Wyjazd na mecz Juve - TUTAJ WSZYSTKO

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
Nedved1983

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 lutego 2012
Posty: 640
Rejestracja: 26 lutego 2012

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2012, 17:04

royal'ek pisze:Nedved1983 sporo Ci wyszło. Ja podliczałem mój wyjazd to ok. 700 wyszło za osobę.
z tego co widzialem to miales bilet za 10 euro. mysle ze glownie z tego wynikla roznica. doliczyles do kosztow dojazd do Berlina? mozna taki wyjazd zorganizowac taniej, ja chcialem leciec na mecz z Lazio bo mialem nadzieje ze bedzie to mecz nr700, no i przeciwnik godny. przezycie warte kazdych pieniedzy, zreszta mysle ze po meczu z Roma w pucharze miales podobne uczucie.
podsumowujac mysle ze lecac samemu na mecz samolotem trzeba liczyc koszty stale( przelot, nocleg, przejazd z lotniska,potem pociagi, bilet komunikacji)ok 600-700 zetow. do tego bilet na mecz. tu juz trzeba zdecydowac co sie lubi :)

na koncu jeszcze raz chcialbym Ci bardzo podziekowac za zalozenie tego tematu i wszystkie rady. ten temat dal mi pomysl by sprobowac samemu zorganizowac sobie wyjazd, rady zaoszczedzily mi sporo czasu. to moj pierwszy taki wyjazd, pomimo ze wielokrotnie latalem juz samolotem to stresa mialem wiekszego niz przed 1 lotem. teraz pewnie kilka elementow swojego wyjazdu bym poprawil bedac madrzejszym o wszystkie przezycia. ale ten wyjazd byl warty kazdej zlotowki i kazdego euro


fallweiss

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2004
Posty: 406
Rejestracja: 16 lipca 2004

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2012, 18:50

Witam, byłem w zeszłym sezonie w grudniu 2010 roku na meczu z Lazio, jeszcze na starym stadionie. Podróż miałem kombinowaną, z Łodzi niestety nie miałem dobrego połączenia, więc zdecydowałem się na lot Wizz z Katowic i powrót Ryanairem do Krakowa. Koszt przelotu - 60 zł. Jedna uwaga dla podróżujących komunikacją na lotnisko Pyrzowice: pamiętajcie, że lotnisko jest naprawdę daleko od Katowic ! W dodatku pora startu samolotu to naprawdę wczesna pora, dlatego trzeba liczyć się z zarwaną nocą.. Ponieważ podróżowałem z 7 osobami, zdecydowaliśmy się na wynajem samochodu za 200 euro w eurocap.com, dostaliśmy na 3 dni 9 miejscowego Opla Vivaro i uważam jak na podróż w większej grupie to za bardzo dobry koszt (benzyny spalił ok. 25 litrów). Wypożyczaliśmy ze stacji na lotnisku w Bergamo, zwiedziliśmy Mediolan, następnie udaliśmy się co całkiem niezłego hostelu na dwie noce po 15 euro. Komunikacja miejska działa bardzo sprawnie, ale bilety trzeba kasować :), polecam wzgórze Superga o poranku :) niesamowity widok 1


neotrance

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 stycznia 2005
Posty: 74
Rejestracja: 13 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2012, 21:23

Witam, planuję się wybrać na Juve - Roma, ale cena biletu lotniczego trochę mnie odstrasza, dlatego jak tu się nie uda (Jeszcze są w sprzedaży bilety na Nord po 35e i te by mnie interesowały) jest w perspektywie ten wyjazd na Lecce oraz ew na Atalante (tylko się boję że bilety by się rozeszły zanim bym zdążył ticketlist odpalić:P).
Z Krakowa 21.04 do Bergamo oraz powrot do Krakowa 23.04 - cena łączna 399,97 zł (plus jakieś opłaty - nigdy nie leciałem)
- te opłaty to tylko dodatkowe 6e ? (bagaż tylko podręczny bym wziął), czy muszę się liczyć jeszcze z jakimiś dodatkowymi ?

Jaka karta zwalania z tych dodatkowcyh opłat- MasterCard PrePaid? - i jak to wygląda, mając tą kartę płaci się przez konto internetowe, tak ? nie mam takiej karty, nigdy nie miałem więc nie śmiać się :-D

Chciałbym się dowiedzieć jak jest z płatnościami za bilet przez listicket.it -
czy za wpłatę w euro jest jakaś dodatkowa opłata (czy to zależy od banku w jakim ma się konto?) Raz wysyłałem kasę do Holandii w euro - chyba jako przelew europejski i nie wspominam tego najlepiej, bo koszty transakcji (przelewu) były tylko po mojej stronie i trochę to kosztowało - chyba z jakieś 80 zł, nie pamietam dobrze.

Sorry że tak chaotycznie ale czas mnie goni, wlasnie spdam. Liczę na jakieś inforamcje z Waszej strony i gratuluje tym którym udało się samemu zaplanować wyjazd!

