Najlepszy Polski bramkarz!!!

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
Zamer87

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 lutego 2005
Posty: 1
Rejestracja: 07 lutego 2005

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2005, 14:00

Jakie jest wasze zdanie na temat najlepszych, najbardziej utalentowanych Polskich bramkarzy.Ja mam swoją trojke, moim zdaniem najlepszym bramkarzem z Polskim paszportem jest Artur Boruc czym zaowocowal jego niedawny transfer do Celticu:] drugim jest poprostu genialny mlody bramkarz Legii Łukasz Fabiański i uwazam ze to on w przyszlosci bedzie walczyl z Borucem o miano pierwszego goalkeepera biało-czerwonych ,trzecim bramkarzem wedlug mnie jest znakomicie spisujacy sie w Groclinie Sebastian Przyrowski, To na Tyle czekam na wasze opinie:] pozdro600!

nastepnym razem patrz w ktorym pokoju zakladasz temat. Zapraszam do regulaminu - bez kartki ze wzgledu na to ze to Twoj pierwszy post. I jakbyscie mogli to nie wymieniajcie tylko kolejnosci poniewaz bedzie temat zamkniety, wykazcie sie kreatywnoscia:).Kornknot
ooooooo Kornknot wrócił :!: Witamy ponownie na pokładzie :D
/Siewier


Loveee...Peaceee...aNd ECSTASY...:D
Pilekww

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 774
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2005, 14:19

Nie licząc jak narazie bez wątpienia najlepszego w Polsce Dudka to moja młoda i utalentowana trójka to:

1. Artur Boruc
2. ..... Kuszczak
3. Łukasz Fabiański

PS soorki nie znam imienia Kuszczaka chyba Bartek


"... Mamy 42 kluby w Serie A i B. Wszyscy rozmawiają, jedyny głuchoniemy klub to Inter." - Luciano Moggi
Basiek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lipca 2003
Posty: 308
Rejestracja: 09 lipca 2003

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2005, 14:52

Pierwsza trojka - Boruc, Dudek, Kuszczak
Pilekww pisze:PS soorki nie znam imienia Kuszczaka chyba Bartek
Tomasz Kuszczak(byles blisko :prochno: )


BEZPŁATNE PRZELEWY DO PL I UK! -> http://www.england.pl/
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2005, 14:59

Radosław Majdan - Nie dlatego że broni w Wiśle mianowicie zawsze *uważałem go za najlepszego Polskiego bramkarza , od dawna śledziłem jego karierę od czasu gry w Pogoni Szczecin , później z Portowców przeniósł się do Turcji po tym Epizodzie w końcu trafił do Wisły Kraków , po drodze jeszcze wystąpił na mundialu gdzie rozerał tylko jedno za to świetne spotkanie ze Stanami Zjednoczonymi! dlatego w Lidze Polskiej Rado Jest Najlepszy


Arutur Boruc - Po Odejściu Kowalewskiego numerem jeden w bramce stołecznej Legii i nie dziwota fenomenalnie się prezentował w meczach Ligi Polskiej wiele razy ratował Legię nawet w najtrudniejszych sytułacjach , to musiało Zaaowocować transferem do jakiejś zagranicznej drużyny no i zgarną go Celtic


Łukasz Fabiański - Legia ma to do siebie zawsze ma bramkarzy których nazwiska są mało , a bronią fenomenalnie , ale nazwiska nie graja. Łukasz to Kandydat do Polskiej bramki za kilka lat może zabłyśnie na jakimś mundialu ( o ile biało-czerwoni się tam dostaną) mimo że ma za sobą tylko 3 mecze Ligowe w ciaż ma czyste konto , gdyby nie on w Łęcznej Legia mogła by przegrać , no i nie zapominajmy o innych doskonałym bramkarzu Legii : Janie Mucha który też z Bayernem bronił fenomenalnie - ale przy strzale Magiery nei miał nic do powiedzienia :wink:


* Uważałem no bo teraz Dudek jest no 1 i nie myślcie że tylko bo swoim niby tańcu


ULAT

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2005
Posty: 424
Rejestracja: 05 marca 2005

