Eliminacje do MŚ siatkarzy

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
enbea

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 grudnia 2004
Posty: 140
Rejestracja: 05 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 15 lipca 2005, 15:03

No i zaczyna sie to co najważniejsze w tym roku dla siatkarzy czyli eliminacje do MŚ. Juz dzis w Rzeszowie gramy pierwszy mecz z Estonczykami. Co prawda Estonia nie jest nam za bardzo znana z gry w siatkowke ale trzeba im przyznac ze ten sezon maja calkiem udany bo jako jedyna z druzyn rozpoczynajacych eliminacje od 1 rundy doszla do 3. Mimo to mam nadzieje ze dzis nasi siatkarze latwo rozprawia sie z Estonczykami a nie beda nam fundowali takich meczy jak w finale Ligi Światowej. Mecz bedzie mozna zobaczyc o 19 w TVP3.


ENBEA
spyder

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 stycznia 2004
Posty: 148
Rejestracja: 12 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 15 lipca 2005, 15:36

No prawda nasi siatkarze w Lidze Swiatowej zapewnili nam "niezapomniane wrazenia" aczkolwiek nie jestem z tego powodu na nich zly, choc maly niedosyt pozostaje. Jesli chodzi o najblizsze mecze eliminacyjne to sadze, ze Polacy wygraja z Estonia i Bulgaria, a punkt straca w meczu z Rosjanami. Dobrze, ze eliminacje zaczynamy od meczu z teoretycznie slabszym rywalem. Powinnismy wygrac go pewnie, aby podbudowac swoje morale. Czekam z niecierpliwoscia na godz. 19.


enbea

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 grudnia 2004
Posty: 140
Rejestracja: 05 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 15 lipca 2005, 20:58

Własnie zakonczyl sie mecz z Estonia, co prawda wygralismy 3-1 i 3 wygrane sety byly z duza przewaga ale w kazdym secie mielismy momenty kiedy seryjnie tracilismy punkty a w meczu z lepszymi druzynami jakimi niewatpliwie jest Bułgaria i Rosja moze sie to okazac decydujace, narazie jednak nalezy cieszyc sie ze zwyciestwa i miec nadzieje ze w jutrzejszym meczu z Bułgrami nie damy sie zaskoczyc tak jak to mialo miejsce dzis w 1 secie.


ENBEA
wiwat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2004
Posty: 158
Rejestracja: 02 lutego 2004

Nieprzeczytany post 15 lipca 2005, 21:22

No pierwszy set bardzo mi sie nie podobal - nasi byli mocno spieci i widac, ze maja w pamieci to co odstawili pare dni temu :cry: Mam nadzieje, ze ani Bulgarzy ani Rosjanie nie zrobia nam brzydkiej "niespodzianki", bo chyba wszyscy mamy dosc na razie takich wrazen.3mam kciuki :ok:


_Jah

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2004
Posty: 813
Rejestracja: 28 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 15 lipca 2005, 21:49

Oglądając dzisiejszy mecz byłem w pełni usatysfakcjonowany, że mecz z Estonią przypadł już na samym początku turnieju, gdyż tylko w taki sposób nasi siatkarze mogli otrząsnąć się po tych druzgocących porażkach z Serbami i Kubańczykami. W dzisiejszym dniu na naszych siatkarzach ciążyła ogromna presja, z którą nie mogli sobie poradzić, zwłaszcza w pierwszym secie. Poźniej na szczęście sytuacja się unormalizowała, czego skutkiem były dosyć łatwe wygrane w kolejnych setach. Mimo wszystko jednak, trudno być optymistą przed jutrzejszym pojedynkie z Bułgarią. Z taką grą jak dzisiaj, nie mamy czego szukać. Pozostaje wierzyć, że była to jedynie przykrywka do rzeczywistej dyspozycji naszych zawodników. Zapowiada się ekscytujące widowisko, musimy wziąć rewanż za LŚ z przed roku.


Wielkie romanse, żadnych pocałunków, w ogóle niczego. Bardzo czyste! A jednak wielkie. Uczucia, niewypowiedziane uczucia są niezapomniane... La Vecchia Signora, czyli Stara Dama!
RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 15 lipca 2005, 22:38

Coz Powiem tyle Ze byłem przekonany ze Polacy latwo rozgromia Estonczykow a tu prosze doczekalem sie niespodzianki i to juz w pierwszym secie.. Jednak presja na naszych siatkarzach jest ciagle i chyba nadal maja w pamieci nieszczesny polfinal z Serbia i Czarnogora. W kolejnych Setach Polacy wlaczyli jak lew chociarz zdarzaly sie wpadki tutaj tracenie pkt. po 3-4 z rzedu ! Mam nadzieje ze Polacy zalapia dobry rytm i juz w spokoju wygraja z Blugarami lub Rosjanami =) Mam Nadzieje ze juz 1 wygrana da nam awans do finalow !

