Nowe nicki :>

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
Ironek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2003
Posty: 880
Rejestracja: 31 lipca 2003

Nieprzeczytany post 11 lipca 2005, 21:22

Bart7 pisze:Jak wy to zrobiliscie ze se zmieniliscie nicki????? :rotfl:
Nicki mogą zmieniać tylko admini strony....

A co do samych nicków to najlepszy według mnie '<brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>' :> Miałem z tego niezły polew :)


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 11 lipca 2005, 21:33

Bart7 pisze:Jak wy to zrobiliscie ze se zmieniliscie nicki????? :rotfl:
W trakcie niedzielnego ogladania kasety ze zloty dorwalismy sie do panelu administratora. Pomysly sa zbiorowe, moje, Pawciossa, Martina, Magika, jezeli kogos pominelem sory :wink:


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
BOOM

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 października 2004
Posty: 347
Rejestracja: 20 października 2004

Nieprzeczytany post 11 lipca 2005, 21:46

Marcin-IRONEK pisze:A co do samych nicków to najlepszy według mnie '<brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>' :> Miałem z tego niezły polew :)
Eh to ja :D jak oni na takie cos wpadli, nie wiem :D swoja droga naprawde ciekaw jestem genezy :prochno: mojego nicku :D choc przypuszczam, ze sami autorzy jej nie znaja :twisted: ah te soczki 8)


Obrazek
bblackk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2003
Posty: 2099
Rejestracja: 27 października 2003

Nieprzeczytany post 11 lipca 2005, 23:28

/EDIT BY MARTIN: Jak mogliscie bebloka i wizira zapomniec. Przeciez to prawdziwi prekursorzy tej całej rewolucji, która już zapisala sie zlotymi zgloskami w historii JP :)
A zaczęło się od tego, że swiergot po "paru" szklankach soku, miał problem z ogarnięciem tych wszystkich "by" i "ky" w moim nicku oraz rozróżnieniem "a" od "e"... a później doszły skojarzenia Martina, z pewnym zamkiem (czy czymś takim :P). Przynajmniej ja znam geneze mojego nowego nicka, a Wy??? :prochno:


Obrazek
Bad_Magick

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2004
Posty: 299
Rejestracja: 21 lutego 2004

Nieprzeczytany post 11 lipca 2005, 23:32

Mr Hamulec, dzieki swoim wspanialym magicznym zdolnosciom do zatrzymywania pociagow :) Wiekszosc ma wymyslane na potrzebe chwili, ot zeby zmienic ;)


Reggie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 621
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 11 lipca 2005, 23:47

:bravo:
Gratuluje dobrej zabawy:) Czyli widze że zlot sie udał
Napiszcie moze w podpisach wasze stare nicki, żeby sie mozna było przyzwyczaić ;)


"Ludzie wybierają najczęściej rozwiązania pośrednie, które są najgorsze ze wszystkich, a to dlatego, że nie potrafią być ani całkiem źli, ani całkiem dobrzy." Niccolò Machiavelli
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8862
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 12 lipca 2005, 00:02

beblok pisze:Przynajmniej ja znam geneze mojego nowego nicka, a Wy??? :prochno:
U mnie nic prostszego :-D Grałem w niebieskiej koszulce JUVE z sezonu 94/95 ze sponsorem Danone i poszli na łatwiznę i tak powstał nowy nick :P :D
Większość nick'ów ma jakiś związek z wydarzeniami jakie miały miejsce na zlocie :D
Rysiek pisze: Napiszcie moze w podpisach wasze stare nicki, żeby sie mozna było przyzwyczaić ;)
Myślę, że nie ma co sie zabardzo przyzwyczajać, bo z upływem czasu powrócimy zapewne do naszych starych ,,skór'', ale trzeba przyznać, że pomysł oryginalny, a niektóre nicki poprostu trafione w ,,10''


Obrazek
ODPOWIEDZ