Mundial kodowany? Co robi TVP?

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
Negri

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 sierpnia 2005
Posty: 1162
Rejestracja: 23 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2005, 21:17

Oto link do tego newsa - http://sport.onet.pl/1156717,wiadomosci.html

Pokrótce wygląda to tak - TVP pokaże mecz otwarcia, półfinały i finały a wszystkie inne mecze będą retrasmitowane lub transmitowane na Polsat Sporcie.

Szlag mnie trafi... po co TVP namawia ludzi do płacenia abonamentu? Żeby ogladać retransmisje? Mam dosc TVP - koniec abonamentu placic nie bede. Mozemy pozegnac sie z meczami na zywo (chyba ze macie P.Sport ja nie mam ) Wiec zanim zaczne ogladac retransmisje powiedza wynik w radiu :angry: :angry: :angry: No to nam załatwili Mundial nie ma co...


kedzier

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 605
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2005, 21:27

No cóz zachowanie TVP jest skandaliczne, to po prostu zakrawa na kpinę że najprawdopodobniej nie będą transmitować jednej z ważniejszych imprez na świecie :!:
Damianinho 15 pisze:Pokrótce wygląda to tak - TVP pokaże mecz otwarcia, półfinały i finały a wszystkie inne mecze będą retrasmitowane lub transmitowane na Polsat Sporcie.
Można chyba dołożyć do tej listy mecze Polaków, gdyż o te raczej na pewno postarają sie włodarze z ul.Woronicza 8) Jeśli oczywiście nasi awansują w co wierzę.
Jak dla mnie to ten news jest trochę obojętny... Po prostu mam Cyfrowy Polsat :) Coś za coś, nie mam ligi włoskiej ale będe miał mundial hehe :D


Obrazek
BIANCONERI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 967
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2005, 21:39

Nie no to sa jakies jaja..Czy ten facet ma zamiar emitowac jedynie jakies beznadziejne zawody w chodzeniu czy bombardowac nas wszystkimi mozliwymi truniejami z Malyszem w roli glownej?Zarzeczny mial racje; za uszatka polski kibic bedzie mial ciezko z obejrzeniem pilki noznej w telewizji.


"Bestia najgorsza zna troche litości lecz ja jej nie znam,więc nie jestem bestią"
Obrazek
MaNieK_JuVe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 maja 2003
Posty: 187
Rejestracja: 27 maja 2003

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2005, 21:47

Telewizja publiczna powinna zadbac o kibicow bo kto jak kto ale to oni zapewniaja najwieksza ogladalnosc. A poza tym jak nie zobacze w TV jak azzurri zdobywaja 4 mistrzostwo swiata to TVP jest przegrana dla mnie. Liga mistrzow to za malo, mundial jest raz na 4 lata i takie swieto futbolu powinno byc ogolnodostepne.
Poza tym czemu wszystkim rzadzi pieniadz. Niedlugo za prawa do transmisji ze wsi Parzyniechy dolne bedzie sie placic grube miliony.


Forza Juventus, Forza Azzurri
Moja jedyna milosc Juventus FC !!!
Zagraj w Lola: http://signup.leagueoflegends.com/?ref= ... 3963740312
Vojtimar

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 października 2004
Posty: 807
Rejestracja: 14 października 2004

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2005, 21:49

Skandal. To co robi TVP jest żałosne. Sami stawiają się opd kreską. No nic mowi się trudno. Ja na pewno nie zrezygnuję z Cyfry + (Serie A 8)), dla Polsatu Cyfrowego na jedne misrzostwa. Nie zmienia to faktu, że ludzie za to odpowiedzialni z TVP przeszli samych siebie.


Z Juve na dobre i złe!
steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2005, 21:58

No tak już jest jak takimi sprawami zajmuje się lekkoatleta...
Mam szczerze mówiąc dość już mityngów pokazywanych na TVP.
Tak samo było ( jest ) z pucharem UEFA.Przecież to nie do pomyślenia żeby Polak nie miał dostępu do meczy polskiej drużyny w telewizji mimo że żadna inna platforma ich nie wykupiła...
Powoli zaczyna stawać się tradycją że walka toczy się między Canal + a Polsatem.Osobiście nie narzekam bo mam Polsat Sport na kablówce ale rozumiem ogromną liczbę ludzi która przez PIENIĄDZE nie będzie mogła obejrzeć MŚ


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2005, 21:58

Zanosi się na kolejną kompromitację TVP. Jak ona chce zarobić, jeśli nie chce pokazywać takiej imprezy jak Mistrzostwa Świata ? Pan Korzeniowski zachowuje się jak clown w cyrku... wiadomo, że najdroższe i najbardziej pożądane miejsca reklamowe są na telewizji publicznej. Już na samych reklamach miedzy przerwami można nieźle zarobić. Jednak dla Szanownego Pana Chodziarza to nie to :stop: . Każdy chce pokazywać Weltmeisterschaft 2006, tylko nie TVP. Nie zdziwię się, jeśli nie przedłuży umowy z pokazywaniem Champions League. Dla niego piłka nożna to sport drugiej kategorii. Dla niego warte pokazania jest letnie GP z Małyszem na czele, który jak zwykle zawodzi.

