Co myslicie o Janie Tomaszewskim????

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
Pavel_11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 stycznia 2004
Posty: 30
Rejestracja: 16 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2005, 12:22

Niewiem jak was alemnie ten koles denerwuje. :evil: Dostał posadkę od Listkiewicza i sie wszystkiego czepia. A tak wogóle jak ktos kto ma o wszystkim i wszystkich cos złego do powiedzenia moze byc przewodniczacym komisji etyki :?: :?: :?: :think: Naprzykład Taki pan Dziurowicz postanowił mu sie sprzeciwić no to bach.. zdyskwalfikować go dozywotnio albo świetnie znany kibicom JUVE Boniek pokłucił sie z Tomaszewskim no to jus WIDZEW (klub w którym jak wiadomo karty rozdaje Boniek) dac im kare -9pkt (dla porównania Piast Gliwice za korupcje dostał tylko - 10pkt.) a Polonia Warszawa która ma niewiadomo dlaczego względy w PZPN-ie przed rokiem zrobiła taki sam manewr co widzew i nadal spokojnie graw 1 lidze TO SKANDAL :!: :!: :!: i nie wiadomo co bedzie dalej bo nasz "bohater" znajduje coraz to nowsze zarzuty dotyczące WIDZEWA.A przeciez WIDZEW to jeden z najbardziej znanych polskich klubów. Tomaszewski to marionetka w rękach skorumpowanego Listkeiwicza. Ostatnio nawet powiedział ze Boniek jest winny temu całemu zamieszaniu z ustawianiem meczów i trzeba go zawiesić w prawach związkowca PZPN.

Naprawdę ja tego człowiaka nie rozumiem :angry:
Piszcie co myslicie na temat tego człowiaka bo mysle ze nie tylko ja jestem negatywnie do niego nastawiony. A moze ktos go popiera w jego działaniach :?: :?: :?:


Mr Cezary

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 grudnia 2004
Posty: 1156
Rejestracja: 21 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2005, 12:50

mi jest on obojetny. niekiedy smieszy mnie jego smieszna "gadka" :roftl:
ale ogolnie to mi on nie przeszkadza, choc jak wiemy czesto lubi przesadzac :D:D
_______________________________________________
"Jesli nie zapamietasz mojej twarzy,
to zapamietasz moje bramki" - Alex Del Piero


ULAT

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2005
Posty: 424
Rejestracja: 05 marca 2005

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2005, 12:55

Tomaszewski ma sporo racji ale rzeczywiście często przesadza. A co do Polonii Warszawa to ma ona takie chody ze względu na to że jest ukochanym klubem prezesa Listkiewicza. Szanuje Tomaszewskiego za jego sportową karierę ale teraz powinien dać sobie spokój z pracą w związku zwłaszcza w komisji etyki. Niech wróci do pisania felietonów które czasem wychodziły my bardzo błyskotliwe i trafnie opisywały sytuację panującą w polskiej piłce. Niestety w obecnej roli pan Tomaszewski również mnie nieco denerwuje.


tetszap

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2004
Posty: 26
Rejestracja: 03 lipca 2004

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2005, 13:08

kariere jego jak dla mnie on nic nie zrobil ciekawego obronil kilka karnych i co z tego lepiej sie trzeba go zapytac gdzie sa pieniadze za sprzedane mecze w reprezentacji bo taki pogloski tez chodzily i cos slyszalem ze sprzedawali najwazniejsze mecze w reprezentacji :smile: w kazdym razie ten czlowiek jest dla mnie niczym :whistle: :whistle: :whistle:


Wybij Sobie z Glowy
Szukac na Komendzie Pracy!!!
Hemp Gru !!!
Boss

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2004
Posty: 285
Rejestracja: 01 listopada 2004

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2005, 13:09

Coz jak widac Michalowi Listkiewiczowi dlugo nie zajelo, by swojego najwiekszego oponenta czyli Jana T. uciszyc, a nawet uczynic swoim sojusznikiem. Takze niestety Jan Tomszewski nie uzdrowi polskiej pilki, bo juz przesiaknal ukladami panujacymi w PZPN. Wczoraj na konferencji prasowej on i Michal Listkiewicz wygladali jak najwieksi przyjaciele co mowi samo za siebie. Widac ciepla posadka w Komisji Etyki wystarczyla by popularny "Tomek" przestal rzucac "miesem" w strone Listkiewicza i PZPN, teraz obrzuca blotem Bonka i Dziurowicza, ludzi niewygodnych dla PZPS(Polski Związek Piłki Skopanej :angry: :D )


