Mercato (Lato 2016)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 18 lipca 2015, 17:28

Wojtek pisze:Sprzedajemy Vidala za 40 baniek a mimo to musimy bawić się w wypożyczanie? :doh:
A boki obrony o ktore JuvePoland dopomina sie od blisko 30 lat zrobia sie za darmo? Jesli bedziemy mogli Bayernowi zaplacic za rok czy dwa to bierzmy taka opcje a kasą z Vidala zaatakujmy Sandro z Porto(albo Babe z Augsburga).

Poza tym przy wypożyczeniu chyba nie musimy ksiegowac kwoty transferu(nie licze pieniedzy za wypozyczenie) juz teraz a dopiero wtedy kiedy z tą opcje aktywujemy.


Obrazek
sebatiaen

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 kwietnia 2010
Posty: 1617
Rejestracja: 03 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 18 lipca 2015, 17:44

To wypożyczenie dwuletnie i kwota 30 mln euro wykupu to jakaś bzdura.
Brzmi fantastycznie, nie chcę mi się wierzyć w coś takiego.

Gdzie my ich wszystkich zmieścimy? Morata-Draxler-Dybala-Goetze-Mandzukić? i jeszcze na ławię reszta.
No bez przesady, przyjdzie Draxler to będzie bajka.


D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 18 lipca 2015, 17:59

sebatiaen pisze: Gdzie my ich wszystkich zmieścimy? Morata-Draxler-Dybala-Goetze-Mandzukić? i jeszcze na ławię reszta.
No bez przesady, przyjdzie Draxler to będzie bajka.
Przeciez Gotze z duza doza prawdopodobienstwa wyklucza Draxlera.

A jezeli nawet poniesie Józka fantazja to czy 6 pilkarzy na 3 pozycje to jakas zawrotna liczba(Draxler moze jeszcze chyba grac na skrzydle)? :roll:

Mandzu - Morata
Gotze

Dybala - Zaza
Draxler

Aczkolwiek tak jak napisalem wyzej. Nie sadze, zeby przy sciagnieciu Gotze Marotta dzialal jeszcze w kierunku Draxlera. I odwrotnie.


Obrazek
rufi8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 marca 2010
Posty: 636
Rejestracja: 29 marca 2010

Nieprzeczytany post 18 lipca 2015, 18:48

Co z tym Marottą, dalej w Bawarii na wywczasach? A tak na poważnie to strasznie się to wszystko przeciąga z tym transferem Vidala. Pewnie dogrywają ostatnie szczegóły. Jestem bardzo ciekawy jak skończy się ta sprawa z trekiem. Jeśli faktycznie rozważamy "tylko" wypożyczenie Draxlera, to w powodzenie takiej transakcji nie wierzę. Schalke odrzucało zeszłego lata oferty Arsenalu, a były to niemałe kwoty, więc na pewno nie oddadzą nam teraz Juliana za półdarmo a już na pewno nie będą się z nami bawić w wypożyczenia. Tym bardziej, że zbierają hajs na Shaqiriego a w klubowej kasie Die Königsblauen brakuje ponoć funduszy na transfer Szwajcara, więc sprawa jest jasna jak słońce.
Ja bym na miejscu Marotty udał się do Londynu i próbował zakontraktować Eriksena, tym bardziej, że Anglicy interesują się Llorente. W Isco, Oscara, De Bruyne nie wierzę.
Nie wiem co z tym Goetze, ale czuję, że jeśli coś jest na rzeczy faktycznie to Bayern nas wydyma jak Real z Moratą.
A tak w ogóle to po co sprzedawać Vidala, zostawić wszystko tak jak jest teraz, kupić tylko lewego obrońcę (a tych jest do wyboru, do koloru) i jedziemy z koksem.
A propos Chilijczyka to czekam z niecierpliwością na wyjaśnienia Marotty. bo niby nasze mercato było już zakończone, a tu taka bomba. Wydaje mi się, że Arturo poprosił o transfer, bo przecież nikogo na silę nie trzymamy przecież, ale szklanej kuli nie mam. Wróżę z fusów.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 18 lipca 2015, 18:58

szczypek pisze:Będzie Isco, jestem więcej niż przekonany.
Nie będzie Isco, jestem przekonany bardziej niż szczypek, który jest więcej niż przekonany.


Obrazek
gucio_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2006
Posty: 1110
Rejestracja: 03 lipca 2006

Nieprzeczytany post 18 lipca 2015, 19:59

rufi8 pisze:Schalke odrzucało zeszłego lata oferty Arsenalu, a były to niemałe kwoty, więc na pewno nie oddadzą nam teraz Juliana za półdarmo a już na pewno nie będą się z nami bawić w wypożyczenia. Tym bardziej, że zbierają hajs na Shaqiriego a w klubowej kasie Die Königsblauen brakuje ponoć funduszy na transfer Szwajcara, więc sprawa jest jasna jak słońce.
Farfan idzie do ZEA. Kwota pewnie około 10 milionów €. Fundusze na transfer tego piłkarza z interu są.

