Polityka

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2016, 08:39

<sarkazm_mode: on>


Prof. Maria Dorota Majewska o szczepieniach:
"ludobójstwo"
"masowe szczepienia nie są potrzebne"
"SZCZEPIONKA JEST BARDZO POWAŻNĄ NIENATURALNĄ, AGRESYWNĄ INGERENCJĄ MAJĄCĄ NA CELU ZNISZCZENIE DELIKATNEJ, BARDZO SUBTELNEJ STRUKTURY ENERGETYCZNEJ ISTOTY LUDZKIEJ"


Prof. dr hab. Maria Dorota Czajkowska-Majewska &#8211; polska whistleblowerka (demaskatorka), neurobiolog, kierownik Katedry Marii Curie Komisji Europejskiej Zakładu Farmakologii i Fizjologii Układu Nerwowego Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Przez 25 lat pracowała w USA na Uniwersytecie Harvarda oraz w Narodowym Instytucie Zdrowia w Waszyngtonie, gdzie m.in. badała wpływ szczepionek z rtęcią na zdrowie człowieka.

Vimesie, czy prof. Majewska jest dla Ciebie wystarczająco dobrze wykształcona? :D

<sakrazm_mode: off>


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Azrael

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 marca 2008
Posty: 1317
Rejestracja: 15 marca 2008

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2016, 09:24

Medycyna to nie matematyka, tutaj nie ma systemu zero-jedynkowego, jest rachunek prawdopodobieństwa na podstawie którego wytycza się schematy leczenia, kalendarze szczepień, postępowania śródoperacyjnego itp, przy czym zawsze stawia się pewne ALE(!)... gdy "wykrywamy" jakieś odstępstwo od reguły i wówczas należy te schematy i wytyczne modyfikować.

Ze szczepieniami jest tak jak z paracetamolem bądź najprostszym antybiotykiem - jednemu na ileś tam może zaszkodzić. Zresztą można sobie wyobrazić sytuację, gdy podajesz własnemu dziecku np. marchew, jajko czy inne popularne produkty i ono w wyniku zjedzenia ich umiera, bo akurat na ten pokarm jest uczulone, a przecież nikt by na to nie wpadł. Raz na milion zdarza się i tak.

Można się nie godzić na ryzyko "zachorowania na autyzm" po zaszczepieniu i zaryzykować śmierć dziecka na krztusiec. Ryzyk-fizyk.

Co do kwestii płodów, połączonych komórek rozrodczych to... jak zakwalifikować zarodki, zygoty, u których dochodzi do autoaborcji-poronienia we wczesnym okresie ciąży u nieświadomej niczego matki, która nie wiedząc że jest w ciąży mogła pić i palić. Jak zaklasyfikować zarodek, który zagnieżdża się poza macicą (ciąża pozamaciczna), podczas swojego wzrostu grożąc rozległym krwotokiem i śmiercią matki. Od razu mówię, że ja nie wiem kiedy zaczyna się człowieczeństwo, chcę tylko pokazać, że to wszystko nie takie proste.


Pozdrawiam!
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2016, 14:57

To kiedy wychodzimy z Unii Europejskiej? :D


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2016, 15:13

No świetnie. Plują nam w mordę, bo wiedzą, że mogą sobie na to pozwolić. Jakie dziś mielibyśmy perspektywy bez UE? Jakiś własny przemysł, gospodarka? Silne wojsko i broń atomowa? Przed WB muszą klękać, żeby się nie wycofali... Węgry poszły inną drogą, ale nawet Czesi - itp. potrafią działać suwerennie...Jakim sojusznikiem jest USA, skąd padały słowa o polskich obozach śmierci...Brawo konfidenci. Sąd ostateczny was rozliczy.


SANCTI PER FIDEM VICERUNT REGNA OPERATI SUNT IUSTITIAM.
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2016, 15:25

Jak prawidłowo wyjść z Unii Europejskiej demonstruje Bear Grylls: https://www.youtube.com/watch?v=MJTGwZM05lQ&t=60s :D.


