Koszulka 17/18

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7356
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2017, 18:20

Shadow Marshall pisze:za dużo tych pasów.
za dużo? chyba tylko teraz mamy mniej a to oznacza, że żadna koszulka Juve ci się nigdy wcześniej nie podobała... :facepalm:

guziki fatalne :facepalm2:


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2017, 18:31

Gdy widzę koszulkę w rękach Azjaty podtrzymuje swoje zdanie. Przód koszulki G E N I A L N Y. Jedyne do czego nie jestem przekonany to ten tył - tak go potraktowali tym grubym pasem O.o W porównaniu do tej (fuj) z obecnego sezonu to niebo, a ziemia. Czekam na oficjalne potwierdzenie i zacieram ręce.


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2017, 19:06

Mi sie tam podoba. Swoja droga co roku slychac placz, ze paskudne. A potem jakos kazdy sie przyzwyczaja.
Pytanie, kiedy zwykle pojawia sie nowa koszulka w sprzedazy?


Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1992
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2017, 19:48

Szikit pisze:Swoja droga co roku slychac placz, ze paskudne. A potem jakos kazdy sie przyzwyczaja.
Szpetne guziki porażają nie nos a oczy, z czasem się przyzwyczaimy ale nie oznacza to, że guziki nagle staną się fajne czy estetyczne. Po prostu przejdziemy do porządku dziennego z kolejną koszulką-gniotem.


samson89

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 czerwca 2015
Posty: 112
Rejestracja: 19 czerwca 2015

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2017, 20:06

Ja osobiście wstrzymam się z oceną...już kilka razy koszulki były dla mnie brzydkie ale gdy zawodnicy je ubierali nagle mi się podobały :smile:


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9939
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 02 maja 2017, 15:51

Tak ma rzekomo wyglądać koszulka treningowa

Obrazek


vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1776
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 02 maja 2017, 17:25

Bardzo ładna, właśnie takie odcienie niebieskiego i żółtego/złota chciałbym oglądać na wyjazdówkach. :ok:


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9939
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 02 maja 2017, 17:53

Ale wiadomo, że jeśli takie będą treningowe, to raczej nie będziemy mieć takich wyjazdówek. Nie zdziwię się, jeśli się te żółte potwierdzą, choć ja byłbym zwolennikiem czarnych, który kilka tygodni temu pojawiły się w necie.


vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1776
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 02 maja 2017, 18:14

CavAllano, wiem, wiem. Mówiłem to raczej czysto teoretycznie. Po prostu podobają mi się te kolory, przy takich odcieniach nie potrzeba żadnych udziwnień, żeby koszulka prezentowała się ładnie i z klasą i właśnie takie kolory chciałbym oglądać na boisku. Zdecydowanie bardziej wolę, gdy ten żółty na strojach idzie w stronę złotego, a niebieski bardziej ma odcienie granatu lub gdy barwy są bardziej stonowane. Właśnie dlatego ostatnie niebiesko-żółte projekty Nike do mnie nie trafiały. Ta koszulka wrzucona przez Ciebie wygląda przednio i żal, że to tylko treningówka. ;)


squinter

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 grudnia 2011
Posty: 1267
Rejestracja: 12 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 03 maja 2017, 12:16

Kapitalna jest ta treningowa koszulka.


Mateuszello

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lipca 2009
Posty: 962
Rejestracja: 24 lipca 2009

Nieprzeczytany post 05 maja 2017, 13:01

Footy Headlines wrzuciło kolejną fotkę domówki potwierdzającą te ostatnie:
Obrazek
Będę mega zdziwiony jeśli faktycznie nie będzie tej tradycyjnej (do tej pory) wlepki sponsora i, że wcześniej nie można było zrobić grubego konturu wokół liter Jeepa...

Oprócz tego domówka wraz z wyjazdówką mają być zaprezentowane 1 lipca, co by oznaczało, że nie zadebiutujemy w nowym trykocie w ostatniej kolejce Serie A(28 maja), co byłoby o tyle zrozumiałe, że w finale LM najpewniej też musielibyśmy zagrać w nowym trykocie, co było trochę dziwne, ale pewnie sama UEFA na to nie pozwala. Stąd raczej taka decyzja.
Osobiście żałowałem w tamtym roku, że nie będę miał skojarzeń na zdjęciach ze zdobytym pucharem za sezon 15/16 z tymi pięknymi koszulkami z 15/16. Teraz będziemy mieli dwa razy z rzędu te same trykoty na fecie mistrzowskiej. Słabo :cry: Lubię oglądać stare fotki z trofeami i kojarzyć sezony po koszulkach, czy piłkarzach.
Ciekawy jestem, czy skoro logo adidasa jest złote to może i czcionka na plecach będzie złota.

Spodenki i getry mają być białe z czarnymi paskami. Zdjęcie Cuadrado jest w czarnych, ale zwróćcie uwagę, że nie wyglądają jak meczowe. Poza tym, rok temu, w dniu premiery reklamowano nasze stroje z czarnymi spodenkami i getrami. Sezon się kończy, a gdy my graliśmy w tych domówkach to w 3/4 meczy zakładany był biały dół.
W XXI tylko 3 razy graliśmy w domówkach z czarnymi spodenkami. Myślę, że już nie będziemy odchodzić od dominacji białego nad czarnym. Teraz już sześć sezonów z rzędu tak gramy nawet jak producent narzuca nam w pierwszej kolejności czarne (13/14, 16/17) i zanosi się na siódmy. Zapewne będziemy mieli też (jak do tej pory) alternatywnie czarne spodenki (jak United), żeby np. zagrać w domówkach na wyjeździe z Milanem.

To poniżej to na pewno będzie treningówka, a ta granatowa wrzucona wcześniej to nie wiem.
W przeciwieństwie do granatowej tu jest małe logo sponsora jak na poprzednich koszulkach treningowych.
Obrazek


-Ibrahimovic mówił, że między nim, a Guardiolą omal nie doszło do rękoczynów. Jaki on był w Turynie :?:
-Prawie pobił się z innym piłkarzem.
-Z Tobą :?:
-Nie :!: Ja skopałbym mu tyłek :lol:
--------- Alex Del Piero
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9939
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 05 maja 2017, 14:03

Wypuscimy pewnie cala serie koszulek, wiec rownie dobrze jedna z tych powyzszych moze byc treningowa na okres LM, ktora jest inna.

Odchodzimy na dobre od starego herbu, stad pewnie wstrzymanie sie z prezentacja nowych strojow. Chcemy sie jeszcze godnie pozegnac z herbem. ;)

Nowe domowki bardzo ladne, ale cholernie raza mnie te guziki. Ciekawe jak umiejscowimy Scudetto i, miejmy nadzieje, inne oznaczenia.


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2948
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 05 maja 2017, 18:06

Mateuszello pisze:Footy Headlines wrzuciło kolejną fotkę domówki potwierdzającą te ostatnie:
Obrazek
Piękna. Nie mogę się doczekać ciuchów i gadżetów z nowym logiem.


PrzemasJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2005
Posty: 1169
Rejestracja: 13 marca 2005

Nieprzeczytany post 05 maja 2017, 19:46

Te guziki to jak z małomiasteczkowego bazaru...


Magica Juve resiste il mio cuore lontano da te soltanto se penso alla figa!!
Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3453
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 05 maja 2017, 20:06

No te guziki mogli by sobie darować. Pewnie dla gruboszyjnych burgerów.


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
ODPOWIEDZ