Jakie plany na wakacje ... ?

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
howik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2004
Posty: 245
Rejestracja: 14 maja 2004

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2005, 13:36

ja mam zamiar zabawic sie :dance: Jade do Armeni na miesiac gdzie mnie czekaja dyskoteki i gorace panienki :smile: potem na 2 tyg do belgi albo do Ukrainy.MUsze sie wyspac wkoncu :doh: i odpoczac od szkoly:)


CLK 320...........350Z
www.butybialystok.za.pl posiadam wiecej modeli
Jędruś

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lipca 2004
Posty: 226
Rejestracja: 21 lipca 2004

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2005, 13:50

howik pisze:ja mam zamiar zabawic sie :dance: Jade do Armeni na miesiac gdzie mnie czekaja dyskoteki i gorace panienki :smile: potem na 2 tyg do belgi albo do Ukrainy.MUsze sie wyspac wkoncu :doh: i odpoczac od szkoly:)
Uuuuu :roll:...jest czego zazdrościć.Co to za wyprawa?.Wczasy, czy coś innego?.


majkel89

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 października 2004
Posty: 14
Rejestracja: 14 października 2004

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2005, 13:56

ja wyjezdzam na 2 miechy do anglii do pracy...moze znajde chwile na jakies piwko ale raczej nie wypoczne tak jakbym to sobie wymarzyl.. . Moze przynajmniej dziewczyny w anglii dobre sa;]


don't care about sunshine when Juve looses...
Hybryd

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 września 2003
Posty: 372
Rejestracja: 13 września 2003

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2005, 13:56

Ja niestety mam dużo możliwości, a niestety dlatego bo jak znam życie i szybko czegos nie wybiore to nigdzie nie pojade. Chodzi o Szczecin, Rewal, Łebe i Żywiec. Moze ktoś z was tam będzie ?? Miło by było spotkać fana Juve z innej części Polski :D


aleksander1986

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 sierpnia 2004
Posty: 267
Rejestracja: 02 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2005, 14:28

Moje plany sąnastępujące:)
Najpierw zarobie sianko na jakies wyjazdy pozniejsze.28 czerwca musze sie dowiedziec wynikow matur ,a potem poskladac papiery na uczelnie i do szkol oraz do roboty.Tak więc moje wakacje zaczną się trochę później.W połowie lipca raczej wyjazd w góry do Zakopanego na tydzien.Pod koniec lipca na kemping z moją laską:D.Później jeszcze wyjazd na domki z nią i pod namiot więc będzie się działo.Sierpień jeszcze sobie rozplanuje.pzdr


...Taka miłość jest jedna...Juve
wasik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2003
Posty: 10
Rejestracja: 28 października 2003

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2005, 14:39

majkel89 pisze:ja wyjezdzam na 2 miechy do anglii do pracy...moze znajde chwile na jakies piwko ale raczej nie wypoczne tak jakbym to sobie wymarzyl.. . Moze przynajmniej dziewczyny w anglii dobre sa;]
Z tego co weim laski w Anglii nie sa ładne...ale za to latwe..bardzo latwe.Ale nie boj sie pewnie spotkasz jakies Azjatki,muslatki,Wloszki czy Portugalki :D Pod tym wzgledem jest raj :) Zycze powodzenia :!:


GRANDE DEL PIERO, FORZA JUVE!!!!!!!!!!
Adrian13

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 marca 2004
Posty: 94
Rejestracja: 25 marca 2004

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2005, 15:03

Ja wybieram sie na kilka dni do Zakopca. Oczywiscie nie bede chodzil po miescie(moze troche), tylko wybieram sie w TATRY :-D 8) :P :dance:


Obrazek
Juventinha

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 września 2003
Posty: 939
Rejestracja: 21 września 2003

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2005, 00:14

matechu pisze: Tak wiec jak ktos bedzie w Wegorzewie to dawac znak, pozwiedzamy sobie tutejsze bary 8)
ja bede w poblizu na poczatku sierpnia :)


zlatan_sc

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 237
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2005, 02:27

