ZLATAN demo by M.Walkiewicz

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ
kramnik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 maja 2005
Posty: 129
Rejestracja: 21 maja 2005

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2005, 09:46

Oto link do oficjalnej, "demonstracyjnej" wersji komplikacji o Zlatanie Ibrahimovicu. Dlaczego demonstracyjna?? Z 2 powodow...po pierwsze sciezka audio jest komercyjna, pasujaca jak ulal do klipu video :-)
Po drugie, w przeciwienstwie do "oryginalu" sciezka ta nie zajmuje sie odbiorem slow z patronujacemu mu klipu, jej zadaniem jest poprostu- podobac sie. Dlatego wersja ta zostala nieco skrocona i trwa okolo 3:13 sekund, oto link:

Kod: Zaznacz cały

http://www.megaupload.com/?d=39106IED
Oto link do "pelnej" wersji komplikacji:

Kod: Zaznacz cały

http://www.megaupload.com/?d=40UOAS1U
A prawda jest i tak taka, ze Demo wcale nie musi byc gorsze od tego drugiego. Bo pierwsza wersja ma wpasc w ucho, a druga ma troche slow pasujacych do mentalnoci Ibrahimovica (i o to w niej chodzi, trwa okolo 5:32 sekund), stworzenie tej drugiej bylo o wiele, wiele ciezsze. Pamietajcie, ze wizualnie obydwie wersje sa do siebie odobne :-). Tak wiec zapraszam do pobierania oraz w razie uprzejmosci, do dalszych wskazowek. Pozdrowienia dla JuveFanow....


uran

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 maja 2003
Posty: 13
Rejestracja: 30 maja 2003

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2005, 10:27

kompilacji :))) chyba ze byly jakies komplikacje podczas tworzenia :)


Kombinat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 grudnia 2004
Posty: 96
Rejestracja: 10 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2005, 10:52

Może to jakoś skompresuj? Nie wiem... Wrzuć do movie makera i zrób jakąś żałosną jakość tak byle się dało oglądać... Gdy kompilacja nam się spodoba to wtedy weźmiemy się za te duże pliki.


matej

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 stycznia 2004
Posty: 704
Rejestracja: 04 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2005, 10:53

kramnik pisze:Oto link do oficjalnej, "demonstracyjnej" wersji komplikacji o Zlatanie Ibrahimovicu.
hahahah demostracyjna wersja komplikacji :rotfl: :rotfl: :rotfl: ja nie wytrzymam już trzeci który robiąc kompilacje ma same komplikacje :rotfl: :rotfl: Pewne osoby które to przeczytają już bedą wiedziały o kogo chodzi. :twisted: Kurcze naszła na nas jakaś plaga komplikacji :prochno:

A co do tematu jak obejrzę to się wypowiem na temat tej KOMPILACJI (być może skomplikowanej :twisted: ) bo teraz się nie mogłem powstrzymac


Obrazek
kramnik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 maja 2005
Posty: 129
Rejestracja: 21 maja 2005

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2005, 10:58

Dobra niech bedzie kompilacja:-) , a tak w ogole nie wiecie w jakim progamie dobrze daloby sie skompresowac ten plik, albo czy nie ma jakies innego malo zajmujacego formatu?? Bo w sumie duzo to one zajmuja rzeczywiscie... :smile:


T-Bar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 czerwca 2005
Posty: 206
Rejestracja: 12 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2005, 11:50

kramnik pisze:Dobra niech bedzie kompilacja:-) , a tak w ogole nie wiecie w jakim progamie dobrze daloby sie skompresowac ten plik, albo czy nie ma jakies innego malo zajmujacego formatu?? Bo w sumie duzo to one zajmuja rzeczywiscie... :smile:
Ja używam Windows Movie Maker spróbuj nim skompresować "komplikacje" :smile:


kramnik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 maja 2005
Posty: 129
Rejestracja: 21 maja 2005

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2005, 23:52

Nie wiecie gdzie mozna zassac bramki z meczu z Benfica Lizbona ?? Potrzebne beda mi do nowej kompilacji... :twisted:

8128pingouin
Ostatnio zmieniony 23 października 2005, 23:45 przez kramnik, łącznie zmieniany 1 raz.


matej

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 stycznia 2004
Posty: 704
Rejestracja: 04 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2005, 13:53



Obrazek
swiergot

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2003
Posty: 3134
Rejestracja: 22 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2005, 14:28

To jakiś żart? Transfer 1 (słownie: jeden) kilobajt! Zarzuć to na jakiś inny serwis jak możesz.


Obrazek
Mateo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 października 2004
Posty: 490
Rejestracja: 24 października 2004

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2005, 15:51

Jak najbardziej przychylam się do słów świergota :!: :!: :!: 8) . Próbowałem to już zassać 2 razy, ale transfer jest żenujący :? :!: :angry: . Wrzuć na inny serwer, chociaż też preferuje megaupload...może wrzuć nawet na megaupload tylko jeszcze raz, bo naprawde chciałbym zobaczyć te kompilacje :D . Licze ze to zrobisz i czekam :!: Pozdro 8)


kramnik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 maja 2005
Posty: 129
Rejestracja: 21 maja 2005

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2005, 19:09

OK, dobra wrzuce, tylko ze dzis w nocy, tak, zeby bylo na rano, a tak poza tym moi koledzy mowia, ze im ladnie idzie, nie wiem od czego to zalezy ale nie wazne, wrzuce to gdzies dzis wieczorem i dam potem wam adres


kramnik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 maja 2005
Posty: 129
Rejestracja: 21 maja 2005

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2005, 21:39

Sluchajcie mam do was bardzo wielka prosbe...jesli ktos z was ma moje kompilacje to czy nie moglby ich dzis gdzies wrzucic np. na megauploada, rapidshade albo yousendit gdyz ja dzis koncze moja kolejna i chcialbym ja wrzucic na noc, ale jesli nie dostane odzewu to nie martwcie sie, wrzuce dzis moje 2 stare kompilacje a jutro moja dzisiejsza nowa... :lol: z gory dzieki narazie :ok:


kramnik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 maja 2005
Posty: 129
Rejestracja: 21 maja 2005

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2005, 08:26

Dzis w nocy udalo mi sie (procz nowej kompilacji) wrzucic omawiane "demo" na rapidshare, oto link:

Kod: Zaznacz cały

http://rapidshare.de/files/3763042/Zlatan_DEMO_by_M.Walkiewicz.wmv.html
Przez 2 dni mnie nie bedzie, wiec jesli ktos moze to niech "pelna wersje" gdzies tam podrzuci.... :lol: moze choc tu bedzie ciut wyzszy transfer.


Mateo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 października 2004
Posty: 490
Rejestracja: 24 października 2004

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2005, 09:42

Tak czy siak nie moge tego pobrać :!: Od jakiegoś czasu na rapidshare po wlaczeniu ''free'' i odczekaniu wyskakuje mi, ze download only supported with premium account, czyli tylko z premium, a z free nie da rady...wiec mam prosbe do innych userow ktorzy juz sciagneli :!: Wrzuccie to jeszcze na jakis inny serwer :D . Z gory thx :wink:


kramnik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 maja 2005
Posty: 129
Rejestracja: 21 maja 2005

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2005, 09:59

a szkoda bo na rapidshare idzie i to ladny transfer bo przed chwila sprawdzalem, moze sproboj jeszcze raz moze uda sie... :?:


ODPOWIEDZ