Dla mnie najważniejsze przed sprzedażą Vidala, jest zapewnienie sobie usług konkretnego gracza. Oby nie było tak, że sprzedamy sobie Chilijczyka, a potem będziemy szukać, szukać i szukać, aż nas zastanie 2. września.

Oby to też było powodem przedłużania transferu. Ogłosimy oficjalną sprzedaż Arturo, jak dogadamy kogoś. Bardzo chętnie widziałbym taką skalę 1. Goetze, 2. De Bruyne, 3. Draxler. Wydaje mi się prawdopodobne, że możemy skończyć z Belgiem.
Ostatnio zmieniony 18 lipca 2015, 20:05 przez gucio_juve, łącznie zmieniany 2 razy.


ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 18 lipca 2015, 20:04

Ja pierdzielę. Siewier założył ten temat wczoraj w nocy, a już ma prawie 100 odpowiedzi :shock:


To mercato jak dotąd generalnie mi się podoba. Mandżukić to gwarancja goli. Psioczenie na gościa, który jeszcze niedawno był głównym napastnikiem w jednej z najlepszych drużyn ostatnich lat (Bayern 2013) jest idiotyzmem. Poza tym w ostatnich sezonach regularnie zdobywa przynajmniej 20 goli i jego praca dla całej drużyny jest nieoceniona. Dybala potrzebuje czasu, ale ma ogromny potencjał. Już dawno nie udało nam się zrobić takiego transferu. Nie śledziłem dokładnie poczynań Khediry rok temu, jednak obecność tego zawodnika w składzie mistrzów Europy i Świata (Real Madryt i Niemcy) sugeruje, że pozyskanie go za darmo to doskonały deal. Największe wątpliwości mam w stosunku do Zazy. Nie przekonywał mnie w zeszłym sezonie w Sassuolo i sądzę, że niewiele sobie pogra, no chyba, że któryś z podstawowych snajperów dozna kontuzji. Jednak lubię go, bo to materiał na 100% Juventino i z wyglądu przypomina gościa z mojego avataru. Oby chociaż w pewnym stopniu nawiązał do jego kariery w Juve. Najbardziej martwi mnie pasywność Marotty jeśli chodzi o boki obrony. Naprawdę nie sądzę, że Evra i Lichtsteiner zaczną grać lepiej. Szczególnie ten drugi, który w drugiej połowie ostatniego sezonu strasznie irytował mnie swoją grą.


jpjp5

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 września 2011
Posty: 253
Rejestracja: 12 września 2011

Nieprzeczytany post 18 lipca 2015, 20:25

Goetze potrafi grac kombinacyjna pilke na jeden kontakt a to nam sie bardzo przyda w meczach z najlepszymi. Druga kwestia to na pewno wzrosnie nam sprzedaz koszulek bo jest to bardzo rozpoznawalny gracz. Nie wiem czy ktos jeszcze do nas dolaczy czy nie I tak jest to przelomowy sezon dlatego nie nastawiam sie na jakies bardzo dobre wyniki. Licze tylko ze coman bedzie dostawal wiecej szans bo moze byc z niego bardzo dobry grajek.


rufi8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 marca 2010
Posty: 636
Rejestracja: 29 marca 2010

Nieprzeczytany post 18 lipca 2015, 21:02

gucio_juve pisze: Bardzo chętnie widziałbym taką skalę 1. Goetze, 2. De Bruyne, 3. Draxler. Wydaje mi się prawdopodobne, że możemy skończyć z Belgiem.
Ja z tego grona najchętniej zobaczyłbym u nas Belga, ale nie jestem takim optymistą jak Ty. Ostatnie doniesienia mówią o tym, że Belg na ten sezon pozostanie jeszcze u Wilków, tak przynajmniej twierdzi dyrektor sportowy tego klubu a sam zawodnik puszczał ostatnio oko w kierunku powrotu do Premier League. City ponoć było skłonne wyłożyć na ten transfer nawet 57 mln. Nie pamiętam tylko czy chodziło o Euro czy Funciaki. Ale to i tak suma dla nas nie do przeskoczenia.
Mam wrażenie, że Adidas faktycznie maczał palce w sprawie koszulki z numerem 10, do tego jeszcze wiele wskazuje na to, że może założyć ją Niemiec. Taki tam chwyt marketingowy :o


Effe

Bawarczyk
Bawarczyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lipca 2008
Posty: 367
Rejestracja: 17 lipca 2008

