Jakie plany na wakacje ... ?

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
2MAN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2003
Posty: 344
Rejestracja: 14 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2005, 11:51

Za kilka dni przeprowadzka do Londynu (moja i mojej żonki :smile: ) więc wakacji nie będzie , tylko praca ,imprezy i Soniak 2 - non stop :dance:


"Dla wszytkich fanow Nintendo DS . Zapraszamy ! http://www.dsinfo.yoyo.pl/news.php
Timon

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 grudnia 2003
Posty: 25
Rejestracja: 12 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2005, 12:22

Ja jade na obów (2 tygodnie) nad morze, potem gdzieś pod namioty na tydzień, potem tez pod namioty do czechów na Hip-Hop Kemp 2005 :D, oczywiscie jeszcez moze cos przyjść :D Peace


ULAT

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2005
Posty: 424
Rejestracja: 05 marca 2005

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2005, 12:30

Szczerze mówiąc to nie mam pojęcia co będe robić. Może gdzieś wyjadę 8) a jeśli nie to do plaży i morza mam niecały kilometr więc mogę się wylegiwać na piaseczQ słuchać szumu fal i podziwiać wczasowiczki :twisted: codziennie.


kedzier

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 605
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2005, 12:56

Ja juz 28 czerwca wyjezdzam na oboz "sportowo-rekreacyjny" do Mielna na 2tyg ze swojej szkoly. Poniewaz jedzie nasz coach czeka mnie caly czas granie w siate :D pozniej troszke pewnie w domu posiedze a w lipcu albo Londyn do wujka (Wujek Abramowicz hehe :lol: ) albo na Slowacje :-D tak wiec zle sie nie zapowiada, chociaz koncowke wakacji spedze na uzupelnianiu notatek z polskiego i histerii :x juz w pierwsze dwa tygodnie po rozpoczeciu 2 klajdy z polaka i histerii :x :cry: :płaczę: ale do tego jeszcze duzo imprez, tfu, czasu zostalo :D pzdr


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2005, 13:44

no więc 11 lipca jade z koleżanką do Zakopanego na 18 dni :-D reszte wakacji zapewne spędze w domq grając w gałe :) w każdym razie nic ciekawego... może jesce gdzieś do rodzinki wyjade...


Italia6

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 października 2004
Posty: 176
Rejestracja: 03 października 2004

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2005, 15:04

Ja częśc wakacji tez przepracuję ( zwłaszca czerwiec i lipiec ) a potem w sierpniu na wakacje do Włoch :D :D :D :D :D


gosciu_Muranista

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 kwietnia 2003
Posty: 1008
Rejestracja: 27 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2005, 15:17

i u mnie podobnie się zapowiada jak u innych tzn.praca. Najpierw mam praktyki potem od razu zlot a następnie do prawie końca sierpnia robota. No i na sam koniec wyjazd na 2 tygodnie do Turcji. A potem szkoła i praca, z której mam nadzieję że nie będę musiał rezygnować z powodu rozkładu zajęć.


Mrówcia-kibicka

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lipca 2004
Posty: 70
Rejestracja: 05 lipca 2004

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2005, 15:27

Wyjazd do domq nad jeziorem do mojej przyjacółki i obóz konny w Mechlinie:D


PAVEL NEDVED WE ARE PROUD OF BEING YOUR FAN. THANK YOU PAVEL. WE LOVE YOU...
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2005, 15:30

Heh, wakacje, jak to dobrze, iż to dopiero sam początek. Już sama myśl o 68 dniach wolnego, sprawia mi ogormną satysfakcję :-D Przechodząc jednak do rzeczy.
Planów w tym roku mam naprawdę dużo, chyba nigdy nie miałem jeszcze tak napiętego terminarza.

A więc, 24 czerwca, w dzień zakończenia roku, wyjeżdżam z przyjaciółmi na działkę do koleżanki. Będziemy tam tydzień, jeziorko niedaleko, nudzić się w każdym bądź razie nie będziemy :-D

Następnie tydzień później, główna atrakcja moich wakacji, zlot fanów JUVE. Tu nie trzeba się rozpisywać 8)

Następnie na dziłkę do przyjaciela. Chyba na 3-5 dni.

Potem do rodziny, aż 600 km od Lublina.

I tak zapełnię lipiec... wolne dnie spędzę w swoim świecie, czyli grając do upadłego w piłkę. Jakieś imprezki zapewne.
Sierpień. W sierpniu wracamy do treningów, będzie obóz przygotowawczy więc w 2 miesiącu wakacji, już nic nie pobaluję :)

Niby mówi się, że co nie planowe, to najlepsze, aczkolwiek wiele razy udało mi się zaprzeczyć temu powiedzeniu. Osobiście wychodzę z założenia, że nie ważne gdzie spędze wakacje, czy nad morzem, czy zagranicą, ważne z kim. Wiem, że w doborowym towarzystwie można bawić się znakomicie, nawet na działce położonej niedaleko wsi....