Obrazek
Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2016, 18:52

Vimesie oczywiście masz świadomość, że bez problemu mogę znaleźć wypowiedzi przeczącej tej teorii, którą wygłosił cytowany przez Ciebie profesor. Wystarczy, że zacytuję Dawkins'a "płód jest w mniejszym stopniu człowiekiem, niż dorosła świnia". Naukowcy zgadzają się co do kwestii medycznej, biologicznej - początku życia. Wielu z nich, ci, którzy nie chcą się odnosić do spraw etycznych, nie mówią o tym od kiedy to życie można nazwać człowiekiem. Filozofia moralna przyjmuje wiele progów, po przekroczeniu których możemy mówić o człowieku, a moment zapłodnienia jest tylko jednym z nich. Osobiście najbliżej mi do poglądu, że progiem tym jest zdolność do samodzielnego istnienia poza organizmem matki. Taki też przyjęty został w naszej ustawie o aborcji.
Pisząc o zabijaniu dzieci manipuluje się emocjami, bo każdy widzi oczami wyobraźni noworodka, którego ktoś zabija. Co jest nieprawdą.
Zresztą znów skupiłeś się na jednej części mojej wypowiedzi, do reszty się nie odnosząc.

Niektórzy tutaj zaczynają mocno odlatywać...



A taki jeszcze cytaty o Jarosławie:
Wychwala się też intelekt Jarosława Kaczyńskiego. Wystarczy jednak spojrzeć na naszą politykę wschodnią, żeby wyrobić sobie o tym intelekcie zdanie
:prochno:


Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2016, 09:33

Kompletna kompromitacja i upadek Kukiza. Zamierzał ograć PIS, a tak naprawdę, w jeden dzień zaprzepaścił wszystko...Najpierw ustawka i uścisk dłoni z Petru...Później okoliczności wyrzucenia posłanki i rezygnacji Morawieckiego seniora...Następnie w chamski sposób zwrócił się do Morawieckiego (p...się) i powiedział, że zależy mu tylko na karierze syna. Jakby tego wszystkiego było mało, na sam koniec bezczelnie insynuował, że syn Morawieckiego chciał przejąć stery w PISie i żebrał ojca o głosy...Akcję z dziennikarką (Hejke) można było jeszcze wybaczyć i nawet zrozumieć...Jednak od tej pory pijaczyno, jesteś na jednym poziomie z Bolkiem i Niesiołem, jeśli chodzi o żałosne lawirowanie, chamstwo i butę. Marian Kowalski poznał się na tobie już dawno... Odpłyń ciasteczkowy potworze.


SANCTI PER FIDEM VICERUNT REGNA OPERATI SUNT IUSTITIAM.
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2016, 12:10

Obrazek

Jeszcze niedawno posłanka Lichocka pisała, że: "Jesteśmy w Unii, to jest także nasz parlament", więc można tam rozmawiać o "zagrożeniu demokracji". La donna &#232; mobile ;).
Lucas87 pisze:Później okoliczności wyrzucenia posłanki i rezygnacji Morawieckiego seniora...
Posłanka Zwiercan popełniła przestępstwo. Jeżeli nie wiedziała, że poseł nie może głosować przez pełnomocnika to powinna złożyć mandat, bo parlamentarzysta nieposiadający elementarnej wiedzy nie powinien odpowiadać za stanowienie prawa w naszym kraju. Jeżeli wiedziała i zrobiła to świadomie to tym bardziej powinna odejść.

