Andrzej Gołota - Tutaj Wszystko

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
wErOn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 703
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2004, 16:52

Do osob kilka postow wyzej.Nie czytajecie tego szmatlawca Faktu bo wam robi wode z mozgu.Tej gazecie wogole nie wierze chyba niektore rzeczy wymyslaja sobie sami aby zrobic ogolnokrajowa afere :?
Wcześnie sie skapłeś ;P


(..)z każdą godziną, z każdą minutą uczę się ciebie człowieku.. z każdą sekundą i z każdą chwilą jestem głupszy(..)
Wolność i kapitalizm!
Reggie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 621
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2004, 17:03

DjJuve pisze:
_Jah pisze: Do osob kilka postow wyzej.Nie czytajecie tego szmatlawca Faktu bo wam robi wode z mozgu.Tej gazecie wogole nie wierze chyba niektore rzeczy wymyslaja sobie sami aby zrobic ogolnokrajowa afere :?
Dokładnie, raz widziałem na ostatniej stronie, obok artykułu o narkotykach na Ibizie, zdjęcie jakiejś nagiej uśmiechniętej panienki i był podpis w stylu: Patrzcie co mi zrobili amerykańscy celnicy! :?
Ta gazeta ogólnie pachnie tanią sensacją.
A co z Gołotą? wątpie żeby to było spowodowane jakimś urazem, gdyby tak było to podszedł by do Ziggy'ego i wytłumaczył, a trener powinien wtedy rzucić ręcznik.
A jak to wyglądało? Gołota przestraszył się że dostanie i chciał uciec, kłócił się jeszcze z trenerem, który go przekonywał. 8)


"Ludzie wybierają najczęściej rozwiązania pośrednie, które są najgorsze ze wszystkich, a to dlatego, że nie potrafią być ani całkiem źli, ani całkiem dobrzy." Niccolò Machiavelli
Bad_Magick

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2004
Posty: 299
Rejestracja: 21 lutego 2004

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2004, 18:41

A tam macie problem. Walka ze wzlgedu na uzycie przez Tysona niedozwolonych srodkow zostala uznana za "nieodbyta". Wiec juz niewazne czy Golota mial 25 czy 26 zebow...


DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2004, 12:37

Moim zdaniem to ze Golota uciekl z ringu to nie jest hanba, on musial sie tak zachowac !!!!! Inaczej bylo by po nim !!!!! Tyson byl wsciekly jak jakis dzikus, on go chcial zabic poprostu i tyle !!!!! Kazdy na miejscu Goloty zrobil by to samo :wink: Tak mysle....

A co do tej gazety: Fakt jest brukowcem ktory pisze malo sensownie i szuka tylko taniej sensacji. Ja osobiscie nie cierpie tej gazety- pisza w niej czesto po prostu wymyslone bzdury !!! Przyklad: napisali kiedys ze pewna latarka kupiona na bazarze moze zabic bo kopie prondem czy jakos tak- a ja mam ta sama latarke co byla niby "zabujca" i jakos zyje :D :D :D I jeszcze wkurza mnie w tej gazecie to jak oni sie wypowiadaja i jakiego jezyka urzywaja: pisza niekiedy tak prostacko, maja takie czesto wrecz glupie hasla ze to nie przystoi pisac w gazetach !!!!

sory ze tyle o tej gazecie ale mnie strasznie korcilo zeby napisac co o niej sadze


Pavel87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 maja 2004
Posty: 262
Rejestracja: 02 maja 2004

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2004, 13:02

Ja słyszałem że Tayson był pod wpływem narkotyków i to jest pewne, jest to oficjalny powód "umorzenia" walki. Natomiast to co pisze Fakt jest nie potwierdzone i myśle że to brednia jakich wiele w tej gazecie


Forza Squadra Bianconera
Bob

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lutego 2004
Posty: 635
Rejestracja: 09 lutego 2004

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2004, 17:30

Tą walke Andrzej wygrał bo Tyson zażył "maryśke" a jak doping to musi byś dyskwalifikacja .Dla mnie Andrzej tą walke wygrał(chodż na rinu przegrał)


http://yanosik.org/nieoznakowani - niedajcie sie Tajniakom - Wszystkie nieoznakowane pojazdy Policyjne w Polsce ( o których wiadomo).
http://alkomaty.biz/wirtualny_alkomat/
pieny

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 września 2004
Posty: 87
Rejestracja: 12 września 2004

Nieprzeczytany post 12 września 2004, 20:02

Już 13 listopada w Madison Square Garden w Nowym Jorku bedzie miała miejsce walka Gołota-Ruiz czyli pozostały 2 miechy ... szczegóły na stronce Gołoty.
Mi wydaje sie i bardzo w to wierze że Andrzej wygra czy przez nokaut czy na punkty juz mniej ważne ale myśle że Ruiz nie wytrzyma i bedzie leżał bedzie nokaut. 8)


BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 13 września 2004, 11:05

Jako fan Endrju nie wyobrazam sobie innego wyniku jak jego wygrana 8) ! Mam nadzieje ze bedzie przez KO ! Chociaz jak wiadomo Ruiz to znany klinczer i bardziej mozliwa jest wygrana na punkty. Na bierzaco sledze przygotowania Andrzeja odnosnie walki na boxingforum.pl . Bedzie dobrze,a walka z Byrdem juz pokazala ze Golota idzie dobrą droga ! Jesli i tym razem nie da sie sprowokowac i nie puszcza mu nerwy to wygra. Powodzenia !!

