Co myslicie o Janie Tomaszewskim????

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
BaDeJ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2004
Posty: 54
Rejestracja: 15 lipca 2004

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2005, 10:55

Jak dla mnie to ,,sprzedawczyk" :evil: ,gdyz wiadomo kiedys byl najwiekszym krytykiem Listkolodkow i calego tego bagna ,a teraz gdy dostal ciepla posadke calkowicie zamilkl ,a i sam pewnie umoczy sie w tym korycie :smile: .


Solaris

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2004
Posty: 201
Rejestracja: 27 lipca 2004

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2005, 13:19

LW pisze: A co do konfliktu z Bonkiem to pamietam ze nasilił sie po mistrzostwach swiata w 2002 roku kiedy to zwolniono Engela (nie wiem czemu) i zatrudniono nie Tomaszewskiego (ktory myslal ze zostanie jego nastepca) a Bonka.
Engel został zwolniony z prostych względów: nie dość, że zawiódł na Mundialu rozochoconych członków PZPN, to jeszcze uznał, że mecze piłkarzy grający z Koreą i Portugalią i tak mają pewniejsze miejsce w kadrze po MŚ. To widocznie tak oburzyło Listkiewicza, że postanowił Jurka zwolnić z funkcji i sprytnie obsadził na trenera S-Kadry Zbysia Bońka, który był groźnym rywalem dla Pana Michała, a że Boniek chciał udowodnić jakim dobrym jest trenerem dał się uwieść i poszedł za przynętą i tym samym na pozycji umocnił się Jasio Tomaszewski, który zapomniał o tym, że nie został trenerem, ale jednak postanowił zniszczyć Bońka i robi to systematycznie do dziś... :prochno:


Obrazek
ballack13

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 lipca 2003
Posty: 508
Rejestracja: 03 lipca 2003

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2005, 13:30

a dla mnie Tomaszewski to jedna z nielicznych osob ktora dba o Polską piłke
mówi o aferach złych decyzjach itp
mówi prawde
on jest takim Lepperem :)

i sądze ze gdyby Tomaszewski pełnił funkcje Listkiewicza to Polska piłka by na tym dużo zyskała


BaDeJ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2004
Posty: 54
Rejestracja: 15 lipca 2004

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2005, 13:42

ballack13 pisze:a dla mnie Tomaszewski to jedna z nielicznych osob ktora dba o Polską piłke
mówi o aferach złych decyzjach itp
mówi prawde
on jest takim Lepperem :)

i sądze ze gdyby Tomaszewski pełnił funkcje Listkiewicza to Polska piłka by na tym dużo zyskała
Kilka tygodni ,czy miesiecy temu myslalem to samo ,ale zmienilem zdanie kiedy Jasio wszedl w ,,koalicje" z banda Listkoludkow


ODPOWIEDZ