Nieprzeczytany post 18 lipca 2015, 22:08

D-Rose pisze: Przeciez Gotze z duza doza prawdopodobienstwa wyklucza Draxlera.
I dobrze. Ściąganie tych dwóch panów żeby jednego trzymać na ławce jest wręcz perwersyjnie złe :P Coś czuję, że w Monachium dopinają deal Vidal <-> Goetze. I nie wiem, czy mi się to podoba :( W każdym razie, tak jak pisałem wcześniej, Mario jest niesamowity i jeżeli ktoś marudzi na jego ewentualny transfer to chyba tylko dlatego, że mało Niemca widział w akcji. Poza tym zobaczcie na jego datę urodzenia - on teoretycznie jeszcze się uczy... a doświadczenie i opanowanie ma dużo większe niż wielu weteranów.

Draxler? Spoko, ale to level niżej niż Mario i nawet nie jest powiedziane, że na ten sam level kiedyś wskoczy.

Bayern może bardzo, bardzo żałować jego odejścia bo jak Guardiola pójdzie filozofować do innej drużyny to nagle się okaże, że Goetze byłby kluczową postacią.

BTW, macie już Mandżukicia, rewelacyjnego "walczaka" pogonionego bez sensu przez filozofa :( Jak dojdzie Goetze to jeszcze do kolonii eks-bawarczyków moglibyście przygarnąć Luiza Gustavo do środka - facet jest trochę zapomniany, a to rewelacyjny przecinak niedoceniony przez Pepa i szkoda, że nie może trafić do lepszej ekipy niż Wolfsburg. W Bayernie wymiatał i świetnie gra u Wilków. No ale może Pep go widział w ataku i dlatego musiał odejść z Bayernu, nie wiem :angry:


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2948
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 18 lipca 2015, 22:22

Effe Wlasnie ostatnio myslalem o tym, ze jeszcze troche i Guardiola wszystkich dobrych graczy z Bayernu przepedzi, a nasciaga swoich wynalazkow. Brakuje zeby jeszcze Muller odszedl. Co do Draxlera w pelni sie zgadzam, moze ale nie musi osiagnac takiego poziomu jak Mario, ktory jak na swoj wiek jest juz niesamowicie doswiadczony i zaliczyl mnostwo bramek i asyst. Na Mario i Juliana razem nie ma szans, ale to dobrze bo Coman musi grac. Gotze do tego Sandro i moze Vrsaljko... super.


Yaro417

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 837
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 18 lipca 2015, 22:27

Effe pisze:W każdym razie, tak jak pisałem wcześniej, Mario jest niesamowity i jeżeli ktoś marudzi na jego ewentualny transfer
Przede wszystkim to co się większości nie podoba, to ewentualne warunki transakcji jaka miałaby zostać zawarta.....klauzula odkupu piłkarza przez Bayern to jakieś nieporozumienie - podobnie daliśmy się zrobić Realowi rok temu, ale kolejny tego deal to po prostu powtarzał dla kibica takiej drużyny jak Juve, zwłaszcza po takim sezonie, kiedy znów wróciliśmy do czołówki europejskiej piłki. Co do oceny umiejętności Mario, to dla każdego jest to sprawa indywidualna - jak dla mnie wymisna Vidala za Gotze to byłoby mimo wszystko super rozwiązanie, choć bardzo szkoda oddawać takiego walczaka jakim Arturo niewątpliwie jest.


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 18 lipca 2015, 22:33



Nie wiem czy widzieliscie ten wywiad, ktory jest cytowany ale po prostu mimika Goetze przy odpowiedzi ze 'w tej chwili nie moge nic powiedziec' i te inne usmieszki sprawiaja ze chce mi sie napisac "Witamy w Juve Mario!"


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2948
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 18 lipca 2015, 22:45

Adrian Nie wiem czy tam ktos jego uwagi nie odwracal i moze stad te usniechy, ale cos jest na rzeczy. Po pierwsze Marotta polecial tam osobiscie, po drugie skoro wiadome jest ze Vidal odchodzi, dlaczego to tak dlugo trwa ? "Wiedz ze cos sie dzieje".


slay_mac

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lutego 2008
Posty: 352
Rejestracja: 15 lutego 2008

Nieprzeczytany post 18 lipca 2015, 22:57

Jak dla mnie, jeśli doszłoby do takiej wymiany mogłaby ona przynieść korzyść obu zespołom. Bayern wiadomo szuka następcy Schweinsteigera, my szukamy kreatywności. O defensywny środek pola nie ma się co martwić, jest Pereyra, Asamoah przy zakupie lewego też przejdzie do środka. Mimo sentymentu do Vidala, uważam że przy takich rotacjach tylko zyskujemy.


Zablokowany