Ja na cale 2 miesiace, tj. wyjazd 5 lipca-powrot 28 sierpien, jade do Włoch. Do miejscowosci Catazaro, czy jakos tak, juz nie pamietam dobrze. Jade do babci bo zmusili mnie rodzice :/ Wcale sie nie ciesze z tego wyjazdu, co z tego, ze Wlochy, skoro Turyn na drugim koncu panstwa :P A w Polsce ominie mnie wiele imprez i atrakcji ktore mialem juz zaplanowane. A tak na serio to wolalbym przesiedziec wakacje na osiedlu z kumplami i kumpelami, popijajac psa we mgle i grajac w pileczke, niz lezec dwa miesiace na Wloskiej plazy... U babci jest chyba internet, wiec jak ktos bedzie w Italii, w poludniowej czesci, niech da znac, moze bedzie z kim wypic piwko :P


Obrazek
wloski w alfabecie pisze:Prawdą jest to, że eskimosi jedyną przyjemnością miedzy ludzką na jaką mogą sobie pozwolić jest pocieranie się o nosek.
Desperado---ALEX

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 403
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2005, 09:27

Ja tearz w czerwcu pracuje tlyko w wekendy ale i tak mam dobra płace bo 160zł na weekend;)a mam zamiar jechac do Nowego Sacza a pozniej na 2 tygodnie pod namioty albo do Zakopanego albo w Bieszczady.....;)


Timon

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 grudnia 2003
Posty: 25
Rejestracja: 12 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2005, 10:26

Chodzi o Szczecin, Rewal, Łebe i Żywiec. Moze ktoś z was tam będzie ?? Miło by było spotkać fana Juve z innej części Polski
Ja jade 11 Lipca do Rewala :D


matechu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 kwietnia 2005
Posty: 59
Rejestracja: 15 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2005, 22:03

Juventinha pisze:
matechu pisze: Tak wiec jak ktos bedzie w Wegorzewie to dawac znak, pozwiedzamy sobie tutejsze bary 8)
ja bede w poblizu na poczatku sierpnia :)
No i elegancko. Musimy sie spotkac. Czekam na kontakt :-D

A moze ktos z forumowiczow wybiera sie na Festiwal Rockowy Union of rock? Jak co roku bedzie sporo znanych zespolow, nie tylko z Polski. Jako gwiazdy wystapia THE BEATSTEAKS i THE STRANGLERS. Ale co sie bede rozpisywac, szczegoly macie tutaj
Wiem, ze termin festiwalu koliduje troche ze zlotem, ale na pierwszy dzien mozecie wpasc :)


Spitfire

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2003
Posty: 457
Rejestracja: 31 maja 2003

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2005, 22:38

ja mialem jechac na open`er festival do Gdyni ale mój szalony dziekan wymyślił egzamin 12 lipca :angry: (by go szczyściło) i lipa.Ale z ekipą wybieramy sie w okolice Łeby,na Czeczy do Ostravic i może pod koniec wakacji w polskie góry...a tak to melanże i melanże i melanże na działkach


tylko margaryna mleczna jest na ciążę skuteczna
Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2005, 08:40

ja natomiast najprawdopodobniej pojade do Włoch, a miedzy innymi do TURYNU :D :D :D :D moje marzenie jest bliskie do wykonania:D oprócz tego do Sieny jeszcze. Więc ja czekam na sierpien :D:D oprócz tego zabawa, ławka i leniuchowanie :D
pozdrawiam :D


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2005, 08:53

Andrewtbg pisze:ja natomiast najprawdopodobniej pojade do Włoch, a miedzy innymi do TURYNU :D :D :D :D moje marzenie jest bliskie do wykonania:D oprócz tego do Sieny jeszcze. Więc ja czekam na sierpien :D:D oprócz tego zabawa, ławka i leniuchowanie :D
pozdrawiam :D
:shock: :shock: Stary ale ja Ci zazdroszczę!!! JA będę musiał poczekać do 18 jak tam pojade czyli jeszcze ze dwa lata :D GRATKI

P.S: Licze na jakąś ładną pocztówkę z Turynu :smile: :wink:


ODPOWIEDZ