Mistrzostwa Europy 2012

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
322

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 stycznia 2005
Posty: 96
Rejestracja: 12 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 14 lipca 2005, 16:23

Obrazek Polska i Ukraina chcą zorganizować Mistrzostwa Europy w 2012 roku. Oprócz Polski i Ukrainy, turniej ten chcą zorganizować również wspólnie Chorwacja i Węgry oraz Turcja i Azerbejdżan, a także samodzielnie Grecja, Włochy i Rosja. Niedawno Polski Związek Piłki Nożnej zaprezentował oficjalne logo kandydatury Polski i Ukrainy do organizacji finałów Mistrzostw Europy w 2012 roku. Dysponentem komercyjnym do jego praw jest Europejska Unia Piłkarska (UEFA).




Co sądzicie o logu i ogólnie pomyśle zorganizowania Mistrzostw Europy?

Mi się nawet pomysł organizacji ME podoba, lecz wydaje mi się baaardzo nie realny. Jestem ciekaw jeżeli UEFA zdecyduje że ME w 2012 roku mają być z organizowane w PiU to gdzie odbędzie się finał. Logo ogólnie mi się nie podoba. Jest jakieś takie mało nowoczesne.


Obrazek
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 14 lipca 2005, 16:39

322 pisze: Jestem ciekaw jeżeli UEFA zdecyduje że ME w 2012 roku mają być z organizowane w PiU to gdzie odbędzie się finał. Logo ogólnie mi się nie podoba. Jest jakieś takie mało nowoczesne.
Mecz otwarcia - Polska
Finał - Ukraina

Juz nad tym dyskutowali.

A co do pomyslu to rowniez uwazam go za nierealny. Mysle ze nie mamy szans przebrnąć nawet przez 1 etap gdzie wybranych zostanie trzech kandydatów.
Takie mamy realia niestety, moze pomysłów troche jest, ale jestesmy "za mali" na taką impreze.
Co prwda szanse upatruje sie w tzn. "bumie" na europe srodkowo-wschodnią, ale uwazam ze jeszcze nie tym razem...

Oczywiscie nie znaczy to ze bym nie chciał :prochno:
Byłaby to bardzo fajna sprawa o swiatowym rozgłosie :wink: ale niestety baaardzo wątpie ze to sie powiedzie....
Zreszta - chyba u wiekszosci ludzi wywołuje to raczej smiech niz poczucie szansy na cokolwiek.....no ale zobaczymy....moze akurat...


ps. jaaaasne :smile:
Ostatnio zmieniony 14 lipca 2005, 20:37 przez BIGGI, łącznie zmieniany 1 raz.


Imperator_puszczy

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 czerwca 2005
Posty: 5
Rejestracja: 09 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 14 lipca 2005, 17:24

Pomysł genialny i przedni!!!! jednak moim zdaniem Listkiewicz&Co są mało kreatywni dlatego Nasza kandydatura gdzies tam po drodze zaginie i mało kto ją powaznie rozważy.Logo jest lekko obciachowe i rodem z lat 70 :|

Aby osiagnać sukces trzeba być dynamicznym oryginalnym i mieć interesująca koncepcje aby przekonać komitet organizacyjny <=>powierzyliby Nam zadanie organizacji ME. :idea:


nookie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 820
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 14 lipca 2005, 17:28

Imperator_puszczy pisze:Pomysł genialny i przedni!!!! jednak moim zdaniem Listkiewicz&Co są mało kreatywni dlatego Nasza kandydatura gdzies tam po drodze zaginie i mało kto ją powaznie rozważy.Logo jest lekko obciachowe i rodem z lat 70 :|
Popieram..jest biedne jak nasze kraje :wink: a co do samej kandydatury to wiadomym jest, że szans najmniejszych nie mamy ale dobrze ze teraz probują to być może uda je sie zorganizować w roku 2020 albo 2024...to by było coś.. :twisted:


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
P!otr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 listopada 2004
Posty: 248
Rejestracja: 14 listopada 2004

Nieprzeczytany post 14 lipca 2005, 18:42

Nio pomysł fakt mało realny. Pamiętajmy że jak Korea i Japonia organizowały mundial w 2002r to w Korei nie było żadnego stadionu na miarę takiej imprezy.Tylko że tam wybudowanie ich było tylko kwestią czasu. A u nas to się zazwyczaj kończy na dobrych pomysłach i makietach.
Ostatnio zmieniony 24 lipca 2005, 12:09 przez P!otr, łącznie zmieniany 1 raz.


