Snooker

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
Jasiek-x

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 652
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 05 lutego 2004, 20:01

Jeśli ktoś jest uprzejmy to niech mi powie na czym ta gra polega... :lol:


Alexa Del Piero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 października 2003
Posty: 608
Rejestracja: 30 października 2003

Nieprzeczytany post 05 lutego 2004, 22:28

Jasiek-x pisze:Jeśli ktoś jest uprzejmy to niech mi powie na czym ta gra polega... :lol:
Wicior już to napisał na poprzedniej stronie (chyba 3 post).
Wicior pisze:Właśnie ten młody Chińczyl pokazuje jak snooker w jego kraju jest rozwinięty.Przeszedł jak burza.ALe jeżeli staje na drodze taki snookerzysta ja Lee to młode talenty żadko kiedy wychodzą z tego pojedynku cało.Czekam na kolejne turnieje i jego występy.
Komentator na Eurosporcie powiedział że Ding Junhui jest sklasyfikowany w swoim kraju dopiero na 16 :!: miejscu :shock: :shock: :shock:
Więc aż strach pomyśleć jak grają ci z pierwszej trójki :!: Chińczycy mogą nieźle zamieszać w następnych turniejach (o ile będzie ich stać żeby jechać na eliminacje, bo podobno to sporo kosztuje).
A co do Lee to on zawsze popełniał sporo błędów a w meczu z chińczykiem miał sporo szczęścia. Ja uważam, że to Ding powinien wygrać a nie Lee.


Fieri dopo la vittoria, fedeli dopo la sconfitta

FORZA JUVE !
beavis

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 grudnia 2003
Posty: 131
Rejestracja: 25 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 06 lutego 2004, 00:25

UlTrAs pisze:co to jest Snooker :?:
:lol: :lol: odmiana curlingu tylko ze pod woda :D


Alexa Del Piero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 października 2003
Posty: 608
Rejestracja: 30 października 2003

Nieprzeczytany post 09 lutego 2004, 09:47

Po wczorajczym dramatycznym finale Turnieju Masters 10:9 wygrał Paul Hunter.

P.S. Wicior mówiłam, że w snookerze wszystko jest możliwe :)[/b]
Ostatnio zmieniony 22 lutego 2004, 10:57 przez Alexa Del Piero, łącznie zmieniany 1 raz.


Fieri dopo la vittoria, fedeli dopo la sconfitta

FORZA JUVE !
Wicior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 sierpnia 2003
Posty: 1226
Rejestracja: 15 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 09 lutego 2004, 13:43

Alexa Del Piero pisze:Po wczorajczym dramatycznym finale Turnieju Masters 10:9 wygrał Paul Hunter.

P.S. Wicior mówiłam, że w snookerze wszystko jest możliwe :)
Tak, naprawde w snookerze wszystko jest mozliwe.Naprawde zacięty pojedynek.A było już 6:2 dla O'sulliwana.Poprostu jak za moment zobaczyłem wynik to mnie zamurowało.

A było tak 9:9 przy stole Hunter :shock:
ALe cóż jeden czy drugi, to jest obojętne.Obywdaj są dobrzy.


Alexa Del Piero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 października 2003
Posty: 608
Rejestracja: 30 października 2003

Nieprzeczytany post 09 lutego 2004, 21:11

Szkoda, że do następnego turnieju zostało jeszcze tyle czasu (mistrzostwa swiata w polowie
kwietnia) i że wiele wcześniejszych nie będzie pokazywanych (w marcu european open i irish masters, players championships (dawne scotish masters) na poczatku kwietnia)


Fieri dopo la vittoria, fedeli dopo la sconfitta

FORZA JUVE !
ledbetter

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2003
Posty: 219
Rejestracja: 23 maja 2003

Nieprzeczytany post 18 lutego 2004, 00:07

gdy wlaczam eurosport a tam Snokeer to sie strasznie denerwuje a najgorzej jak po tym leci Boks to wtedy jest totalna porazka :?


we believe.
Tomusmc

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 171
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 18 lutego 2004, 00:11

Wygra to Williams i ja to wiem! Snookera lubie ogladac ale to jest za dlugie! Najbardziej lubie 9 bil i 8 bil !! Szanse ma takze O'Sullivan!