Obrazek[/img]


Juvetomek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 stycznia 2004
Posty: 62
Rejestracja: 03 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 24 września 2004, 15:57

Ja wieze w Andrzeja zawsze mówilem ze to jest swietny bokser i sie z dziadkiem kłocilem o Niego :D

ENDRJU WYGRAAA !!!


Pozdrawiam
wErOn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 703
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 24 września 2004, 16:29

Ehh ta Polska ... znowu się zacznie Gołotomania, jesli wygra oczywiście, jeśli przegra sami wiecie jak to jest...
Znowu ten dureń Kulej będzie udawał znawce i chwalił się czego to on nie osiągnął. Przed walką z Byrdem mówił, że jak patrzy na Gołotę to jego wiara w odrodzenie polskiego boksu spada do 0. Idiota mówił kompletnie co innego już po walce - chwalił Andrzeja i zapewnial, że on zawsze w niego wierzył - skończony dureń z tego gościa.

Ja osobiście nie widze innej możliwości, jak zwycięstwo Andrzeja w tej walce. Niech pokaże klasę, co mogę wiecej powiedzieć.

Mam tylko nadzieję, ze już nigdy nie będzie walczył w Polsce (jako kraju) bo Polska nie zasługuje na to, aby ten człowiek miał się tu wogóle pokazywac. Niech walczy w Stanach, tam przynajmniej ma się szacunek do prawdziwych sportowców.

Forza Andrzej !


(..)z każdą godziną, z każdą minutą uczę się ciebie człowieku.. z każdą sekundą i z każdą chwilą jestem głupszy(..)
Wolność i kapitalizm!
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 24 września 2004, 18:01

Co do Kuleja osiagnal on duze sukcesy ale teraz :? udaje wielkiego eksperta i stara sie byc najmadrzejszy ze wszystkich.
Przypomina on mi niecvo Bonka.
Podpadl mi najbardziej kiedy gadal glupoty o moim ulubiencu Tysonie.
Ogolnie szkoda gadac.

Co do samej walki to boks jest sportem nieuczciwym.Moze sie zdarzyc ze Andrzej bedzie walczyl lepiej a przegra :? niestety to jest sport ukladow.
Licze na Polaka i zycze mu jak najlepiej :)


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 16 października 2004, 16:46

Odswiezam temat :P
Okazuje sie ze byc moze nie bedziemy mogli obejrzec walki Polaka o MS w polskiej tv :shock: :?
Jak zwykle chodzi o kase.Don King chce 200 tys dolarow ,polstat woli pokazac 36edycje baru natomiast tvp 26789 odcinek Mody na sukces :lol:
W rozmowach pozostal tvn ktory daje 175 tys i nie chca dac wiecej.
Zobaczymy jak rozwinie sie sprawa,mam nadzieje ze obejrzymy ta walke choc z polska tv nigdy nic nie wiadomo :?


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
wErOn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 703
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 16 października 2004, 16:54

DjJuve pisze:Odswiezam temat :P
Okazuje sie ze byc moze nie bedziemy mogli obejrzec walki Polaka o MS w polskiej tv :shock: :?
Jak zwykle chodzi o kase.Don King chce 200 tys dolarow ,polstat woli pokazac 36edycje baru natomiast tvp 26789 odcinek Mody na sukces :lol:
W rozmowach pozostal tvn ktory daje 175 tys i nie chca dac wiecej.
Zobaczymy jak rozwinie sie sprawa,mam nadzieje ze obejrzymy ta walke choc z polska tv nigdy nic nie wiadomo :?
Baaardzo wątpie aby tvn zrezygnował z tak atrakcyjnej dla nich transmisji. Przeciez ta gala będzie fantasytczna nie tylko z powodu walki Andrzeja, bo odbędą się tam pojedynki min. Rahmana, Byrda i Hollyfielda !
Mam nadzieję, że Don i TVN przemyślą sprawę i dojdą do porozumienia bo chyba się zatrzaskam jak nie zobaczę tej walki ! :twisted:


(..)z każdą godziną, z każdą minutą uczę się ciebie człowieku.. z każdą sekundą i z każdą chwilą jestem głupszy(..)
Wolność i kapitalizm!
wErOn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 703
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 05 listopada 2004, 18:50

HA !!!!! Walka Andrzeja jednak w TVN ! Ludzie jestem bardziej hepi niż po środowym spotkaniu z Bayernem, ale jest powód 8)
Wspaniale co tu dużo mówić, już wraz z tatuniem zacieramy łapy i mrozimy browary :P 8)


(..)z każdą godziną, z każdą minutą uczę się ciebie człowieku.. z każdą sekundą i z każdą chwilą jestem głupszy(..)
Wolność i kapitalizm!
darel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 474
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 05 listopada 2004, 19:22

Ruiza widziałem na ringu chyba tylko raz. I to podczas gali na której Gołota walczył z Byrdem. Właśnie wtedy zdobył pas mistrzowski, ale w walce nic nie szczególnego nie pokazał.
Wiem jednak, że Ruiz to bardzo wymagajacy przeciwnik. Gołota jednak wygra. Ostatnio Andrew prezentuje sie naprawde dobrze, dobrze tez z jego psychiką. Tak więc w pełni wierze w zwyciestwo. Tyle razy był juz bliski zdobycia pasa mistrzowskiego, że tym razem poprostu musi mu sie udać.
Najwazniejsze jeenak, że walka bedzie pokazywana przez TVN, a jeszcze wczoraj nic nie zapowiadało, że bedziemy mogli obejrzec Gołote na żywo. Już nie moge się doczekać tej magicznej nocy z 13 na 14 listopada.


na zawsze wierni turyńskiej drużynie
ODPOWIEDZ