Z innej beczki. Dzień po losowaniu grup Ligi Mistrzów wysłałem do TVP list z zapytaniem, czy nadal będzie chciała pokazywać mecze Champions League z udziałem Polaków. Miałem na myśli potyczki Juventusu z Rapidem Wiedeń, w którym gra Marcin Adamski. Jak narazie nie odpisują...


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
P!otr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 listopada 2004
Posty: 248
Rejestracja: 14 listopada 2004

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2005, 22:06

pan Zambrotta pisze: Z innej beczki. Dzień po losowaniu grup Ligi Mistrzów wysłałem do TVP list z zapytaniem, czy nadal będzie chciała pokazywać mecze Champions League z udziałem Polaków. Miałem na myśli potyczki Juventusu z Rapidem Wiedeń, w którym gra Marcin Adamski. Jak narazie nie odpisują...
Będzie mecz z udziałem Polaka w tvp Barcelona -Panathinaikos.
To co się dzieje teraz w TVP to przechodzi ludzkie pojęcie, nic tylko będzie lekkoatletyka i kolarstwo. A no i nasz Adaś zimą. Ja nie wiem nic co jest ciekawego w tych skokach narciarskich...no spoko że wygrywał nasz rodak ale no bez przesady. Ja na szczeście mam i P. Sport i C+ także mam spokój.


Mateo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 października 2004
Posty: 490
Rejestracja: 24 października 2004

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2005, 22:21

TVP robi sobie jakieś jaja :!: :!: :!: . Już wcześniej nieźle narzekałem na tę telewizje, a odkąd szefem sportu został Korzeniowski to wszystko woła o pomste do nieba :!: . Korzeniowski zdecydowanie preferuje lekkoatletyke, a całkowicie zapomina o futbolu :!: . A to przecież futbol jest najbardziej ciekawym i popularnym sportem nie tylko w Polsce, ale na całym świecie :!: .

To są poprostu jakieś jaja! Powinni pokazać 2 mecze dziennie, jak było na Euro, a tu totalna kicha :? . Widze, ze sie naogladam...meczow Wlochow tez ogladac nie bede :cry: . Pozostaje tylko wreszcie zakupic piracki dekoder (moze ktos z was cos poleci i powie czy to jest dobre?). Mistrzostwa powinny być dla wszystkich i pokazywane w całości, a nie tylko dla bogatych, których stać na dekoder. Z czego młodzi adepci futbolu mają brać przykład? :think: . Mam nadzieje, ze negocjacje skoncza sie tym, ze jednak TVP pokaze cale mistrzostwa...oby...
Bo na jaka cholere miliony polakow placa abonament? Miedzy innym po to by ogladac swoj najukochanszy sport!!!

Korzeniowski out z TVP!!! Podziwialem go jako sportowca, ale jako dzialacz strasznie zalazl mi za skoree :D


nookie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 820
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2005, 22:59

I oni sie dziwią potem ze tyle osób nie płaci abonamentu...no bo za co mają płacić????za to zeby oglądać jak ktos idzie przez 50 km i albo go zdyskwalifikują albo nie :? to żałosne to co wyprawia TVP...zgadzam sie z Wami wszystkimi..chociaz mam Polsat Sport to i tak uwazam ze zwyklym chamstwem jest nie pokazywanie Mundialu w telewizji publicznej na ktora przeciez jednak polowa kraju płaci...Korzeniowski to nie jest odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu...tam chyba powinien zasiadać ktoś kto na sporcie sie zna niewiele i wie tylko ktore sporty sa najbardziej popularne w Polsce...wtedy zadowolonych by było najwiecej osob...


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
x_men_1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 października 2003
Posty: 701
Rejestracja: 26 października 2003

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2005, 23:34

Korzeniowski już działa , wiedziałem że jak on weźmie sie za Sport w TVP to już na bank nie będzie za dużo piłki nożnej .. tylko ta jego "Królowa Sportów" ... choć to nie tylko jego winna , to całe TVP jest jakieś niemarawe i zawsze olewało futbol :( .

