ME 2005 w piłce siatkowej :)

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ

Które miejsce zajmie Polska w ME?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
TURINIO

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 czerwca 2005
Posty: 355
Rejestracja: 07 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 05 września 2005, 17:44

Naprawde po tym meczu mimo porażki jestem dumny z postawy naszych chłopaków :) Pamiętacie postrawe naszej reprezentacji za poprzednich trenerów?Pamiętacie jak reagowali gdy przegrywali,albo nie wyszło im jakieś zagranie?Śmiali się jak głupi do sera :evil: We wczorajszym meczu biało-czerwonych z Rosją widać było w naszych siatkarzach ducha walki,serce do gry,sportową złość....Zabrakło nam myślę że spokoju i opanowania w kluczowych dla meczów sytuacjach,bo naprawde mogliśmy pokonać rosjan w tym meczu 3-0,a niestety w efekcie polegliśmy 1-3....Co do mankamentów w naszej grze to tak jak wspominałem brakuje przede wszystkim spokoju w kluczowych sytuacjach,a także niestety dobrego przyjęcia(naprawde stać nas na lepsze)...Zgadzam się że nienajlepiej prezentują się w naszej "6"obaj środkowi-Gołaś ma wielki talent i ogromne możliwości zwłaszcza w ataku,a na ME tego nie widać,a dodatkowo prezentuje fatalną nieregularną zagrywke..Pliński na pewno nie ma takiego potencjału jak arek Gołaś jednak z ligi pamiętam go jako zawodnika znakomitego głównie w grze blokiem,na ME tego nie widać i również dodatkowo fatalnie prezentuje się w zagrywce(serwuje jak by chciał a nie mógł)......Wielką radość chyba wszystkim kibicom w naszym kraju sprawia swoją grą Mariusz Wlazły chyba największy od lat talent polskiej siatkówki,młody chłopak atakujący absolutnie bezkompromisowo,odważnie i bezkompleksowo,potrafiący znakomicie grać blokiem i niesamowicie zagrywać :lol: .....Na przyjęciu dla mnie nieporozumieniem jest obecnosć w pierwszej szóstce Piotra Gruszki-fatalnie przyjmuje,bardzo anemiczny i przeciętny w ataku.....Sebastianowi Świderskiemu nie brakuje niczego do tego by był siatkarzem klasy światowej poza regularnością i umiejętnością podejmowania trafnych decyzji w końcówce..Dawid Murek na MeE przypomina chłopaka z przed 3-4 lat kiedy to zachwycał całą polske swoją wielką dynamiką,siłą zagrywki i niezłą grą w przyjęciu....Michał Winiarski to melodia przyszłości,jużteraz świetny w przyjęciu,odważny,ale posiadający jescze za małe umiejętności....Piotr Gacek to libero nr 2 w naszym kraju,nie ma co sie oszukiwać,ze jest słabszy niż Krzysztof Ignaczak jednak ten z reprezentacji sam się wykluczył..Wreszcie Łukasz Żygadło dla mnie wielkie zaskoczenie tego turnieju,młody,odważnie grajuący rozgrywający już na dziś o niebo lepszy od Zagumnego


"...Znam swoją wartość i na boisku jestem bufonem. Dlatego nie pójdę do Juventusu, po co im dwóch bufonów?..." - jedna z wielu złotych myśli 'The Holy Goalie ' :)
steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 05 września 2005, 19:51

No i porażka z Włochami 0-3 (24:26, 22:25, 19:25) już niemal napewno przekreśla nasze szanse na medal...Wydaje mi się mimo wszystko że lepsze czasy dla polskiej siatkówki nadejdą i to nie długo gdyż praca jaką odwala Lozano przyniesie wreszcie efekty.
Wielu ludzi może mówić że to właśnie przez trenera przegraliśmy te ME tzn. przez karne odsunięcie podstawowych zawodników z kadry ale ja tak nie uważam gdyż dyscyplina jest bardzo ważna i trener pokazał że nie pozwoli sobie na takie wybryki.Nie ma się również co rozgadywać co by było gdyby...


ozaru4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 kwietnia 2005
Posty: 108
Rejestracja: 24 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 05 września 2005, 20:11

Niestety nie moglem zobaczyc meczu, bo bylem na tenisie...koncze trening a tu przychodza kumple ze przegralismy...i chyba dobrze, ze nie ogladalem...0-3 z Włochami. Tego wyniku chyba mało kto sie spodziewal. Ja stawialem co prawda na 3-1 dla Włochow, ale nie w takim stylu jak grali dzisiaj. Z tego co mi opowiadaly chopy (:P) to Gołaś nie trafil w pilke z krotkiej itp...naprawde, nawet nie myslalem ze tak moze wygladac nasza walka z Italia...jestem zawiedziony. :(

1. Włochy (9-0, 6 p.)
2. Rosja (9-3, 6 p.)
3. Polska (4-6, 4 p.)
4. Chorwacja (5-8, 4 p.)
4. Portugalia (5-8, 4 p.)
6. Ukraina (2-9, 3 p.)

