SZKOCJA 1-1 WŁOCHY

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
Corcky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 marca 2005
Posty: 1127
Rejestracja: 09 marca 2005

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2005, 14:44

Bodajże w sobotę, reprezentacja Włoch zmierzy się z reprezenacja Szkocji o punkty.
Mecz bedzie pokazwyać Polsat Sport.

Oto pierwsze fotki ze zgrupowania :-D Jakże miłe..... :lol:
http://sports.virgilio.it/it/gallery/im ... 25it2.jpg

http://sports.virgilio.it/it/gallery/im ... 313it1.jpg
Juz zdaje sie widoczna, przewagaJuve nad Milanem 8)


http://sports.virgilio.it/it/gallery/im ... 49ita2.jpg
Alex, Gila, Vieri

http://sports.virgilio.it/it/gallery/im ... 38ita3.jpg
Starzy znajomi :smile:

To narazie tyle :P


Obrazek
Alessandro Del Piero ole!
Gałcio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2004
Posty: 403
Rejestracja: 14 lutego 2004

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2005, 15:20

A o której transmisja z tego spotkania na Polsat Sport ?:)


Nigdy nie dyskutuj z <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>,najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a potem pokona doświadczeniem.
kedzier

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 605
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2005, 15:31

Transmisja z meczu Szkocja Włochy o godzinie 18.30 ---> live 8)

http://polsatsport.tivi.pl/psport/modul ... e&artid=12

Mecz Polaków jest o 20.30 tak więc spokojnie można obejrzeć również Włochów :)


Obrazek
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8862
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 04 września 2005, 14:56

Wreszcie miałem okazję obejrzeć cały mecz Włochów a nie tylko skrót. Niestety z przykroscią Muszę stwierdzić, że tak grający Włosi, nie mają czego szukać na MŚ :? Popieram swiergota, który w komentarzu powiedział, iż nie podoba mu się styl, jaki prezentuje drużyna, prowadzona przez Lippiego. Niestety, czas na eksprymenty w składzie minął. Teraz trzeba zdobywać pkt.

Mecz przypominał mi naszą potyczkę z Liverpoolem na Delle Alpi. Typowe walenie głową w mur. Dobrze, że udało się zremisować :roll: Zaccardo...najpierw w 1 minucie marnuje dogodna sytuację, potem zawala gola :x W ataku gra Vieri...ehh, strzałem z 5 metrów nad bramką udokumentował swoją bezradność. Iaqiunta i Toni, bez rewelacji, nie mają kompletnie ogrania w rep. Nie chcę podważać decyzji Lippiego, ale Del Piero powienien wejść. Na pewno nie zagrałby gorzej o w/w panów.

Cóż, awans będzie na pewno, jendak z taką grą nie widzę Italii na MŚ :roll: Kiedyś to była solidna ekipa, teraz jakiś Zaccardo, Toni, De Rossi, ehh.

Zambrotta, bardzo dobry mecz, jednak i jemu się zdarzały błędy.

Cannavaro, BEZBŁĘDNY!

Camoranesi, dla mnie zawodnik meczu, w dużynie Włoch na pewno, bo i Morris neiźle grał. Dopiero od wejścia Mauro coś ruszyło na boisku. Zagrał świetnie...jak tacy zawodnicy będą siedzieć na ławce, to niczego wielkiego Włochom w Niemczech nie wróżę...


Obrazek
Italia6

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 października 2004
Posty: 176
Rejestracja: 03 października 2004

Nieprzeczytany post 04 września 2005, 16:02

Też w końcu obejrzałam cały mecz ekipy z Italii i wrażenia po tym meczu też mam nie najlepsze. :( Uważam , iż Lippi powinien zdecydować sie na w miarę stały skład a nie na ciągła wymianę zawodników. Widać to zwłaszcza w przypadku napastników.
Było kilka niezłych akcjii , ale niestety bezbramkowych ( szkoda).
Zgadzam sie z Dragonem iż Lippi powinien dać szansę zagrać Alesandro del Pierro. Uważąm ,że bardzo ładny występ zaliczył Camoranesi ( szkoda ,ze nie grał od początku), Zambrotta i CAnnavaro.Poza tym widoczny jest brak Buffona.No nic mam nadzieje, ze ekipa z Włoch, której zawsze kibicuję, w następnych meczach pokaże nam sie z lepszej strony... :?:


Bad_Magick

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2004
Posty: 299
Rejestracja: 21 lutego 2004

Nieprzeczytany post 04 września 2005, 16:29

Cannavaro nie grał bezbłędnie. Niestety muszę przyznać, że kilkakrotnie to Nesta ratował nas z opresji. Brak było komunikacji. Boczni pomocnicy przeszkadzali bocznym obrońcom i vice versa. Zaccardo to pomyłka. Zambrotta świetny w pierszej połowie, w drugiej nieco przygasł.

De Rossi - widzialem dużo lepsze mecze w jego wykonaniu, nie było widać jak kiepsko grał dopóki nie zmienił go Camor, który pokazał co można robić na skrzydle. Nasz Mauro naprawdę świetnie sie zaprezentował, bez problemów mijał obrońców Szkocji (choć raz mu sie spektakularnie to...nie udało i poszła kontra, na szczęście bez ofiar w ludziach ;) )

Pirlo niewidoczny. Dobrze, że Totti go w znacznej mirze wyręczał. W ogóle 'plujka' dobrze zagrał a miałtez kilka fenomenalnych podań jak choćby to do Vieriego na woleja.

Vieri, gdyby te jego strzały były silniejsze...nie zagrał źle jeśli porównamy jego występ do gry Iaquinty i Toniego. Nie rozumiem dlaczego nie wszedł Gilardino. O Del Piero nie mówie, bo nie wiem w jakiej jest formie. Ale tak jak ktoś napisał : on bez formy jest lepszy od tego co pokazali Toni i Iaquinta.

Tradycji stało sie zadość. Może Włosi poprostu mają nigdy nie wygrać ze Szkotami na ich terenie i tyle :) Przełom i tak jest bo to pierwsza bramka Azzurrich na Szkockim terenie w historii.

Lippi ma jeszcze rok. Więrzę w niego, ale coraz bardziej z szacunku niż z tego co widzę na ekranie.


Corcky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 marca 2005
Posty: 1127
Rejestracja: 09 marca 2005

Nieprzeczytany post 04 września 2005, 16:53

Moim zdaniem Cannavaro spisał sie dobrze - natomiast gorzej Nesta. Dał sie wyprzedzic Milerowi kiedy ten strzelił głową gola.. Fabio raczej bezbłędnie :wink:

Zambor w pierwszej połowie całkiem dobrze - w drugiej na prawej stronie sobie nie radził

Swietna zmiana Camora - nie wiem czemu nie grał od peirwszych minut :?

Vieri też nie zagrał wcale najgorzej :wink: , gdyby nie ta zmarnowa sytuacja w drugiej połowie. Jego partner w ataku słabiutko, a Toni jeszcze słabiej :P

Szkoda że nie grał Del Piero :( no ale cóż. Fziwi mnie tez ze Capello nie zagrał w takim ustawieniu jak w pierwszej połowie mczu z Irlanidom:
Camor Del Piero
Gila Vieri

Pozdro


Obrazek
Alessandro Del Piero ole!
lipa

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 248
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 04 września 2005, 17:23

ForzaDelPiero pisze:Moim zdaniem Cannavaro spisał sie dobrze - natomiast gorzej Nesta. Dał sie wyprzedzic Milerowi kiedy ten strzelił głową gola.. Fabio raczej bezbłędnie :wink:
To nie byl Nesta tylko Zaccardo. Nesta ogolnie zagral niezly mecz. Cannavaro mial kilka "wpadek".


RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 04 września 2005, 17:46

Co To Było !?!?!? :roll: :| 1-1 Ze Szkocja ! :shock: I To jeszcze Gonic Wynik od 13 Minuty? :lol: Jest Taki fajowy Program " Smiechu Warte " Mozna By Było Tam poscic Ten Mecz i Nagroda Glowna Gwarantowana... ! Ja Moge Zrozumiec Ze Marcelo Lippi eksperymentuje z Kadra Ale Zeby Wystawiac Jakis :doh: ciezko mi to nazwac.. :think: Co Robił Vieri w Pierwszej " 11 " ?? Gdzie Jest Gilardano :angry: Dlaczego Comor Nie Grał od Pierwszej Minuty ? Co Robiła Jakis Zaccardo w Pierwszej " 11 " Rozumiem Marcelo Daje ogrywac sie Mlodym zawodnika w Kadrze ale Dlaczego Wposcil Christiano zamias Gilardiano ? :stop: Juz Lepiej By Poradził Sobie Del Piero... Totti w Miare przyzwoity Mecz ale Tez nie na najwyzszym " swoim " poziomie... Szkoda Slow... Na Mundialu z Taka Gra to my bedziemy Mogli wygrac co najwyzej z " UKRAINA " :prochno: Chociarz i Tak bedzie strasznie Ciezko! Czemu Abdiati Nie Bronil Tylko stary Peruzi ? :whistle: Moglbym Tak Wymieniac do kolejnego meczu !


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
JUVEFANE_10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 czerwca 2003
Posty: 555
Rejestracja: 12 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 04 września 2005, 17:50

Lippi zaczyna mnie denerwować swoimi decyzjami.Za chwilę zacznie powoływac zawodników z Serie C.To co on wyprawia to sie w pale nie mieści.Jak tak będą grać to nie mają co marzyć o wyściu z grupy na MŚ w Niemczech.

Powinien wystawiać jeden skład a nie co chwilę eksperymentować.
Powinien grać w ustawieniu 4-4-2

Moim zdaniem skład powinien wyglądać tak:
Buffon
Bonera(Oddo)-Nesta-Cannavaro-Zambro
Camor-Pirlo-Totti-Del Piero
Cassano-Gilardino


JESTEM OSZUSTEM
steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 04 września 2005, 17:57

Eh cóż Lippi ma swoją koncepcje której jednak większość kibiców nie pochwala...
Nie mam za złe że nie wystawia Del Piero czy też Camoranesiego od początku ale mam pretensje o takiego Vieriego.Co ten piłkarz wyprawiał to szkoda słów.
Obrona zaprezentowała się dobrze chociaż czasami Kenny Miller robił z obrońcami co chciał ( moim zdaniem najlepszy piłkarz Szkocji jak nie całego meczu ).
Pomoc jako tako grała gdyż stworzyła nawet sporo sytuacji napastnikom.
Atak to jest totalna porażka Iaquinta i Vieri to dno.Powinno sie stawiać na Gilardino i może Toniego.
Miejmy nadzieje że w następnych meczach będzia poprawa bo narazie nie widzę Włochów na Mundialu z taką grą...


bianconero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 maja 2005
Posty: 36
Rejestracja: 03 maja 2005

Nieprzeczytany post 04 września 2005, 18:02

oj ten remis mnie nie zadowolił :evil:
chociaz Lippi mogł wystawic Alexa,chyba ze go powołał tylko po to żeby zdobił ławkę rezerwowych, :evil:
i poco ten Zaccardo??tego niewie nikt :lol:


"oh yes.there will be blood..."
Arek15juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 kwietnia 2005
Posty: 15
Rejestracja: 08 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 04 września 2005, 19:36

z taka gra to bedzie lepiej jak zostana w domu a nie znowu se zrobia obciach tak jak na ME


SHADY, AFTERMATH, GGGG G-UNIT
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8862
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 04 września 2005, 19:44

Gilardino nie było nawet na ławce rezerwowych, chyba na treningu jakiś drobny uraz. A Abiatti nie bronił bo rezerwowym był De Sanctis.


Obrazek
Jamal_TH

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 249
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 05 września 2005, 15:18

Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze:Gilardino nie było nawet na ławce rezerwowych, chyba na treningu jakiś drobny uraz. A Abiatti nie bronił bo rezerwowym był De Sanctis.
"Gila" niewiadomo czemu, siedział na trybunach... A kontuzji nie miał. Super, w końcu Iaquinta i Toni lepsi :?


Go hard, or go home.
ODPOWIEDZ