Siatkówka

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
Klasyczna 10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2010
Posty: 362
Rejestracja: 22 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 03 października 2010, 21:09

Witam, śledzi ktoś tegoroczne MŚ, tą farsę?


Mrówa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2005
Posty: 1755
Rejestracja: 01 października 2005

Nieprzeczytany post 18 października 2010, 14:03

Zaczyna się nowy sezon, więc polecam fajnego managera online.


http://volleyclub.pl/manager.php


Obrazek
Qrczak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2010
Posty: 844
Rejestracja: 26 marca 2010

Nieprzeczytany post 05 lipca 2012, 20:25

No i Polska w półfinale :D
A dodatkowym smaczkiem jest fakt ,że wyelminowaliśmy Brazylię :)
Myślę ,że teraz powinniśmy to wygrać . W drugiej grupie są drużyny które nie powinny nam zagrozić.
A więc Polska do boju !!! :-D


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 07 lipca 2012, 21:25

Polska po raz pierwszy w historii zagra w finale Ligi Światowej! Chciałbym, żeby w końcu reprezentanci naszego kraju coś wygrali. Piłkarze zawiedli i nawet nie potrafili zachować twarzy, Radwańska przegrała, ale przynajmniej z podniesioną głową. Może siatkarze przerwą polską tradycję pięknej walki zakończonej porażką i zaserwują nam piękną walkę zakończoną zwycięstwem. Warto przypomnieć, że Andrea Anastasi jest fanem Juventusu, więc tym bardziej warto im kibicować.


Obrazek
Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 07 lipca 2012, 21:49

Świetny mecz Polaków na terenie rywala i słabe sędziowanie przez co było nerwowo w hali. Jeszcze tylko USA(mistrz olimpijski) i w końcu wygramy Ligę Światową!!! A potem jedziemy jako faworyci na igrzyska do Londynu :)


Obrazek
Kuben

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 marca 2006
Posty: 916
Rejestracja: 19 marca 2006

Nieprzeczytany post 07 lipca 2012, 22:24

Patrząc na formę naszego zespołu to my z miejsca jedziemy do Londynu w roli faworytów. Jesteśmy na niesamowitej fali, takiej formy i woli zwycięstwa nie widziałem dawno. Jutro pukniemy juesej, nie ma innej opcji. Byle Stanley nie zagrał życiówki i te jego diabelskie serwy nie połamały rąk naszym przyjmującym to powinno być dobrze. :wink:

Edyta:
Bruce Badura
Brazylia to już nie to co kiedyś, nie ten Giba, nie ten Ricardo. Czasy ich świetności się skończyły, ale! i My jesteśmy tacy mocni co pokazaliśmy w meczach z nimi w tym roku.
Bułgaria słaba ze względu na fatalną atmosferę w drużynie. Przed LŚ i IO odeszli Kazijski i Stojczew.
Niemcy - raz na rok i wąż pierdnie :prochno:
Co do Kuby się nie wypowiadam, bo nie mam aż takiego obeznania.
Amerykanie jakoś do finału LŚ doszli.
Włosi i Ruscy... masz rację, że ta edycja nie poraża efektowną grą, jest trochę niespodzianek. Może to być spowodowane IO i 'ostrożnością' co do zdrowia kadry. Być może trenerzy nie chcą zbytnio forsować zawodników by Ci byli w pełni sił na IO, nie wiem.
Ostatnio zmieniony 07 lipca 2012, 22:54 przez Kuben, łącznie zmieniany 2 razy.


Fiat 126p - Prawie jak Bugatti
Pegasus - Prawie jak PlayStation
Barcelona, ManU, inter... - Prawie jak Juventus
Bruce Badura

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 maja 2011
Posty: 740
Rejestracja: 24 maja 2011

Nieprzeczytany post 07 lipca 2012, 22:44

Kuben pisze:Patrząc na formę naszego zespołu to my z miejsca jedziemy do Londynu w roli faworytów. Jesteśmy na niesamowitej fali, takiej formy i woli zwycięstwa nie widziałem dawno. Jutro pukniemy juesej, nie ma innej opcji. Byle Stanley nie zagrał życiówki i te jego diabelskie serwy nie połamały rąk naszym przyjmującym to powinno być dobrze. :wink:

Wolnego. Tak słabej edycji LŚ nie było od lat: słaba Brazylia, bardzo słaba Bułgaria, Niemcy w Final Six, słaba Kuba (teraz w większości grają ci co grzali ławę podczas mundialu, gdzie Leal, Simon, Hierezuello?; brak Ruskich, brak Włochów, gdzie ekipa De Cecco? i mimo wszysto słabi Amerykanie-ich gra mnie nie przekonuje
Niemniej jednak mamy wielką szansę na odniesienie historycznego zwycięstwa, bo przecież za parę lat nikt nie będzie pamiętał jakich mieliśmy przeciwników;]


strong return

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2008
Posty: 1510
Rejestracja: 14 lipca 2008

