Ledwoń: Dorwijcie go, albo go zabiję! - Przeczytajcie

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
El Nino

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2005
Posty: 307
Rejestracja: 02 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2005, 09:59

Ledwoń: Dorwijcie go, albo go zabiję!

Po meczu Mattersburg - Sturm Graz (1:1) Adam Ledwoń czekał przed kamerą, aby udzielić wywiadu. Miał go udzielić wraz z Dietmarem Kuehbauerem. Austriak jednak stwierdził: - Z tym śmierdzielem wywiadu nie udzielę! Śmierdzisz Polską!


- Ty wieśniaku! Weź swój traktor i wyp... stąd, zanim cię zabije! - odkrzyknął Ledwoń po niemiecku. Austriak obrażał Polskę, a Ledwoń straszył "wieśniaka", co go czeka w Polsce, gdy przyjedzie na mecz do Chorzowa. Raz po raz słychać było tylko okrzyki wściekłego obrażonego Ledwonia: "Zabiję cię!". Obaj się szarpali. Gdyby nie zdecydowana interwencja innych, doszłoby do bójki.

- Czekałem na łobuza pod szatnią, żeby mu porządnie dołożyć, ale nie mogłem go namierzyć. Jestem cały podrapany po tych szarpaninach z s...synem - mówi Ledwoń. - Nienawidzimy się z nim od dawna, już w Bundeslidze mieliśmy na pieńku. A w Austrii nie ma meczu, żebyśmy nie dostali za starcia ze sobą żółtej czy czerwonej kartki. W sobotę też było ostro i za faul na nim dostałem żółtą.

- Kto temu wieśniakowi Kuehbauerowi złamie nos, temu stawiam wielkie piwo! - mówi do reprezentantów Polski Adam Ledwoń. - To nie jest namawianie do złego, to jest namawianie do najmniejszego wymiaru kary. Bo jeśli ja go najpierw trafię, to zabiję.

Więcej - w "Super Expressie"

źródło - http://sport.onet.pl/1020297,0,0,wia,11 ... plina.html

UWażam że jest to karygoddne zachowanie ze strony Austriaka. Myśle że jak przyjedzie do POlski na mecz z naszą reprezentacją to będzie wygwizdywany i może też odczuć pewne bóle po starciach z Polakami. Kibice też mogą mu coś zrobić.. Od teraz nie lubię tego gościa, choć przed tem nie wiedziałem kto to jest.
Ciekawe jakie miał powody żeby tak krzyczeć?? TO że nie lubił Ledwonia, to nie znaczy ze ma obrazać Polske... Co wy na ten temat sądzicie ??
Ostatnio zmieniony 30 sierpnia 2005, 20:57 przez El Nino, łącznie zmieniany 1 raz.


karpiu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 stycznia 2005
Posty: 242
Rejestracja: 18 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2005, 10:08

Za browarka to ja mu przestawie kichola :P:P Adam szykuj kase razem sie napijemy :D:D




FORZA JUVE FORZA WIDZEW


TreDelIbra

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 października 2004
Posty: 67
Rejestracja: 03 października 2004

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2005, 10:10

nooooo ,aż się zdziwiłem jak to przeczytalem :shock:
Obydwoje się zachowują karygodnie :naughty: ale ten austyjak to juz naprawde cham.
Coprawda Ledwoń troche przesadza z tym ,że go zabije ale rozumiem jego zdenerwowanie :]
Ciekawe co bedzie dalej......................
A wogóle to wie ktoś od czego się zaczęła ta ich nienawiść ??


Basiek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lipca 2003
Posty: 308
Rejestracja: 09 lipca 2003

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2005, 10:13

Oczywiscie zgadzam sie z Toba, takie osoby powinne byc dyskwalifikowane. Takie zachowanie musi byc tepione bo jest przejawem rasizmu-"smierdzisz Polska"-co niby my,Polacy takiego Austriakom zrobilkismy??Niedawno naglosniona byla sprawa namawiania Reyesa przez trenera kadry do przycmienia na boisku "czarnego gowna"(czytaj Henrego).Dyskwalifikacja i pozadna kara pieniezna powinna dac do myslenia zawodnikowi.


BEZPŁATNE PRZELEWY DO PL I UK! -> http://www.england.pl/
mihi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2005
Posty: 21
Rejestracja: 25 lipca 2005

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2005, 10:16

za dużego bronka to i ja moge mu przestawić nos.Jednak nie chodzi o samą nagrode (chociaż ta jest dobra :whistle: ) ,lecz o to jak obraża POLSKE mój i nasz naród. Szkoda tylko,że nie spotkam tego Austriaka bo pewnie będzie sie krył przed Polakami :smile: pozdro
Z Juve na zawsze i od zawsze !!


