Kompilacje by Alexxxxx

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ
Alexxxxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2003
Posty: 2174
Rejestracja: 01 lipca 2003

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2005, 01:26

Tutaj będę zamieszczał moje kompilacje na temat Juventusu. Na razie w mojej pierwszej posłużyłem się Movi Makerem i zapisałem ją w słabszej jakości. (jesli wam się spodoba, wrzuce ulepszoną wersję, lepsza jakośc itp.). Numero uno nosi nazwę Alex Del Piero - Droga do sukcesu i ma prawie 17 minut. Powtarzam, jak wam się spodoba dam lepszą wersję. A kolejne kompialcje będa już bardziej zaawansowane. Mam nadzieję, ze komp. o Alexie wam sie spodoba, bo wedlug mnie samego jest naprawde dobra.

Oto link: http://s56.yousendit.com/d.php?id=ZMVB6 ... 37O7MNI684

Pozdrawiam :whistle:


Juve jest miłością całego mojego życia.
Gianni Agnelli
Wicior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 sierpnia 2003
Posty: 1226
Rejestracja: 15 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2005, 01:50

Cóż..
Jako jeden z pierwszych doznałem zaszczytu obejrzenia tej jakże poruszającej :) kompilacji..
Można powiedzieć, że jest bardzo dobra, wręcz nawet świetna..
Jest tu pokazane wszystko.. początek, świetność, dołek i próba powrotu do świetności..
Ujęte w bardzo ciekawy sposób, a dopiski też są jak najbardziej na miejscu..
Jakość nie przeszkadza w oglądaniu..

Jest to jak narazie najlepsza kompilacja zamieszczona na tym forum,,, bo wszystkie miałem okazje oglądać..

ocenie na 9.8/10 (-0.2 to za tą jakość :smile: :smile: )..

Udała Ci sie.. :dance: :dance: :dance:


Ironek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2003
Posty: 880
Rejestracja: 31 lipca 2003

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2005, 01:53

Yay! Byłem pierwszym, który ją obejrzał po Alexxxxxie :]
Kompilacja jest genialna! Wszystkie inne nie mogą się równać z tą. Nie są to poprostu sklejone w jeden film bramki, ale coś więcej, zresztą to trzeba zobaczyć. Podczas oglądania 1 cześci przechodziły mi po plecach ciarki, ahh, te wspaniałe akcje. Podczas następnej stanęły mi w oczach łzy... ehh, ta kontuzja i cierpiący Alex :/ Jest to naprawdę pięknie zrobione. Do tego muzyka... 'Eye of the tiger', 'We r the champions' & 'Who wants to live forever', coś pięknego, znakomicie pasuje do danych fragmentów kompilacji, resztę utworów pominąłem, bo nie przypadły mi do gustu [; Jednak do filmu pasują.
Gratulacje Alexxxxx. Stworzyłeś najlepszą kompilację jaką widziałem!

Btw. Wczoraj miałem 2 rocznicę pobytu na forum ;d

A to na wypadek gdyby komuś nie działał link Alexxxxx'a:
http://rapidshare.de/files/3534254/Alex ... u.WMV.html
Ostatnio zmieniony 01 sierpnia 2005, 02:22 przez Ironek, łącznie zmieniany 4 razy.


KINIEK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 sierpnia 2004
Posty: 224
Rejestracja: 30 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2005, 01:56

A u mnie tylko tyle : "Not Found

The requested URL /blocked.aspx was not found on this server.
Apache/2.0.54 (Fedora) Server at s63.yousendit.com Port 80"
whyyy :(


x_men_1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 października 2003
Posty: 701
Rejestracja: 26 października 2003

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2005, 03:03

Znakomita kompilacja , wszystko ładnie posklejane , dopasowana muzyka i wiele bramek , akcji , filmków których jescze nie widziałem , a teraz zobaczyłem w znakomicie "sklejonym" filmie .
Oceniam na 9+/10 jedyny mankament to przejścia muzyki , lepiej by bylo gdyby nie bylo tych przerw , albo gdyby były jakieś fajne wejścia nowej piosenki .

Ta kompilacja musi się znaleść na JP , a w dziale download trzeba chyba będzie zrobić dział kompilacje :) , bo coraz wiecej userów publikuje swoje prace ... ja sam też już myśle nad jedną :) , jak ją zrobie , jeśli zrobie , to npewno dam odpowiedni link na JP .

PS. Dzięki Ironek za link , bo ten alexxxxx -a nie działa .


booyak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 czerwca 2003
Posty: 1109
Rejestracja: 08 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2005, 03:36

KINIEK pisze:A u mnie tylko tyle : "Not Found

The requested URL /blocked.aspx was not found on this server.
Apache/2.0.54 (Fedora) Server at s63.yousendit.com Port 80"
whyyy :(
Dojkładnie to samo :evil:


★ ★ ★
Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2005, 09:00

ja ściagnałem z linku Ironka ( dziekówa:D ) bo ten główny nie działa
flimik jest świetny, opłaca się ściagnąć gorąco polecam, aczkolwiek dla mnie jedyną wadą była jakość obrazu;] czasami piłki nie było widać :)
ale ogólnie dobra robota;] pozdrawiam !


T-Bar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 czerwca 2005
Posty: 206
Rejestracja: 12 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2005, 09:19

booyak pisze:
KINIEK pisze:A u mnie tylko tyle : "Not Found

The requested URL /blocked.aspx was not found on this server.
Apache/2.0.54 (Fedora) Server at s63.yousendit.com Port 80"
whyyy :(
Dojkładnie to samo :evil:
to samo jest u mnie co mamy robić??


