Najlepszy Polski bramkarz!!!

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
fanjuvekubat

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 stycznia 2006
Posty: 42
Rejestracja: 11 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 07 lutego 2006, 17:31

No więc jak dla mnie wymienianie w gronie nalepszych polskoich bramkarzy pomyłką jest Radek Majdan jak dla mnie ten chłopak bronić nie umie!!!Dudka czas wyraź nie minął dobrze jednak ż espotkało go coś takiego co przezył w maju w Stambule bo to fajny gość.
A najlepsi??
1.T.Kuszczak
2.A.Boruc
3.Ł.Fabiański
Nie widziałem w akcji Białkowskiego ale podobno świetne recenzje zbiera w Anglii więc może i on jest niezły.


Del Piero, Mateja, Shaq, Hannawald, Funaki, Rasiak, Candeloro
MiłoszKauzal

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 lutego 2006
Posty: 8
Rejestracja: 15 lutego 2006

Nieprzeczytany post 17 lutego 2006, 13:39

dla mnie najlepszy bramkarz polski to boruc na 2 miejscu dudek :) no mysle jak by byla sonda najlepszy polski bramkarz wybral bym boruca.ale to na idnej stronie ale bramkarza wloch to oczywiscie bufon :twisted: :D


vieira91

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 lutego 2006
Posty: 7
Rejestracja: 15 lutego 2006

Nieprzeczytany post 17 lutego 2006, 14:39

Boruc, Kuszczak też jest dobry...no w Polsce nie możemy narzekać na brak dobrych bramkarzy... :lol: nie zapominajmy o Wojtku Kowalewskim :)


Obrazek<-Nowy wygląd <-Serdecznie Zapraszam!:))
Deni

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 stycznia 2005
Posty: 29
Rejestracja: 16 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 21 lutego 2006, 13:10

Boruc popełnia ciagle ten sam bład w polu karnym .Przy stałych fragmentach żle czyta gre jesli uda sie to wyeliminować to wtedy jego pozycja bedzie nie zagrożona .


----->WWW.AJAX.ANV.PL <-------
Alkocholik

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 lutego 2006
Posty: 1
Rejestracja: 20 lutego 2006

Nieprzeczytany post 21 lutego 2006, 14:15

1.Boruc
2.Kuszczak
3.Dudek
4.Fabiański
5.Fabiniak


FORZA POGOŃ
Capitan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2004
Posty: 181
Rejestracja: 26 lutego 2004

Nieprzeczytany post 21 lutego 2006, 15:05

Ja będę oryginalny i powiem ze najlepszy jest moj kumpel Jojek :-D
A tak na serio to nr 1 jest Boruc, za nim na rowni Dudek i Kuszczak. Poza podium najbardziej bryluje Fabiański i Kowaleski


BartekGajda9

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2005
Posty: 153
Rejestracja: 23 marca 2005

Nieprzeczytany post 21 lutego 2006, 15:30

Teraz możemy się cieszyć, iż mamy takich bramkarzy jak Dudek, Boruc, Kuszczak, Kowalewski, Fabiański...a pamiętając dawne czasy był praktycznie tylko Matysek i Dudek (grający jeszcze w Feyenordzie). Według mnie nie można wybrać najlepszego bramkarza-Polaka, ponieważ każdemu przydarzają się błędy, ale także fantastyczne parady. Możemy jedynie snuć swoje myśli co do wyboru tego naszego numeru 1 na bramce. Można wypomnieć naszym bramkarzom takie błedy jak np. Dudkowi fatalny w skutkach bład w dawnym meczu z ManUtd, Kuszczakowi ktory puszcza 4 bramki w meczu z Fulham :shock: a Borucowi to że mija się z piłka podczas ostatniego meczu z Dunfermline. ale nie zapominajmy o fantastycznych paradach m.in. mecz Dudek-AC Milan i jego obrona strzału A.Szewczenki w ostatnich minutach meczu :dance: , parade Kuszczaka z meczu z Wignan :bravo: , a takze Boruca który nie mało razy ratował zespół Celticu od utraty gola :P . A jeśli chodzi o mój typ to na podium są Dudek, Kuszczak i Boruc a za podium Fabiański i Kowalewski. nie wybieram miejsc poniewaz jednoznacznie nie da sie tego określić, chociaż pozycja Dudka na podium może was troszke zdzwic poniewaz nie gra on w swoim klubie, lecz ja darze go duza sympatia i wierze ze jeszcze bedzie podstawowym zawodnikiem The Reds. Pozdro 4 ALL


