# 9 Dušan Vlahović

Dyskutuj na temat aktualnych piłkarzy Starej Damy. Oceń formę zawodnika, jego rolę w drużynie, podziel się ciekawostkami.
ODPOWIEDZ
Volto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2006
Posty: 980
Rejestracja: 05 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 19 lutego 2022, 15:38

Zapłaciliśmy za potencjał. To nie typ dryblera, taki zawodnik jak Dusan sam nic nie zrobi, choć raz już pokazał (z Atalantą), że jednak potrafi.

Bez drużyny za wiele nie zdziała.

Co do twita ze słowami Allegriego - Dusan jest jeszcze za słaby na topowych obrońców. Tak było z MdL, Demiralem a teraz Bremerem. Za każdym razem zostaje wyłączony z gry. Dlatego Allegri powinien wziąć to pod uwagę i nie zostawiać Serba osamotnionego, można było przewidzieć jak to się skończy...

Grają tak jak gramy zmarnujemy chłopa, a na pewno pieniądze. Nie ma co popadać w hurraoptymizm czy rezygnacje, Vlaho pokazuje (a przynajmniej ja tak to widzę) wieloma zagraniami swoją klasę, aczkolwiek on się musi rozwijać, a przy stopniu kalmy jaki obserwujemy - nie ma na to szans. Zamiast progresu, będzie tylko frustracja.


"Calma non è importante è l'unica cosa che conta"
Massimiliano Allegri
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7355
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 19 lutego 2022, 22:20

Guido Tolomei pisze:"Gdyby miesiąc temu Morata zagrał jak Vlahović wczoraj, serwery stopiły by się od hejtu. Wcześniej Alvaro był za słaby, dziś to wina trenera. Wczoraj Vlahović został wyłączony przez Bremera po raz drugi w sezonie - to wina Italiano i Allegriego?
Amen


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 20 lutego 2022, 12:36

Tak to wina trenera i jego taktyki. To on odpowiada za dobór zawodników ich motywacje oraz ustawienie na boisku. To on kazał grać Lacatelliemu między stoperami, więc Dybala musiał się cofać tam gdzie normalnie powinien być Locatelli.W efekcie tych przesunięć Dusan został kompletnie osamotniony.

Na Morate to juz szkoda strzępić ryja. Szkoda, że nie odszedł w styczniu ale to tylko kwestia czasu.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7355
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 20 lutego 2022, 14:50

Ale wiesz, że Allegri nie trenował Fiorentiny gdy Bremer robił pośmiewisko z Vlaho kilka tygodni temu?

Co trener to trener, co gość jest słaby to jest słaby (w niektórych elementach piłkarskiego rzemiosła).
Ostatnio zmieniony 23 lutego 2022, 09:02 przez Maly, łącznie zmieniany 1 raz.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 20 lutego 2022, 15:15

Mały przecież Ty zielonego pojęcia o tym sporcie nie masz.

Dłubiesz w nosie przed komputerem i jesteś przeświadczony że masz racje, a cały świat się myli.

Messi też jest słaby, bo go w meczu z Interem Zanetti wyłączył?


Juve Allegriego zrobiło pośmiewisko z Trio MSN nie dopuszczając ich do gola w dwóch meczach.

Co byli słabi to byli słabi.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 20 lutego 2022, 16:38

Vlahović wpisuje się w powtarzający się schemat. Przychodzi do Juve i wnosi pewien entuzjazm. Było to widać w pierwszym meczu. Potem zaczyna trenować z Allegrim i ten zaczyna go psuć. Mamy już całą listę takich przypadków.

Generalnie 9 to specyficzna pozycja. Czasami musi zbierać krytykę za cały zespół. To nie jego wina,że nie miał z czego strzelić gola. Kreatywność kolegów oraz nastawienie trenera ma ogromne znaczenie. Przykładowo Piątek dzis jest bohaterem a zagrał typowy dla siebie mecz. Praktycznie nieobecny ale miał tą jedną sytuację i ją wykorzystał.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7355
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 20 lutego 2022, 20:33

Adrian27th pisze:
20 lutego 2022, 15:15
Juve Allegriego zrobiło pośmiewisko z Trio MSN nie dopuszczając ich do gola w dwóch meczach
Po pierwsze mijasz się z prawdą bo Buffon w tym dwumeczu zaliczył paradę sezonu w LM a po drugie tamtego Juve już nie ma.

