Baszczyński i Dudka nie ukarani przez Janasa.

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ

Czy Janas postąpił słusznie ???

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
Gregor del Ptasior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2005
Posty: 245
Rejestracja: 26 marca 2005

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2005, 19:06

Boczni obrońcy Wisły Kraków - Marcin Baszczyński i Dariusz Dudka zaspali na poranny trening kadry. Spóźnili się kilka minut i za kare trener Janas odsunął ich od meczu z Izraelem. Czy nie uważacie, że Janas troche przesadził ? Coś takiego może się zdarzyć każdemu, a przecież nie mamy nadmiaru tej klasy piłkarzy w kadrze, żeby ich tak poprostu "zbanować" na mecz.


gosciu_Muranista

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 kwietnia 2003
Posty: 1008
Rejestracja: 27 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2005, 19:27

trudno powiedzieć po czyjej stronie jest racja. Nie jest to ważny mecz więc zawodnicy troche odpuścili i zaspali. Z drugiej strony Janas chce pokazać, że dyscyplina musi być i nie będzie tolerować żadnych tego typu nazwijmy to wybryków. Może Janas za nerwowo zareagował ale cóż pewnie rozejdzie się po kościach. Już niedługo ważne mecze i jeśli obaj zawodnicy będą dobrze grać to powołani powinni być i nie będzie problemów.
Gdy usłyszałem wiadomość, że 2zawodników Wisły zaspało-to pomyślałem na początku,że było to z góry zaplanowane, żeby mogli odpocząć i ewentualnie nie nabawić się kontuzji przed rewanżem w LM. Tak czy owak nie potrzebnie to nagłośniono.


włodi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2005
Posty: 46
Rejestracja: 17 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2005, 20:03

mi sie wydaje ze zrobił to nie tylko z powodu ze zaspali moze ich nielubi ?? :)


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2005, 20:40

Bez jaj!! spóźnili sie kilka minut bo zaspali sobie a ten już ich odsuwa od składu - gdyby jeszcze pobalowali to bym zrozumiał decyzję Janasa ale jeżeli nie to nie rozumiem go przecież Dudka i Baszczyński to bardzo doświadczeni zawodnicy taki drobiazg i już ich odstawia. Nie ma tutaj mowy że ich nie lubi przecież jak by ich nie lubiał to by ich nie powoływał ale pokazał swój niby charakter. Zdenerwował mnie krótko mówiąc


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2005, 21:01

Pelson pisze:Bez jaj!! spóźnili sie kilka minut bo zaspali sobie
Biedni pilkarze :( Mieli ochote pospac a wredny trener wymaga zeby przychodzic na czas.
Pelson pisze: a ten już ich odsuwa od składu
W reprezentacji jak w zyciu- sa pewne reguly ktore nalezy przestrzegac, w przeciwnym wypadku mozna spodziewac sie kar.
Pelson pisze:gdyby jeszcze pobalowali to bym zrozumiał decyzję Janasa
Szkoda bardzo :lol:
Pelson pisze:przecież Dudka i Baszczyński to bardzo doświadczeni zawodnicy
Dudka doswiadczony? :lol:
Pelson pisze: taki drobiazg i już ich odstawia.
Zycie.
Pelson pisze:Nie ma tutaj mowy że ich nie lubi przecież jak by ich nie lubiał to by ich nie powoływał ale pokazał swój niby charakter.
Nadzwyczaj inteligentne zdanie.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Venomik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 1980
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2005, 00:06

Dla mnie to dobra decyzja... skład i tak mamy mieliśmy niepełny podczas meczu z Izraelem, Dudka w wyjściowej 11-stce na mecze eliminacji się nie znajdzie, więc stosunkowo małym kosztem (i tak podstawowi kadrowicze nie mogliby się zgrać w tym spotkaniu - zbyt wiele zmian i nieobecnych) Janas może wprowadzić większą dyscyplinę.
Popierałem Lozano w przypadku wyrzucenia z kadry na mistrzostwa trójki zawodników - popieram i teraz Janasa, za odsunięcie w tym spotkaniu wyżej wymienionej dwójki.


Dirty mind
kedzier

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 605
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2005, 00:22

Wydaje mi się że decyzję Janasa o odsunięciu tych graczy broni wynik meczu z Izraelem... Potrafił wygrać bez nich, zresztą kto powiedział że Baszczyński i Dudka to podstawowi gracze? O miejsce w kadrze walczy się także poza boiskiem, Janas nie będzie wystawiał graczy którzy są niesubordynowani. A ta dwójka następnym razem już sobie dobrze nastawi budziki :wink: Jako że nie był to mimo wszystko jakiś ogromny wybryk ( czyt. imprezka :D ) wydaje mi się że zostaną oni powołani na mecze eliminacyjne, w których raczej wystąpią ( większe szanse ma oczywiście Baszczyński). W końcu Janas to nie Lozano i on z wybrykami polskich sportowców, tu konkretnie piłkarzy, jest już dobrze oswojony :D


Obrazek
Borkos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 czerwca 2005
Posty: 121
Rejestracja: 12 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2005, 14:08

kedzier pisze:W końcu Janas to nie Lozano i on z wybrykami polskich sportowców, tu konkretnie piłkarzy, jest już dobrze oswojony


Taka już mentalność Polaków ;)

Nt:
Nie wiem czy to prawda, bardzo możliwe że to plotka ale wyczytałem w necie że (podobno)widziano ich jak wracali nad ranem do hotelu...

Dobrze że to tylko odsunięcie na jeden mecz, gdyż Baszczyński to podstawowy prawy obrońca(wg mnie Żewłakowowi troche do niego brakuje), a jego brak w eliminacjach mógłby mieć opłakane skutki.
Ostatnio zmieniony 18 sierpnia 2005, 15:01 przez Borkos, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Nie sztuką jest być z drużyną kiedy cały czas wygrywa. Sztuką jest być z nią gdy nadejdą gorsze chwile....
vojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 stycznia 2004
Posty: 59
Rejestracja: 21 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2005, 14:31

Janas podja zdecydowanie dobra decyzje.Nie do pomyslenia jest zeby zawodnik spoznial sie na trening reprezentacji z powodu zaspania :!: tym bardziej ze zbiorka byla o godz. 10:30 :!: Dla mnie to kpina...Albo spimy albo gramy w pilke :!:


Jan Paweł II - na zawsze w naszych sercach
Negri

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 sierpnia 2005
Posty: 1162
Rejestracja: 23 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2005, 15:08

Ja tam uważam że Janas przesadził. A jakby on się spóźnił 5 minut na zbiórkę to co - też by go PZPN wyrzucił na kilka meczy :?:


ULAT

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2005
Posty: 424
Rejestracja: 05 marca 2005

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2005, 15:13

Dyscyplina to podstawa ale jeśli spóźnili się tylko kilka minut to uważam że kara była zdecydowanie zbyt surowa. Jednak różnie różne źródła piszą i prawdę znają tylko trener Janas i sami zawodnicy.


ODPOWIEDZ