Najlepszy Polski bramkarz!!!

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
wickerman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 listopada 2003
Posty: 59
Rejestracja: 20 listopada 2003

Nieprzeczytany post 14 listopada 2005, 00:03

Numer jeden to Boruc oczywiście. Do niedawna Dudek wyprzedzał go jeśli chodzi o technikę, ale to co ostatnio oglądamy w wykonaniu bramkarza Celtów to czysta śmietanka bramkarskiego fachu. 8) Swoją wyoką formę potwierdził też dzisiaj w meczu z Ekwadorem. Jak dla mnie Boruc jest już teraz bramkarzem kompletnym a przecież jeszcze wiele przed nim.
A jeśli chodzi o Dudka to szkoda go - marnuje się w Liverpoolu. :? Jeżeli zimą zmieni klub to będzie mógł powalczyć z Borucem o miejsce w bramce na mundialu. Trzymajmy za niego kciuki bo to także wielki bramkarz. :wink:


Pawełek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 listopada 2004
Posty: 785
Rejestracja: 23 listopada 2004

Nieprzeczytany post 14 listopada 2005, 08:32

bez wątpienia Artur Boruc !!!!!!!!! Jest on swietnym bramkarzem i napewno dlugo bedzie bronil bramki reprezentacji Polski


Sky is the limit!
Mrówa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2005
Posty: 1755
Rejestracja: 01 października 2005

Nieprzeczytany post 14 listopada 2005, 11:16

najlepszy bez wątpienia jest Boruc.....
Dudek też jest dobry ale nie gra, musi nowego klubu poszukać...
według mnie najlepszy z młodych jest Przyrowski ale od kiedy zagrał w reprezebtacji z Izraelem to strasznie słabo mu idzie,ale mam nadzieję że
wróci do formy jaką prezentował w poprzednim sezonie...


Obrazek
Tomek1900

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2004
Posty: 82
Rejestracja: 31 lipca 2004

Nieprzeczytany post 14 listopada 2005, 15:42

Jak wiekszość twierdze ze najlepszy jest Boruc. Bardzo dobry jest również Kuszczak (niestety wiekszość meczy siedzi na ławce),a w przyszłosci do tego grona dołączy Fabiański który w tej chwili jest dobry bramkarzem


Sztuko

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2005
Posty: 232
Rejestracja: 07 lutego 2005

Nieprzeczytany post 14 listopada 2005, 16:21

Mimo tego ,że Artur Boruc jestw świetnej formiei gra bardzo dobrze w reprezentacji ja stwaiam na Jurka Dudka.Moim zdaniem jest bardziej doświadczony i czasami wie lepiej jak się zachować w trudnej sytuacji niż Boruc.Po za ta dwójką nie widze bramkarza który mógłby godnie bronić polskiej bramki.


Obrazek
valsir

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2003
Posty: 485
Rejestracja: 13 listopada 2003

Nieprzeczytany post 17 listopada 2005, 23:18

MATTTI pisze:Ja stwaiam na Jurka Dudka.Moim zdaniem jest bardziej doświadczony i czasami wie lepiej jak się zachować w trudnej sytuacji niż Boruc.Po za ta dwójką nie widze bramkarza który mógłby godnie bronić polskiej bramki.
A ja uważam tak Dudek ma może doświadczenie czasem dobre interwencje.... ale puszcza takie szmaty ,że aż wstyd..... choćby przypomnę mecz szwecja-polska z eME kiedy to wpakował sam piłkę do własnej brameczki. Ja nie mówię ,że Boruc jest nieomylny, ale Dudek popełnia tak fatalne błędy. Na korzyść Boruca przemawia również to ,że najczęściej łapię piłkę w polu karnym a nie jak Dudek wybija do przodu:]
A pozatym nie lubie Dudka i to bardzo. Jednakże należy nadmienić ,że w finale LM zagrał świetnie..... zresztą ja bym proponował Janasowi ,żeby jak zostanie mu 1 zmiana tuż pod koniec 2 połowy dogrywki niech wstawia Dudka;)
<---------NAJLEPSI POLSCY BRAMKARZE--------->
1. Boruc
2. mimo wszystko Dudek
3.Fabian - za Dudkiem, bo jeszcze młody, ale i tak wielki talent
4.Kowalewski -> przy golu Estonii nie miał szans...
5 Na temat innych nie będę się wypowiadał bo nie widziałem ich w akcji w kilku meczach......

