Najlepszy Polski bramkarz!!!

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
Actionsport

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2004
Posty: 15
Rejestracja: 04 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 05 stycznia 2006, 20:47

Jestem kibicem Śląska, Janukiewicza mogę oglądać praktycznie co tydzień i powiem wam tak, nie jest może zbyt wysoki ale ma naprawdę znakomity refleks, poza tym jest młody i stale się rozwija. W takim Śląsku jest prawdziwą gwiazdą, miał wspaniałą jesień i pewnie na wiosne zacznie grać w reprezentacji młodzieżowej.


Radidam

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 kwietnia 2004
Posty: 740
Rejestracja: 09 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 05 stycznia 2006, 22:05

Obecnie chyba najlepszymi polskimi bramkarzami sa Artur Boruc na co dzien wystepujacy w Celticu Glasgow oraz gracz WBA czyli West Bromwich Albion Kuszczak, ktory zbiera swietne oceny za swoje wystepy w premiership. Boruc juz uznana marka nic dziwnego ze Arsenal widział w nim nastepce Lehmanna w bramce Kanonierow. Ciekawi mi forma moim zdaniem 3 obecnie najlepszego bramkarza w Polsce Jerzego Dudka , czy jest w formie :?: Na pewno najlepszym rozwiazaniem było by jego odejscie np. do Benfici ktora gra dalej w Champions League a Dudke przeciez moze w niej wystapic bo jeszcze niezagrał w LM ani jednej minuty. Czwartym bramkarzem chyba jeest Wojciech Kowalewski bardzo dobry, dobre mecze w reprezentacji, solidny i do tego pewny. Piaty hmmm moim zdaniem bramkarz Groclinu Grodzisk Wielkopolski Sebastian Przyrowski mlody utalentowany za kilka lat bedzie walczyl o miejsce w 11 reprezentacji Polski z Borucem i Kuszczakiem :)


Obrazek
Maro_wks

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 lutego 2005
Posty: 3
Rejestracja: 27 lutego 2005

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2006, 15:24

Nie wiem czy 193 cm wzrostu Janukiewicza to malo :lol:


Actionsport

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2004
Posty: 15
Rejestracja: 04 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2006, 16:25

Maro_wks pisze:Nie wiem czy 193 cm wzrostu Janukiewicza to malo :lol:
191 cm i to NIE JEST dużo dla bramkarza...


Wadzgi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 października 2002
Posty: 72
Rejestracja: 10 października 2002

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2006, 17:22

1 A. Boruc jak narazie pewny pkt i Dudek mimo tego czego dokonał musi sie pogodzic ze bedzie numerem 2

2. Dudek

3. Kowalewski Kuszczak oni dwaj a poniej dopiero dobija sie Fabianski

Majdan no Comment


Waca
Łazik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lutego 2005
Posty: 47
Rejestracja: 03 lutego 2005

Nieprzeczytany post 01 lutego 2006, 09:07

Nie będe oryginalny jak napisze, żę Boruc. Świetnie gra w Celtach obronił pare karnych i kilka razy uratował im wynik. Wróżką nie jestem ale widze dla niego przyszłość w wiekszym klubie. Dudek też jest dobry ale przy Benitezie w obecnej chwili nie może rozwinąć skrzydeł. Przydałby sie jego transfer do innego klubu w którym by częściej dostawał szanse jednak jak wiemy od wczoraj narazie zostaje na Anfield Road!

P.S. Wadzgi co z Majdanemm jest nie tak??


with best regards
copyright by Łazik


- Co będziemy robić tej nocy, Móżdżku?
- To samo co każdej, Pinky...
- Sprobujemy zawładnąć nad światem!!
paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 06 lutego 2006, 18:17

Kuszczak do reprezentacji ! Powoli ten bramkarz wyrasta na pierwszego :!: Bramkarza reprezentacji. Boruc pomimo swietnych pierwszych występów, teraz zalicza mały dołek. Ale bądź co bądź na MŚ o pozycję bramkarza nie mamy sie co martwić. Pzdr.

A tak po za tym. Dudek chyba wróci na 3 mecze do bramki Liverpoolu, czerwoną kartke po frajerskim zachowaniu dostał nie jaki Reina, więcej takich icydentów Reino ! ;D


farmer16

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2004
Posty: 369
Rejestracja: 12 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 06 lutego 2006, 20:02

Narazie moim zdaniem na Mundial jedzie 3 najbardziej utalentowanych Polaków którzy grają na wyspach. Pierwszym bramkarzem moim zdaniem powinien być Artur Boruc, świetnie wprowadził się na wyspy , i moim zdaniem narazie w Polsce jest numerem jeden. Ładnie dla oka broni nasz Tomasz Kuszczak, który broni barw West Bromwich Albion. Osttanio ma formę i piękne interwencje ktore nas wszystkich cieszą. Naraze nie ma on zagrozonej pozycji w swoim klubie tak jak i Boruc. Noi prawdopodbnie 3 bramkarzem będzie Jerzy Dudek, który broni barw rezerw Liverpoolu. Od pamiętnego finału Champions League na boisko wskoczył dopiero wczoraj. Popisując się jedną interwencją. Reina dostał czerwoną , ale zrobiłbym to samo :evil: Robben cały mecz tylko dyskutował , a potem jeszcze zaczął sapać do Reiny i Jose go lekko popchnął , a on się przewarócił, tak jakby Harry Potter go zaczarował czy tam jakaś inna hermiona :| . Na Mundialu z bramkarzami nie powinno być problemów :twisted: Będzie zacięta walka, a nie brak bramkarzy 8)


Alessandro Del Piero 202 gole! i wszystko jasne !
konhad

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2004
Posty: 37
Rejestracja: 11 listopada 2004