Kornel Morawiecki postępuje zgodnie z zasadą "Niebo gwiaździste nade mną, prawo moralne we mnie". Jednak oprócz prawa moralnego istnieje jeszcze prawo formalne i zwłaszcza poseł powinien je szanować. Jeżeli pan Morawiecki namówił posłankę Zwiercan do głosowania w jego imieniu to było to podżeganie do popełnienia przestępstwa.
Lucas87 pisze:Następnie w chamski sposób zwrócił się do Morawieckiego (p...się) i powiedział, że zależy mu tylko na karierze syna. Jakby tego wszystkiego było mało, na sam koniec bezczelnie insynuował, że syn Morawieckiego chciał przejąć stery w PISie i żebrał ojca o głosy...
Kukiz zareagował emocjonalnie, zresztą nie po raz pierwszy, koń jaki jest każdy widzi. "Przejąć" to niewłaściwe słowo. Plotka głosi, że Mateusz Morawiecki został namaszczony przez Kaczyńskiego na swojego następcę. Oczywiście nie oznacza to, że Jaro ma zamiar oddać władzę, ale zdaje sobie sprawę ze swojego wieku i potrzeby wykreowania nowego lidera, który będzie gotowy do przejęcia po nim sterów kiedy nadejdzie taka konieczność.
Lucas87 pisze:Jednak od tej pory pijaczyno, jesteś na jednym poziomie z Bolkiem i Niesiołem, jeśli chodzi o żałosne lawirowanie, chamstwo i butę. Marian Kowalski poznał się na tobie już dawno... Odpłyń ciasteczkowy potworze.
Dobry komentarz z twittera: "Kukiz miał wspierać grzecznie PiS i za 4 lata zniknąć w wyborach, ale oszukał niegłosujących na niego wyborców". Przypomnę, że Kukiz proponował, żeby sędziów trybunału wybierać większością 3/5 głosów. PiS to olał. Kukiz próbował się odgryźć, ale Jaro jest lepszy w te klocki i go ograł.

Już kilka razy się przekonałem, że nikt i nic nie potrafi bardziej zrazić do PiS-u niż jego najtwardszy elektorat. Każdej partii jest potrzebny beton, ale jak zaczyna on dominować to robi się nieciekawie. Dobrze, że na prawicy jest większy wybór.


Obrazek
Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2016, 12:30

Kornel Morawiecki: do niczego nie podżegałem, Małgorzata Zwiercan zagłosowała impulsywnie.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title, ... aid=116d64

A jeśli również prawdą jest, że Kukiz kazał udawać obecnym na sali posłom KUKIZ15, że ich nie ma - to jak można to nazwać?
"Kukiz miał wspierać grzecznie PiS i za 4 lata zniknąć w wyborach, ale oszukał niegłosujących na niego wyborców"
Józef Orzeł: Paweł Kukiz nie jest żadnym sojusznikiem PiS i mam wrażenie, że nie zna się na polityce...
http://telewizjarepublika.pl/orzel-pawe ... 32162.html

Zresztą Kukiza pojechał również jego były (chyba) kumpel z Ruchu Oburzonych - niejaki Piotr Rybak...


SANCTI PER FIDEM VICERUNT REGNA OPERATI SUNT IUSTITIAM.
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2016, 13:22

Morawiecki mówi, że nic mu nie wiadomo o tym, by głosowanie za kogoś było przestępstwem.
Zwykły obywatel może tego nie wiedzieć, ale jak nie wie tego poseł to jest kompromitacja :facepalm:.

Poza tym poseł Zwiercan nie mogłaby oddać głosu za pana Morawieckiego, gdyby nie pozostawił swojej karty w czytniku :whistle:.
Lucas87 pisze:A jeśli również prawdą jest, że Kukiz kazał udawać obecnym na sali posłom KUKIZ15, że ich nie ma - to jak można to nazwać?
Obstrukcją.
Lucas87 pisze:Józef Orzeł: Paweł Kukiz nie jest żadnym sojusznikiem PiS i mam wrażenie, że nie zna się na polityce...
Nie bycie sojusznikiem PiS-u to coś złego?


Obrazek
Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2016, 15:26

A czy ja w którymś miejscu napisałem, że "nie bycie sojusznikiem PISu, to coś złego"? Przytoczyłem jedynie fragment rozmowy, która mogłaby podważyć ewentualną teorię o pełnieniu przez Kukiz15 - funkcji przystawki dla PISu...Poczekajmy na kolejne sondaże, a przede wszystkim zobaczymy, czy ten cały ich kub przetrwa (podobno Morawiecki senior myśli o utworzeniu nowej formacji). J. Brynkus nie chciał komentować całej sytuacji, J. Jachnik zapowiada, że może stać się posłem niezależnym, a Ireneusz Zyska, nawet jako jedyny (z Kukiz15) poparł kandydaturę Jędrzejewskiego. Kukiz ma spory problem i temu nie sposób zaprzeczyć. Zainteresowanie sprawą przez dziennikarzy, również podsumował w swoim stylu, że "niedługo będą nagrywać jego jęki z żoną"...

