Oli wraca do kadry, dobrze czy zle???

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
ulin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 sierpnia 2004
Posty: 101
Rejestracja: 31 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2005, 12:53

Oli wraca do kadry i wierze ze pokaze na co go stac a co za tym idzie, coraz czesciej spotykam sie z komentarzami typu, kadra tylko dla rodowitych Polakow!!! Po co on nam??? Przeciez on nie jest Polakiem, ma tylko papierek!!! Zdrajca!!! Po co on wraca??? Chyba chodzi ludzia glownie o to ze to on w pewnym sensie pogrążył Wisle, taki już jest ten sport a on wykonuje tylko swoja prace!!! zrozumcie to!!!
Wedlug mnie wszyscy którzy tak mowia nie sa prawdziwymi kibicami, jestem przekonany ze gdy Oli będzie strzelal bramki w kadrze i dzieki niemy będziemy wygywac, ludzie będą się cieszyc i skandowac jego imie!!!
Co Wy o tym myslicie???

A i tak na marginesie Wykopmy rasizm z boisk:!: :!:


Futbol to taka piekna gra, w której 22 zawodników biega po boisku ai tak zawsze
wygrywa JUVENTUS
TreDelIbra

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 października 2004
Posty: 67
Rejestracja: 03 października 2004

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2005, 13:04

Ja go lubie :]
Gdyby nie on to nie bylibyśmy na mundialu w Korei , gdyby nie on nie usłyszałbym pienego wykanonia MAZURKA DĄBROWSKIEGO prze EDZIE GÓRNIAK :lol:
Ale poważnie , to jest bardzo dobry napastnik , tylko trapią go kontuzje.Osobiście ciesze sie z faktu ,że wraca do reprezentacji :]


Kame1988_Kornel

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 września 2003
Posty: 151
Rejestracja: 17 września 2003

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2005, 13:29

Co prawda jeszcze nie powrócił tylko dostał powołanie, a czy powróci to zobaczymy wkróce...
Osobiście jednak wolałbym by wrócił to jest dobry piłkarz i napewno przyda sie ekipie Janasa.
A to ze Wisła odpadła z LM ( a odpadła przez własne błędy) to juz nie jego wina, on jest graczem Panathinaikosu i ma zadanie strzelać gole, więc ja nie wiem dlaczego większość osób tak wyzywa go :evil: . To jest nie dobre zachowanie... :snooty:
Oby jednak Oli sie przełamał i wrócił w Wielkim Stylu do Reprezentacji !! :!:


matej

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 stycznia 2004
Posty: 704
Rejestracja: 04 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2005, 13:31

Mamy już dobrych napastników. Ale i tak jest to zdecydowanie bardzo dobrypomysł. Na pewno wole widzieć w składzie Oliego niż Żewłakowa :!: Poza tym Oli powrócił ostatnio do dość wysokiej formy a on z gry przypomina mi trochę Franka - też taki lisek chytrusek, zawsze tam gdzie piłka spadnie i to po 5 rykoszetach. W razie kontuzji Franka dobry zmiennik.


Obrazek
karpiu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 stycznia 2005
Posty: 242
Rejestracja: 18 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2005, 13:38

Oli jest w formie wiec niech gra w kadrze i niech pomoze nam awansowac na mistrzostwa swiata...a tym co mowia ze on nie jest rodowitym polakiem powiem tak prawie we wszystkich reprezentacjach swiata graja reprezentanci ktorzy otrzymali obywatelstwo wiec dlaczego my mamy tak nie robic ja tam oliego lubie i zycze mu powodzenia pozatym maciej zurawski w celticu sie zagubil moim zdaniem kiedy on stzrelil ostatnia bramke w maju??ale zycze mu powrotu do formy bo przeciez on jest jednym z najlepszych pilkarzy jakich mamy(oczywiscie jak ma forme)ja tam wma powiem ze czekam jeszcze na mauro cantoro jak otrzyma obywatelstwo!!!! :dance: :dance: :D