Juve Ziomek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2006
Posty: 8
Rejestracja: 01 marca 2006

Nieprzeczytany post 01 marca 2006, 10:49

Moja pierwsza trójca wygląda tak 1.Dudek (za lm) 2.Boruc(za gre w celticu) 3.Kuszczak (za ratowanie WBA )

Przed kartką ratuje Cię tylko data 1 marca 2006 - czyli dołaczyłeś niedawno... Jesli już wypowiadasz się, to posty maja byc przemyslane i dobrze uzasadnione... Poza tym temat czyta sie od poczatku... tym razem bez kartki... Kolegów nie ominęły...
Ulisses


Juventus rulezzz
paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 02 marca 2006, 16:51

Deni pisze:Boruc popełnia ciagle ten sam bład w polu karnym .Przy stałych fragmentach żle czyta gre jesli uda sie to wyeliminować to wtedy jego pozycja bedzie nie zagrożona .
Otóż to !
We wczorajszym meczu Usa-Polska mieliśmy przykład takiego juniorskiego zachowania. Z taką grą Boruc może pomarzyc o bycie pierwszym bramkarzem kadry. Dudek nie musiał ratować drużyny, ale miał okazję, by popełnić kardynalny błąd. Nie popełnił. Boruc też nie musiał niczego ratować, ale okazję, by popełnić kardynalny błąd, wykorzystał.

Pozdrawiam


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 02 marca 2006, 17:24

paku pisze:
We wczorajszym meczu Usa-Polska mieliśmy przykład takiego juniorskiego zachowania.
Błędy zdarzają się każdemu, ciekawe czy Buffona przy okazji takich sytuacji też nazywasz amatorem.
paku pisze: Z taką grą Boruc może pomarzyc o bycie pierwszym bramkarzem kadry.
Boruc jest obecnie najlepszym Polskim bramkarzem i bezapelacyjnie zasługuje na miejscie w pierwszej jedenstace.
paku pisze:Dudek nie musiał ratować drużyny, ale miał okazję, by popełnić kardynalny błąd. Nie popełnił. Boruc też nie musiał niczego ratować, ale okazję, by popełnić kardynalny błąd, wykorzystał.
Oczywiście, po pierwszym poważnym błędzie (najlepszy bramkarz) Boruc wędruje na ławe, a na jego miejscu pojawia się Dudek (od kilku miesięcy nie grający w klubie).
Śmiać się czy płakać?


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Medon1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 maja 2005
Posty: 6
Rejestracja: 13 maja 2005

Nieprzeczytany post 02 marca 2006, 17:54

1.Kuszczak
2.Boruc
3.Fabiański
4.Kowalewski
5.Dudek


juveman7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2005
Posty: 643
Rejestracja: 13 października 2005

Nieprzeczytany post 02 marca 2006, 19:59

Boruc jest obecnie najlepszy i myśle ze to on będzie bronił na mundialu.


...kiedyś przyjdzie prawdziwy deszcz i zmyje cały ten gnój...
El Nino

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2005
Posty: 307
Rejestracja: 02 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 02 marca 2006, 20:28

No wiadomo n.1 jest Dudek. Klasa... Bardzo dobry jest Tomasz Kuszczak - świetny bramkarz !! Wspaniale interwencje, i ewektowne i skuteczne. Walczy na całego. "Nastepnie" chyba Boruc, rowniez super, ale czasem zawodzi,, ostatnio i w celticu, i wczoraj w rep. Polski.
Jeszcze Kowalewski dorównuje kolegom z reprezentacji poziomem
Nie uważam aby w gronie najlepszych byli: Fabiański, Przyrowski Cabaj (przymierzani do reprezentacji) Fabiański jest chwalony przez wielu z Was, ale wedlug mnie jest on troche przereklamowany. Broni dobrze, ale tez czasem zawodzi i nie potrafii skupic sie do konca meczu. Cabaj i Przyrowki zanotowali ogromny spadek formy. Cabaj jeszcze jakos gral ale Przyrowski?? Szmata za szmatą... NIe wiem czy udezyla mu woda sodowa do glowy czy co?, ale gra coraz gorzej. Groclin moze zalowac sprzedazy Liberdy (jak zawsze twardego)..

