Jaka jest wasza ulubiona reprezentacja?

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
KAcper123

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 42
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 04 września 2005, 19:40

Witam.
Już za rok zaczynają się Mistrzostwa Świata, i cały czas trają kwalifikacje do nich. Tyle wspaniałych drużyn walczy ze sobą narazie o wejście do finałów, a puźniej o tytuł mistrza. Jestem ciekaw kto jest waszym faworytem i jakim drużynom kibicujecie(oprócz polski oczywiście :wink: )
a za jakimi drużynami nie przepadacie?
Moje ulubione drużyny to Argentyna, Holandia, Kamerun, Turcja i Portugalia :-D
nie lubię Hiszpani, Dani i Angli.
Jak to wygląda u was?
:)

(Przeglądałem forum w poszukiwaniu podobnego tematu, ale nie znalazłem żadnego, więc jeśli taki już istnieje to przepraszam panowie moderatorzy)
Ostatnio zmieniony 18 września 2005, 16:06 przez KAcper123, łącznie zmieniany 1 raz.


adamjuve1987

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 czerwca 2005
Posty: 17
Rejestracja: 17 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 04 września 2005, 19:47

u mnie sie to ma nastepujaco: nie moge zdzierżyc reprezentacji anglii, szwecji, norwegii oraz hiszpanii a mogłbym całymi dniami siedziec i ogladać popisy brazylijczyków. drugą ulubioną( oczywiscie poza Polską ) wiadomo reprezentacja włoch, a tak srednio francja i niemcy.


Pirlo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 maja 2005
Posty: 444
Rejestracja: 08 maja 2005

Nieprzeczytany post 04 września 2005, 19:48

Ja nielubie Niemców i Brazyli...głownie dlatego ze gra tam Ronaldo którego nienawidze,a Niemców za to ze muszą grac obcokrajowcami..w ataku mają tylko jenego0 rodowitego niemca(Hanke, w dodatku gra jeszcze w młodzierzówce).
Lubie za to Francje Portugalie i troche Anglie...głownie przez to ze graja w tych reprezentacjach swietni piłkarze i miło sie to ogląda :D


GiGi_mati

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 marca 2005
Posty: 134
Rejestracja: 15 marca 2005

Nieprzeczytany post 04 września 2005, 19:49

POLSKA oczywiście numer jeden, oprócz Polski lubię Reprezentacje Holandii, Czech, Włoch i Argentyny
nie lubię Anglii, Niemiec, Francji i Brazylii


To by było na tyle.
wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 04 września 2005, 19:49

moją ulubiona reprezentacja jest polska,potem włoska a na koncu czeska teraz powiem dlaczego... polska oczywiscie jstem polakiem obecnie nie wstydze sie reprezentacje ale chce zeby lepiej grali w obronie (mowie to z punktu daltego ze sam jestme obronca) ,wloska dlatego ze juventus jest z wloch lubie wloska kulture i wogóle , czeska dlatego ze gra tam nedved ale takze ze sa nszymi sasiadami lubie ich ofensywna gre ,zas jesli mam wymienic nie lubie reprezentacji niemieckiej za podbieranie talentow polskich :doh:


piterweg

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 kwietnia 2005
Posty: 62
Rejestracja: 24 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 04 września 2005, 19:57

Lubiene (bez Polski):
1. Włochy :-D
2. Argentyna
3. Czechy
4. Portugalia...
Nielubiane:
1. Brazylia
2. Anglia
3. Niemcy


BartekGajda9

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2005
Posty: 153
Rejestracja: 23 marca 2005

Nieprzeczytany post 04 września 2005, 19:58

Jak dla mnie ulubioną drużyną jest Polska reprezentacja, a po za nią bardzo lubię reprezentację Czech, Holandii, Włoch i Portugalii. A nie lubię reprezentacji Anglii i Szwecji szczególnie przez to iż jeśli gramy w jakich kolwiek eliminacjach, czy to do Mistrzostw Europy czy Mistrzostw Świata zawsze na nie trafiamy... :? kiedyś zawsze byliśmy eliminowanie, lecz teraz myśle iż nasza reprezentacja awansuje z 1 miejca i wyprzedzi repr. Anglii


farmer16

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2004
Posty: 369
Rejestracja: 12 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 04 września 2005, 20:37

Nie interesuje się za bardzo reprezentacjami , ale napewno zawsze bedę szedł za Polakami , Włochów lubie nawet bo tam gra dużo piłkarzy ze Satrej damy :-D Noi tak pozatym to : Holandię , Czechy, Hiszpanię , Ukrainę , a nie lubie Anglików zawsze jak walczymy o MŚ czy Mistrzostwa europy to często z nimi spotykamy się w grupie :evil:


Alessandro Del Piero 202 gole! i wszystko jasne !
ADP

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 lutego 2005
Posty: 120
Rejestracja: 04 lutego 2005