1. Francja (8-4, 5 p.)
2. Hiszpania (6-6, 5 p.)
3. Serbia (6-1, 4 p.)
4. Czechy (4-6, 4 p.)
5. Grecja (4-5, 3 p.)
6. Holandia (3-9, 3 p.)
Ostatnio zmieniony 06 września 2005, 09:51 przez ozaru4, łącznie zmieniany 1 raz.


18.09.05 (pozostało 35 spotkań)

01. Juventus (09 pkt - 100%)
02. Lazio (06 - 66%)
03. Fiorentina (06 - 66%)
---------------
10. Milan (04 - 44%)
farmer16

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2004
Posty: 369
Rejestracja: 12 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 05 września 2005, 20:31

Po wczorajszych niepowodzeniach myslałem , ze Polska się zrehabilituje , ale niestety nic nie wyszlo był to chyba jeszcze gorszy mecz niż ten wczorajszy z Rosjanami przegralismy 3-0 i pożegnaliśmy się z Mistrzostwami europy :? Widac było , że polska jest o wiele gorszym rywalem , po pierwsze musimy poprawić odbiór . Gacek nie za bardzo radzi sobie w roli libero i często popełniał błędy.W bloku też nie graliśmy za dobrze czesto poprstu Włosi walili piłkę na chama i rozwalała blok. Niestety trzeba dużo trenowac , żeby pokonać mistrzów europy :D


Alessandro Del Piero 202 gole! i wszystko jasne !
Camillo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 147
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 05 września 2005, 20:47

Jak zwykle skończyło się na nadziejach. :angry: Musiałby stać się cud, żeby Polacy mogli jeszcze powalczyć o medal.


To my chłopcy ze Śląska! Zna nas cała Polska, za Ruch, za HKS, pójdziemy aż po życia kres...
LeVi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2005
Posty: 132
Rejestracja: 28 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 05 września 2005, 21:18

Camillo pisze:Jak zwykle skończyło się na nadziejach. :angry: Musiałby stać się cud, żeby Polacy mogli jeszcze powalczyć o medal.
Kurcze no... :angry: ale jestem wsciekły.Do końca liczyłem na to, że powalcza nasi z Italią. Ehhh mysle, ze cud to troche przesada bo z Rosja nie wiele nam zabrakło, ale cóz może innym razem.Przynajmniej jednego naszym nie mozna odmówic : Walki do upadłego. I za to trzeba ich pochwalić. :bravo:


Obrazek
Alexander De Large 655321
ozaru4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 kwietnia 2005
Posty: 108
Rejestracja: 24 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 06 września 2005, 09:47

I stalo sie...minimalnie, ale Rosja wygrala z Chorwacją 3-2. Nasze marzenia odchodza coraz dalej. Po wygranej z Ukrainą 3-1, awans dają nam tylko takie wyniki:

Polska - Portugalia 3:0
Portugalia - Rosja 3:1
Rosja - Włochy 1:3

A oto stan obu grup z 07.09 (18:00):

1. Włochy (09-00, 6 p.)**
2. Rosja (09-03, 6 p.)**
3. Polska (07-07, 6 p.)*
4. Chorwacja (05-08, 4 p.)**
4. Portugalia (05-08, 4 p.)**
6. Ukraina (03-12, 4 p.)*

1. Serbia (12-01, 8 p.)*
2. Hiszpania (11-10, 8 p.)
3. Francja (10-07, 6 p.)*
4. Czechy (07-08, 6 p.)*
4. Grecja (07-08, 6 p.)*
6. Holandia (04-15, 5 p.)

* = pozostał jeden mecz w fazie grupowej


18.09.05 (pozostało 35 spotkań)

01. Juventus (09 pkt - 100%)
02. Lazio (06 - 66%)
03. Fiorentina (06 - 66%)
---------------
10. Milan (04 - 44%)
ODPOWIEDZ