Łamanie Praw Autorskich JP?

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
Cube - fan Juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2004
Posty: 191
Rejestracja: 22 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2005, 20:59

Pomysł na temat wziąłem z komentarza użytkownika RICTOR:

Kod: Zaznacz cały

RICTOR | 21.08.2005 | 20:07:18
DO REDAKCJI:
Wydaje mi się, że ktoś wam prawa autorskie naruszył. Zacytuję z intermediolan.com:
"data: 2005-08-21 17:33:10
dodał: MarioWOLF
ahp219.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tworzę parodię strony juvepoland.com !!! Proszę wszystkich o przysyłanie materiałów do strony - żarty o juve i piłkarzach, dowcipy o kibicach, fajne zdjęcia itp. ADRES: JUDEPOLAND.ONE.PL ".
Sprawdzałem adres; i ze zdziwieniem stwierdziłem, że temu zakompleksionemu z powodu Juventusu indywiduum jednak udało się coś stworzyć.
Na miejscu redakcji zainteresowałbym się tym bo to już jest poniżej godności.
ZRÓBCIE COŚ
Dodam też, że na tej "pseudo-stronie" jest też przerobiona grafika należąca do BET-AT-HOME. Strona podrabia też grafikę Juvepoland.

Czy JP lub firma BET-AT-HOME może w jakiś sposób ukarac tego człowieka za łamanie praw autorskich? Bo takie przypadki powinny byc tępione. :doh: Wypowiedzcie się na ten temat.


El Nino

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2005
Posty: 307
Rejestracja: 02 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2005, 21:10

Nie wiem czy jest to łamanie praw autorskich, ale wiem że jest to żałosne i najprawdopodobniej wykonał ją jakiś zakompleksiony kibic Interu, choć bardziej podchodzi mi to pod zachowanie kibica Realu Madryt, a po drugie to on chyba w ogóle nie zna sie na robieniu stron internetowych, ponieważ tekst jest poza ramką i w ogole jedyne co wspólne z juvepoland to banner bet-at-home, bank usług hostingowych i juventus (judentus) - klub pilakrski. JEstem ciekaw co na to powiedzą autorzy i ludzie związani z juvepoland.com..

Coś marna ta parodia...


Venomik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 1980
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2005, 21:13

Czy ja jestem jedyną osobą u której ten link nie chce działać?
Może ktoś zrobić odnośnik do tej strony, sprawdzić czy działa, bo może ja coś źle robię :/
Choć nie wiem co mogę źle robić...


Dirty mind
Pilekww

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 774
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2005, 21:24

Qurde jakis idiota z interu robi sobie jaja JAKI KLUB TACY KIBICE :rotfl:
Nie wiem czy jest to lamanie praw autorskich nie znam sie na tym :!:

Co do tego linku to jest judepoland.one.pl


"... Mamy 42 kluby w Serie A i B. Wszyscy rozmawiają, jedyny głuchoniemy klub to Inter." - Luciano Moggi
Zdun

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 grudnia 2003
Posty: 571
Rejestracja: 03 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2005, 21:25

Fatalny pomysł, brak pomysłu.... tragedia :lol:
Niech sobie zrobi strone <CUT> a nie ....


BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2005, 21:27

Typowy internetowy napinacz, niezle kompleksy musi miec skoro az tak przyżywa zmagania Juve :lol:
Koles jest na prawde żałosny...nie znam sie, ale moze da rade cos z tym zrobic ?
<CUT>
buhehe coz za niespodzianka sie kryje...... :rotfl:

ps. niezla oferta 8)
Ostatnio zmieniony 21 sierpnia 2005, 21:30 przez BIGGI, łącznie zmieniany 2 razy.


KINIEK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 sierpnia 2004
Posty: 224
Rejestracja: 30 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2005, 21:27

Faktycznie jest to żałosne, ktoś trochę przegioł :? dziwi mnie też czemu pod tym adresem http://judepoland.one.pl/ znajduje się wszystko to co na JP, można nawet ściagać skróty, to co oni skopiowali całą stronę? Jeśli tak to chyba na pewno złamali prawa autorskie, ale ja tam nie wiem, mam nadzieję, że ktoś z JP zrobi z tym porządek.


Venomik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 1980
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2005, 21:38

Myślę, ze oni nie kopiowali strony. Jest tylko strona główna, a dalej jest już tylko odnośnik do prawdziwej strony Juventusu.
Ehh... żałosne to jest po prostu. Jeśli miało być dowcipne czy uszczypliwe, to zupełnie chybione :/


Dirty mind
x_men_1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 października 2003
Posty: 701
Rejestracja: 26 października 2003

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2005, 21:45

Chcą zrobic stronkę "parodiująca" nasza strone o juve , bo nam poprostu zazdroszczą i klubu i stronki ... a na razie nic zabawnego to tam nie ma , zmienili juve na jude i się pewnie polewaja z tego cały dzień ... żal takich ludzi , oj żal .

Na ich stronce nie da się ściagąc , porostu jak klikasz w komentarze to włącza się link od JP (znaczy skopiowali link "Komentarze") .


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2005, 22:03

Dajmy się dzieciom pobawić w piaskownicy , to świadczy tylko o nich. A co do Kopiowania JP to mogli kliknąć prawym-> pokaż źródło i cały kod HTML wyskakuje w notatniku.

<CUT> hehe nie będę mówił co by wchodziło w skład tej pizzy.


Zdun

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 grudnia 2003
Posty: 571
Rejestracja: 03 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2005, 22:15

Jeszcze raz chciałem serdecznie zaprosić na strone <CUT>

P.S adres sobie wymyśliłem a tu taka niespodzianka :twisted:


Cube - fan Juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2004
Posty: 191
Rejestracja: 22 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2005, 22:18

:rotfl: Ta, niezłą stronkę zapodałeś. :) Ale nie wiem, czy przypadkiem nie robimy z tematu off-topicu... :think:


ossy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2005
Posty: 182
Rejestracja: 11 maja 2005

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2005, 22:24

muszę przyznac niezłe, niezłe.
szczegółnie towary :P :P :P
A ta stronka judepoland powinna byc jak najszybciej zamknieta. to zwykłe chamstwo i zazdrość.
<CUT> :rotfl:


"Obecnie włoski futbol przeżywa kryzys bramkarzy. Gianluigi Buffon z wybitym barkiem jest lepszy niż jakikolwiek inny bramkarz w tym kraju."
Stefano Tacconi
koki90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 października 2004
Posty: 1045
Rejestracja: 15 października 2004

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2005, 22:30

:prochno: smiac sie mozna z tego kto zrobił te strone bo to co pisze autor antynewsów to nie jest smieszne...lepsze dowcipy są w BravoSport choć to prawie neimożliwe. Autor strony mógłby rownierz postarac sie jakos wysilic jesli chodzi o eee....rozbierznosc strony. Chodzi mi tu o te linki do prawdziwej strony JP. Wyraziłbym sie jakos inaczej o tym człowieku ale nie chce dostać 2-giej karteczki :D

:bravo: <CUT> :D:D:D


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2005, 23:13

:evil: CO TO JEST :evil: Jakiś speudo kibić Interu beszcześci JuvePoland! Wg mnie ta strona powinna już nie istnieć! Do tego linki na prawdziwą JP :evil: ! Chamstwo i idiotyzm!



P.S a co do <CUT> - to kiepski żart, wcale nie śmieszny...








Juve storia di un grande amore...


ODPOWIEDZ