Forumowicz od A do Z - vol.3

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ

Kto jako kolejny napisze swój alfabet?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
Azazel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2010
Posty: 880
Rejestracja: 03 lipca 2010

Nieprzeczytany post 26 lipca 2013, 15:10



Antek666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2012
Posty: 872
Rejestracja: 17 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 26 lipca 2013, 19:25

Paweljuve2006 pisze:Głos na Antek666. Ma ciewawe podejscie do roznych spraw jak i do zakupow po polnocy w monolowym (ziemniaki) :lol:
Dzięki kolego :wink: Miło i przyjemnie mi zrobiłeś.Tym swoim komentarzem oczywiście. Oj wtedy z tymi ziemniakami w monopolowym to było grubo po północy już,coś koło 2 w nocy chyba nawet :D Tak to jest jak gastro złapie to człowiek nie myśli aż tak logicznie. Wszystko fajnie...poza brakiem ziemniaków. Myślę,że dwie wtedy obecne panie w monopolowym myślały,że jestem jakimś wkrętem albo wspólnikiem jakiegoś złodzieja który przyszedł do sklepu z głupim pytaniem by się tylko rozejrzeć.
W jednym z newsów ziemniaków nie było ani żadnej innej spożywki,ale też fajnie mi się tam komentowało. Mam na myśli newsa:http://www.juvepoland.com/news.php?id=25189 :prochno: i nie był to żaden pojazd po naszym guru transferowym,ot takie szersze rozmyślanie o jego oczach które później się nieco rozbiegło w niezły fun :wink:
szczypek pisze:Nie no ludzie no, nie bądźcie niemądrzy, trzeba zrobić wszystko, żeby deszczowy nie wygrał :C
W tym głosowaniu w przeciwieństwie do poprzednich nie zagłosuję na niego,nie będę głosował w ogóle tym razem,wiadomo że ze względu na swoją obecność,bo choć pod względem liczby głosów to jestem takim interem czy inną Sieną ale zasady Fair Play trzeba zachować :cool:
szczypek pisze:
Antek666 pisze:Na któreś z głosowań pisałbym się i ja,swój alfabet chętnie bym stworzył,chyba nawet bardzo chętnie. Choć i tak raczej większych szans w głosowaniach z forumowymi tuzami to nie mam.
Szansę są zawsze. O głosy trzeba walczyć. Nawet nie wiesz co się tu działo przy drugiej edycji. Niektórzy wiele oddawali, pokazywali, inni ujawniali różne swoje moce. Wszystko, aby zdobyć głosy albo dla siebie albo dla swojego faworyta.
Walczyć o głosy? No bez przesady. Skoro jestem mocno nieregularny w udzielaniu się tutaj to co dopiero jakaś walka o glosy :wink: Dobrze(albo i źle...),że nie napisałeś co niektórzy oddawali i pokazywali,a że fantazję mam bujną to...

:wink:


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6213
Rejestracja: 18 marca 2007
Otrzymał podziękowanie: 1 raz

Nieprzeczytany post 28 lipca 2013, 14:20

Antek666 pisze:Walczyć o głosy? No bez przesady. Skoro jestem mocno nieregularny w udzielaniu się tutaj to co dopiero jakaś walka o glosy :wink:
To znaczy można w jakiś bardzo krótki i rzeczowy sposób się przedstawić, zaciekawić tym, co mogłoby się znaleźć w alfabecie. Na pewno są użytkownicy mniej zdecydowani, ich trzeba do siebie przekonać.

Następny wakacyjny tydzień za nami, czas na podsumowanie ankiety. Jako trzeci w tej edycji swój alfabet napisze deszczowy. Będzie to drugi alfabet tego mokrego użytkownika. Powodzenia!
PS. Nie zapomnij o LLLLL.

deszczowy 56% [ 58 głosów ]
Smok-u 18% [ 19 ]
Antek666 12% [ 13 ]
Kucharius1 11% [ 12 ]


Ankieta na przyszłe dwa tygodnie (chyba, że dyskusje będą mało owocne, skończymy wtedy wcześniej):
Kucharius1
Smok-u
Antek666
sebinho86

Proszę o zmianę obecnej ankiety.

