KOMPILACJA "Najlepsi z najlepsych"....

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ
kramnik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 maja 2005
Posty: 129
Rejestracja: 21 maja 2005

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2005, 07:38

Oto link do mojej nowej a zarazem chyba ostatniej kompilacji:

Kod: Zaznacz cały

http://www.megaupload.com/?d=35IVDAQ6
Opowiada ona o 10 najwiekszych technikach a za razem strzelcach ostatnich kilku-kilkunastu lat (subiektywne zdanie). Jesli ktos bedzie chcial to moze umiescic owy plik na jakims innym serwerze z ktorego latwiej bedzie pobierac plik. Jestem bardzo mile otwarty na krytyke, ale przez najblizszy tydzien od dzisiaj mnie nie bedzie wiec nie czekajcie na ewentualna odpowiedz...pozdro... :whistle: :ok: :happy: :D


Juve_10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2004
Posty: 87
Rejestracja: 27 października 2004

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2005, 10:37

Jest jeden problem,ściąga mi tylko jakiś plik o nazwie {_d=35IVDAQ6} który zajmuje 34,2kb i to za każdym
razem. :evil:


klono23

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 3
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2005, 12:12

mi to sciaga prawidlowo ! jak tak dalej bedzie szlo to za godzine powinienem miec ten filmik :P

FORZA JUVE


Wujekk

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 stycznia 2005
Posty: 91
Rejestracja: 10 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2005, 12:42

calkiem calkiem ... tylko nie wiem co tam robi jay jay okocha :o


TURINIO

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 czerwca 2005
Posty: 355
Rejestracja: 07 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2005, 12:57

Fajnie by było jakby ta kompilacja była na juvepoland ....


"...Znam swoją wartość i na boisku jestem bufonem. Dlatego nie pójdę do Juventusu, po co im dwóch bufonów?..." - jedna z wielu złotych myśli 'The Holy Goalie ' :)
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2005, 13:22

No ja już mam :dance: i mósze powiedzieć, że mi się podoba, ale wg mnie raczej do tej kompilacji bardziej pasowałby Rivaldo niż Ronaldo :prochno: . I troche przesazdziłeś z efektami kolorystycznymi.
Poza tym wszystko ok!

P.S A muza to była kiepska, no ale to moje zdannie :prochno: ...









Juve storia di un grande amore...


kramnik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 maja 2005
Posty: 129
Rejestracja: 21 maja 2005

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2005, 13:26

Oczywiscie nalezy sie liczyc z tym, ze wedugl niektorych powinni znalezc sie tam inni pilkarze...byc moze macie racje, ale to tylko moje zdanie co do tej 10. :dance:


Tom_my

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 stycznia 2004
Posty: 364
Rejestracja: 21 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2005, 13:31

bardzo fajna kompilacja, choć troche przesadziłeś dając Zlatana na pierwszym miejscu [; a Ronaldo, choć go nie lubie to musze przyznać że był znakomity technicznie i jego obecność w tym filmiku jest wg. zrozumiała ;)


eLeM

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 205
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2005, 16:56

Film całkiem ciekawy ale...
więc tak.
1. Fragmenty z R. Baggio są strasznie ciemne, mogłeś je trochę rozjaśnić;
2. Do kolejnoście nie bede się czepiał bo to Twoja sprawa ale Alex przed R. Baggio i tak niska pozycja Zizou są moim zdaniem nie teges :prochno:
3. Przede wszystkim... Dlaczego nie ma tam Diego Armando Maradonny - najlepszego piłkarza wszechczasów? To jest moim zdaniem duże fo pa :P

Ale poza tym film jest bardzo ciekawy i nieźle wykonany (poza muzyką ale ja nigdy nie byłem fanem kukurydzy :prochno: )


Obrazek
kramnik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 maja 2005
Posty: 129
Rejestracja: 21 maja 2005

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2005, 23:09

Hmmmm Maradony nie ma tam z bardzo prostego powodu - w kompilacji tej sa pilkarze tylko z ostatnich kilku, kilkunastu lat (o czym chyba informowalem w moim pierwszym poscie na temat tego filmiku) A muza rzeczywiscie, komu pasuje - temu pasuje....pozdro :ok:


Mateo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 października 2004
Posty: 490
Rejestracja: 24 października 2004

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2005, 23:35

No ściągnąłem i obejrzałem. Nawet wreszcie transfer na megaupload był dość przyzwoity. Film starannie i całkiem fajnie wykonany :) . Przeczepiłbym się tylko czasem do jakości, i muzyki, brakuje mi efektów wideo, czegoś co nadałoby temu filmikowi dynamiki. Muzyka mi się nie podoba..ale to tylko moje odczucie. Do kolejności się czepiać nie będzie bo to twoja subiektywna sprawa, tak zdecydowales...jednych bardziej cenisz i lubisz i juz :? . Jednak jak niektórzy napisali brakuje tam mi troszke Rivaldo i Bergkampa, myśle, że kilka fajnych rzeczy o Tottim można by było wynaleźć. Nom ale nie można tam było umieśćić wszystkich. Wielki szacunek za znalezienie fajnych materiałów o moim nowy idolku C.Ronaldo oraz o Riquelme - nigdy nie widziałem takich zagrań z jego strony, nie wiedziałem, że jest aż tak świetny.

Ogólnie super pomysł na filmik, rób jeszcze kompilacje bo jesteś w tym dobry :bravo: . Jednak dla mnie film nie był na tyle ciekawy by zagrzać miejsce na moim twardym dysku.
Moja ocena w skali 1-5 to: 3,5


Juve_10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2004
Posty: 87
Rejestracja: 27 października 2004

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2005, 23:59

Dalej nic nie działa i nie wiem czym to jest spowodowane.
PS.Jak będzie na JuvePoland to daj znać :wink: :wink: :wink:


hjuby

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 czerwca 2004
Posty: 1
Rejestracja: 15 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2005, 16:58

Błągam daj mi soundtrack do tej komilacji ,powiem tylko w końcu cos fajnego bo zazwyczaj chała w tyhc komilacjach ,a co do samego filmiku to klasa :bravo: i powiem Ci ze mogłes zrobic nawet 20 najlepszych.
P.S jeszcze raz prosze daj mi tytuły piosenek ;) dzieki z gory


kramnik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 maja 2005
Posty: 129
Rejestracja: 21 maja 2005

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2005, 17:58

Dla zainteresowanych, ścieżka dzwiekowa z tej kompilacji to:

Korn - Here to stay
Korn - Got the life
Korn - Adidas


Swider10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2005
Posty: 806
Rejestracja: 27 lipca 2005

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2005, 19:11

Moze ktos mi powiedziec jak to ściągnąc bo jestem poprostu "siny" jak z tej strony to pobrać. "Widze" ten plik ale nie moge na niego kliknać ani nic zrbić aby go pograc czy moze ktos mi pomóc z góry dziekuje.
..........:::::::::: Juventus Turyn :::::::::.........


ODPOWIEDZ