Mercato (2012-2014)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2012, 12:39

strong return pisze:Żeby to był Manchester, to wiadomo - niebieski, to może Dzeko udałoby się wyrwać za pięć dwunasta. <łudzi się>
bendzamin pisze:Z Manchesteru raczej ci niebiescy, ale... kontuzja Aguero podobno nie wyklucza go na dlugo, wiec to by moglo 'uwolnic' Dzeko.
Wszystko łanie i pięknie, ale podobno Tottenham przed zakontraktowaniem Adebayora czeka na rozwój sytuacji... Dzeko :lol: Sami nie będziemy...
bendzamin pisze:Agresti z kolei pisze, ze Marotta jest przekonany, iz Hiszpan dolaczy do nas.
Marotta jest przekonany...? :roll: Zły znak
Ogólnie, jak już parę osób zauważyło, transfer Llorente zaczyna śmierdzieć. Dużo podchodów, ogólników. To z reguły to do niczego dobrego nie prowadzi


Obrazek
AdiZ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lipca 2010
Posty: 438
Rejestracja: 21 lipca 2010

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2012, 12:58

mambooocha pisze:jeśli chodzi o Lichtsteinera, to jak niektórzy z nas mogą w ogóle myśleć o jego sprzedaży?
Normalnie. Jeśli dostaniemy za niego 25mln* i przyjdzie wyczekiwany napastnik, który strzeli te 20+ to nie widzę problemu. Jest (na chwilę obecną połamany) Caseres. Lichy w bloku z 4 obrońcami wymiata. Jak gramy z 3 obrońcami i 5 w pomocy to nie wygląda to tak dobrze. Taktyka forsowana będzie 3-5-2 więc Lichy :think: nie wygląda tam dobrze. Ma dostać w P$G 4 za sezon, Juve ma 1,6 czy 1,8.

Llorente nie sprawdzi w lidze włoskiej. Jak najdalej od niego. Zwłaszcza, że był już taki piłkarz, który strzelał najwięcej i najczęściej głową. Na szczęście od tego roku nie pobiera pensji z Turynu. Jak najdalej od Fernado.



* 25mln niby cena z kosmosu ale za 15mln nie ma sensu go sprzedawać a P$G jak bardzo będą go chcieć to sypną groszem.


E:
Pumex
Jak Paryżanie nie dadzą 20-25mln to pisze wyraźnie nie sprzedawać. Może najlepiej będzie jak skończymy się łudzić, w tym roku nie przyjdzie napastnik, który strzeli 20+ bramek w sezonie :angry: :płaczę:
Ostatnio zmieniony 21 sierpnia 2012, 13:23 przez AdiZ, łącznie zmieniany 3 razy.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2012, 13:10

AdiZ
jakby, jeśli, etc.. ale to wszystko jest teoretyzowaniem. Umówmy się, nikt, nawet P$G nie da za Lichtsteinera 20mln. Wiele wskazuje na to, że nawet jeśli uzyskamy dodatkowe pieniądze ze sprzedaży, nie spowoduje to wydania większej gotówki na napastnika, więc pora skończyć z łudzeniem się, że sprzedaż Lichta otworzy nam drogę do kupna tapmadl. Ewentualna sprzedaż Ryśka będzie niczym innym, jak sporym osłabieniem się tuż przed startem sezonu.

Natomiast argument nawiązujący do Amauriego jest bardziej trafiony i tutaj faktycznie należałoby się dobrze zastanowić


Obrazek
alina

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2009
Posty: 2695
Rejestracja: 25 lipca 2009

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2012, 13:11

MishaAveJuve pisze:
alina pisze:
MishaAveJuve pisze:2. O Lisandro Lopezie to ja już pisałem w czerwcu ale zostałem ostro zjechany min. przez Alinę, że się nie znam, że Lisandro to dziad co pokazuje cały Lyon a on jest podstarzały i beznadziejny.
Bredzisz. Dawaj cytat na dowód, albo przestań pierniczyć.