FORZA JUVE FORZA WIDZEW


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2005, 13:49

Nie mów "hop", póki nie przeskoczysz. Kilkakrotnie już zdarzało się, że Olisadebe "za pięć dwunasta" łapał kontuzje i nie mógł dołączyć do kadry. 70% takich oświadczeń było dla mnie mocno naciąganych, gdyż klub nie pisał o poważnych kontuzjach, a Nigeryjczyk z polskim paszportem w następnej kolejce biegał po greckich boiskach.
Mimo wszystko sądzę, że tym razem Oli wystąpi podczas spotkań z Austrią i Walią. Dlaczego ? o dziwo sobie przypomniał, że nasza reprezentacja ma wielkie szanse znowu zagrać na Mistrzostwach Świata. Olemu się marzą pieniądze i sława, więc znowu będzie chciał grać dla Polski...
Przedstawiłem trochę czarny (:P) scenariusz dotyczący odwiecznego problemu Oli & reprezentacja. Jednak pod względem umiejętności piłkarskich Olisadebe bardzo nam by się przydał na ostatnie 3 mecze eliminacyjne. Chciałbym, aby grał dla Polski szczerze, a nie dla sławy. Jednak prawdę mówiąc nie wierzę w to :roll: .


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
deux123

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 lipca 2005
Posty: 19
Rejestracja: 30 lipca 2005

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2005, 13:59

TERAZ JAK POLSKA ZACZYNA DOBRZE GRAC TO OLI JUZ ODRAZU CHCE WRACAC DO KADRY MAMY ZURAWSKIEGO BROZKA FRANKOWSKIEGO PO CO NAM OLI NIECH SPADA


uwielbiam grac w piłke i bardzo dobrze mi to wychodzi :]
mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2005, 14:15

deux123 pisze:TERAZ JAK POLSKA ZACZYNA DOBRZE GRAC TO OLI JUZ ODRAZU CHCE WRACAC DO KADRY
Czytalem dwa wywiady (a wlasciwie trzy) z Olisadebowskim, w jednym wypowiadal sie, ze nie wie, czy jest sens wracac, bo zaraz kazdy powie, ze wraca na gotowe, a jak trzeba walczyc, to go nie ma.
W drugim wywiadzie juz mowil, ze wraca i ze chce wrocic, a przed chwila przeczytalem trzeci:

- Za kilka dni reprezentacja Polski zaczyna zgrupowanie przed meczami z Austrią i Walią. Przyjedziesz?

- Przyjadę. A przy okazji: słyszałem, że w Polsce znów ktoś przekręcił moje słowa, wyciągnął coś z kontekstu i wyszło, że się waham. Grać dla Polski czy nie? To bzdura, która mnie boli! Powtarzam: reprezentacja Polski jest dla mnie bardzo ważna.

- Kiedy dołączysz do kadry?

- Zgrupowanie zaczyna się w niedzielę, ale tego dnia gramy arcyważny mecz z Olympiakosem Pireus. Dlatego Panathinaikos wystąpił do PZPN z prośbą, abym mógł przyjechać dzień później. I tak będzie: w poniedziałek po południu stawię się na zgrupowaniu.

http://www.sport.wp.pl/kat,1728,wid,781 ... 970628.012

W tym wywiadzie twierdzi, ze poprzednie byly przekrecone. Mowi ze chce grac. Ja powiem tak: juz dawno sie zniechecilem do jego osoby. Nie wiem, co przekonalo Janasa do tego, zeby powolac go do kadry, jesli bramki z Wisla, to dla mnie to nie jest dobry wyznacznik, bo wykorzystal sytuacje, ktorych nie wypadalo nie wykorzystac, wykonczylby je nawet defensywny pomocnik czy obronca. Nie wiem, naprawde nie wiem, ale ja jestem nastawiony raczej anty. Moze to uprzedzenie, moze cos innego, ale ja sie bynajmniej nie ciesze z jego powrotu do kadry. A jak powiedzial Pan Zambrotta, jeszcze nie wiadomo, czy nie skreci nogi czy stawu skokowego wysiadajac z autobusu ktory przywiezie go na zgrupowanie. I znowu bedzie sie kurowal, dopoki Panathinaikos nie bedzie gral jakiegos atrakcyjnego dla niego meczu. Sorry, ale tak to do tej pory wygladalo.