Rafał Ziemkiewicz ostro o Ruchu Kukiza: Nie można wychodzić na mównicę i mówić, że PO to Targowica, a potem się z tą Targowicą ściskać. Tu się tworzy dysonans.

Na dodatek nawet 10-15 posłów PSLu - podobno myśli o przejściu do PISu, albo o wspieraniu polityki rządu, w zamian za pewne gwarancje.


SANCTI PER FIDEM VICERUNT REGNA OPERATI SUNT IUSTITIAM.
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2016, 20:51

Największy problem z tym, że Kukiz nie chce być bezwolną przystawką ma twardy elektorat PiS-u, który już go nazwał zdrajcą, zapisał do Targowicy i obrzucił stekiem wyzwisk.
Lucas87 pisze:Rafał Ziemkiewicz ostro o Ruchu Kukiza: Nie można wychodzić na mównicę i mówić, że PO to Targowica, a potem się z tą Targowicą ściskać. Tu się tworzy dysonans.
"Ostro o Ruchu Kukiza" :lol:. Założę się, że ten cytat wziąłeś z któregoś z mediów firmowanych przez braci Karnowskich, bo wybrali co im pasowało pod tezę, a co nie pasowało to pominęli. Owszem, Ziemkiewicz skrytykował "trochę" naiwne podejście Kukiza do polityki, ale jego wypowiedź była nieco bogatsza:

Obrazek

Jako psychofan Ziemkiewicza oczywiście uważam, że jak zawsze ma rację ;).
Lucas87 pisze:Na dodatek nawet 10-15 posłów PSLu - podobno myśli o przejściu do PISu, albo o wspieraniu polityki rządu, w zamian za pewne gwarancje.
Kiedyś tutaj pisałem, że żeby być posłem PSL trzeba mieć mentalność dziwki, chociaż bardziej trafne byłoby tu słowo na "k". Nie ważne z kim, nie ważne co, ważne ile za to zapłacą.


Obrazek
Don Mateo bis

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2013
Posty: 187
Rejestracja: 14 lutego 2013

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2016, 12:22

Bydło od kuchni:



Forza Juve!
Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1992
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2016, 15:22

Don Mateo bis pisze:Bydło od kuchni:

Końcówka mistrzowska.
Wygraliśmy. Jeeeee. De-mo-kra-cja. De-mo-kra-cja. Brawo! Co? Jednak nie? Nie umiem podzielić 460 na 2? Ojej. A już biliśmy brawo. I co teraz?
Regulamin sejmu i obowiązkowa matematyka dla posłów na wstępie, a może będzie lepiej :prochno:


Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2016, 16:54

Vimes pisze:Największy problem z tym, że Kukiz nie chce być bezwolną przystawką ma twardy elektorat PiS-u, który już go nazwał zdrajcą, zapisał do Targowicy i obrzucił stekiem wyzwisk.
I nie tylko elektorat PIS, bowiem również część elektoratu Kukiz15, ma ciężki orzech do zgryzienia. Owszem, ja rozumiem gdyby Kukiz zawarł jakikolwiek układ z Petru, PO - itd., a sprawa dotyczyłaby rzeczywiście czegoś ważnego, dla zwykłych ludzi (chociażby programu 500+, pozostawiającego sporo do życzenia) - wówczas prawdopodobnie jedynie przeprosiłby za chamskie zwroty i jakoś wybroniłby się...Ale dlaczego, w ogóle zaczęła się cała awantura? A dlatego, że PO w dalszym ciągu nie może znieść faktu, iż ich ostatni bastion - realne narzędzie władzy (czyli ten cały Trybunał) - wymyka im się spod kontroli. Dziecinnie prosta odpowiedź. Kukiz dał się wplątać w tą rozgrywkę, będąc naiwny jak dzieciak, że uda mu się zagrać Kaczyńskiemu na nosie - nie udało się, więc teraz co powie? Że również bronił demokracji? No chyba nie jest tajemnicą, że zwyczajnym Polakom już bokiem wychodzi cała awantura z trybunałem w tle, ale on jednak myślał, że coś ugra...

-------
http://www.money.pl/gospodarka/wiadomos ... 62240.html

No ciekawe...


SANCTI PER FIDEM VICERUNT REGNA OPERATI SUNT IUSTITIAM.
ODPOWIEDZ