BTW, jak tam te lepsze od Juve szkółki? Bo dziwnym trafem się nie odniosłeś do dalszych zarzutów.
Nie mam czasu na przeszukiwanie forum dla Twojego "widzi mi się".
Każdy użytkownik wie o czym mówię.
Taa, Ty wiesz co myśli forum. Nie pisałem nic w sprawie Lopeza. A jak si dalej chcesz upierać, to mi to udowodnij. EOT
MishaAveJuve pisze:A do do szkółki co mam Ci jeszcze pisac?
Napisałeś bzdury, okazały się trudne do obronienia i teraz cisza. Wymień mi tych fantastycznych wychowanków City albo Porto.


Łoles

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 października 2010
Posty: 800
Rejestracja: 26 października 2010

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2012, 13:13

Jeżeli PSG jest skłonne wydawać na Silve ~40mln to 20+ za Ryśka nie będzie dla nich problemem.

Dodatkowo jeżeli jest tak jak pisze Pumex
[quote="Pumex o sytuacji z "9""]więc pora skończyć z łudzeniem się, że sprzedaż Lichta otworzy nam drogę do kupna tapmadl. [/quote]
to tym bardziej nie ma sensu sprzedawać Ryszarda.


Tego LLLLLLLLLLLLL mi trochę szkoda, zawsze był by to jakiś Fernando :prochno:








a tak w ramach ciekawostki to Cavenaghi ustrzelił dublet w debiucie w Villareal :dance:


"Prawda jest taka, że ty jesteś słaby, a ja jestem tyranią złych ludzi. Ale staram się Ringo, naprawdę bardzo się staram być pasterzem..."
Zdun

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 grudnia 2003
Posty: 571
Rejestracja: 03 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2012, 13:17

Brakuje napastnika, obrona ta co była i tak bedzie dobrze, Lucio to niech sobie gra w pucharze Włoch, jest pomoc Pogba Vidal PIrlo Claudio i Giach to dla mnie pierwsza piątka....a ataku jak nie bylo tak nie ma....


MishaAveJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2003
Posty: 1367
Rejestracja: 10 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2012, 13:48

alina pisze:sprawie Lopeza.[/b] A jak si dalej chcesz upierać, to mi to udowodnij. EOT
MishaAveJuve pisze:A do do szkółki co mam Ci jeszcze pisac?
Napisałeś bzdury, okazały się trudne do obronienia i teraz cisza. Wymień mi tych fantastycznych wychowanków City albo Porto.
Dobrze, ale wcześniej to ja zadałem pytanie na które nikt mi nie odpowiedział. Przykład z choćby Messim, czy uważacie że on jest wychowankiem Barcelony czy nie. Jak definiujecie wychowanka, bo tu jest klucz do odpowiedzi. Nie mogę Ci napisać teraz bo wychowanek różnie jest traktowany.

Jeżeli chodzi o mnie to wychowankami są pilkarze którzy trafili do klubu przed 18 rokiem zycia, powiedz mi jak Ty definiujesz.

Powiem Ci Joe Hart i przez kolejne 5 stron będą kłótnie, określ co dla Ciebie oznacza wychowanek i dalej podejmę dyskusje w tym temacie.

Jeżeli chesz mogę Ci później wytlumaczyc, czemu wg mnie piłkarze ktorzy trafili przed 18 rokiem zycia są wychowankami.


Od kołyski Az po grób jedna miłość jeden klub!!!!- JUVENTUS
Łoles

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 października 2010
Posty: 800
Rejestracja: 26 października 2010

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2012, 13:58

MishaAveJuve pisze: Przykład z choćby Messim, czy uważacie że on jest wychowankiem Barcelony czy nie.
Jego bym nie brał pod uwagę bo on jest wychowankiem farmakologii i wszelakiej maści hormonów :prochno:


"Prawda jest taka, że ty jesteś słaby, a ja jestem tyranią złych ludzi. Ale staram się Ringo, naprawdę bardzo się staram być pasterzem..."
alina

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2009
Posty: 2695
Rejestracja: 25 lipca 2009