Rywalizacja zapowiada się interesująco.


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 28 lipca 2013, 15:51

I widzisz, agitatorze za dychę? :prochno:

Dziękuję wszystkim, którzy oddali na mnie głos. Postaram się nie zawieść!


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Sebkovič

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 października 2008
Posty: 285
Rejestracja: 23 października 2008

Nieprzeczytany post 28 lipca 2013, 15:56

Brawo @deszczu :) Chętnie cię poczytam.


JUVE STORIA DI UN GRANDE AMORE!
Seba :roll:🏆🏆🏆🏆🏆
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 28 lipca 2013, 16:44

Może Deszczowy wreszcie napisze coś dłuższego i ciekawszego na forum, bo ostatnio to strasznie sucho z tym było. Wygrał sondę na nicka, na kredyt :wink:


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 28 lipca 2013, 17:36

Wiem o tym, oł_je. Trochę nie miałem czasu na forum, trochę byłem na wakacjach, ale alfabet postaram się napisać ogarnięty :)


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 28 lipca 2013, 20:56

Gratuluję Deszczu :). Co do nowego alfabetu, to ma potrwać 2 tygodnie? Jeżeli tak a uda mi się wygrać (oczywiście, wszystkim życzę powodzenia) to alfabet wrzucę trochę później bo wyjeżdżam w końcu na wakacje. Alfabet częściowo mam już zrobiony, więc nie będzie żadnej "miny". Pozdrawiam :)


@D@$

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 kwietnia 2004
Posty: 2566
Rejestracja: 02 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 29 lipca 2013, 08:43

No to ja już wiem kto będzie pod "G" :)


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6213
Rejestracja: 18 marca 2007
Otrzymał podziękowanie: 1 raz

Nieprzeczytany post 30 lipca 2013, 10:11

Ponawiam prośbę o zmianę ankiety.

Kucharius1
Smok-u
Antek666
sebinho86


Azazel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2010
Posty: 880
Rejestracja: 03 lipca 2010

Nieprzeczytany post 30 lipca 2013, 11:09

Ok, już jest. Faworytem wydaje się być - ze względu na staż i częstotliwość umieszczania postów - Smok-u, ale ja głosując po raz wtóry na Kuchariusa1 licząc na jakąś niespodziankę.


Kucharius1

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 listopada 2011
Posty: 1263
Rejestracja: 04 listopada 2011

Nieprzeczytany post 30 lipca 2013, 20:26

Dzięki :) Ankieta po raz pierwszy zapowiada się wyrównanie.

Jeśli wygram z pewnością napiszę coś ciekawego, a może nawet zaskakującego ;)

Wszystkim życzę powodzenia i przekroczenia progu wyborczego ;)


Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 30 lipca 2013, 22:24

Głos oddany, deszczu czekamy ;)


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
Sebkovič

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 października 2008
Posty: 285
Rejestracja: 23 października 2008

Nieprzeczytany post 30 lipca 2013, 22:50

Zdaję sobię sprawę, że z góry jestem skazany wręcz na sromotne lanie ale również mam do zaprezentowania świetny ''życiowy'' alfabet. Dzięki za głos :bravo:


JUVE STORIA DI UN GRANDE AMORE!
Seba :roll:🏆🏆🏆🏆🏆
Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 30 lipca 2013, 23:34

To może i Ja zachęcę do oddania na moją skromną osobę głosu. Szczypek odpisał mi ,że ankieta kończy się 11 sierpnia tuż przed moim wyjazdem. Dlatego jeżeli wygram (a walka jest zażarta więc nic pewnego) alfabet wrzucę od razu bo mam go na ukończeniu. Pozdrawiam i życzę powodzenia :).


ODPOWIEDZ