matej

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 stycznia 2004
Posty: 704
Rejestracja: 04 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2005, 14:16

deux123 pisze:TERAZ JAK POLSKA ZACZYNA DOBRZE GRAC TO OLI JUZ ODRAZU CHCE WRACAC DO KADRY MAMY ZURAWSKIEGO BROZKA FRANKOWSKIEGO PO CO NAM OLI NIECH SPADA
Po pierwsze pisz bez Caps Locka ale to już ci ktoś inny powie.
Po drugie to nie Oli powiedział że chce do reprezentacji a Janas go powołał a to dwie różne rzeczy. Sprawa wyszła do Janasa nie od Oliego.
Po trzecie czemu uważasz że to <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> :?: Bo strzelił 2 bramki Wiśle :?: A gdyby Wisłą odpadła np. z Celticiem i to Żurawski by Wisłę pogrążył to też byś go od <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> wyzywał :?: Czy moze dlatego wg. Ciebie jest <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> bo jest murzynem :?: ech.. zanim zaczniesz coś pisac weź się zastanów


Obrazek
Tomek1900

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2004
Posty: 82
Rejestracja: 31 lipca 2004

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2005, 14:25

Ja sie ciesze ze Oli wraca do kadry ,przeciez dzieki niemu dostalismy sie po 16 latach do mundialu i mysle ze teraz tez bedzie mial w tym udzial bo wraca do formy sprzed kilku lat


Skierosiek

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 czerwca 2004
Posty: 49
Rejestracja: 15 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2005, 15:33

Oli pokazał że chce grać dla Polski-a to że miał problemy zdrowotne a potem gorsze występy to zaraz by go wszyscy spisali na straty-jak strzelał ukraińcom i norwegom to każdy go kochał-bez sensu ten temat....Oli pokaż tym niedowiarkom że jesteś dobrym napastnikiem !!!!


Pawel_GL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 grudnia 2004
Posty: 92
Rejestracja: 13 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2005, 15:46

Ja się z jego (prawdopodobnego) powrotu bardzo cieszę. Jeśli mamy coś osiągnąć, to potrzebni są jak najlepsi piłkarze. A Janas powinien być ponad opinią publiczną i powoływać takich zawodników i zatrzymywać w kadrze. Tak jak Totti - wielu go nie lubi, ale raczej niewielu odmówi mu talentu. Zawodnik Romy to nieco skrajny przypadek, ale myślę że dość trafny. Życzę Oliemu by nie obrzucili go tym razem bananami, to moim zdaniem świetny 3 napastnik. (dwaj pierwsi to Franek i Żuraw)


ULAT

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2005
Posty: 424
Rejestracja: 05 marca 2005

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2005, 16:07

Faktycznie to on był jednym z głównych autorów naszego awansu do MŚ. Mam nadzieję że wróci do wspaniałej formy i znowu będzie strzelał bramki dla reprezentacji. Już w spotkaniach z Wisłą zaprezentował się całkiem przyzwoicie. Nie powiem żebym go lubił ale szanuję za to co zrobił i może jeszcze zrobić dla reprezentacji.


BVB

Dortmundczyk
Dortmundczyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 września 2003
Posty: 295
Rejestracja: 05 września 2003

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2005, 22:54

Oli wraca do kadry, dobrze czy zle???
Powiem tak &#8211; jak będzie grał tak jak ostatnio w P.Ateny to jestem za :smile:

Czyli &#8211; będzie strzelał..


ODPOWIEDZ