Nie namawiam lecz powtarzam w kółko-" pal ziółko...pal ziółko...pal ziółko"
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2005, 10:35

no nie ale jaja, nie dziwie sie polakowi, za takie słowa to sma bym chcial dokopac temu Austriakowi, lepiej niech go nie zabieraja na mecz do Chorzowa bo tam go wszyscy gnojka wygwizdza. niech lepiej na nastepny raz zastanowi sie 5 razy zanim cos powie


Obrazek
deux123

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 lipca 2005
Posty: 19
Rejestracja: 30 lipca 2005

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2005, 10:38

Takze bym tak postopił jak Adam ledwoń poniewaz pierwszy zaczol wyzywac polske itp Za duzo cwaniactwa ze strony kuehbauer dietmara bym mu łep urwał:]


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2005, 10:43

wloski pisze:Obrazek-kuehbauer dietmar
Odrazu widac ze jakis "inny".
Tym ktorzy wybieraja sie na mecz w Chorzowie polecam aby zaczekali na tego jegomoscia przed szatnia :]


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
SonGopik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2003
Posty: 88
Rejestracja: 29 listopada 2003

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2005, 10:52

Brawo Adam! Widac, ze patriota :bravo: Rozumiem obrazac jednego czlowieka, ale co temu kuehbauerowi zrobil caly polski narod :?: Ja stawiam dwa piwa osobie, ktora go polamie :evil: :evil: :evil:


Pirlo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 maja 2005
Posty: 444
Rejestracja: 08 maja 2005

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2005, 11:12

Dobrze zrobił...wielkie brawo dla niego :bravo: :bravo: :bravo:
Musimy walczyc o swoje, zachował sie jak patriota, tak by chyba kazdy postapił w takiej sytuacji.

Szkoda tylko ze Janas go niepowołał bo obejrzał bym jak sobie nosy łamią :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:


mil015

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 stycznia 2004
Posty: 155
Rejestracja: 25 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2005, 11:49

Fajna sprawa tylko jedno mnie niepokoi, czyli źródło tego textu- Super Express :D Ta gazeta mogła coś naciągnąć, choć napewno ziarenko prawdy w tym jest :P. Tak czy inaczej wielkie brawa dla Adama :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:


Obrazek
farmer16

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2004
Posty: 369
Rejestracja: 12 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2005, 12:28

Z początku jak to czytałem to odrazu sobie pomyslałem , że to jakaś ściema , ale patrząc na wypowiedzi użytkowników to jest chyba jednak przawdą :? Nie wiem jak można powiedzieć , że nie będzie się wypowiadał bo drugi śmierzi Polską :? Karygodne zachowanie jakoś trzeba obydwum chyba wlepić jakąś karę :?


Alessandro Del Piero 202 gole! i wszystko jasne !
Mateo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 października 2004
Posty: 490
Rejestracja: 24 października 2004

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2005, 12:43

Moim zdaniem jeden i drugi powinni dostać solidną kare po kieszeni i zostać zawieszeni na kilka meczy. Ich zachowanie było karygodne. Goście się nie lubią i biją, koszą, faulują jak małe dzieci :? . Niech jeden z nich pokaże cień inteligencji i oleje drugą stronę. Napewno zachowanie Austriaka jest gorsze :? . On chyba tej inteligencji nie ma za grosz.
Ok spoko może sobie nie lubić Ledwonia, ale niech nie obraża naszego kraju :!: :!: :!: . Ale skoro jest totalnym dupkiem to chyba i szkoda z nim gadać i szkoda się z nim szarpać :think: . Chociaż zahcowanie Ledwonia jestem w stanie zrozumieć. Jako Polak i patriota, poprostu nie pozwala obrażać naszego kraju :!: :!: :!: . Ale chyba takie zachowanie przyniesie mu tylko kare, ale tego głupkowatego Austriaka i tak nie nawróći.


TrInItY

Juventino
Juventino
Rejestracja: 31 października 2003
Posty: 111
Rejestracja: 31 października 2003

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2005, 23:03

a ja uwazam ze oboje to skończone dzieciaki ktore chca pokazac jacy to oni są ważni. Zachowuja sie jak wielu ludzi, pozbawionych inteligencji zachowawczej...pokazac kto jest lepszy

a co do obrazy kraju...to pewnie wielu z Was tez jakim zartem obraza inne narodowosci...a to przeciez to samo...


forza bianco-neri

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2004
Posty: 297
Rejestracja: 07 listopada 2004

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2005, 23:36

nie dziwie sie Kuehbauerowi, ma racje - Polska smierdzi i to bardzo, smierdzi korupcja, smierdzi ukladami, smierdzi zasranymi politykami takimi jak Kwachu, jego zonka, Miller, niemoralny Nalecz Cimoszko, ogolnie calym SLD, buractwem Leppera ( i jego polem:D ) itp. tego smrodu nieda sie zniesc... zreszta pewno nie to mial na mysli :? ogolnie przy pierwszej lepszej okazji wyp3 stad. Ledwoniowi sie nie dziwie bo Austriak uderzyl w jego honor, sadze jednak, ze nie mial na mysli wszystkich Polakow, chcial jedynie sprowokowac Adama, choc sposob trzeba przyznac wybral delikatnie mowiac nienajlepszy. Szkoda, ze nie gra Hajto bo ten pewnie by sie nim zajal...


Juve per Sempre
ODPOWIEDZ