Solaris

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2004
Posty: 201
Rejestracja: 27 lipca 2004

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2005, 13:27

Niezdecydowany facet, raz mówi, żeby pociągnąć za sznurki, a potem uważa, że taki pomysł jest bez sensu. Cała afera z tą korupcją powinna być jak najszybciej skończona. Bo albo się będzie konsekwentym i razem z grupą ludzi będzie się dochodziło do prawdy, albo będzie się czekać na rozwój wydarzeń i kolejną wpadkę jak ta z przyłapaniem Antoniego F. z kasą w aucie. Tylko kiedy to czekanie ogranicza się do siedzenia na stołkach i bania się o własny fotel to się nie dziwmy, że w Polskiej piłce dzieje się tak jak się dzieje, a jest źle. PZPN to grupa niezdecydowanym ludzi, wierzącym jedynie swoim racją. Najlepszy przykład to Sz.P Listkiewicz. Facet nie wiadomo w jaką stronę chce iść, robi dobrą minę do złej gry, zachowuje się jak matoł... :evil: Zamiast odwrócić karty, pozamykać wszystkie odpowiedzialne za ten bałagan osoby to pozwala na to, że zamiast czytać o wspaniałych meczach, atmosferach na trybunach. Czyta się o wielkiej dziurze w Polskiej Piłce. :angry:
Komentarz jaki można było przeczytać w którejś z codziennych gazet: " Co, Jasiu, już dostałeś w łapę ??!!" jest jak najbardziej na miejscu i tyczy się wszystkich ludzi pracujących w PZPN z Bońkiem, Listkiewiczem włącznie. :twisted:
Boss pisze: PZPS(Polski Związek Piłki Skopanej :angry: :D )
Nie chodzi o to, że związek jest skopany, tylko ludzi pracujący w nim... :|


rafal005

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 323
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2005, 19:26

Zgłoszenie propozycji dożywotniej dyskwalifikacji Piotra Dziurowicza jest ostrzeżeniem dla następnych, takich jak Dziurowicz. Dziurowicz dał jak gdyby sygnał dla innych, szansę na wyczyszczenie polskiej piłki z brudów. Jeżeli ktoś jeszcze by się odezwał, z działaczy, trenerów, piłkarzy i poparł go to może coś by z tego wyszło. Ale na razie wszyscy siedzą cicho i się boją o swoje posadki :( Tomaszewski tą dyskwalifikacją chciał po prostu dać znak innym, żeby się nie wychylali. Jeden Dziurowicz raczej nie uzdrowi polskiej piłki, zwłaszcza z taką niechęcią PZPN, z Listkiem na czele, który nic dobrego nie zrobił dla polskiej piłki i nie zrobi. Sam pewnie bardzo dobrze o tych rewelacjach Dziurowicza wie, ale co tam, posada ważniejsza, kaska płynie, więc po co uzdrawiać polską piłkę...


kedzier

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 605
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2005, 19:38

Dla wszystkich zainteresowanych tematem korupcji w polskiej piłce polecam artykuł w najnowszym tygodniku na literę W. ( A co! nie bedzie kryptoreklamy :D ) Dziurowicz m.in. twierdzi że w polskiej lidze, nielegalny obrót pięniedzmi ( na sędziów, itp.) wynosi po zsumowaniu wszystkich klubów około 22mln złotych :!: zgroza :angry: A Jan Tomaszewski... cóż dziwny człowiek, ja bym jego zarzutów kierowane wobec Bońka nie brał na serio, ci panowie mają do siebie uraz, pamiętam jak na łamach "PS" Boniek rzucił nawet Tomkowi wyzwanie, by razem zmierzyli się w pojedynku bokserskim :D ogólnie nie podoba mi sie działalność tego pana, aczkolwiek życze mu powodzenia w tej komisji Etyki bo może chociaż jedną dobrą rzecz uda mu się zrobić dla oczyszczenia polskiej piłki.