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2012, 14:04

MishaAveJuve pisze:Dobrze, ale wcześniej to ja zadałem pytanie na które nikt mi nie odpowiedział. Przykład z choćby Messim, czy uważacie że on jest wychowankiem Barcelony czy nie. Jak definiujecie wychowanka, bo tu jest klucz do odpowiedzi. Nie mogę Ci napisać teraz bo wychowanek różnie jest traktowany.
Messi przyszedł do Barcy jak miał 13 lat, więc ja bym go wliczył do wychowanków.
MishaAveJuve pisze:Powiem Ci Joe Hart i przez kolejne 5 stron będą kłótnie, określ co dla Ciebie oznacza wychowanek i dalej podejmę dyskusje w tym temacie.
Hart odpada, bo miał 19 lat dołączając do City. Tak ja nie będę wliczał kiedyś Masiego czy Lealiego. Arsenal odpada z tego samego powodu (kupuje, nie wychowuje). City ma tylko Richardsa i Sturridge'a, więc słabiej niż Juve, podobnie jak wiele innych klubów z Twojej listy.
Ostatnio zmieniony 21 sierpnia 2012, 14:34 przez alina, łącznie zmieniany 1 raz.


mambooocha

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 grudnia 2006
Posty: 135
Rejestracja: 04 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2012, 14:09

AdiZ pisze:
mambooocha pisze:jeśli chodzi o Lichtsteinera, to jak niektórzy z nas mogą w ogóle myśleć o jego sprzedaży?
Normalnie. Jeśli dostaniemy za niego 25mln* i przyjdzie wyczekiwany napastnik, który strzeli te 20+ to nie widzę problemu. Jest (na chwilę obecną połamany) Caseres. Lichy w bloku z 4 obrońcami wymiata. Jak gramy z 3 obrońcami i 5 w pomocy to nie wygląda to tak dobrze. Taktyka forsowana będzie 3-5-2 więc Lichy :think: nie wygląda tam dobrze. Ma dostać w P$G 4 za sezon, Juve ma 1,6 czy 1,8.
wszystko ładnie, pięknie; rozumiem też aspekt ekonomiczny, który byłby niewątpliwie korzystny zarówno dla klubu jak i dla Lichtsteinera. ale... nie lepiej byłoby go zostawić u nas tak po prostu, po ludzku, dla przykładu? czekam z utęsknieniem, aż PSG albo City będzie chciało kupić jakiegoś piłkarza, a on ich obsra mówiąc, że nie będzie grał w takiej żałośnie tworzonej drużynie :wink:


fino alla fine FORZA JUVENTUS!
Kucharius1

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 listopada 2011
Posty: 1263
Rejestracja: 04 listopada 2011

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2012, 14:28

A co mówi prawo FIFA (czy tam UEFA przy zgłaszaniu do LM) na temat wychowanków? Powiedzmy że to stanowisko niech będzie decydujące w tej dyskusji.

Kupno napastnika nic nam nie gwarantuje, vide start ManU w PL. Nie strzelili bramki (btw. wiem że to nic szczególnego nie obrazuje ale jednak co by się działo na tym forum gdyby RvP trafił do nas i przegralibyśmy z Parmą) , więc darujcie sobie teksty, nowy striker = szansa w LM, brak napadziora = blamaż. Wiadomo daje nam to nowe możliwości (liczę że ktoś jakościowy nas jeszcze zasili) , ale bez paniki.

Są jeszcze ciekawi gracze na rynku którzy podnieśliby naszą jakość , i pewnie trafi do nas ktoś taki o kim najmniej się mówiło ostatniego dnia okienka. Wybór jest : Dzeko, LLLLLLLL, Jove, Ba, Cisse, Berba, Hunter, Doumbia (kontuzjowany), Guidettia,Lacazette, Lopez, Ayew , Remy, Hoarau, Gameiro, Nene ( trochę starawy ale po przyjściu Zlatana podobno jest na wylocie), od biedy Varela, Cardozo, Adrian , Negredo. Szkoda że Zarate to nie ten piłkarz co w pierwszym sezonie :/

PS. Pazzo na testach w Milanie :D Gaston chyba jednak nie w Anglii.

edit.