Nieprzeczytany post 04 września 2005, 21:04

a więc krótka piłka z mojej strony :)
1.Polska
2.Czechy
3.Włochy


Mr Cezary

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 grudnia 2004
Posty: 1156
Rejestracja: 21 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 04 września 2005, 21:18

nie liczac Polski to oczywiscie Włochy. ;D


aSsItCh

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 marca 2004
Posty: 156
Rejestracja: 11 marca 2004

Nieprzeczytany post 04 września 2005, 21:21

Ja z kolei jestem inny niż Wy, ale prosiłbym, abyście mnie nie krytykowali... Dla mnie liczy się tylko reprezentacja Italii, gdyby był mecz Polska - Włochy, byłbym za Włochami, oczywiście gdyby "nasza" reprezentacja grała z inną oprócz włoskiej, byłbym za Polską, ale nie zmiania to faktu, że najbardziej darzę sympatią Italie. Inne reprezentacje, które darzę sympatią to: Czechy, Węgry, Serbia i Czarnogóra, Chorwacja, Rumunia, Bułgaria, Turcja, Rosja, Holandia, Kamerun, Meksyk i Argentyna, a antypatie czuję do: Portugalii, Norwegii, Finlandii, Ukrainy, Danii, Niemiec, Chin, Japonii, Korei PD, Arabii Saudyjskiej, RPA, Kolumbii i Brazylii :P dużo tego nie?


Obrazek
Kwiat miłości rozkwita w świetle uczuć
I w nim też usycha...
Gdy nadejdzie czas by odbyć ostatnią podróż
Będę myślał o Tobie...
Mateo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 października 2004
Posty: 490
Rejestracja: 24 października 2004

Nieprzeczytany post 04 września 2005, 21:27

No wiadomo, że moją ulubioną reprezentacją jest Polska i jej występami się najbardziej emocjonuje. Jednak może nie do końca...bo równie wielkie emocje wzbudzają we mnie poczynania Włochów, gdyż jestem fanem Juve, a szczególnie Del Piero, i gdyby doszło do meczu o mistrzostwa świata, moje serce byłoby strasznie podzielone...bo np chciałbym zobaczyć Alexa odbierającego medal, całującego puchar. Pamiętam, że okropnie przeżywałem mecz ze Szwecją na Euro 2004 i finał Euro 2000. Nom, ale myśle, że jednak byłbym za Polską :D .

Nom napewno lubie patrzyć na kunszt gry Brazylijczyków i Argentyńczyków. Z europejskich reprezentacji po Francji i Włochach, zawsze mocno kibicuje Holandii i ostatnio lubie Anglie. Lubie tez Portugalczykow.

1.Polska
2.Włochy
3.Argentyna
4.Holandia
5.Brazylia
6.Anglia
7.Portugalia


kubinho 10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2004
Posty: 392
Rejestracja: 31 lipca 2004

Nieprzeczytany post 04 września 2005, 21:34

Moją ulubioną reprezentacją jest reprezentacja Polski oczywiście wiadomo z jakich powodów 8) a po reprezentacji Polski nie mam tam jakichś ulubionych lecz lubie patrzeć na gre nie których reprezentacji np reprezentacji Portugali!!! Uwielbiam patrzeć jak grają w ofensywie!!! A najbardziej lubie patrzeć na C.Ronaldo!!! To cio on wyprawia w niektórych meczach to nie samowite :ok: ale lubie tesh patrzeć na mecze w wykonaniu Brazyli czy Holandi. Dużą sympatiąc daże tesh Włochów dlatego że gra tam dużo piłkarzy Juve.
Z kolei nie lubie reprezentacji Niemiec, Angli i Dani. Ale z tego wszystkiego najbardziej dziwią mnie Hiszpanie!!!!! Mają najlepszą lige, najlepsze kluby i najlepszych piłkarzy na świecie a nie potrafią wygrać żadnego trofeaum , ba nawet problemem dla nich jest wyjście z grupy!!!


Grande Juve, Vinci Per Noi
Paweł Sz.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 sierpnia 2005
Posty: 109
Rejestracja: 16 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 04 września 2005, 21:39

U mnie kolejnosc przedztawia sie następująco :-D :
1.POLSKA
2.Czechy
3.Włochy
4.Anglia
5.Francja
6.Argentyna
A nie lubie:
1.Brazylia
2.Hiszpania
3.Dania
4.Korea Płd.

PS. Dalej nie pamietam jak sobie przypomne to napisze :P .


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 04 września 2005, 21:50

Ja kibicuje oczywiście Polsce z prostego powodu - jestem Polakiem, ciesze się jak grają dobrze, a gdy nie idzie im najlepiej czuje się źle ponieważ oni reprezentują mój kraj. Po Polsce jest reprezentacja Włoch :twisted: , bardzo lubie Włochy powodów jest kilka, bardzo lubie Włochy jako kraj, graja tam gracze Juve, mają świetny styl gry i ich reprezentacja jest naprawde narodowa.
Antypatią dziele Szwecje i Danie po Euro 2004, w którym obie reprezentacje weszły w układ i w wyeliminowały Włochy.






Juve storia di un grande amore...


ODPOWIEDZ