Mecze Juve z satelity - SkyStar 2

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2008, 18:19

Nie lepiej dorzucić stówę i masz LEGALNIE 4 kanały Cyfry + na cały rok ? :|


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Bobeknaklo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lutego 2007
Posty: 1010
Rejestracja: 11 lutego 2007

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2008, 21:44

Jak bym chciał Cyfre+ to bym sobie wziął i się nie pytał o Skystar. Interesuje mnie wersja na kompa, mam swoje powody.


CzarnyZkultury

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2006
Posty: 1011
Rejestracja: 28 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2008, 22:20

ta karta i zestaw antenowy jak najbardziej odpowiedza twoim potrzebom ;) oczywisci jesszcze kabel ;p
polsat juz nie swieci, przynajmniej poki co, zobaczymy jak dlugo sie to utrzyma. cyfry nie bedziesz mial calkowicie za free. przykladowo mozesz miec pakiet premium za 20zl. w normalnych warunkach chyba ponad stówe stoi. tylko musisz znalesc 'dawce'.
kody byly wklepywane jak polsat byl w 'promocji' przy uzyciu programu v_plug wklepywales 32znakowy kod(jesli dobrze pamietam) ktory dekodowal odbior pakietu ;) bulka z maslem. jesli ja sam doszedlem co i jak robic aby swiecilo to Ty tez sobie poradzisz ; )


Bobeknaklo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lutego 2007
Posty: 1010
Rejestracja: 11 lutego 2007

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2008, 22:35

Czyli mam podstawowe programy oferowane przez Polskie platformy i dodatkowe zagraniczne, np te na których Juve można zobaczyć ?

Chciałbym coś do siebie, w drugim pokoju mam Polsat, ale kanały sportowe jak na mój gust w Polsacie są ubogie. Wolę już coś ciekawszego w zagranicznym komentarzu zobaczyć (wcale dużo nie tracimy) niż ligę Grecką, każdy mecz Celticu i czasami retransmisje jakiegoś meczu z Włoch.

No cóż, jeżeli zobaczę tam mniej więcej te programy które są w podstawie polskich platform to będę musiał się zastanowić jeszcze nad tym poważnie


CzarnyZkultury

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2006
Posty: 1011
Rejestracja: 28 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2008, 22:45

wiesz zawsze mozesz poszukac dawcy z zagranicznymi pakietami jak np sky italia ktora jest najbogatsza jezeli chodzi o oferte sportowa. masz w niej ligi: wloską, hiszpanska, niemiecka, szkocka, angielska, rosyjska, liga mistrzow! .ale to sie wiaze z kosztami miesiecznymi, bo sharing za free nie jest niestety. Juve ogladniesz na Rai Africa z tych dostepnych programow za darmo. ligi mistrzow nigdzie obecnie za free nie zobaczysz, tylko shar** wchodzi w gre. w tamtym roku puchar wloch pokazywalli na francuskim eurosporcie i PS, ale obydwa zgasly.


Bobeknaklo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lutego 2007
Posty: 1010
Rejestracja: 11 lutego 2007

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2008, 22:53

Hmm, no to bym musiał nad tym pomyśleć jeszcze, i na coś się zdecydować. A z tymi dawcami to jak jest, mówisz o czymś..."osobistym" że muszę się z kimś dogadać, z jednostką, jakimś pojedynczym klientem czy to jest takie ogólne, że można to normalnie zamówić, jak coś w rodzaju pakietu?


CzarnyZkultury

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2006
Posty: 1011
Rejestracja: 28 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2008, 22:57

musisz znalesc osobe, ktora podzieli sie z toba swoja karta. dogadujecie sie co do ceny i okresu udostepnienia.


Bobeknaklo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lutego 2007
Posty: 1010
Rejestracja: 11 lutego 2007

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2008, 23:05

No to widzę, że troche kombinowania jest, a to nie ułatwia. No cóż, te podstawowe programy, mecze Juve i nie tylko to myślę, że i tak warto, lepsze to niż oglądanie Kevina i Szklanej Pułapki w święta. Cena też jakaś ogromna nie jest. Dzięki za pomoc ;)
Jeszcze tylko bym musiał wiedzieć czy jest jakaś filozofia w instalacji, w sumie nie tyle instalacji sprzętu, co instalacji na kompie, i ten podwójny konwerter. Zielony nie jestem, ale znawcą też nie. Aha, i czy są jakieś problemy i komplikacje z całym tym sprzętem, dlaczego może nie działać, bo widziałem, że ktoś tam chciał sprzedać kartę bo mu nie działa.


Melex

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 sierpnia 2008
Posty: 37
Rejestracja: 09 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 30 grudnia 2008, 23:58

Widze ze tu tylko Czarny wie o co biega :wink:

Jesli chodzi o edukacje to nastaly ciezke czasy - Polsat juz w N3 i nie swieci, PREMIERE tez padlo, Cyfra juz od dawna na Seca 4 i nie swieci, TPS zgasl, D+ juz dawno na Seca3 i N3 i tez nie ma, CanalSat dawno padl, nie mowie o SKY bo NDS nie bedzie i tak emu bo jakby wycieklo to SKY zmienia kodowanie na nowsze w ciagu kliku tyg. :o

Ludzie miedzy polskimi platformami a np. SKY Italia jest PRZEPASC !!!