Jest jeszcze Białkowski.. Nie widzialem go osobiscie w akcji, ale jak gra w pierwszym skladzie Southampton to cos swiadczy. A ma dopiero 19 lat, czyli moze byc naszą wielką gwiazdą w przyszłości !! Jest chwalony przez gazety i trenerów w Anglii ale nie wiadmo? Kontuzja moze zaprzepascić karierę, ale zobaczymy.......

Pamietam jak jeszcze przed kontuzją grał Waldemar Piątek. Świetny bramkarz, ale dawno nie grał, z powodu choroby i teraz nie wiadomo? Może sie "odrodzi"...

Pozdrowienia


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 03 marca 2006, 09:02

Od kilku tygodni decyzje Janasa mnie nieźle zaskakują. Co chwila powtarza w prasie i w telewizji, że na Mundial zabierze tylko tych zawodników, którzy będa regularnie grać w swoich klubach. Jak widać wyjątkiem (stanowiącym regułę?) jego postanowień jest Jerzy Dudek, który w tym sezonie wystąpił w 2 (słownie: dwóch) meczach ligi angielskiej. Notorycznie grzeje ławkę na Anfield, a jednak ciągle ma kredyt zaufania u Janasa. Za co? za poprzedni sezon :doh: ...
Postawcie się w miejsce Kuszczaka lub Kowalewskiego, którzy regularnie i skutecznie bronią w swoich klubach. Dlaczego to jeden z nich będzie musiał mundial w Niemczech oglądać w telewizji?
Darzę sporą sympatię do Jerzego D., ale w mojej opinii nie powinien jechać do Niemiec. Po prostu na to nie zasługuje. We wczorajszym meczu pokazał, że nadal jest w formie, ale dlaczego Janas ma ryzykować i zabierać na Mistrzostwa Świata piłkarza, który nie powąchał piłki przez ostatnie 12 miesięcy ?
Wkurza mnie ta cała "nagonka" na Beniteza. Wszystkie polskie media zaczęły na niego wieszać psy i ogłosiły go "mordercą polskiej piłki". A przecież to Benitez jest trenerem. To jest jego święte prawo. Czy to coś złego chcieć mieć wyrównaną i szeroką kadrę ? Poza tym Jerzy D. miał swoją szansę. W meczu z Charltonem obie bramki można zapisać na konto Dudka.
Nagonka na Beniteza to mały pikuś w porównaniu z tym, co się mówi na... Jose Reine. Otóż media całą swoją złość (i niemoc) zaczęły wyładowywać na hiszpańskim bramkarzu, nazywając go... pupilkiem. :roll:. Teraz wiemy, że to duet "spiskujący" Benitez i "Bogu-ducha-winien" Reina zawiązali spisek przeciwko "naszemu-biednemu" Dudziowi.
1.Boruc
2.Kuszczak
3.Kowalewski
4.Fabiański
5.Dudek
naros pisze:Dudek to dobry bramkarz i wkurza mnie to ze nie gra w The Reds a głupi Benitez niechce go puścic. :angry:
a kartki nie dostał...


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 23 marca 2006, 22:09

No i macie wspaniałego Boruca...Bramka z ostatniego meczu, Celticu całkowicie obciąża i kompromituje Polskiego bramkarza, naszczescie koledzy postarali sie o dwie bramki i Celtic wygrał 2-1.
Boruc popełnia coraz więcej błedów, głupich błędów. Stabilizacja formy, to jedynie czego potrzeba Borucowi, bo z taką grą cięzko będzie mu o miano pierwszego bramkarza Rep. Polski.


ODPOWIEDZ