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2005, 15:05

Pierwszy zdecydowanie i niepodważalnie jest Dudek. Mimo kilku wpadek zarówno w meczach reprezentacyjnych jak i ligowych ( z ManU :cry: ) pokazał że potrafi świetnie bronić i zamknął usta wszystkim niedowiarkom. To głównie dzięki niemu Liverpool wygrał Ligę Mistrzów. Na 2 miejscu umieściłbym Artura Boruca. Nieźle grał w Legii teraz zbiera pozytywne noty w Celticu i może niebawem zagrozić pozycji Dudka. 3 miejsce ma u mnie Tomasz Kuszczak. Zagrał bardzo dobrze w końcówce ostatniego sezonu w meczu z ManU świetnie broniąc strzały takich gwiazd jak Rooney van Nistelrooy czy Cristiano Ronaldo. Już wcześniej grając w młodzieżowej reprezentacji Polski pokazał się z dobrej strony jednak transfer do berlińskiej Herthy zahamował jego karierę. Nie grał tam prawie wcale. Mam nadzieję że w West Bromwich Albion wywalczy sobie miejsce w podstawowej 11 i w przyszłości także 1 reprezentacja będzie mogła na niego liczyć.


TreDelIbra

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 października 2004
Posty: 67
Rejestracja: 03 października 2004

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2005, 15:28

Wydaje mi się ,ż nadal nr 1 w polsce jest Jurek Dudek , ale teraz gdy doznał dosyć poważnej kontuzji to Artur Boruc zajmie jego miejsce :]
Jurek po tym co wykonał w LM pewnie przez wielu uwazany jest za naszego najlepszego bramkarza.Poza tym jest bardzo doświadczony.
Artur to bardzo dobry goalkeper teraz dzieki grze w Celtiku i nieobecności w kadrze Jurka napewno pokarze na co go stac - jak dla mnie to on jest nastepca Jurka:]
Tomek Kuszczak to tez bardzo zdolny , młody bramkarz w WBA nie ma jeszcze pewnego miejsca , no ale myśle ,że z biegiem czasu wygla rywalizacje z Kirklandem , jest od niego poprostu lepszy :] Udowodnił to pod koniec ubiegłego sezonu.
Teraz do kadry powołany został również bramkarz Grocliny Sebastian Przyrowski , ponoć zainteresowany jest nim Arsenal , to również młody i perspektywiczny bramkarz.
Jednym słowem nie musimy się chyba obawiać o pozycje bramkarza w naszej kadrze , przynajmniej przez najbliższych kilka lat :]
Ale...................Buffon i tak jest najlepszy na świecie :D :-D


rafal005

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 323
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2005, 16:43

Radosław Majdan - nie wiem czemu jest usilnie pomijany przez selekcjonera Pawła Janasa. Na Walię, Austrię i Anglię przydałby się pewny, doświadczony bramkarz, który miał już za sobą jakiś mecz o stawkę. Wydaje mi się, że on najlepiej zastąpiłby Dudzia w bramce biało-czerwonych w tak ważnych spotkaniach. Nie wiem czemu Janas "odgrzewa" Kowalewskiego i powołuje go na Serbię i Czarnogórę oraz Ukrainę lub Izrael, on raczej nie zagra w meczach decydujących o naszym awansie do MŚ, jak i Przyrowski, powołany przez Janosika na ostatnią chwilę, zatem zostaje Boruc. Pewnie on wybiegnie w pierwszej jedenastce przeciwko Walii i Austrii, miejmy nadzieję, tylko że się nie spali. Jak wiemy w Celticu w 4 meczach jak na razie nie puścił bramki, obronił rzut karny, więc dobrze rokuje to na przyszłość. Miejmy nadzieję, że do meczów reprezentacji nie wypadnie z pierwszego składu Celtów, tylko potwierdzi tam swoją wartość.

EDIT
Boruc puścił pierwszego gola w tym sezonie. Pokonał go Darryl Duffy z rzutu karnego. Celtic przegrywa z Falkirk 0:1 po pierwszej połowie.