Nieprzeczytany post 07 lipca 2012, 22:53

Nie wiem co Ruscy odwalali w tej edycji LŚ, bo nie śledziłem zmagań grupowych jakoś szczególnie uważnie. Natomiast jest to jedyna drużyna, mająca teoretycznie większy potencjał od naszych i lepszą ławkę. I na pewno trzeba na nich uważać. Martwi mnie paradoksalnie, to ogrywania Brazylii. W tym sensie, że są ro drużyny teraz na bardzo podobnym poziomie i akurat na IO może się nie udać.
Na chwilę obecną Polacy są jednak faworytami do medali na Igrzyskach. Dzisiejszy mecz nie porwał, ale to chyba dobrze, forma ma przyjść za pare tygodni dopiero. Z USA mecz będzie znacznie trudniejszy. Amerykanie obudzili się po trzech latach. Typowa sprawa, na szczęście nie ma Balla i są i tak słabsi niż przed Pekinem.


Bruce Badura

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 maja 2011
Posty: 740
Rejestracja: 24 maja 2011

Nieprzeczytany post 07 lipca 2012, 22:57

Brazylia tym składem to już prochu nie wymyśli. Widać nie mają następców*, bo już by ich wprowadzali, jednak tacy zawodnicy jak Theo, czy Wallace to nie ten poziom, co choćby Vissotto w formie (choć i on mnie nie przekonuje), on odejścia boskiego Andre Nascimento Canarinhos nie doczekali się porządnego atakującego. I Dante Amaral do odstrzału.

*Albo winny jest temu beton jakim jednak jest Rezende.


eastsider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 maja 2009
Posty: 268
Rejestracja: 04 maja 2009

Nieprzeczytany post 07 lipca 2012, 23:37

Conte oglądał nasz mecz z trybun.

Generalnie od Brazylii nic wielkiego nie oczekujcie bo tu oprócz betonu Rezende jest jeszcze coraz słabszy poziom juniorskich kadr. od kilku lat na MŚ sie nie liczą. Ja uważam, że Londyn i tak wygrają Ruscy a nam się noga gdzieś powinie bo gramy w sumie dość nierówno, ale obym się mylił.


Ziółi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2009
Posty: 266
Rejestracja: 04 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 08 lipca 2012, 00:30

Na IO może dać w kość nierówność u naszych atakujących. Bartman i Jarosz jakoś nie przekonują. Tak mi się przynajmniej wydaje... nie wiem, jestem niedzielnym kibicem tego sportu, jak nie gra nasza reprezentacja to nudzę się prawie jak przy tenisie : ) Ale przy naszych siedzę jak na szpilkach, ta reprezentacja ma to coś, coś co nie jest stadem Niemców i Francuzów i w ogóle...


juventussek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 października 2005
Posty: 388
Rejestracja: 22 października 2005

Nieprzeczytany post 08 lipca 2012, 08:51

Panowie na jakim programi dziś leci finał? Tylko nie mowcie ze znowu polsat sport i uja z oglądania. Kiedys kazdy mecz pokazywali na tvp w lidze światowej...


Molek big fun juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2003
Posty: 584
Rejestracja: 30 maja 2003

Nieprzeczytany post 08 lipca 2012, 08:54

juventussek pisze:Panowie na jakim programi dziś leci finał? Tylko nie mowcie ze znowu polsat sport i uja z oglądania. Kiedys kazdy mecz pokazywali na tvp w lidze światowej...
Półfinał leciał na otwartym polsacie, więc finał z pewnością też poleci :)


Czy wygrywasz czy nie i tak kocham Cię , Juve w mym sercu na dobre i złe
Obrazek
Skibil

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2007
Posty: 1820
Rejestracja: 27 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 08 lipca 2012, 22:47

Ziółi pisze:Na IO może dać w kość nierówność u naszych atakujących. Bartman i Jarosz jakoś nie przekonują.
Najlepszy atakujący LŚ Cię nie przekonuje? Nieźle...

Polacy grają siatkówkę genialną w tym czasie i tylko Rosjanie mogą nam pokrzyżować plany na złoto IO.


Bruce Badura

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 maja 2011
Posty: 740
Rejestracja: 24 maja 2011

Nieprzeczytany post 10 lipca 2012, 18:36

Skibil pisze: Polacy grają siatkówkę genialną w tym czasie
Muszę się z tym nie zgodzić. Gramy siatkówkę dobrą, ale na pewno nie genialną. Dużo lepiej graliśmy kiedyśmy zostali vice mistrzami świata.
Sukces w LŚ zawdzięczamy słabym rywalom.
Obym się mylił, ale na IO nic nie ugramy. Wspomnicie.


ODPOWIEDZ