Wrestling

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ

Czy Wrestling to zwykła "ściema"

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
Bany_DG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 634
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 20 lipca 2005, 13:00

Rzeczywiscie Goldberg - gośc bez szyji 8) na zachete zrobiłem dwa krótkie gify obrazujace walke Hulka Hogana z MachoManem (Hulk is winner) Najpierw atak Randego, a potem popisowa akcja Hogana
Obrazek
Obrazek


eLeM

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 205
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 20 lipca 2005, 13:11

Pawlakos pisze:no i jeszcze ten niesamowity GOLDBERGER !!!! :-D
Nooo i Hautameki, Hannavald, Ahonnen no i nasz Najlepszy wrestler - Małysz :rotfl: :rotfl: :rotfl:


Obrazek
Andrij

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 czerwca 2005
Posty: 20
Rejestracja: 20 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 20 lipca 2005, 13:54

jak byłem bardzo mały oglądałem ale już nawet nie wiem czy to leci pozatym lepiej sobie walki na zasadach k 1 obejżeć to są walki
pozatym nie możliwe jest (tak jak kilku już tu wspomniało) żeby bez ran wychodzili, a moja ostatnia uwaga to to iż nie możliwe jest to że jakiś zawodnik skoczy na drugiego z narożnika a ten pochwili wstaje i dokopuje mu


FORZA JUVE!!!!!! FORZA ALEX DEL PIERO!!!!!
Bany_DG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 634
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 20 lipca 2005, 13:54

Pawlakoswi pewnie chodziło o Goldberga Wrzuciłem kolejną walkę, własnie Goldberga z Bret Hartem
1- http://rapidshare.de/files/3203500/Gold ... 1.rar.html
2- http://s11.yousendit.com/d.aspx?id=3TOR ... 0SVZQSCU9G
3- http://www.megaupload.com/?d=36D1M7Y0
4- http://sr2.mytempdir.com/89672
5- http://s3.pushfile.net/get.php?id=cbc42 ... 6c34541234
6- http://www.savefile.com/files/6634120
Andji moze niemozliwe, ale za to bardzo efektowne ( i za to wrestling lubie najbardziej za takie akcje)


KINIEK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 sierpnia 2004
Posty: 224
Rejestracja: 30 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 20 lipca 2005, 14:44

Eh jak sobie ściągłem tą walkę po przypomniały mi się stare czasy kiedy to jeszcze na TV4 leciał wrestling :) . Wtedy to uwielbiałem i czekałem na każdy odcinek i teraz jak obejrzałem to, no to się trochę uśmiałem. Wtedy wydawało mi się, że oni na prawdę się biją i to wszystko jest autentyczne, dziwiłem się tylko, że nigdy nie mają żadnych ran :prochno: . Teraz jak włączyłem walkę to jak na dłoni widać, że to wszystko jest udawane, ciosy nie trafiają gostków i w ogóle krzywdę to sobie mogą tylko zrobić jak skaczą i jakoś niefortunnie wylądują. Też sobie przypominam Goldberga :D, no najlepszy kafar z nich wszystkich i ten jego słynny cios chyba barkiem z rozpędu, to było coś :wink: wszystkich tym kładł :D. Pamiętam jeszcze takiego gostka, jakiś Diamond Cutter, też miał specjalny cios i kojarzy mi się ktoś taki jak Huvntus(tak to brzmiało przynajmniej) Guerrero był ktoś taki?


BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 20 lipca 2005, 15:04

KINIEK pisze: ktoś taki jak Huvntus(tak to brzmiało przynajmniej) Guerrero był ktoś taki?
Był był :D Pisze sie Juventud Guerrero (czyta Huwentud)

Obrazek

Obrazek

:wink:


SonGopik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2003
Posty: 88
Rejestracja: 29 listopada 2003

Nieprzeczytany post 20 lipca 2005, 15:17

Ja kiedys takze wierzylem, ze to prawda, ale wraz z wiekiem przybylo mi troche (nie duzo :P) inteligencji i niestety okazalo sie, ze moi idole to tylko aktorzy :evil: Ale i tak chetnie bym sobie jeszcze obejrzal :lol: Najlepsi byli tacy bracia, co laweczke ze soba zawsze przynosili. Oswieci mnie ktos jak sie nazywali?


Skierosiek

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 czerwca 2004
Posty: 49
Rejestracja: 15 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 20 lipca 2005, 15:18

Goldberg ,Sid Vicious, Undertaker..cała gama meksykańców..echh widzę że było trochę fanatyków za młodu którzy oglądali..
To prawda że to ściema ale pamiętacie jakie emocje były jak się oglądało?? Sting który zawsze roznosił ekipę Hogana ( chyba się NWO czyli New World Order nazywali)..i te godziny nocne spędzane na oglądaniu tego szalonego show...