EDIT 2
Celtic wygrał 3:1 po golu Hartsona i dwóch golach Thompsona. Żuraw grał do 61. minuty. Boruc cały mecz.
Ostatnio zmieniony 13 sierpnia 2005, 18:00 przez rafal005, łącznie zmieniany 1 raz.


mesju

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2005
Posty: 1568
Rejestracja: 10 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2005, 17:14

Trudno mi znaleźć trzech najlepszych polskich bramkarzy bo się tym nigdy nie interesowałem. Chciałbym tylko powiadomić, że jeszcze niedawno Łukasz Fabiański bronił dla Mieszka Gniezno i już wtedy uważałem go za jednego z najlepszych bramkarzy (bramkarz reprezentacji polskich młodzików). Odszedł i trochę żałuję, że do nie za bardzo lubianego przeze mnie klubu :| , choć to nie zmienia faktu, że jest dobry.


ULAT

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2005
Posty: 424
Rejestracja: 05 marca 2005

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2005, 18:22

Piszecie tu o Majdanie... moim zdaniem nie nadaje się on do reprezentacji ani do miana 1 z 3 najlepszych polskich bramkarzy. Głównie z racji prostych błędów jakie mu się przydarzają. W przegranym w zeszłym sezonie meczu z Legią ( 1-5) miał swoją winę przy conajmniej 2 bramkach. Również w ostatnim meczu Wisły z Panathinaikosem nie popisał się przy straconej bramce. Zawahał się przy wyjściu do piłki. Również przy jednej z sytuacji w 2 połowie meczu niepotrzebnie wyszedł z bramki co niemal skończyło się utratą gola. Takich sytuacji miał Majdan więcej i dlatego uważam że nie zasługuje on na miano jednego z 3 najlepszych polskich bramkarzy. Jako doświadczony zawodnik zdecydowanie nie powinien popełniać tak prostych błędów. Uważam że znacznie lepsi od niego są oprócz wcześniej wymienionej przeze mnie 3 także Przyrowski z Groclinu oraz Fabiański z Legii. No ale to tylko moje zdanie.


Mateo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 października 2004
Posty: 490
Rejestracja: 24 października 2004

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2005, 18:36

Myśle, że ciekawy temat...ostatnio właśnie dużo rozmyślałem na ten temat...a do wniosku doszłem podobnego jak Roman Kołtoń: ''Polska bramkarzami stoi''. Naprawdę mamy świetnych, utalentowanych graczy na tej pozycji:
1.Jerzy Dudek - niewątpliwie najlepszy, choć ma już swoje lata. Ostatnim wielkim wyczynem w finale Ligi Mistrzów pokazał co potrafi :) . Osiągnął napewno najwięcej z wszystkich polskich piłkarzy w ostatniej dekadzie, miał wzloty i upadki jednak gra w najlepszym klubie z wszystkich polskich bramkarzy...kilka razy był naprawdę bohaterem...a w finale LM cały świat widział Polaka jako bohatera tego meczu..byłem wtedy niezwykle dumny :bravo:
2.Artur Boruc - dzisiaj dwa, ale już napewno niedługo numer 1. Młody, perspektywiczny, całą kariere ma przed sobą..myśle, że niedługo będzie nr 1 w reprezentacji, jeśli Dudek nie znajdzie nowego klubu i nie zacznie grać. Kilka kapitalnych meczy, ostatnio objawienie Celticu :!: :bravo:
3.Sebastian Przyrowski - widziałem tego młodego chłopaka kilka razy i za każdym razem widziałem jego wielki występ. Olbrzymi talent :bravo:
4.Tomasz Kuszczak - oby zaczął grać w 1 składzie
5.Wojciech Kowalewski - o jego grze mi mało wiadomo :?
6.Łukasz Fabiański - dopiero wchodzi na salony, jak mu sodówka nie odbije ma szanse w przyszłości zostać nr 1 polskich goalkeeperów :)


diego1989

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 sierpnia 2005
Posty: 103
Rejestracja: 13 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2005, 19:57

zdecydowanie najlepszym bramkarzem jest Jurek Dudek...to co pokazał w finale to geniusz...tylko teraz kontuzja i raczej koniec kariery w L'poolu bo Bentez woli stawiać na rodaka niż lepszego Dudka...

poza tym amy jeszszce jednego świetnego bramkarza, mianowicie Boruc...jego transfer do Celtiku był wielkim krokiem w przód...tam może pokazać swoje umiejętności i mam nadzieje że bedzie kolejnym bramkarzem w Premiership

na to tzrecie miejsce w polsce jest dużo kandydatów m. in. Kuszczak(jeśli bedzie grać w podstawowym WBA to bedzie tym 3), Przyrowski, wielkie objawienie...wygryzł ze składu Groclinu Liberde a to o czymś świadczy, no i może Fabiański


Nedved jest bogiem, zioło nałogiem, życie zabawą, JUVENTUS podstawą!!!