był również tu wątek Majdana....... jakiej drużynie kibicujesz tego wybierasz;)
nie uważam ,że czymkolwiek się wyróżnia z tłumu...... oprócz wpadek..
ale to jest wypowiedź subiektywna :twisted:


Mr Cezary

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 grudnia 2004
Posty: 1156
Rejestracja: 21 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 18 listopada 2005, 00:12

1. Boruc - dojrzal niesamowicie w ostatnim czasie i co wazniejsze: w swoim klubie gra regularnie
2. Dudek - mimo wszystko. potrafi wyciagac niesamowite pilki ale i niesamowicie puszczac szmaty...
3. Kowalewski - moim zdaniem bardzo niedoceniany. on juz za czasow gry w Legii prezentowal sie bardzo dobrze. na MS jako 3 bramkarz moze jechac :wink:


paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 18 listopada 2005, 11:20

Mr Cezary pisze:1. Boruc - dojrzal niesamowicie w ostatnim czasie i co wazniejsze: w swoim klubie gra regularnie
2. Dudek - mimo wszystko. potrafi wyciagac niesamowite pilki ale i niesamowicie puszczac szmaty...
3. Kowalewski - moim zdaniem bardzo niedoceniany. on juz za czasow gry w Legii prezentowal sie bardzo dobrze. na MS jako 3 bramkarz moze jechac :wink:
To że Boruc gra regularnie w pierwszym składzie oznacza ze jest lepszy od Dudka ? To że Dudek miał nie pare interwencji nie udanych, i juz puszcza szmaty...Popatrz na Bartheza, znakomity bramkarz, wszyscy tak o nim mówili nawet jak puszczal frajerskie bramki...
Kowalewski ? Sredniak, niczym sie nie wyróżnił. Na mundial pojedzie 3 bramkarzy i powinni to bys doswiadczenie bramkarze którzy grali w meczu o stawke, Dudek takim nie wątpliwie jest, poleciłbym Majdana jako 3 bramkarza, nie dlatego ze jest z Wisły ale dlatego ze jest doświadczony a takie doświadczenie może sie przydac na mundialu. Jako ten 2 pojedzie pewnie Boruc, choć nie wiem czy role sie nie odwrócą, Boruc pojedzie jako pierwszy Dudek jako drugi, z Janasem wszystko jest możliwe.

Nie którzy z was wymieniają juz Fabiańskiego, a co on takiego pokazał ? :whistle: Większym talentem jest choćby nawet Kuszczak. Talentów bramkarskich nalezy szukać w 2 polskiej lidze. Nie będe wymieniał nazwiska bo i tak nikt sie ze mną nie zgodzi. Życie pokaże wszystko ;)

Moja 3 bramkarzy.
1. Dudek
2. Boruc
3. Majdan

Dziękuje Panstwu :prochno:


Polmos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2004
Posty: 774
Rejestracja: 23 marca 2004