Mozna go nie lubić ale niektóre teksty ma dobre:
- Dziurolandia - o związku kierowanym przez M. Dziurowicza
- to nie był zwykły bład - to był wielbład :D
- PZPN - Przestępcy Zrzeszeni Przeciwko Nam :D

P.S. Teran pan Jan jest jednym z ważniejszych członków PZPN, po utworzeniu tej słynnej komisji... :twisted:


Obrazek
El Nino

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2005
Posty: 307
Rejestracja: 02 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2005, 19:43

CZasami pan Tomaszewski za dużo mówi, to znaczy mogłby sie powstrzymać od wystawiania komentarzy na temat innych osób (przeważnie obraźliwych), ale dla mnie to wydaje sie jeden z nielicznych ludzi którzy walczą z korupcją w Polsce. Widać że ma szczere chęci i nie chce żeby kibice byli nabijani w butelke i po prostu sport był czysty.
Lepiej jednak żeby miał jakąś władze w pzpn.


nookie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 820
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2005, 19:52

Jak dla mnie to jest on jedynym a przynajmniej do niedawna był, któremu naprawde zależało na polskiej piłce...być może troche złagodniał po wejściu do komisji etyki albo mi sie tylko zdaje...w kazdym razie dalej mam nadzieje ze chociaz troche pomoze ukrócić korupcje w polskiej piłce..chociaz z kazdym dniem ta nadzieja jest coraz mniejsza...do PZPNu nikt sie nie dobierze..nikt nie ma takiej władzy żeby przecistawic sie całem zarządowi oraz członkom samego związku...jedynym wyjściem byłoby to zeby wszyscy zaczęli sypać...piłkarze, sędziowie, prezesi...ale na to nie ma co liczyć..jedynym ktory w koncu przełamał to milczenie owiec był Dziurowicz ale on juz nie mial nic do stracenia...i nie wiem czy znajdzie sie paru jeszcze takich jak on...a nawet gdyby byli to musieliby przemówic jednym głosem bo w pojedynke nic nie zdziałają...więc wprawdzie cos sie ruszyło w sprawie korupcji z polskiej piłce..ale do sukcesu droga jeszcze bardzo daleka...a im dłużej to wszystko trwa tym mniejszą mam wiare ze to sie wszystko dobrze zakończy...


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
LW

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 sierpnia 2004
Posty: 16
Rejestracja: 30 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2005, 20:01

O panie Tomaszewskim to lepiej sie nie wypowiadać bo jeszcze kilka tygodni temu chcial “wyczyscic” polska pilke a teraz co? Powiedział ze wszyscy sedziowie ktorzy sa w areszcie odpowiedzą za sprzedawanie meczy a ci ktorzy tam jeszcze nie trafili zostaną rozgrzeszeni-to jest sprawiedliwosc :). Czemu taka nagla zmiana z czlowieka ktory chcial rozniesc caly PZPN lacznie z Listkiewiczem a teraz spiewa jak mu zagraja odpowiedz jest prosta przez caly ten czas walczyl o posade a nie o poprawe polskiej pilki.


Pavel_11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 stycznia 2004
Posty: 30
Rejestracja: 16 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2005, 22:39

mnie nei denerwuje to ze jest skorumpowany i jje listkowi z ręki bo tak robi prawie kazdy działacz PZPN ale jezeli ma coś do Bońka to niech mu to powie albo niech sie leją a nie krzywdzi WIDZEW i tysiące jego kibiców to jest poprostu hamstwo :evil:


wiwat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2004
Posty: 158
Rejestracja: 02 lutego 2004

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2005, 10:01

Jak dla mnie to J.Tomaszewski jest(a w zasadzie byl) tylko bramkarzem, ktory pare razy w swojej karierze pomogl reprezentacji - a teraz jest tylko "dzialaczem", ktory moze pochwalic sie tylko niewyparzonym jezykiem i niczym wiecej. Jego wypowiedzi czesto zblizaja sie do standardow obserwowanych na zebraniach Samoobrony - mysle, ze powinien zasilic ich szeregi :lol:


oskar8

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2005, 10:27

Gość może w pewnych sprawach ma rację ale zdecydowanie przesadza - tak jak ktoś powiedzial - Panie Janie gdzie forsa za sprzedane mecze na MŚ?? :twisted: :twisted:


LW

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 sierpnia 2004
Posty: 16
Rejestracja: 30 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2005, 10:27

Wczoraj wypowiadałem się na temat zachowania pana Tomaszewskiego adzis w gazecie wyborczej jest artykul odnosnie tego tematu i potwerdzający moja wczesniejszą wypowiedz.

http://www.sport.wp.pl/kat,36754,wid,77 ... 2&ticaid=1

Wniosek prosty chcial zwrocic na siebie uwage a nie naprawiac polska pilke.


A co do konfliktu z Bonkiem to pamietam ze nasilił sie po mistrzostwach swiata w 2002 roku kiedy to zwolniono Engela (nie wiem czemu) i zatrudniono nie Tomaszewskiego (ktory myslal ze zostanie jego nastepca) a Bonka.


ODPOWIEDZ