Obrazek
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2005, 21:01

Dla mnie pierwszy jest Radek Majdan. Najgorsze jest ot ze Janas pomija go przy powolaniach do reprezentacji, mysle ze nasz selekcjoner go nie lubi po prostu i nie kieruje sie dobram naszej Reprezentacji niestety. Szkoda ze nikt nie pamieta meczu z USA na Mundialu w Korei i Japoni. Radek popisal sie wtedy kilkoma wspanialymi paradami ktore zasluguja na najwyzsze uznanie.

Na drugim miejscu jest Jurek Dudek. Krzywdzony przez Beniteza ktorego nie obchodzi jak wiele mu zawdziecza tylko woli miec w bramce swojego pupilka. Doceniam Jurka ze przeciwstawia i nie przejmuje sie angielskimi mediami ktore go na okraglo krytykuja. Zasluguje na uznanie za mecze w Reprezentacji gdzie wiele razy nas uratowal i za final LM ktorego byl bohaterem. Jednak popelnia za czesto glupie i proste bledy

Waham sie czy na trzecim miejscu postamic Artura Boruca czy Lukasza Fabianskiego. Jednak Artur jest chyba lepszy, doswiadczony. Ale Lukas wyorsnie kiedys na numer 1 Polskiej reprezentacji. Jest swietny.


Obrazek
Safin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 marca 2005
Posty: 323
Rejestracja: 02 marca 2005

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2005, 21:23

najlepszy jest Boruc napewno nie dudek choc ma pewne miejsce ale <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> jest Kowalewski ze spartaku moskwa janas mowinien na niego w tamtym sezonie był gwiazdą zespolu i grał ponoć dobrze ale w końcu wychowanek WIGIER SUWAŁK


322

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 stycznia 2005
Posty: 96
Rejestracja: 12 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2005, 21:48

No no pierwszy post i taka niezla juz popularnosc :D. Ja nie mam swojej trójki ale mysle że na wyróżnienie zasługują : Dudek, Boruc, Majdan, Kuszczak, Fabiański oraz...eee...noo...zapomnialem :D*. Mysle ze Polska
ma jednych z najlepszych w europie Bramkarzy i selekcjonerzy RP zazwyczaj nie mają problemu z wyborem bramkarzy (no chyba że wszyscy są tak dobzi ze nie wiadomo kogo wybrac :D). Polska Reprezentacja miala zawsze dobrych gracz pomiędzy słupkami (Tomaszewski, Młynarczyk czy też Szczęsny).

* Jak mi sie przypomni to go wymienię


Obrazek
Corcky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 marca 2005
Posty: 1127
Rejestracja: 09 marca 2005

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2005, 21:51

Dla mnie najlepszy jest obecnie, zresztą jak chyba dla większosci, Dudek, jednak w najbliższych miesiacach z powodu kontuzji może on nie zagrać w reprezentacji i tam widziałbym Boruca.
Nie widziałem w akcji Kuszczaka więc go nie oceniam.
Bardzo podoba mi sie gra Przyrowskiego i to jego postaiłbym za Dudkiem i Borucem - młody bramkarz, który naprawde broni niesamowite piłki(np: z Legia w PP, z Wisła w ostatniej kolejce)
Wsoko ostatnio stoja u mnie tez notowania Fabiańskiego
Pozatym uważam ze w polskiej lidze są naprawdę dobrzy bramkarze !
Wymienic tutaj moge chocby Pikutowskiego który siedzi na ławce w Wisle :? , Liberdę, który stracił miejsce w Groclinie na rzecz młodego Przyrowskiego czy anwet Piotra Lecha - stray ale jary 8) . Talent wydaje się mieć takze Mariusz Pawełek z Odry Wodzisław
To tyle :wink:


Obrazek
Alessandro Del Piero ole!
ODPOWIEDZ