Ja mam nadzieje że pojade na Mundial do Niemciec i nie będe się aż tak tym wszytkim martwił , bilety moze nie najtansze , ale na jakis mecz , dwa z udziałem Polski :twisted: czy Włoch moze sie uzbiera .
Reszte meczy przesiedze zlany w 3 #%@ w pubie :) oglądając jak Polska unosi Puchar ... a moze jedank TVP wykupi te prawa , wkońcu ostani akapit daje jakieś nadzieje .

... a Polsat jak zwykle nie zawodzi ..kiedyś uważałem ich za total szit (już zmieniłem o nich zdanie), jak dla mnie jescze pare lat i przy takiej polityce TVP i Canal + to albo Polsat im zupełnie odskoczy - bo ewidetnie chcą dawać wiecej swoim abonentom ..albo splajtują , bo sie zbyt zadłużą za tą LM ,Bundeslige , Mundial , Żużel , Siatkówke , Eredivisie i prawa do tranmisji np. Serie A , Premiership czy La Ligi .


kedzier

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 605
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2005, 23:56

x_men_1988 pisze: a Polsat jak zwykle nie zawodzi ..kiedyś uważałem ich za total szit (już zmieniłem o nich zdanie), jak dla mnie jescze pare lat i przy takiej polityce TVP i Canal + to albo Polsat im zupełnie odskoczy - bo ewidetnie chcą dawać wiecej swoim abonentom ..albo splajtują , bo sie zbyt zadłużą za tą LM ,Bundeslige , Mundial , Żużel , Siatkówke , Eredivisie i prawa do tranmisji np. Serie A , Premiership czy La Ligi .
Dodaj to tego jeszcze ligę szkocką, do któej prawa Polsat zakupił po transferach naszych dwóch gwiazd do Celticu :!: Przecież piłka nożna jest najpopularniejszym sportem nie tylko w Polsce ale i na świecie, według mnie transmisja z Mundialu po prostu leży w misji społecznej TVP. Ale widać dyrektor Korzeniowski woli wydawać pieniądze na promowanie innych dyscyplin, przez co telewizje komercyjne ( według mnie TVP również taką mimo wszystko jest, również na swoich programach dużo zarabia...) odskakują telewizji publicznej. Jeszcze trochę i bedzie trzeba zrezygnować z TVp kompletnie bo sam Polsat czy TVN bedą w stanie zrekompensować tą stratę, a po co płacić 2 abonamenty 8) Więcej nożnej w TVP :!:


Obrazek
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8862
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 01 września 2005, 13:23

Więc powtarza się sytuacja z roku 2002. Jednak wtedy, gdy każdy olał te śmieszne dekodery, zrezygnowali, i na czas Mistrzostw, udostępnili Polsat Sport. Teraz jestem mądry bo podobnie jak pan Zambrotta, mam owy kanał dzięki kablówce. Jednak nie jestem egoistą i czuję wasze rozgoryczenie, bo w waszej sytuacji siedziałbym załamany. Nie da się ukryć, że MŚ to największa piłkarska impreza i każdy milośnik tego sportu, powienien obejrzeć każdy mecz...ale ma żywo! :?

Niestety, jak widać, Korzeniowski popełnił fal start. Tak w ogóle to wydaje mi się, że już jakiś czas tematu PS reklamował, iż MŚ obejrzymy właśnie na ich stacji. Zresztą wystarczy zobaczyć jakie imprezy sportowe transmitują i wszystko jasne. Robią co mogą by przyciągnąć i uszczęśliwić kibica. Trzeba przyznać, że wychodzi im to znakomicie. Tylko te powtórki meczy są już męczoące :x A Lazio Messina to leci już dosłownie 7 raz :!: :shock:


Obrazek
Juve Master

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 marca 2005
Posty: 420
Rejestracja: 11 marca 2005

Nieprzeczytany post 01 września 2005, 13:38

Nie no to już jest gruba przesada :angry: :angry: !!!!!
Ja nie mam Polsatu Sport i ta informacja mnie mówiąc elokwentnie leko zdenerwowała :evil:
Czy wszystko co jest w tym kraju dostępne dla wszystkich musi być takie tandetne przecież płacę do cholery abonament i domagam się żeby pokazywali najciekawsze mecze może nie większość ale połowa meczów powinna być transmitowana na TVP :angry:
Mam nadzieję że to się jeszcze jakoś zmieni .
Najlepsze jest to że żaden z moich kumpli też nie ma Polsatu Sport


Lopez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 sierpnia 2005
Posty: 118
Rejestracja: 18 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 01 września 2005, 13:46

Hmmm.. Co jak co TVP ma jednak jakieś plusy... nie ma REKLAM :smile:
Jak dobrze, że mam Polsat Sport 8) :happy:.... to co wam pozostaje:
pójście do jakiegoś lokalu, no ewentualnie do kolegi... :wink:


Obrazek
ODPOWIEDZ