P.s Dla niewtajemniczonych ! 2 druzyny awansuja odrazu do turnieju Finalowego natopiast 3 bierze udzial w barazach ! 4 ( hcyba Estonia) odpada z eliminacji do Finalowego turnieju.

P.s To moj Ostatni Post w Tym miesiacu , poniewaz wyjezdzam na upragnione " wakacje " zycze wszystkim Duzo spokoju oraz Pogody Ducha :pray:


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
pieny

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 września 2004
Posty: 87
Rejestracja: 12 września 2004

Nieprzeczytany post 16 lipca 2005, 00:21

Dla mnie żenada żeby stracić seta z.... Estonią ... no ale zobaczymy jak pograją jutro ...???


OLSZAN
Juventinha

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 września 2003
Posty: 939
Rejestracja: 21 września 2003

Nieprzeczytany post 16 lipca 2005, 20:16

prosze panstwa komentarz na zywo prosto z rzeszowa z arcywaznego meczu z bulgaria, w tej chwili set trzeci, na szczescie przy naszym prowadzeniu.
zastanawia mnie jedno: czy oni musza grac jakby szli sobie po sinusoidzie? przeciez mozzna sie skonczyc
o prosze prosze winiarski as serwisowy :bravo:
mam nadzieje ze wygramy, jak zwykle zreszta :)

EDIT: widze ze po tym jak Martin wypowiedzial sie w kwestii siatkowki, jakos zainteresowanie ta dziedzina gwaltownie spadlo:p
4 set 25-17 jak to powiedziano w komentarzu "nokaut, nokaut, Bulgaria na kolanach " !!!!!!!! caly mecz 3-1!!!!!! brawo :) super!! jestesmy na mistrzostwach . mam nadzieje jeszcze na zwyciestwo z Rosja. nie gralismy z nimi jeszcze w tym sezonie ale strasznie nie lubie porazek. :prochno:


enbea

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 grudnia 2004
Posty: 140
Rejestracja: 05 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 16 lipca 2005, 20:59

Juventinha pisze:super!! jestesmy na mistrzostwach Europy.
Mistrzostwach Świata a nie Europy..Ty jestes na meczu i nie wiesz o co grają?;)

No dzis poza 2 setem polacy grali naprawde dobrze a momentami wrecz doskonale (seria Wlazłego) teraz mozemy ze spokojem czekac na jutrzejszy mecz z Rosjanami i mysle ze Lozano pozwoli sobie poeksperymentowac ze skladem. BRAWO POLSKA!! :) :bravo:


ENBEA
Juventinha

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 września 2003
Posty: 939
Rejestracja: 21 września 2003

Nieprzeczytany post 16 lipca 2005, 21:03

enbea pisze:
Juventinha pisze:super!! jestesmy na mistrzostwach Europy.
Mistrzostwach swiata a nie Europy..Ty jestes na meczu i nie wiesz o co grają?;)

No dzis polacy grali naprawde dobrze a momentami wrecz doskonale (seria Wlazłego) teraz mozemy ze spokojem czekac na jutrzejszy mecz z Rosjanami i mysle ze Lozano pozwoli sobie poeksperymentowac ze skladem. BRAWO POLSKA!! :) :bravo:
wiem wiem, nie jestem na meczu ,bez przesady
zauwazylam to europy jak przeczytalam:p
jestem strasznie nieprofesjonalna i w ogole, przepraszam :roll:
juz nie bede nic pisac w trakcie meczu bo widac jak to wychodzi 8)


_Jah

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2004
Posty: 813
Rejestracja: 28 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 17 lipca 2005, 13:46

Juventinha pisze: EDIT: widze ze po tym jak Martin wypowiedzial sie w kwestii siatkowki, jakos zainteresowanie ta dziedzina gwaltownie spadlo:p
Możesz mi to jakoś dokładniej wytłumaczyć?

Mecz był w naszym wykonaniu na wysokim poziomie. Zwycięstwo nad silnym zespołem Bułgarii pokazuje, że w dalszym ciągu, wszyscy muszą się z nami liczyć. Podejrzewam, że ostatecznie ten wynik i tak nie przeszkodzi Bułgarom w awansie z turnieju dla drużyn, które zajęły 3 miejsce, lecz mimo wszystko powinniśmy być z siebie dumni. Dzisiaj Rosja? uważam, że to nie jest taki sobie mecz.. wypadałoby powalczyć o zwycięstwo w tym meczu, a co za tym idzie, w całym turnieju.