Nieprzeczytany post 06 lutego 2006, 20:11

Uwazam ze Dudek nie ssluguje n pozycje w reprezentacji... 3 minuty w liverpoolu w tym sezonie to za malo. Numerem jeden w brace jest bruc. Drugi jest dla mnie Fabiański a trzeci Kowalewski lub Fabiański


Obrazek
paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 06 lutego 2006, 20:18

konhad pisze:Uwazam ze Dudek nie ssluguje n pozycje w reprezentacji... 3 minuty w liverpoolu w tym sezonie to za malo. Numerem jeden w brace jest bruc. Drugi jest dla mnie Fabiański a trzeci Kowalewski lub Fabiański
Nie zebym mial cos przeciwko Tobie, ale zdecydował bys sie kto jest numerem dwa i trzy ;-)

Jest jeszcze jeden utalentowany bramkarz, mianowicie nie jaki Białkowski co prawda 18latek ale ma swietną przyszłosc przed soba. Ja bym widzial 3 następujących bramkarzy na mundial
Dudek
Kuszczak
Boruc

Pzdr.


herr_braun

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 kwietnia 2004
Posty: 701
Rejestracja: 01 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 06 lutego 2006, 20:32

Po świetynch występach w WBA Kuszczakowi należy się mundial. Pierwszym bramkarzem pozostaje Boruc zaś trzecim, który powinien jechać to chyba Kowalewski ew. Fabiański. Kowalewski to b. dobry bramkarz a jego osiągnięcia w coraz mocniejszej lidze rosyjskiej (według mojego rankingu 6 lub 7 w Europie :wink: ) są troche lekceważone. Fabiański to przedwszytskim młodość i jestem zdania, że kilku młodziaków powinno pojechać na Mundial, chociażby, po to, aby spędzić ten czas w gronie najlepszych polskich piłkarzy, móc okrzepnąć i nabrać doświadczenia.
Co do Dudka to myślę że będzie mu trudno załapać się na MŚ. Mam nadzieje, że Janas nie weźmiego za zasługi. A formę w Liverpoolu ciężko mu będzie złapać. A teraz staje chyba przed wyjątkową szansą, aby przekonać do siebie Beniteza. Ale w tych 3 meczach musi chyba bronić conajmniej tak jakw Stambule :smile:


Jasiek-x

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 652
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 06 lutego 2006, 20:51

Rzeczywiście herr_braun sytuacja Dudka nie jest zbyt optymistyczna, ale ja bym go zabrał na mundial razem z Borucem i Kuszczakiem. Ci dwaj ostani mają ostanio pewne miejsca w składach, a bez Kuszczaka WBA leżałoby na dnie tabeli. A i Celtic bez Boruca mógłby mieć troche mniej punktów w lidze. Wg mnie to trio jest obecnie najlepszym wyborem na mundial, ale do imprezy jeszcze duzo czasu i wszystko może sie zmienić...


paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 07 lutego 2006, 16:21

herr_braun pisze:Po świetynch występach w WBA Kuszczakowi należy się mundial. Pierwszym bramkarzem pozostaje Boruc zaś trzecim, który powinien jechać to chyba Kowalewski ew. Fabiański. Kowalewski to b. dobry bramkarz a jego osiągnięcia w coraz mocniejszej lidze rosyjskiej (według mojego rankingu 6 lub 7 w Europie :wink: ) są troche lekceważone. Fabiański to przedwszytskim młodość i jestem zdania, że kilku młodziaków powinno pojechać na Mundial, chociażby, po to, aby spędzić ten czas w gronie najlepszych polskich piłkarzy, móc okrzepnąć i nabrać doświadczenia.
Co do Dudka to myślę że będzie mu trudno załapać się na MŚ. Mam nadzieje, że Janas nie weźmiego za zasługi. A formę w Liverpoolu ciężko mu będzie złapać. A teraz staje chyba przed wyjątkową szansą, aby przekonać do siebie Beniteza. Ale w tych 3 meczach musi chyba bronić conajmniej tak jakw Stambule :smile:
Heh, na mundial nie zabiera sie piłkarzy tylko po to aby "okrzepli" wsród najlepszych, na tego typu ekperymenty są mecze towarzyskie. Na mundial zabiera się najlepszych z najlepszych, a Fabiański takowy nie jest ;] Zapwne gdyby Boruc nie odszedł z Celticu, Fabiański grzał by ławe. Nie rozumiem zachwytu nad Fiabiańskim, no ale każdy ma swoje gusta ;] Pzdr.


Chip

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lutego 2004
Posty: 240
Rejestracja: 24 lutego 2004

Nieprzeczytany post 07 lutego 2006, 16:34

Ja myślę że najlepsze dwójka polskich bramkarzy to Artur Boruc i Tomasz Kuszczak. Kto będzie grał na mundialu to tylko zależy od formy jaką będą mieli w czerwcu. Również uważam że Dudkowi w chwili obecnej nie należy się powołanie. Naprawdę mi go szkoda, no ale takie jest życie, kto nie gra ten nie jedzie.


"Czyż to, co daje szczęście człowiekowi, musi być następnie źródłem jego cierpień?"-Johann Wolfgang Goethe
Robert 10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 stycznia 2006
Posty: 418
Rejestracja: 07 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 07 lutego 2006, 16:56

Moim zdaniem najlepszym polskim bramkarzem jets w chwili obecnej Artur Boruc. :prochno: Potwierdza to grą w Celticu. Drudim jest Tomasz Kuszczak znakomicie spisującym sie w WBA. :smile: I trzecim Jerzy Dudek, który częściej przesieduje na ławce rezerwowych niz gra w pierwszym skladzie. :)


ODPOWIEDZ