Mateo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 października 2004
Posty: 490
Rejestracja: 24 października 2004

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2005, 10:17

:shock: Stary jestem pod naprawdę ogromnym wrażeniem!!! Wydaje mi się, że moje kompilacje są niezłe, tyle, że ja siadam i robie je w dwie godziny 8) . Moje wymiękają!! :D Myśle, że włożyłeś w ten filmik mnóstwo pracy i należą ci się za to wielkie brawa!!! Szczerze czekam na ulepszona wersje z lepszą jakością!! Tę kompilacje chyba powinien mieć obowiązkowo każdy fan Juve i musi być na Juvepoland, tylko że na lepszej jakości. Jedynie przyczepie się do muzyki...mogłyby być fajniejsze przejścia, ale nie ma rzeczy idealnych :-D , to taki mały szczegół!!

Kompilacja idealnie oddaje całą kariere Alexa Del Piero, wejście na szczyt, pechowa kontuzja, trudny okres po niej, powrót na szczyt..ahh aż się łezka w oku zakręciła, ze strasznym wzruszeniem i sentymentem to oglądałem. Muzyka świetnie dobrana!! Sam chciałem zrobić ostatnio bardzo podobną kompilacje, ale brakuje mi materiałów, brakuje mi starych bramek, a te 100 goli co są na JP, z tymi numerkami mi nie podchodzą. Więc mam pytanie skąd masz te niesamowity bramki i materiały? Dasz jakiegoś linka czy coś? Jak coś podłącz się do mnie na gg, naprawdę zależy mi na nich..może jakaś wymiana czy coś. Podłącz się albo napisz PW.

Moja ocena za kompilacje 9.5/10 :bravo: :bravo: :bravo: i jeszcze raz :bravo:
Ostatnio zmieniony 01 sierpnia 2005, 10:18 przez Mateo, łącznie zmieniany 1 raz.


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2005, 10:17

Niski pokłon u Twoich Stóp!! jeżeli miałbym najsłabiej określić twoja kompilacę to użył bym słowa Genialna jest to najdłuższa a zarazem najlepsza kompilacja jaką widziałem. Kiedy było napisane : Ale Przychodzi też czas porażek czy coś w tym stylu byłem pewien że za moment ujżę porażkę w finale CL z Milanem naszczęście tego nie umieściłeś i chwała Ci za to!!

Moja Ocena 9+/10 sorry ale ta jakość...


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2005, 10:27

Czekac az bedzie na JP :)


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
matej

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 stycznia 2004
Posty: 704
Rejestracja: 04 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2005, 10:39

No kolego jestem bardzo mile zaskoczony. :shock: Nie spodziewałem się aż tak dobrej, można powiedzieć świetnej kompilacji. Naprawdę chyba najlepsza kompilacja o Alexie jaką widziałem. Pokazuje całą prawdę o jego karierze - wzloty i upadki. Jestem pod wrażeniem i jeśli każda twoja kompilacja ma tak wyglądać to ze zniecierpliwieniem czekam na następne. :bravo: :bravo: :bravo:

Przychylam się do prośby kolegow i do twojej oferty co do lepszej jakości. W lepszej jakości ocena za kompilacje wyniesie 10/10. :!:


Obrazek
steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2005, 10:42

GENIALNE!
Cudowna kompilacja, duuużo bramek ( tylko 2 z karnych :wink: ) i wspaniałe dryblingi.Tak właśnie się przedstawia najlepsza kompilacja o ALexie.Stary 17 minut dobrych wrażeń.Poprostu Great Job !!
Jedyne mankamenty to czasem słabsza jakość video i dziwne przejścia muzyki ale filmik wszystko rekompensuje :wink:
Dla mnie najlepsza kompilacja która tu powstała o Del Piero.
Swoją drogą ciekawy jaki jest rozmiar w lepszej jakości ?
Ostatnio zmieniony 01 sierpnia 2005, 10:43 przez steru, łącznie zmieniany 1 raz.


leniup

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2003
Posty: 1829
Rejestracja: 07 listopada 2003

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2005, 10:43

Aż z wrażenia nie wiem co powiedzieć... Pierwszy raz wypowiadam się o kompilacji zrobionej przez kogoś z forum, choć ściągałem i oglądałem wszystkie ostatnio umieszczane a jest ich sporo. Po prostu - piękne piosenki, piękne bramki, a co najważniejsze mój idol w roli głównej. Napewno Alexxxxx włożył wielką prace w wykonanie tego dzieła. Czekam na ulepszoną jakość, wtedy będzie to jeden z najważniejszych plików na moim kompie. Już teraz daje 10/10 mimo wszystko choć jestem przeważnie surowy w osądach. :bravo:

PS> Mam nadzieje że za rok o tej porze Alexxxxx nas zaskoczy i niesodziewanie dorobi kilka minut do tego filmiku gdzie bedzie pokazane jak Alex wznosi Puchar Mistrzów i strzela bramke pobijając rekord ilości goli dla Juve :wink: No ale to już w rękach Juventusu :smile: no i DP...


Obrazek
Kuba Napierski

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 października 2004
Posty: 214
Rejestracja: 11 października 2004

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2005, 11:04

Dzięki Alexxxx za to że dałeś mi motywację do jeszcze lepszej pracy. To mi się właśnie podoba-zdrowa rywlizacja w robieniu kompilacji. Jestem zadowolony ze swoich filmów ale Twój jest Incredibille , Impossibile. To się w głowie nie mieści. Wiadomo że każdy chce być takim jakby mistrzem kompilacji na JP, ale jesteś narazie poza zasięgiem wszystkich userów JP


ODPOWIEDZ