Mundial kodowany? Co robi TVP?

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 01 września 2005, 13:57

Lopez, gdybyś nie miał PS to raczej nie wstawiał byś tu tych zadowolonych emotek ;)

Próbuje sobie wyobrazić co czują Ci, ktorzy nie mają Polsat Sport. Ja na szczęście mam i póki co o MS się nie martwie (a może i stanie się tak, że obejrze je na żywo ;)) Ale gdybym nie miał tego kanału to pewnie szlak by mnie trafiał. Jak ktoś słusznie wyżej napisał jest to największa impreza piłkarska. Na dodatek odbywa się tylko co 4 lata. Ponadto nasza reprezentacja jest na dobrej drodze, aby wziąść udział w finałach, tak więc co jak co, ale telewizja publiczna powinna robić wszystko, aby pokazac mistrzostwa :x Niestety jak widac panu Korzeniowskiego bardziej zależy na pokazywaniu jakiś głupich mittingow lekkoatletycznych, które nie mają nawet 20% oglądalności co piłka nożna :x A jak widze reklamy, w których tvp zachęca do płacenia abonamentu to śmiać mi się chce :whistle:


Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 01 września 2005, 14:13

Zrobie wszystko zeby chociaz na czas mundialu miec Polsat Sport. Korzeniowski to kompletny idiota. Mistrz najbardziej kretynskiego sportu swiata. Nie wiem czemu akurat ten idiota ma odpowiadac za sport w telewizji publicznej... tak przy okazji, to bardzo mi milo, ze moi starzy nigdy nie zaplacili nawet zlotowki abonamentu :).


Mr Cezary

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 grudnia 2004
Posty: 1156
Rejestracja: 21 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 01 września 2005, 14:22

to jest poprostu zalosne!! jak tvp nie zmieni tego pajaca z usmiechem pedala - Korzeniowskiego, to watpie czy kiedykolwiek bedziemy ogladac mecze inne niz polfinaly lub finaly!! :angry: jestem wsciekly, bo podobnie jak jeden z moich przedmowcow posiadam cyfre + i zamiezam jej zamieniac na polstat cyfrowy :evil: przestane placic abonament tym balwanom z Woronicza jak Mundialu nie bedzie w tvp!! juz raz to musialem przezyc w 2002 roku... :angry:
p.s. sory jak mnie troche ponioslo, ale naprawde sie wkurzylem :angry:


Pilekww

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 774
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 01 września 2005, 14:50

NNNie no wytrzymam jeszcze gdy TVP zamiast meczu juve nadaje jakies slabe druzyny które przedtstwiaja mierne widowisko ale nie to, niech nie przesadzaja to jest jak piłkarskie święto narodowe a oni nie beda transmitowac meczy :angry: :angry: :angry: Ja nie mam stacji kodowanych to moze zobacze jak gra mi. brazyli checzy holandia i wlochy no ale Polski nie zobacze bo ci goscie z TVP nie transmituja tak waznej imprezy :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
Co ta nasza polska telewizja robi i oni chcą miec oglądalnośc, po takiej imprezie nikt nie bedzie oglądal tvp tylko bedzie wolal polsat :!:


"... Mamy 42 kluby w Serie A i B. Wszyscy rozmawiają, jedyny głuchoniemy klub to Inter." - Luciano Moggi
Izajasz

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 sierpnia 2004
Posty: 14
Rejestracja: 08 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 01 września 2005, 15:18

Pan Korzeniowski chyba myśli, że wykupienie meczu Wisły z Panathinaikosem załatwiło sprawe piłki nożnej na antenie TVP. Więc chyba kolejny raz szykuje mi sie oglądanie wielkiej imprezy z czeskim komentarzem :)


karpiu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 stycznia 2005
Posty: 242
Rejestracja: 18 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 01 września 2005, 16:39

TVP odawala niezle takie wydarzenie !! tym bardziej ze prawdopodobnie Polska bedzie grala i napewno by im sie kasa zwrocila bo napewno byla by duza ogladalnosc........ :( :( no ale mi to wisi bo ja jestem szczesliwcem i mam Polsat Sport :dance: :dance: mam nadzieje ze komentowac bedzie J.Gmoch tak jak ostatnio pozdro......