Najwyraźniej nie tylko ja nie znam się na piłce ale ważne, że ty się znasz i dlatego nadal uważasz Maksa za topa a ja głupi nie.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1226
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 21 lutego 2022, 12:06

Vlahovic to zawodnik żyjący z piłek i musi je dostawać. Też nie chce uważać Chiesy za zbawiciela naszej drużyny, ale uważam, że gdyby on był zdrowy to i Vlahovic wyglądałby lepiej. Potrzebujemy kreatywnych gości na skrzydłach i pomocy.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7095
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 21 lutego 2022, 12:07

Michael_M pisze:
21 lutego 2022, 12:06
Vlahovic to zawodnik żyjący z piłek i musi je dostawać. Też nie chce uważać Chiesy za zbawiciela naszej drużyny, ale uważam, że gdyby on był zdrowy to i Vlahovic wyglądałby lepiej. Potrzebujemy kreatywnych gości na skrzydłach i pomocy.
Na pewno nie z Dyzma, który nie ma zielonego pojęcia co zrobić z Kjezą.


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 21 lutego 2022, 13:37

Maly pisze:
20 lutego 2022, 20:33
Adrian27th pisze:
20 lutego 2022, 15:15
Juve Allegriego zrobiło pośmiewisko z Trio MSN nie dopuszczając ich do gola w dwóch meczach
Po pierwsze mijasz się z prawdą bo Buffon w tym dwumeczu zaliczył paradę sezonu w LM a po drugie tamtego Juve już nie ma.

Najwyraźniej nie tylko ja nie znam się na piłce ale ważne, że ty się znasz i dlatego nadal uważasz Maksa za topa a ja głupi nie.
Nie ma piękniejszych postów niż te w których unikasz argumentów i atakujesz chochoła (że niby uznaje Maxa za Topa).

Sugerujesz że Vlaho jest słaby, a liczby mówią co innego. Bazujesz na jednym meczu w nowym zespole i jeszcze u przeciętnego trenera który lubi tłamsić zawodników z ofensywnymi inklinacjami.

A liczby mówią tak:
Vlahovic's big chance conversion rate (68.18 per cent) is better than any other player across Europe's Big Five leagues to have scored at least 10 goals this season – including Haaland (64.52), Mbappe (36.6) and Robert Lewandowski (53.33).

Only Robert Lewandowski (43) scored more league goals than the Serbian (33) in 2021.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7355
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 21 lutego 2022, 14:11

Piątek też miał dobry rok i co? Statystyki pokazywały, że jego dobra passa się skończy bo strzelał gole ponad normę. Poza tym bycie dobrym piłkarzem to nie tylko strzelanie goli... Ja nigdy nie napisałem, że jest złym finiszerem - to już twoje dorabianie teorii do moich wypowiedzi ;]


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7355
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 22 lutego 2022, 00:00

Dobra, nie powiem już złego słowa o Vlaho bo Maks mnie wyjaśnił:
Max Allegri pisze:Ma dopiero 22 lata. Inna rozmowa będzie wtedy, kiedy rozegra 60 czy 70 meczów w Lidze Mistrzów.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7407
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Otrzymał podziękowanie: 1 raz

Nieprzeczytany post 26 lutego 2022, 23:54

To, jak przyjął gówno-podanie AlVARo za plecy - TOP :nod:

#DrunkComments


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 26 lutego 2022, 23:59

jackop pisze:
26 lutego 2022, 23:54
To, jak przyjął gówno-podanie AlVARo za plecy - TOP :nod:

#DrunkComments
Spokojnie, już mały zweryfikował swój komentarz dodając że chodziło mu tylko o pewne aspekty jego rzemiosła, bo go jak zwykle rzeczywistość wyjaśniła.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7355
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 27 lutego 2022, 09:10

Uszczegółowiłem po prostu dla takich jak ty co to mają problem z czytaniem ze zrozumieniem tego co pisałem przez kilka stron tego tematu.

Bardziej niż przyjęcie podobała mi się podcinka gorszą nogą bo podanie nie było aż tak złe jak sugerujesz.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
ODPOWIEDZ