Obrazek
Coolfi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 stycznia 2005
Posty: 400
Rejestracja: 12 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2005, 15:54

Wakacje mam prawie całe wolne. Nie planuję większego wyjazdu, chyba że rodzice znów wystrzelą z jakąś propozycją na ostatnią minutę :). Całe wakacje będę się obijał i robił to, co robię co roku - chodził na plażę. Ci którzy nie mieszkają nad morzem (zatoką) naprawdę mają czego żałować. Niedość że można sie poopalac, popływać to jeszcze pograć w piłkę nożna plażową, czy siatkówkę (Puck jest nazywany vice stolicą Polskiej piłki siatkowej na plaży, ustępuje tylko Starym Jabłonkom :)), nie wspominając o żeglowaniu czy surfowaniu gdzie także moje miasto zajmuje czołową pozycję w Polsce. Ok, koniec tej reklamy... :P
Jak widać nudził się nie będę, zaś w przypadku gdy pogoda na plażowanie nie pozwoli pojadę do rodziny w głąb Polski, albo pogram w gałę na hali.
Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze:Wiem, że w doborowym towarzystwie można bawić się znakomicie, nawet na działce położonej niedaleko wsi....
Święte słowa. Nieraz wakacje spędzałem w moim mieście tylko z przyjaciółmi i wiem że takie wakacje są niegorsze od tych z rodzicami w jakimś kurorcie... :roll:
Ostatnio zmieniony 19 czerwca 2005, 16:13 przez Coolfi, łącznie zmieniany 1 raz.


Podobno w chwili śmierci...
tracimy 21 gramów naszej wagi.
Każdy.
wasik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2003
Posty: 10
Rejestracja: 28 października 2003

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2005, 16:11

Ja wyjeżdzam 1 albo 2 lipca do Agnlii do Bristolu do pracy.Mam tam kolegow wiec wszystko pewne.Niby to bedzie praca ale jak to Polacy("to my Polacy wieczne cwaniacy :D ").Balety nocne,eskapady do klubow,melanze,kupa kasy,kobiety,z dala od rodzinnego domu :D CZego wiecej potrzeba?Jak na moje to niczego.Zycie jak w Madrycie :D Moze sie jeszce Londyn na tydzien zahaczy? :wink:
Ale te slowa juz tu padly...niewazne gdzie wakacje ale z kim :!: Wazne jest towarzystwo i ekipa z jaka jestes a nie miejsce...
Ja trafilem na obydiwe rzeczy :D MEKSYK 8)


GRANDE DEL PIERO, FORZA JUVE!!!!!!!!!!
mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2005, 16:22

A coz ja moge rzec.. oczywiscie te wakacje nie beda dla mnie jakims szczegolnie atrakcyjnym wydarzeniem. Na plus moge zaliczyc fakt, ze jeszcze tydzien i skonczy mi sie sesja :pray: i bedzie mozna odetchnac od szkoly.. i to mnie cieszy.
Oprocz tego wakacje dla mnie to najzwyklejszy okres, no- moze jest cieplej :wink: W kazdym razie 5 dni w tygodniu praca, dwa odpoczynku. I tak do konca wakacji. Tyle dobrze, ze tych dwoch dni odpoczynku nie bedzie zlopala mi szkola, bo mnie to juz zaczynalo wnerwiac :x
Takze powiem tak: zazdroszcze wszystkim tym, ktorzy wybieraja sie za granice. Ja osobiscie nigdy za granica nie bylem, wiec moja zazdrosc jest podwojna :P (na szczescie jest niegrozna :roll: ).

Zycze wszystkim Wam ekstra wakacji, takich zebyscie dlugo je pamietali. Miejmy nadzieje, ze pogoda dopisze i wrocicie w dobrych nastrojach. Ci co pisali w tym roku jakies testy i egzaminy- zasluzyliscie na odpoczynek 8) Wypoczywajcie do bolu. Pozdrawiam.


Zlatan18

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 maja 2005
Posty: 62
Rejestracja: 09 maja 2005

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2005, 17:11

Pelson npisal:
w Sierpniu prawdopodobnie Lecę do Irlandii czyli na zieloną wyspę lecę tam z mamą do mojego ojca na dwa tygdnie
Ja tez 31 lipca lecę do Irlandii, do Siostry :) a w jakim miescie bedziesz?

Pozdrawiam


Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2005, 18:22

Po zakończeniu roku szkolnego mam tydzień wolnego, który mam nadzieje wykorzystam odpowiednio, tzn: długie spanie i gra w gałe ;) Potem niestety czeka mnie miesiąc pracy... ale cóż musze mieć kase, żeby się bawić w sierpniu ;)
Ohh byłbym zapomniał, oczywiście w lipcu wyskakuje jeszcze na weekend do Poznania w wiadomym celu :>
Co do sierpnia to tak jak wyżej napisałem. Mam zamiar bawić się do upadłego za zarobione wczesniej pieniądze :P Nie mam konkretnych planów, aczkolwiek możliwe, że wyjade gdzieś z kumplami pod jakiś namiocik na kilka dni, może jakieś domki letniskowe... się zobaczy ;)
Pod koniec sierpnia wybieram się jeszcze do babci na... żniwa :P


J1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 listopada 2003
Posty: 923
Rejestracja: 05 listopada 2003

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2005, 12:20

no u mnie dużo zabawy znowu nie będzie :( . pierwszy wyjazd, to zlot 8-10.07... a potem, do końca lipca, tylko praca :? . w sierpniu mam nadzieję wyjechać gdzieś z moją Myszką... prawdopodobnie polskie plaże wchodzą w grę... i potem znowu praca :| . no ale zobaczymy co z tego wyjdzie... pozdrawiam i życzę wszystkim chociaż odrobiny słońca w te wakacje...


Obrazek
ODPOWIEDZ