Traktujcie Wrestling jak programowane walki nowoczesnych gladiatorów..to prawda że po niektórych ciosach to kolesie powinnie padać niezelżywi :P ale to siępubliczności podobało-to nei jest sport tylko rozrywka...a tytułu zazwyczaj były tylko pretekstem by koelsie się nawalali....szkoda że gdzieś to teraz znikło...


Bany_DG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 634
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 20 lipca 2005, 16:00

Grupa Hogana nazywała sie New World Order (nWo) pamietam wiele walk miedzy Scottem Hallem Kevinem Nashem i Hoganem kontra Sting Giant i Lex Luger, przewaznie konczyło sie pojawieniem sie na ringu reszty nWo Scotta Nortona Ricka Steinera Buffa Bagwella czy tez Syxxa :smile: Obrazek
Obrazek
Obrazek


Becker

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2004
Posty: 69
Rejestracja: 14 lipca 2004

Nieprzeczytany post 20 lipca 2005, 18:18

Za czasów podstawówki (klasa 1-3 :P) również bardzo interesowałem się Wrestlingiem, myślałem, że Oni biją się na prawde. Razem z sąsiadem zapaleńczo oglądaliśmy TCM wieczorami. Kiedy mój ojciec śmiał się z nas, że to wszystko udawane i bezsensu zawsze kłóciliśmy się z nim, że biją się na prawde. :) Moim ulubionym zawodnikiem był DDP (Daimond Dallas Page) i jego kończący cios "Daimond Cutter" :) między innymi bardzo lubiłem Golberga oraz Stingera, za to najmniej do gustu przypadał mi Hulk Hogan (czy jak mu tam ;) ). Kiedy byłem mały była to całkiem fajna rozrywka, ale teraz kiedy zdarza mi się śmignąc po programach i zobaczyć wrestling szczerze chce mi się śmiać. Nie wiem jak mogło mi się wydawać, że bili się na prawde. :)
Pozdrawiam


Obrazek
Gość

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 20 lipca 2005, 18:35

A kto pamięta z Was WWF?? Ha, to były czasy, Yokozuna rulez. Hart, Hogan, Undertaker tam zaczynali. Wiem, że to ściema ale czasami są ciekawe akcje a poza tym te układy, NWO , panienki :) tego nie było nigdzie i nie bedzie poza tymi klimatami. Szkoda, że nie ma już tego nigdzie tzn. jest ale Pay Per View(płać i oglądaj jak ktoś nie wie)


Łuki z Brzegu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 lipca 2003
Posty: 87
Rejestracja: 11 lipca 2003

Nieprzeczytany post 20 lipca 2005, 18:48

Sciema to to faktycznie nie miłosiernaale ja się pytam co to szkodzio. Przecież taki "Shrek" to też sciema a 90 % Polaków sie podobał i jest ok chce powiedziec ze chociaz wrestling to jedna wielka sciema to przeciez moe sobie być jeśli ludxie chcą za to płacić a tak naprawde nikomu nie dzieje sie krzywda to nie widze nic zlego w wrestlingu kiedys ogladalem teraz juz nie ogladam ale pograc w gry tego typu czasem lubie


Juve e' mio
Io sono Juve
misiekjt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 października 2004
Posty: 404
Rejestracja: 18 października 2004

Nieprzeczytany post 20 lipca 2005, 19:22

no ja uważam jak wiekszość że to zwykła ściema aczkolwiek bardzo efektowna :) oglądałem to mając 10 może 11 lat na DSF, leciało zawsze po 22 , wtedy to była dla mnie poźna pora ale mam to szczęście że mam TV w pokoju to mogłem sobie oglądać bardzo lubiłem przerwy w walkach bo z tego co pamietam leciały reklamy z gołymi panienkami :p hehehe ahhh te młodzieńcze czasy :D teraz niestety już w to nie wierze a zacząłem oglądać walki K1 lub też Pride bardzo efektowne i do tego efektywne. np CroCop jednym uderzeniem lewą nogą pokonał słynnego Sapp'a ;] jak ktoś ogląda to wie o kogo mi chodzi i o jaką walke ;] pozdrawiam FORZA JUVE !! GRAZIE JUVE !!
"Boże gdybym zginął to opiekuj się moją rodziną!!!"


wErOn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 703
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 20 lipca 2005, 19:47

Rotfl :lol: A pamięta ktoś, jak Rodman i jeszcze jakiś znany koszykarz (Chyba Malone) włączyli sie do ekipy Hogana ? :rotfl: To były czasy ...

Obrazek
Obrazek


(..)z każdą godziną, z każdą minutą uczę się ciebie człowieku.. z każdą sekundą i z każdą chwilą jestem głupszy(..)
Wolność i kapitalizm!
koksu_klb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2004
Posty: 404
Rejestracja: 26 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 20 lipca 2005, 20:03

bozeee
sciagnalem ten filmik i tak sie z niego smialem ze poprostu nie moge
ale bieda boze
wez lepiej sobie sciagnij UFC walki to zobaczysz na serio walke
dla mnie to strata czasu w ogole sie tym interesowac


ODPOWIEDZ