KOMPILACJA "Ibrahimovic VS Reszta Swiata"

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ
kedzier

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 605
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2005, 00:48

Na początku pomyślałem "eee tam kolejny film o Zlatanie, już to wszystko widziałem"... W sumie nie pomyliłem się :) Pozostałe wstawki też praiwe wszystkie już widziałem... Ale mimo to jestem pod wrażeniem tego jak zrobiłes ten filmik, wspaniała sprawa :) Nieźle zmontowane, naprawdę :) Gratulacje :bravo:

Ja filmik ściągałem prawie dwie godziny, transfer był ok. 12kb/s cały czas, mam sieć, a braciak zarzucił Emule :wink: A nie mogłes tego przed umeiszczeniem na servie spakować np. WinRarem?

P.S. Do autora: Zagadaj z adminami bo filmik godny umieszczenia na JP w dziale download :)


Obrazek
gil

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 listopada 2003
Posty: 222
Rejestracja: 20 listopada 2003

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2005, 12:24

ja wlasnie sciagam transfer mam ok 15-15,5 kb/s; ale warto go sciagac bo mam juz wszystkie poprzednie filmiki o zlatanie...


Juve_10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2004
Posty: 87
Rejestracja: 27 października 2004

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2005, 13:11

Na początku pomyślałem "eee tam kolejny film o Zlatanie, już to wszystko widziałem"... W sumie nie pomyliłem się Smile Pozostałe wstawki też praiwe wszystkie już widziałem...
Podobnie jak Ja.
Nie jest to zła kompilacja ale to co mi się nie podobało to oprawa muzyczna która jak dla mnie wogule nie pasuje.Powinieneś użyć czegoś mocniejszego.
Najlepezą kompilacje o Zlatanie jaką widziałem jest {zlatan_forza_grande_ibra} i chyba długo niebędzie lepszej.Ale staraj się ,a napewno się uda :wink: :wink: :wink:


Kuba Napierski

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 października 2004
Posty: 214
Rejestracja: 11 października 2004

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2005, 13:59

Zgadzam się z moim przedmówcą że Forza Grande Ibra jest najlepszą kompilacją o Zlatanie aczkolwiek jest już nieco przestarzała. Kiedy tylko skoncze film o Del Piero odrazu sie za to wezme :wink: .


kramnik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 maja 2005
Posty: 129
Rejestracja: 21 maja 2005

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2005, 14:45

Jak narazie opinie na temat mojej kompilacji sa dobre lub obojetne, nalezy jednak pamietac, ze negatywne zdanie jest bardziej cenne niz pozytywne, moze mniej przyjemne, ale z pewnoscia bardziej cenne. Pozytywna opinia odpowiednio nastraja, negatywna pobudza do nauki oraz poprawienia sie pod warunkiem, ze nie jest sie NIEREFOLMOWALNYM mrókiem... :-) Osobiscie mi najbardziej podoba sie ta sama komilacja co wam (Forza LA GRANDE Ibra), ale ta jest chyba innego typu i porownywac mozna je jedynie "połowicznie". W kazdym razie dziekuje za wlasne sumienne zdanie:-) Wczoraj w nocy stworzylem nowa kompilacje: "Najlepsi z najlepszych" (prawdopodobnie moja ostatnia, ale tego nie jestem pewien) to dzielo wazy niecale 100 MB, trwa niecale 11 minut, ale podobnej narazie nie spotkalem przez co mozna byc choc troche zaciekawionym. Dzis w nocy gdzies ja umieszcze, tak aby rano bylo juz znane jej polozenie w internecie. Choc wolalbym, aby kompilacja ta znalazla sie na JP gdzie nie ma problemow z pobieraniem plikow...jeszcze raz dzieki, pozdrowienia :ok:


OskarG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2190
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2005, 14:32

kramnik pisze:Z megauploada trudno sie sciaga, czasmi nawet wogole sie nie da. Mam prosbe do adminow, czy moglibyscie zamiescic tą kompilacje na JP ?? Jesli bedziecie zainteresowani to ja lub ktos inny moze przeslac ten plik tak aby nie bylo zbytnio klopotow, wtedy bedzie mozna pobierac ja bez wiekszych problemow... :ok: pozdrowienia
jesli bede mógł ją sciagnąc - bo obeznie nie moge.
piszcie w tej sprawie na gg lub privy