<-=JuventuS=->OldSchool!! Kochamy Cie i na zawsze bedziesz w naszych sercah :D
Alexa Del Piero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 października 2003
Posty: 608
Rejestracja: 30 października 2003

Nieprzeczytany post 18 lutego 2004, 12:43

Tomusmc pisze:Wygra to Williams i ja to wiem! Snookera lubie ogladac ale to jest za dlugie! Najbardziej lubie 9 bil i 8 bil !! Szanse ma takze O'Sullivan!
Ten turniej skończył się 8 lutego. Paul Hunter pokonał 10:9 Ronniego Sullivana.
9 i 8 bill to nie snooker tylko odmiana poola (to taka odmiana bilarda, w której połowa bil jest 'gładkich' a połowa z paskiem).
AdriaNeQ pisze:gdy wlaczam eurosport a tam Snokeer to sie strasznie denerwuje a najgorzej jak po tym leci Boks to wtedy jest totalna porazka
Mnie denerwują tak zwane 'sporty zimowe', których jest teraz na Eurosporcie mnóstwo. Ale zawsze można wyłączyć telewizor lub zmienić kanał :)


Fieri dopo la vittoria, fedeli dopo la sconfitta

FORZA JUVE !
Bartas_01

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 385
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 18 lutego 2004, 13:39

ja chce aby wygral hendry


Sarsik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lutego 2004
Posty: 339
Rejestracja: 12 lutego 2004

Nieprzeczytany post 21 lutego 2004, 21:45

Ostatnio, moją ulubioną grą komputerową jest Trickshot, czyli ogólnie bilard. Można oczywiście zagrać w snookera, w którego akurat gram najczęściej. Ta gra zaszczepiła we mnie sympatię do zielonego stołu i teraz gdy na Eurosporcie pokazują snookera oglądam z zaciekawieniem. Najbardziej polubiłem White'a :-D


I need a girl that I can train.
krzyzu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2003
Posty: 53
Rejestracja: 28 października 2003

Nieprzeczytany post 21 lutego 2004, 21:47

wygra oczywiscie Ronnie O'Sullivan ;-)


Forza Italia !
Alexa Del Piero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 października 2003
Posty: 608
Rejestracja: 30 października 2003

Nieprzeczytany post 22 lutego 2004, 10:56

Sarsik pisze:Ostatnio, moją ulubioną grą komputerową jest Trickshot, czyli ogólnie bilard. Można oczywiście zagrać w snookera, w którego akurat gram najczęściej. Ta gra zaszczepiła we mnie sympatię do zielonego stołu i teraz gdy na Eurosporcie pokazują snookera oglądam z zaciekawieniem. Najbardziej polubiłem White'a :-D
Gra jest świetna, ale polecam ci jeszcze jedną World Championship Snooker. Można w niej grać ze snookerzystami, którzy zachowują się tak samo jak ich pierwowzory.


krzyzu i Bartas_01 turniej skończył się prawie miesiąc temu :!:


Fieri dopo la vittoria, fedeli dopo la sconfitta

FORZA JUVE !
juve_pany

Juventino
Juventino
Rejestracja: 18 lutego 2004
Posty: 176
Rejestracja: 18 lutego 2004

Nieprzeczytany post 22 lutego 2004, 11:10

ja tam kibicuje Mathew Stevensowi ale nie wiem czy wygra :( ale jak on nie to hendry :) lubie grac w bilarda chociaz dawno nie gralem a jesli chodzi o gry polecam oprocz wymienionych wczesniej Trickshot i World Championship Snooker jest takze cueclub mozna tam grac w snokera mini snokera i kilka innych


Bosiontko

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 czerwca 2003
Posty: 264
Rejestracja: 12 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 22 lutego 2004, 11:26

ja bardzo lubie oglądać snookera tyle że jestem za nerwowy i często dostaje apopleksji :D ostatni mecz jaki oglądałem czyli finał Masters (19 framow) wpłynął bardzo niekorzystnie na moje zdrowie psychiczne :lol: jak Ronnie w 18 albo 19 frame wbijał taką bilę przez cały stół i mu nie weszła o milimetry to spadłem z kanapy i już nie wierzyłem w jego zwycięstwo :(( no i przegrał z Hunterem a ja prędko snookera nie obejrzę chyba że mi polecicie jakie dobre środki uspokajające :D


ODPOWIEDZ