rocko

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lipca 2005
Posty: 56
Rejestracja: 05 lipca 2005

Nieprzeczytany post 14 lipca 2005, 20:35

haha u nas to chyba tylko otwarcie by zagrali i to pewnie w Chorzowie bo wątpie żeby powstał jakiśnowy stadion.
A co do logo to chyba jedno z gorszych jakie w życiu widziałem


FORZA ITALIA
spyder

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 stycznia 2004
Posty: 148
Rejestracja: 12 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 14 lipca 2005, 20:40

P!otr pisze:Nio pomysł fakt mało realny. Pamiętajmy że jak Korea i Japonia organizowały mundial w 2000r to w Korei nie było żadnego stadionu na miarę takiej imprezy.
Kore i Japonia organizowaly MS w 2002 r.
2000r.- ME we Francji

Mysle, ze nie mamy najmniejszych szans na zorganizowanie takiej masowej imprezy w naszym kraju. Nasi fanatyczni "kibice" sa znani w calej Europie, niekoniecznie z tej najlepszej strony, w Polsce manufaktura i komunikacja stoi na slabym poziomie. Jednak pozostaje cien nadziei, bowiem jakis dzialacz powiedzial z tego co pamietam, ze chcieliby organizacje ME powierzyc dla jakiegos kraju ze wschodniej czesci kontynentu.


BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 14 lipca 2005, 20:49

spyder pisze: 2000r.- ME we Francji
2000 - ME Holandia/Belgia :wink:
1998 - MS we Francji :wink:
haha u nas to chyba tylko otwarcie by zagrali i to pewnie w Chorzowie bo wątpie żeby powstał jakiśnowy stadion.
Niby maja budować :lol: :lol:


A co do loga....bardzo mi sie nie podoba :doh: I jakos ta flaga polski o wiele mniej rzuca sie w oczy niz Ukrainy....


322

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 stycznia 2005
Posty: 96
Rejestracja: 12 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 15 lipca 2005, 12:47

Ale może UEFA będzie patrzeć dużo na stronę bezpieczeństwa. W sumie nie było u nas żadnych ataków terrorystycznych więc pod tym względem jesteśmy akurat chyba mocni. Ale myślę że jesteśmy w stanie zorganizować taki turniej. Mamy przecież wspaniałych kibiców ( nie mówie o pseudokibicach). Nasi kibice są w stanie zrobić piękny spektakl co pokazuje z resztą Puchar Świata w Skokach Narciarskich w Zakopanem. Mam pytanie kiedy będą wybory ME 2012?


Obrazek
rocko

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lipca 2005
Posty: 56
Rejestracja: 05 lipca 2005

Nieprzeczytany post 15 lipca 2005, 12:58

322 pisze:Ale może UEFA będzie patrzeć dużo na stronę bezpieczeństwa. W sumie nie było u nas żadnych ataków terrorystycznych więc pod tym względem jesteśmy akurat chyba mocni
U nas nie ma żadnych ataków terrorystycznych bo nie ma w co atakowac!
A tak na poważnie to jedynym plusem dla zorganizowania mistrzostw w Polsce i Ukrainie mogą być wzgledy polityczne (niedawna rewolucja na Ukrainie i mocna ostatnio pozycja Polski jako "strażnika" :wink: demokracji w europie środkowej)


FORZA ITALIA
kubinho 10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2004
Posty: 392
Rejestracja: 31 lipca 2004

Nieprzeczytany post 15 lipca 2005, 13:19

rocko pisze:[U nas nie ma żadnych ataków terrorystycznych bo nie ma w co atakowac!
Co prawda to prawde :D

A tak na poważnie to pomysł organizacji Mistrzostw Europy bardzo mi sie podoba ale to jest mało realne aby powierzyli go nam!! Po pierwsze nie mamy stadionów na miare takich rozgrywek, ale przedewszystkim nie mamy pieniędzy żeby je wybudować :angry:
A jeśli chodzi o logo to jest bardzo biedne :prochno:
Ale miejmy nadzieję że wszystko pójdzie zgodnie z planem i po raz pierwszy (i chyba ostatni :prochno: ) będziemy grali w Mistrzostwach Europy!!!