Obrazek
kramnik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 maja 2005
Posty: 129
Rejestracja: 21 maja 2005

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2005, 23:05

Wszystkim ktorym zalezy zby ta kompilacja znalazla sie na JP prosimy o skontaktowanie sie lub ewenualne wyslanie jej do OSKARA :o Dziekuje za uwage


kramnik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 maja 2005
Posty: 129
Rejestracja: 21 maja 2005

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2005, 18:02

Dobra, ja juz przyjechalem, jesli chcecie moge przeslac plik na JP


kramnik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 maja 2005
Posty: 129
Rejestracja: 21 maja 2005

Nieprzeczytany post 12 września 2005, 20:33

Ten post chcialbym zadedykowac wszystkim tym, ktorzy nie mogli pobrac Tejze kompilacji z megauploada. Niegdys = a bylo to dosc dawno - naplynelo do mnie kilka glosow o umieszcze jej na JP, i wtedy uzgodnilem z Oskarem, ze gdy tylko bedzie mial czas - umiesci ją odpowiednim serwerze. Wszyscy Ci ktorzy jeszcze o niej nie slyszeli lub nie mogli sciagnac - teraz juz beda mogli :o Jeszcze dzis (lub ewentualnie jutro) "Ibrahimović VS reszta świata" bedzie dostepny w dziale video na JP. Zapraszam do pobierania nowych kompilacji.... :ok:


Jurij

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 maja 2005
Posty: 29
Rejestracja: 29 maja 2005

Nieprzeczytany post 12 września 2005, 21:02

a co z ta kompilajca najlepsi z najlepszych? skad mozna sciagnac?


Aniolek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 listopada 2004
Posty: 299
Rejestracja: 16 listopada 2004

Nieprzeczytany post 12 września 2005, 21:09

Ten filmik mozna sciagnac w download na Juvepoland i tam dajesz video i masz :-D


Obrazek
kramnik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 maja 2005
Posty: 129
Rejestracja: 21 maja 2005

Nieprzeczytany post 12 września 2005, 22:13

Administratorzy jeszcze ustala czy dac na JP inne moje kompilacje. W razie czego odrazu mowie, ze moga to zrobic. Moim zdaniem "Najlepsi z najlepszych" pomimo swej kontrowersyjnosci jest moja najlepsza kompilacja. Jak bedzie cos wiadomo, to dam wam znac...


kramnik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 maja 2005
Posty: 129
Rejestracja: 21 maja 2005

Nieprzeczytany post 15 września 2005, 17:54

Chcialbym poinformowac wszelkich zainteresowanych, iż jesli tylko odpowiednia liczba osbob wyrazie aprobate, to niedlugo wyjdzie druga czesc kompilacji "Ibrahimovic vs Reszta Świata". Jesli ktos chce, moze podac mi jakies sugestie, ale przynajmniej kilka osob musi wyrazic chec poparcia powstania drugiej czesci tego projektu. Czekam na ewentualne glosy w tej sprawie.... :o


kramnik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 maja 2005
Posty: 129
Rejestracja: 21 maja 2005

Nieprzeczytany post 19 września 2005, 19:44

Hmmmm, naprawde nie wiem co robic, bo przyszlo do mnie kilka prywatnych wiadomosci, ale jesli ktos naprawde chce, zeby powstala 2 czesc kompilacji, to niech ja obejrzy i nie tylko wypowie sie: "wez stworz dwójke bo 1 byla spoko", ale niech ogolnie wypowie sie na temat tego filmiku i zaproponuje cos konkretnego. Czekam jeszcze do konca tygodnia, bo potem nie bede mial czasu...sciagajcie i oceniejcie czy warto robic squela.


moniur

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 września 2005
Posty: 1
Rejestracja: 29 września 2005

Nieprzeczytany post 29 września 2005, 17:34

LOL, no musze przyznac, ze czegos takiego jeszcze nie widzialam !!! Nie wiem jak Ci sie udalo cos takiego zrobic, ale jestem pod wielkim wrazeniem. BRAWO !!! Czekamy na drugą część .... :bravo: :bravo: :bravo:


ODPOWIEDZ