Na SKY mamy wszystko co sie da - raj dla fanow Serie A -,Serie A - wywiady, mecze w HD ,16/9, reportaze, felietony, dokumenty - po prostu na SKY jest wszystko co mozna wycisnac z Serie A - cos pieknego :dance: ]


+ Sky Calcio - na kazdym kanale jeden mecz , wszystko rownoczesnie, w niedziele o 15.00 mozemy wybrac sobie meczyk

+ Sky SuperCalcio - wszystkie mecze i przenosza sie na dany stadion gdy cos sie dzieje - poezja !

+ maja do tego mistrzostwa swiata w RPA [ poprzednie tez byby ] i ME!

+ Champios League ! La Liga, Bundesliga, liga angielska. Eredivisie, Scottish Premier Legue, liga rosyjska, MLS, bog wie co jeszcze

+ puchary, puchar hiszpanii, puchar anglii, puchar niemiec, wszystko!

oni maja wszystko !!! SkY Italia i B'Sky'b to najbogatsze platformy ale na Italia jest wszystko jesli chodzi o pilke a na BSkyB nie...

+ do tego maja pelno innego sportu - golf, NHL, siatkowka, koszykowka,jakies bzdury typu karty, darts, poker itd itd itd.

Nie mowie o PREMIERE, BSkyB czy D+ - tez swietne platformy.

Podsumowujac - jesli macie mozliwosc to bierzcie inne platformy i zapomnijcie o polskich ochlapach!

-------

Jakby ktos mial pytania natury TECHNICZNEJ [ nie pytajcie o namiary na shar** bo i tak nie podam ! - dzialajcie we wlasnym zakresie, ja sie shar* nie zajmuje :stop: ] dotyczace shar***, SkyStara, anten albo tunkow Dream to mozecie pisac mi PM - chetnie pomoge, ja tez kiedys bylem blady w temacie ale teraz wszystko mam obcykane.

pozdr i ide sie uczyc wloskiego zeby rozumiec wiecej tego co ogladam :D

P.S. - na SkySport leci wlasnie super dokument i wywiad z Lippim, pokazuja cala jego kariere od poczatku, niezle to zrobili wszystkie materialy archiwalne itp., super sprawa


CzarnyZkultury

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2006
Posty: 1011
Rejestracja: 28 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 31 grudnia 2008, 00:22

JuveLethal pisze:Widze ze tu tylko Czarny wie o co biega :wink:
zapewniam ze nie tylko Czarny wie o co biega na tym forum w kwestii sky star'a :) nie ktorzy wiedza o wiele wiecej.


Charles23

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 lutego 2009
Posty: 1
Rejestracja: 08 lutego 2009

Nieprzeczytany post 08 lutego 2009, 22:05

Witam
Mam karte skystar 2 i powiedzcie mi czy jest taka mozliwość zeby odkodować sportowe kanały SKY Italia?? np przez jakies wtyczki i pluginy na DVB Dream albo ewentualnie czy macie namiary na jakis pewny shar...? Z gory dziekuje za odp i pozdrawiam ;)


PrzemasJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2005
Posty: 1169
Rejestracja: 13 marca 2005

Nieprzeczytany post 09 lutego 2009, 00:18

Charles23 pisze:Witam
Mam karte skystar 2
ja rowniez mam i chcialbym sprzedac jak co prosze o info na PW albo GG
pozdrawiam


Magica Juve resiste il mio cuore lontano da te soltanto se penso alla figa!!
pibit0

Juventino
Juventino
Rejestracja: 22 sierpnia 2009
Posty: 1
Rejestracja: 22 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2009, 23:05

a ja mam pytanie, na jakich kanałach cyfry +(odbieram HOT BIRD i ASTER) mogę "napotkać" na mecze Juve? Z góry dzięki za odpowiedź.


TomassoAG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 czerwca 2010
Posty: 29
Rejestracja: 03 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 29 lipca 2010, 20:00

pibit0 pisze:a ja mam pytanie, na jakich kanałach cyfry +(odbieram HOT BIRD i ASTER) mogę "napotkać" na mecze Juve? Z góry dzięki za odpowiedź.
Też jestem posiadaczem cyfry. Wie może ktoś na którym kanale będzie dzisiejszy mecz?


delarudii

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 października 2008
Posty: 1071
Rejestracja: 18 października 2008

Nieprzeczytany post 14 września 2010, 19:59

O SkyStar dowiedziałem się niedawno. Chciałbym się dowiedzieć jak obecnie wygląda sytuacja z owym urządzonkiem. I chyba główne pytanie: czy warto się w to bawić?;] Dodam, że jestem kompletnym laikiem w tym temacie.


ODPOWIEDZ