P.S. Mam małe pytanko. Jeśli w Polsce miałby być mecz otwarcie to na jakim stadionie??


Grande Juve, Vinci Per Noi
322

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 stycznia 2005
Posty: 96
Rejestracja: 12 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 15 lipca 2005, 13:40

Pewnie albo na legii albo w Chorzowie. Wolałbym to pierwsze. :dance:


Obrazek
oskar8

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 24 lipca 2005, 09:59

Ludzie dajcie spokój :!: :!: :!: To bez sensu dyskutować o tym gdzię będą mecze otwarcia i finały bo i tak nie dostaniemy pozwolenia na organizację :!: :!: :!: Myślę, że docenią kandydaturę Włoską i Italia zorganizuje te ME 2012


DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 24 lipca 2005, 10:51

322 pisze:Obrazek Polska i Ukraina chcą zorganizować Mistrzostwa Europy w 2012 roku. Oprócz Polski i Ukrainy, turniej ten chcą zorganizować również wspólnie Chorwacja i Węgry oraz Turcja i Azerbejdżan, a także samodzielnie Grecja, Włochy i Rosja. Niedawno Polski Związek Piłki Nożnej zaprezentował oficjalne logo kandydatury Polski i Ukrainy do organizacji finałów Mistrzostw Europy w 2012 roku. Dysponentem komercyjnym do jego praw jest Europejska Unia Piłkarska (UEFA).




Co sądzicie o logu i ogólnie pomyśle zorganizowania Mistrzostw Europy?

Mi się nawet pomysł organizacji ME podoba, lecz wydaje mi się baaardzo nie realny. Jestem ciekaw jeżeli UEFA zdecyduje że ME w 2012 roku mają być z organizowane w PiU to gdzie odbędzie się finał. Logo ogólnie mi się nie podoba. Jest jakieś takie mało nowoczesne.
1. Temat o tej tematyce jest juz na forum, nawet w tym samym pokoju :!:
2. Z tego co slyszalem to kandydatura Rosji i Turcji z Azerbejdzanem odpadla poniewaz nie przyslali odpowiednich dokumentow na czas :!:
3. Uwazam ze mamy szanse na dostanie sie do finalowej trojki. Sprzyjaja nam aspekty polityczne (wejscie Polski do UE oraz "Pomaranczowa" rewolucja na Ukrainie)... poza tym w tym rejonie Europy juz dawno dawno nie bylo takiej imprezy wiec FIFA musi wkoncu kiedys dac sie rozwinac wschodowi :!:
4. Te logo tez mi sie wydaje malo nowoczesne, mogli wymyslec cos bardziej efektownego :!:
5. Z tego co kiedys czytalem to otwarcie ma byc w Warszawie, zas Final w Kijowie :!:
6. Bardzo bym chcial zeby te ME odbyly sie w naszym kraju... musimy miec nadzieje... to dla nas ogromna szansa rozwoju :!:


DelSojer

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 marca 2004
Posty: 135
Rejestracja: 16 marca 2004

Nieprzeczytany post 24 lipca 2005, 10:59

nookie pisze:
Imperator_puszczy pisze:Pomysł genialny i przedni!!!! jednak moim zdaniem Listkiewicz&Co są mało kreatywni dlatego Nasza kandydatura gdzies tam po drodze zaginie i mało kto ją powaznie rozważy.Logo jest lekko obciachowe i rodem z lat 70 :|
Popieram..jest biedne jak nasze kraje :wink: a co do samej kandydatury to wiadomym jest, że szans najmniejszych nie mamy ale dobrze ze teraz probują to być może uda je sie zorganizować w roku 2020 albo 2024...to by było coś.. :twisted:
Dokładnie. Logo jest beznadziejne najbardziej mnie dobija ta zielono-żółta obwódka dookoła tej "piłki" jestem ciekaw co oznaczają te kolory, może żółty jest metaforą korupcji a zielony alegorią ustawiania wyników w naszym kraju :P

Bardzo bym sie cieszył gdyby Polska weszła chociaż do "finałowej" trójki chyba to zobowiązuje już do budowy całej infrastruktury związanej z ME
Najbardziej prawdopodobna wydaje mi się organizacja ME we Włoszech, Grecji lub Chorwacji i Węgrzech


ODPOWIEDZ