PS2. Ciekawe co Suarez na taki piekny start Lvl


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2012, 14:40

Nie rozumiem tego płaczu o lewą stronę.W 3-5-2 może tam grać Asa, Cegła ,Giac oraz Ziegler. W 4-3-3 do Cegły i Zieglera dochodzi Chiellini.


Castiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2010
Posty: 3182
Rejestracja: 24 maja 2010

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2012, 14:40

Ja się tam nie martwię brakiem napastnika. Miniony sezon pokazał, że od strzelania goli może być każdy. Napastnik by się przydał bo tych co mamy nie ma co wystawiać przeciwko silnym zespołom w LM. Chyba każdy zawodnik strzelał bramkę. Strzeliliśmy 68 goli. Teraz mamy jeszcze Kurdupla który mam nadzieję przekroczy liczbę 10 goli razem z Mirkiem.
Napastnik by się przydał, ale jeśli go nie kupimy to nie znaczy, że w starciu z jakimkolwiek zespołem w LM jesteśmy bez szans. Jakby to powiedzieć...nasze bramki są efektem pracy, ciężkiej pracy, a nie efektem geniuszu czy przebłysku danego zawodnika.
Sorek21 pisze:Nie rozumiem tego płaczu o lewą stronę.W 3-5-2 może tam grać Asa, Cegła ,Giac oraz Ziegler. W 4-3-3 do Cegły i Zieglera dochodzi Chiellini.
Chodzi nam o zawodnika, który gra na tej pozycji od "zawsze". Nie wiem czy zauważyłeś, ale Ziegler jest na wylocie. Chielini w ofensywie wiele nam nie daje. Tak samo De Ceglie. Asamoah ustawiony jest tam eksperymentalnie żeby przede wszystkim sprawdzić jak mu pójdzie. Normalnie jest środkowym jak Marchisio czy Vidal. Przydałby się lewy wingback z krwi i kości.


Bartek88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2009
Posty: 1289
Rejestracja: 09 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2012, 14:58

Castiel pisze:Napastnik by się przydał, ale jeśli go nie kupimy to nie znaczy, że w starciu z jakimkolwiek zespołem w LM jesteśmy bez szans. Jakby to powiedzieć...nasze bramki są efektem pracy, ciężkiej pracy, a nie efektem geniuszu czy przebłysku danego zawodnika.
Jak patrze na gre Vucinica i Giovinco to sie zaczynam zastanawiac czy napastnik aby na pewno jest nam napastnik potrzebny...
Nie wiem czy zauważyłeś, ale Ziegler jest na wylocie. Chielini w ofensywie wiele nam nie daje. Tak samo De Ceglie.
Taaa, a te dosrodkowania z lewej to szły od Storariego.
De Ceglie ostatnio gra pilke swojego zycia wiec kogo jak kogo ale zeby sie jego czepiac?
A co mówi prawo FIFA (czy tam UEFA przy zgłaszaniu do LM) na temat wychowanków? Powiedzmy że to stanowisko niech będzie decydujące w tej dyskusji.
Definicja definicją, dla mnie wychowanek to gracz, ktory od mlodosci gral w szkolce juniorskiej, potem przebil sie do glownego klubu, a nie ktoś kto do 18 roku zycia przyszedl do klubu..





KLIK ==>www
Castiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2010
Posty: 3182
Rejestracja: 24 maja 2010

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2012, 15:04

Bartek88 pisze: De Ceglie ostatnio gra pilke swojego zycia wiec kogo jak kogo ale zeby sie jego czepiac?
Nie czepiam się Kutchera. O nim można powiedzieć, że jest solidny i że niczego wybitnie nie spieprzy. Chciałbym kogoś na lewej stronie jak już pisałem wcześniej - wingbacka z krwi i kości. Jeśli chodzi o bronienie to De Ceglie jest w porządku, ale on w ogóle nie ma dryblingu, nie jest też zbyt zwrotny, a do dośrodkowania potrzebuje trochę miejsca.


Zablokowany