Kompilacja Christian Abbiati

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ
kk_1990_13

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 19
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2005, 23:24

Witam :) . Zrobiłem kompilacje o naszym nowym goalkeeperze .
Teraz załączam ją na Megaupload... niedługo bedzie gotowa i dodam ją . Prosze o ocenki jak już obejrzycie ... :D . :smile: POZDRO DLA WSZYSTKICH. Jeśli bedzie można to prosze o Dodanie na JP. :D Z góry dzieki za wszystko . :)


Szybko sie uparło.. prosze bardzo o to ta kompilacja wysokich transferów.. miłego oglądania. :-D

http://www.megaupload.com/?d=197VSCIF


FORZA JUVE
Trebor87

Juventino
Juventino
Rejestracja: 21 czerwca 2004
Posty: 42
Rejestracja: 21 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2005, 01:51

kompilacja mi się podobała fajnie, że ktoś pokusił się o filmik z naszym nowym bramkarzem w roli głównej :) , szkoda tylko, że jakość momentami jest słaba. Ale interwencje pierwsza klasa :bravo:
PZDR


Venomik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 1980
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2005, 13:41

Ja nie mam tylu ciepłych słów do powiedzenia :/
Fajnie, że pokusiłeś się o kompilacje na temat Abiattiego - to siechwali. jednak w tej kompilacji jest zdecydowanie zbyt dużo powtórek. Każda sytuacja po 2-3 razy pokazywana, a byłby tez chyba takie, co i 4 widzieliśmy.
Brakowało czegoś więcej - same udane parady bramkarskie na linii końcowej... a co z sytuacjami jeden na jednego? Piąstkowanie? Przynajmniej był rzut karny...
Muzyka zupełnie nie pasowała do kompilacja (oczywiście - moim zdaniem). Zdecydowanie lepiej sprawdza się bardziej dynamiczny podkład dźwiękowy. Wszelki rap raczej odpada.
Ale to prywatna opinia.


Dirty mind
kk_1990_13

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 19
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2005, 14:47

dzieki za uwagi... to sobie cenie, każde uwagi od każdego i nie mam pretensji za to :-D . na przyszłość to zapamiętam... dzieki i pozdro


FORZA JUVE
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2005, 14:57

Kompilacje przednia bardzo mi się podoba , ale czy to jeszcze nie zawcześnie dla Abiattiego że zasłużył sobie na Kompilacje :D miejmy nadzieje że będzie bronił tak jak na tym filmiku. Ja mam zrobionych 8 Kompilacji i obojętnie czy wrzucam na yousendit.com czy inne serwey po 5 minutach mi się komp wiesza :(


Mateo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 października 2004
Posty: 490
Rejestracja: 24 października 2004

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2005, 15:24

Kompilacja bardzo mi się podoba, napewno trudną sprawą było znalezienie materiałów. Myśle, że kto nie znał bliżej Abbiatiego i ją zobaczył w pełni wie kim jest nasz nowy bramkarz :!: . Naprawdę, super przedstawienie sylwetki Christiana :bravo:


kk_1990_13

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 19
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2005, 15:30

dzieki :D :oops: . jak widać każdy ma inne zdanie... dzieki za szczere wypowiedzi :P .


FORZA JUVE
koki90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 października 2004
Posty: 1045
Rejestracja: 15 października 2004

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2005, 16:45

mnie sie tam podobało. Kazde ujęcie było ciekawe, ja preferuje ujęcia (przynajmniej jesli to kompilacja obramkarzu) zza pleców zawodnika strzelającego oraz bramkarza - i to się znallazło w tym filmiku i to mi się podobało.

Muzyka mi nie przeszkadzała chociaż raczej rapu/hh nie słucham. Mysle ze własnie jakies wolniejsze rytmy pasują do takich kompilacji bramkarskich.

I jeszcze ogromny + dla Ciebie za to, że nigdy wcześniej nie widziałem tego bramkarza w akcji. Znaczy 1 sytuacje widziałem ale nawet nie wiedziałem, że to był On... :D

Dzieki wielkie pozdro i zachęcam do daleszej twórczosci :D


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2005, 21:36

niestety nie udalo mi sie tego sciagnac. moze ktos zamiescic jesio raz albo napisac mi jak to sciagnac????????


Obrazek
kk_1990_13

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 19
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2005, 21:41

tomek89-15 pisze:niestety nie udalo mi sie tego sciagnac. moze ktos zamiescic jesio raz albo napisac mi jak to sciagnac????????

naciskasz na link który umieściłem... potem czekasz aż minie czas... (który jest tam wyświetlany) i naciskasz "click here to download"... to proste poradzisz sobie :)


I jeszcze jedno . W razie jakiś problemów prosze pisać na moje gg. jestem do usług i z chęcią pomoge. moge nawet jeszcze raz zamiescić jakby ktoś chciał :D


FORZA JUVE
ODPOWIEDZ