Nieprzeczytany post 18 listopada 2005, 11:29

Moim zdaniem najlepszą forme ostatnio pokazuje Boruc i to on jest teraz "numerem jeden" w Polskiej bramce. Już teraz jest on moim zdaniem jednym z najlepszych jeśli chodz o gre na przedpolu, jest pewny w każdym wyjściu do piłki, a to jest bardzo ważne, bardzo dobrze radzi sobie także w grze na lini bramkowej, ma niezły refleks i nie jedną trudną piłke potrafi wyjąć. Słabą jego stroną jest niestety (nikt nie jest idealny) wyprowadzanie piłki do gry nogami, nie zawsze mu niestety to wychodzi i zdarza mu sie popełniać głupie błędy, ale to jest wszystko do nadrobienia.
Na drugim miejscu jest Jurek Dudek, już powoli troszeczke chyba odchodzący w cień, ale zobaczymy, może jeszcze sie odrodzi, ale do tego przede wszystkim musi zacząć regularnie grać. Ma on spore doświadczenie, troche lepiej od Boruca moim zdaniem radzi sobie w grze na linii, ale jest juz zdecydowanie gorszy w grze na przedpolu.
Jako na trzeciego postawił bym na Tomka Kuszczaka, choć niestety dawno nie widziałem go na żywo i nie za bardzo moge sie wypowiedzieć, ale z tego co słyszałem, to jak gra, to idzie mu to znakomicie, miejmy tylko nadzieje, ze będzie występował regularnie w klubie, bo z niego coś może być.
Solidnym bramkarzem jest także Wojtek Kowalewski, pierwszoplanowa postać Spartaka, nie wyróżnia sie może on niczym szczególnym, ale jest to bramkarz solidny, którego umiejętnością można zaufać i być spokojnym, że raczej wiekszych błędów nie popełni.
Cieżko było by w tej liście pominąć mi Łukasza Fabiańskiego, który ma wielki talent i możemy mieć z niego wiele pociechy w przyszłości. Jest on bardzo młody i już świetnie radzi sobie w polskiej lidze. Bardzo dobrze sie stało, że może on grać, bo dzieki temu jest coraz lepszy i nabiera doświadczenia. Nie bez znaczenia jest także, że jest on teraz pod skrzydłami Krzystofa Dowhania, który jest świetnym specjalistą i na pewno nie pozwoli Łukaszowi zmarnować swojego talentu.
Kolejnym zdolnym bramkarzem z polskiej ligi jest Przyrowski, który nieźle spisuje sie Groclinie, ale sądze, że troszeczke mu jeszcze brakuje, musi popracować nad ustabilizowaniem formy
Pare osób wymieniło tu kandydature Radka Majdana, który niestety najlepsze lata ma juz chyba za sobą, co prawda nadal posiada on niezły refleks i wykazuje sie bardzo dobrą grą na lini bramkowej, ale niestety jego gra na przedpolu to jest juz poprostu porażka, wychodząc do piłki Radzio często sie niestety tylko kompromituje, no i niestety ogólnie zdarza mu sie puszczać coraz wiecej szmat, a szkoda, bo kiedyś bardzo go lubiłem, szczególnie za czasów jak grał jeszcze w Pogoni, wtedy był na prawde dobrym bramkarzem


paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 30 grudnia 2005, 10:17

Troche odświeże stary temat.

Tomek Kuszczak zaczyna grywać regularnie w WBA. Radzi sobie tam bardzo dobrze. Niech go Janas sprawdzi wkoncu ! To on zasługuje na miano 3 bramkarza Reprezentacji. Troche zmienilo sie moje oko także na Boruca który broni swietnie w Celticu.

1. Dudek
2. Boruc, chociaż jest tuż tuż za Jurkiem
3. Kuszczak, który w porównaniu z Fabiańskim broni i gra w jednej z najlepszej lidze świata.


czelisz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2006
Posty: 12
Rejestracja: 02 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 05 stycznia 2006, 18:04

Jeżeli chodzi o polską ligę to uważam że najlepszym bramkarzem jest Radosław Majdan. Wróżę też świetlaną przyszłość Fabiańskiemu. Co do bramkarzy z zachodnich lig to uważam że od Boruca nie ma lepszego.


Obrazek
Radosław Gorol

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 czerwca 2004
Posty: 42
Rejestracja: 28 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 05 stycznia 2006, 18:16

1. Artur Boruc - bronił świetnie w Legii teraz jest gwiazdą Celticu, świetnie gra nogami
2. Jerzy Dudek - gdyby bronił w Liverpoolu byłby na 1. miejscu
3. Wojciech Kowalewski - bronił dobrze w Legii (bardzo dawno temu) został jednym z najlepszych bramkarzy z ligi rosyjskiej
4. Zbigniew Małkowski - pierwszoplanowa postać Hibernians Edynburg rośnie tam na gwiazde


Maro_wks

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 lutego 2005
Posty: 3
Rejestracja: 27 lutego 2005

Nieprzeczytany post 05 stycznia 2006, 20:08

Radek Janukiewicz ze Śląska Wrocław-jeszcze o nim usłyszycie :twisted:


paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 05 stycznia 2006, 20:30

Maro_wks pisze:Radek Janukiewicz ze Śląska Wrocław-jeszcze o nim usłyszycie :twisted:
Jeżeli broni on tak jak w Fm 2006, to jest bramkarz światowej klasy :D

Kuszczak zbiera dobre noty za gre w WBA, jest to mój kandydat na wyjazd na Mundial 2006.

Pozdrawiam


Maro_wks

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 lutego 2005
Posty: 3
Rejestracja: 27 lutego 2005

Nieprzeczytany post 05 stycznia 2006, 20:36

Janukiewicz wygrał kilka meczy dla WKS-u jesienia,to wielki talent w FM-ie i w swiecie rzeczywistym :wink:
Swoja droga Śląsk umie szkolic bramkarzy w koncu Kuszczak to nasz wychowanek :)


ODPOWIEDZ