Wielkie romanse, żadnych pocałunków, w ogóle niczego. Bardzo czyste! A jednak wielkie. Uczucia, niewypowiedziane uczucia są niezapomniane... La Vecchia Signora, czyli Stara Dama!
KOPEĆ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2003
Posty: 251
Rejestracja: 12 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 17 lipca 2005, 14:54

No brawo chłopaki, pokazali nareszcie polski charakter. Szczególnie musze zaznaczyć wspaniałą postawe Mariusza Wlazłego, ten chłopak gra jak mistrz w każdym elemencie - atak, blok, zagrywka. Takich nam potrzeba więcej.
Denerwowała mnie strasznie zagrywka Piotra Gruszki :| przecież On potrafi przywalić, więc nie wiem co sie stało, Zagumny go namówił czy jak, w kazdym bądź razie mnie sie taka siatkówka nie podoba.

Ale jestem zadowolony, no może poza przyjęciem. Powinno być dokładniejsze ale jak stanął jeden Bułgar(nie pamiętam nazwiska) i przywalił 120 na godzine to może troche usprawiedliwiać niedokładny odbiór. Chłopaki pokazali klase i myśle że dzisiaj z Rosją powinni powalczyć o zwycięstwo.

Moja wyjściowa 6 na ten mecz wyglada tak - Zagumny, Gruszka, Wlazły, Gołaś, Ignaczak, Murek.


Juventinha

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 września 2003
Posty: 939
Rejestracja: 21 września 2003

Nieprzeczytany post 17 lipca 2005, 16:30

_Jah pisze:
Juventinha pisze: EDIT: widze ze po tym jak Martin wypowiedzial sie w kwestii siatkowki, jakos zainteresowanie ta dziedzina gwaltownie spadlo:p
Możesz mi to jakoś dokładniej wytłumaczyć?
alez prosze bardzo <mam nadzieje ze bana za to nie dostane:p >
otoz chcielismy sobie obejrzec lige swiatowa na zlocie, co spotkalo sie z hmmm niezbyt przychylnym przyjeciem ze strony organizatorow. oczywiscie bylo to calkowicie zrozumiale, ale dzieki temu ze nie kibicowalismy polska nie wytrzymala i przegrala trzeciego i dwa nastepne sety z serbia i czarnogora :wink:
KOPEĆ pisze:Denerwowała mnie strasznie zagrywka Piotra Gruszki :| przecież On potrafi przywalić, więc nie wiem co sie stało, Zagumny go namówił czy jak, w kazdym bądź razie mnie sie taka siatkówka nie podoba.
zagrywka zagumnego moze malo efektowna ale efektywna, juz o tym mowilam/pisalam. w kazdym meczu praktycznie zdobywamy po jego serwach jakies punkty. inna sprawa ze kazda przewage potrafimy z wielka latwoscia roztrwonic :wink:
oczywiscie tez wole takie serie jak wlazly wczoraj w 4 secie 8)
KOPEĆ pisze: Chłopaki pokazali klase i myśle że dzisiaj z Rosją powinni powalczyć o zwycięstwo.
mecz tylko o prestiz, mam nadzieje ze obie druzyny dla dobra widowiska zagraja na maximum mozliwosci.


Michal17

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 grudnia 2003
Posty: 486
Rejestracja: 06 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 17 lipca 2005, 21:47

Eliminacje zakończone a nasze 2 m-c uważam za bardzo dobre. Dośc łatwa wygrana z Estenią (choć szkoda tego pierwszego seta :wink: ) poźniej z Bułgarią bardzo dobry mecz, szczególnie w wykonianiu M.Wlazłego i wreszcie dzisiejszy "deser" -> mecz z Rosją. Po pierwszym secie byłe optymistycznie nastawiony, choć mogliśmy go wygrać, ale widać bylo wolę walki. W drugim trochę żenująco dużo błegów i porażka wyraźna. No cóż szkoda. Kolejne dwa sety to popis gry Polaków, bardzo podobała mi się gra Szymańskiego, te ataki... Wyrównanie 2:2 i tie break. Zabrakło trochę szczęscia i opanowania. Generalnie mecz bardzo ładny, trzymający w napięciu (dużo długich wymian, często gra punkt-za-punkt). Rosja to jednak trudny przeciwnik i wynik 3:2, przegrywając 2:0 to sukces. Tak jak cały turniej. Czekamy na wrześniowe Mistrzostwa Europy...


enbea

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 grudnia 2004
Posty: 140
Rejestracja: 05 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 17 lipca 2005, 21:49

No niestety Polska przegrala dzis z Rosja 3:2 i w pierwszych 2 setach grali slabo ale zmobilizowali sie i wygrali kolejne 2 sety (na wyroznienie zasluguje gra zymanskiego) w 5 secie zabraklo nam troche szczescia na poczatku spotkania 2 bloki Rosjan zrobily swoje i przegralismy do 12...ale mimo to ja jetem zadowolony z postawy naszych chlopakow bo pokazali ze potrafia walczyc do konca! ostateczne w turnieju zajelismy 2 miesjce za Rosjanami i spokojnie mozemy czekac na MŚ :bravo: chlopcy :)


ENBEA
ODPOWIEDZ