sama:

http://www.toffs.com/icat/juventus

zna ktoś może ten serwis?
cena jak na taki rodzaj usługi w granicach rozsądności. Gorzej tylko z kosztami przesyłki


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
leniup

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2003
Posty: 1829
Rejestracja: 07 listopada 2003

Nieprzeczytany post 13 maja 2007, 21:09

juverm pisze:Kawały o Interze :prochno:

:lol: :lol: :lol: Boskie, ale jaki opis, widać że sprzedający zna się na rzeczy: 8)

"Sprzedaje super kozacka książkę w języku włoskim "le piu belle barzellette sull'inter". Świetna ksiązka z super kawałami o najśmieszniejszej drużynie świata. Każdy fan piłki dobrze wie dlaczego inter zdobył teraz 2 tytuły mistrza Włoch. Zapewniam ze książeczka będzie aktualna przez minimum następne 16 lat. Polecam tez inne moje aukcje. W środku książki niespodzianka:)"

Padłem :smile:


Obrazek
STAN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2004
Posty: 871
Rejestracja: 15 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 14 maja 2007, 11:02

leniup pisze:
juverm pisze:Kawały o Interze :prochno:

:lol: :lol: :lol: Boskie, ale jaki opis, widać że sprzedający zna się na rzeczy: 8)

"Sprzedaje super kozacka książkę w języku włoskim "le piu belle barzellette sull'inter". Świetna ksiązka z super kawałami o najśmieszniejszej drużynie świata. Każdy fan piłki dobrze wie dlaczego inter zdobył teraz 2 tytuły mistrza Włoch. Zapewniam ze książeczka będzie aktualna przez minimum następne 16 lat. Polecam tez inne moje aukcje. W środku książki niespodzianka:)"

Padłem :smile:
Dobre;] Ciekawy byłem komu gość kibicuje- milanowi :? sprawdziłem co ostatnio kupował: koszulki milanu :( Ale opis przedmiotu mu wyszedł :)


DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 29 maja 2007, 21:53

Może i forum Juve to nie za odpowiednie miejsce na oferowanie książek związanych z fantasy, ale co tam, spróbować nie zaszkodzi :prochno:
Mam do sprzedania książkę Andrzeja Sapkowskiego "Rękopis znaleziony w smoczej jaskini. Kompendium wiedzy o literaturze fantasy". Książkę kupiłem kilka miesięcy temu, bo potrzebna mi była do matury :wink: Teraz nie mam za bardzo co z nią zrobić, drugi raz czytać jej nie będę, tak więc postanowiłem ją sprzedać. Kupiłem ją za 39 zł. Mogę ją sprzedać już tak za 30 zł :!: Choć w sumie, jakby ktoś bardzo chciał, to cena będzie jeszcze do uzgodnienia. Książka wygląda jak nowa. Czekam na chętnych, na privie oczywiście :)
pozdrawiam


artoni

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 września 2005
Posty: 312
Rejestracja: 30 września 2005

Nieprzeczytany post 22 marca 2008, 13:31

Jeśli ktoś ma do sprzedania oryginalną koszulkę Juve z sezonu 02/03 lub 03/04 to jestem zainteresowany. Jeśli tak to byłbym zainteresowany.


Sapo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 1281
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 05 lipca 2008, 19:38

http://moto.allegro.pl/show_user_auctio ... id=4500654

ZAPRASZAM JESLI KTOS JEST ZAINTERESOWANY KUPNEM FAJNEGO AUTKA
:wink:


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 21 lipca 2008, 21:45

co zrobić w sytuacji kiedy wylicytowałem przedmiot, a sprzedawca pisze mi, w mailu, że uległ on uszkodzeniu i nie wyśle mi go? pisać jakieś skargi? :>


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
darek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2006
Posty: 1047
Rejestracja: 12 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 21 lipca 2008, 22:07

DjJuve pisze:co zrobić w sytuacji kiedy wylicytowałem przedmiot, a sprzedawca pisze mi, w mailu, że uległ on uszkodzeniu i nie wyśle mi go? pisać jakieś skargi? :>
To chyba zależy od Ciebie. Możesz mu darować, albo skarżyć.
I tak dobrze, że Ci o tym powiedział a nie wysłał uszkodzonego. Tak czy owak zaszła sytuacja która nie powinna mieć miejsca.


Obrazek
Bianconeri Siamo Noi!
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 21 lipca 2008, 22:45

myślę, że koleś dogadał się z kim innym i opylił 'moją' koszuleczkę drożej :>


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
darek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2006
Posty: 1047
Rejestracja: 12 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 21 lipca 2008, 23:06

DjJuve pisze:myślę, że koleś dogadał się z kim innym i opylił 'moją' koszuleczkę drożej :>
No jeśli tak to wygląda, to myślę, że lepiej to zgłosić.


Obrazek
Bianconeri Siamo Noi!
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 22 lipca 2008, 07:40

albo zagrozić ze jak nie wyśle to go tam podkablujesz do allegro i zawieszą mu konto (raczej tego nie zrobią ale on nie musi o tym wiedziec) :D


Obrazek
ODPOWIEDZ