FORZA JUVE FORZA WIDZEW


Lopez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 sierpnia 2005
Posty: 118
Rejestracja: 18 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 01 września 2005, 17:10

Masz racje UlTrAs to totalna porażka :płaczę: widzicie to wszystko chodzi o pieniądze, co za dupki :x nieeeeee nie wytrzymam ide tam zadzwonić :!: :!: niech się pier..... w łeb :angry: może zrozumieją o co tu chodzi :snooty:


Obrazek
Corcky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 marca 2005
Posty: 1127
Rejestracja: 09 marca 2005

Nieprzeczytany post 01 września 2005, 17:26

korzeń może i był dobrym sportowce ale szef sportu w TVP to z niego zaden :| Tylko sie ośmiesza :!:
Pierw miało nie byc Wisły, teraz ma nie byc mundialu? Bez wzgledu an to, czy Polska dostanie sie na MŚ czy nie, mundial powinna pokazywac telewizja publiczna. Takie moje zdanie
Inna sprawa że od poczatku tego roku jestem szczęsliwym posiadaczem Polsatu Sport :D
ALE WIEM CO MOGĄ PRZEŻYC CI CO DEKODERU NIE MAJĄ! WIEC KORZEŃ - PALANCIE - weź się w garść i słuchaj ludu :evil:


Obrazek
Alessandro Del Piero ole!
Kame1988_Kornel

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 września 2003
Posty: 151
Rejestracja: 17 września 2003

Nieprzeczytany post 01 września 2005, 17:58

Nieee no to jest niesprawiedliwe, trzeba płacić by oglądać turniej ale teraz taki jest świat :cry: :snooty:
Wiadomo nie każdy ma Polsat Sport czy inne cyfry :) A przeciez taka impreza jak MŚ w piłce nożnej i to napewno :!: z udzialem Polaków :-D to dla kazdego kibica coś wspaniałego i wiadomo ze każdy chce obejrzec wiekszość meczy na żywo niż poźniej siedziec po nocach i znając wynik ogladac retransmisje.
Ale Mistrzostwa Europy w Grecji to pokazali i jakoś włos z głowy TVP nie zleciał, MŚ w '98 równiez a pozniej ( po MS w 98) na MŚ w 2002 juz zaczyna wchodzic w grę kasa... :x :think:
To jest świństwo ze strony telewizji publicznej i tylko tyle mam do powiedzenia :evil: :evil: :evil:
Ale poczekamy zobaczymy może cos sie jeszcze zmieni :| Mam nadzieje :pray: :whistle:


T-Bar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 czerwca 2005
Posty: 206
Rejestracja: 12 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 01 września 2005, 18:54

Ja mam u babci polsat sport dlatego jak będą MŚ w niemczech będe u babci spał :dance: ale rozumiem tych wszystkich co nie mają PS sam kiedyś tak miałem to pamiętam te bluzgi do Dworaka i innych pajaców z TVP lol...
PS przypomina mi się ta reklama TVP "My też dziękuje za płacenie abonamentu" LOL(może ten cytat przekręciłem ale każdy wie oco mi chodzi)


bianconerio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 marca 2005
Posty: 123
Rejestracja: 11 marca 2005

Nieprzeczytany post 01 września 2005, 19:24

Ja rowniez nie wyobrazam sobie nie ogladania misatzostw swiata... nie bede juz pisal tego co wszytskim cisnie sie na usta tylko apeluje: zamiast pisac wasze posty tutaj wyslijcie je mailem do TVP niech i oni widza rozgoryczenie kibicow!! sam tak chyba zrobie...


Pirlo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 maja 2005
Posty: 444
Rejestracja: 08 maja 2005

Nieprzeczytany post 01 września 2005, 20:55

ja mam Polsat Sport ale dla tych którzy nie mają moge polecic czeską jedynke :D :D tam leca wszystki mecze...ja tak robiłem w 2002 gdy jeszcze niemialem PS...mozna ja złapac najzwyklejsza antenką :idea:


Negri

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 sierpnia 2005
Posty: 1162
Rejestracja: 23 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 02 września 2005, 18:37

Bart7 pisze:ja mam Polsat Sport ale dla tych którzy nie mają moge polecic czeską jedynke :D :D tam leca wszystki mecze...ja tak robiłem w 2002 gdy jeszcze niemialem PS...mozna ja złapac najzwyklejsza antenką :idea:
Ale Ty mieszkasz w Tychach :(:(:( a ja w woj Poldlaskim więc odpada :angry: Ciekawe kto z Was będzie placil abonament po tym jak ogloszono ze MS pokaze Polsat :?:


Junakson

Madridista
Madridista
Rejestracja: 07 sierpnia 2004
Posty: 213
Rejestracja: 07 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 15 października 2005, 22:33

Ja wierze, że wszystko będzie dobrze i TVP lub Polsat wykupią prawa do transmisji najlepiej by było gdyby obie te stacje to zrobiły i można byłoby wybrać mecz, który chce sie oglądać :-D


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 15 października 2005, 23:12

No to będzie straszne, pamiętam, że 3 lata temu w TVP była cała masa spotkań - wtedy nie było abonamentu :!: Teraz każą płacić a mundialu w Niemczech pokazać nie zamierzają - to lekceważenie widzów :!:


ODPOWIEDZ