Kompilacje by Lugi997

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ
Lugi997

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 czerwca 2003
Posty: 110
Rejestracja: 04 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2005, 20:32

No jak wszyscy to i ja :). Chciałbym wam przedstawic moja kompilacje pt. "Juve goals vs Milan 96/97-01/02". Głownym celem bylo zgranie dzwieku z obrazem. W odróznieniu od innych tego typu filmikow nie chciałem robic kompilacji o jakims konkretnym piłkarzu tylko cos zupełnie innego. Jestem zadowolony z mojego dzieła :D i czekam na wasze opinie jestem gotowy nawet na najgorsze. :)

A oto link: http://members.lycos.co.uk/lugi997/juve_vs_milan.wmv (we FlashGecie leciało mi ponad 40 kb! :-D)
Filmik waży 19mb jego dlugosc to 3:28

P.S. Dzisiaj wyjezdzam na tydzien wiec nie bede mial neta i nie bede odpisywal. :(
Ostatnio zmieniony 09 sierpnia 2005, 11:36 przez Lugi997, łącznie zmieniany 4 razy.


Kali

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2004
Posty: 84
Rejestracja: 17 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2005, 22:12

Chciałem sciągnąć ale coś takiego jest: "Unfortunately, the link you have clicked is not available.

Your transfer cannot be completed. Most likely the file has exceeded its allotted bandwidth or has been removed by the original sender or a recipient." Wrzuć jeszcze raz bo z chęcią to obejrze.


Ti Amo Juve!
Lugi997

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 czerwca 2003
Posty: 110
Rejestracja: 04 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2005, 17:31

Kali pisze:Chciałem sciągnąć ale coś takiego jest: "Unfortunately, the link you have clicked is not available.

Your transfer cannot be completed. Most likely the file has exceeded its allotted bandwidth or has been removed by the original sender or a recipient." Wrzuć jeszcze raz bo z chęcią to obejrze.
Juz poprawilem tzn. wrzucilem na inny serwer i narazie jest Ok nowy link jest w 1 poscie i piszcie jakby było cos nie tak. I czekam na opinie. :)


volvo122

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lipca 2005
Posty: 16
Rejestracja: 23 lipca 2005

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2005, 17:43

Nie wiem jak to sciagnąć :think:


FORZA JUVE !!!
Lugi997

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 czerwca 2003
Posty: 110
Rejestracja: 04 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2005, 17:46

Najczesciej skopiowac linka otworzyc Flashget'a wziasc CTRL+V i nastepnie OK 8)


del kasa

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 sierpnia 2005
Posty: 203
Rejestracja: 10 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2005, 18:28

Bardzo fajna kompilacja :D świetnie dobrana muzyka :P i ogólnie gratuluje filmiku :bravo: musze bratu pokazac jak ich siatkujemy bo jest kibolem Milanu :prochno:

P.S. Brakuje mi w tym wszytskim tylko jednego.Skoro juz na pocztaku dałes tapete z informacja iz Juve jest mistrzem włoch 2004/2005 w takim razie koncówke filmu równiez mogłes zakonczyc chocby wspaniała wrzutką Del Piera i golem Treze :-D po za tym wsio ok :D


Lugi997

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 czerwca 2003
Posty: 110
Rejestracja: 04 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2005, 18:42

del kasa pisze:Bardzo fajna kompilacja :D świetnie dobrana muzyka :P i ogólnie gratuluje filmiku :bravo: musze bratu pokazac jak ich siatkujemy bo jest kibolem Milanu :prochno:

P.S. Brakuje mi w tym wszytskim tylko jednego.Skoro juz na pocztaku dałes tapete z informacja iz Juve jest mistrzem włoch 2004/2005 w takim razie koncówke filmu równiez mogłes zakonczyc chocby wspaniała wrzutką Del Piera i golem Treze :-D po za tym wsio ok :D
Tapetke dalem tak dla bajeru :D Ciesze sie ze Ci sie podobalo.
Juz mam w planach druga kompilacje tylko ze z sezonow 02/03 do 05/06 w ktorej beda najpierw gole i bramki Juve nastepnie Milanu tylko nie mam goli wlasnie z sezonu 02/03 wlacznie ze skortem z finalu Lm :\


Mateo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 października 2004
Posty: 490
Rejestracja: 24 października 2004

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2005, 19:26

tylko nie mam goli wlasnie z sezonu 02/03 wlacznie ze skortem z finalu Lm :\
Tak sie składa, że ściągałem z miesiąc temu finał Champions League 2003 Milan-Juve i mam go wypalonego na płycie. Jeśli ci bardzo zależy, myśle, że moge dla ciebie wyciąć kilka najważniejszych momentów. Jak coś skontaktuj się na gg :) . Niczego nie obiecuje...ale jeśli nie miałbym co robić to w wolnym czasie chętnie ci pomoge. Chyba, że znajdziesz skąś skrót..przydałby się i mi :cry: . Oglądałem filmik i jest w miare wporządq, chociaż przyznam, że jakoś mnie nie powalił..ale niektórych goli i meczy nie widziałem :? . Tak czy siak solidna robota ale nic więcej


ODPOWIEDZ