/edit kurde - były bilety na nord/ są jeszcze na Nord EST 2^ ANELLO 213 - to jest 'lewy górny róg' stadionu na mapie z tego co się domyślam czyli lipa trochę, wolałbym dorzucić coś tych jurków i mieć lepsze miejsce.


Nedved1983

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 lutego 2012
Posty: 640
Rejestracja: 26 lutego 2012

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2012, 22:06

neotrance, miejsce oczywiscie ma znaczenie ale najwazniejsze jest poczuc atmosfere meczu, a na tym stadionie naprawde ja czuc( zdarcie gardla podczas hymnu to dopiero poczatek), tym bardziej ze rywal obiecujacy.

co do zaplaty na listicket to ja wyrobilem sobie specjalnie karte Visa do placenia w necie, rozliczana w euro, przydatna nie tylko przy tej okazji.
a za bilety lotnicze rzeczywiscie trzeba troche zaplacic, ale i tak wychodzi troche mniej niz ja wydalem. no chyba ze rzeczywiscie dojda do nich jeszcze jakies oplaty.
mi wystarczyl tylko bagaz podreczny, w zasadzie zwykly plecak, na te w zasadzie poltora dnia starczylo. tylko sprawdzcie wczesniej pogode, ja sie nadzialem na deszcz od przylotu do 16 w srode, kaptur bluzy byl przemoczony. no zawsze mozna wtedy kupic parasol od araba, podczas deszczu sprzedaja je na kazdym rogu.

EDIT: bilety jeszcze sa, ale tylko dla posiadaczy karty kibica, Juventus member. w otwartej sie pojawia pewnie dopiero w pon o 10 rano. wtedy juz o te tansze moze byc duzo trudniej


pajoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 stycznia 2006
Posty: 16
Rejestracja: 15 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2012, 08:17

Dużo stron w temacie i już pewnie padło takie pytanie za co przepraszam. Ale chciałbym wiedzieć ile trzeba mieć hajsu w kieszeni żeby w ogóle myśleć o wyjeździe na mecz. Chodzi mi o sumę podroży do Włoch, kosztów noclegu, życia, biletu na mecz oraz powrotu.


royal'ek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2012
Posty: 270
Rejestracja: 08 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2012, 09:32

Kolega pisał stronę wcześniej ;)


neotrance

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 stycznia 2005
Posty: 74
Rejestracja: 13 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2012, 11:28

Nedved1983 pisze:EDIT: bilety jeszcze sa, ale tylko dla posiadaczy karty kibica, Juventus member. w otwartej sie pojawia pewnie dopiero w pon o 10 rano. wtedy juz o te tansze moze byc duzo trudniej
Gdzie widzisz tą informację? Czy chodzi o taką 'ramkę' z informacją i kwadracikiem do zaznaczenia jako akceptuj, powyżej listy trybun do wyboru ? Po włosku napisane, nie bardzo rozumiem.
Ja normalnie mogę wejść na listicket.it i wybrać trybune po czym przechodzę do zakupu.
Mógłbyś mi to nieco naświetlić, nie chciałbym wtopić :)


Winner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 lipca 2004
Posty: 1173
Rejestracja: 30 lipca 2004

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2012, 12:05

neotrance pisze:
Nedved1983 pisze:EDIT: bilety jeszcze sa, ale tylko dla posiadaczy karty kibica, Juventus member. w otwartej sie pojawia pewnie dopiero w pon o 10 rano. wtedy juz o te tansze moze byc duzo trudniej
Gdzie widzisz tą informację? Czy chodzi o taką 'ramkę' z informacją i kwadracikiem do zaznaczenia jako akceptuj, powyżej listy trybun do wyboru ? Po włosku napisane, nie bardzo rozumiem.
Ja normalnie mogę wejść na listicket.it i wybrać trybune po czym przechodzę do zakupu.
Mógłbyś mi to nieco naświetlić, nie chciałbym wtopić :)
Wszystko jest na oficjalnej stronie Juve wystarczy podstawowa znajomość angielskiego http://www.juventus.com/juve/en/campo/b ... ria/prezzi
Było też o tym parę stron wyżej przy okazji innego meczu.


Od kołyski aż po grób zapatrzony w jeden klub.
juventusiak_94

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 stycznia 2007
Posty: 130
Rejestracja: 18 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2012, 14:04

czyli dajmy na to na mecz z Lecce (2.05) kiedy ruszy sprzedaż biletów na mecz na tej stronie lasticket ? nie za bardzo zrozumiałem


http://www.youtube.com/user/buffi33

your life your freestyle ylyf !

* Juventus&Freestyle *
Kindal

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 czerwca 2007
Posty: 9
Rejestracja: 23 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2012, 21:44

Mam pytanie do osób, które już były na meczu Juventusu w Turynie, a dokładnie:

- co trzeba zrobić, żeby pojechać na mecz?
- jak, gdzie kupić bilet?
- jaki jest koszt takiej imprezy?
- jak to wszytsko wygląda od A do Z?

Pozdrawiam


Arek
iero10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 170
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2012, 21:49

czasem warto poszukać na forum informacji:

http://forum.juvepoland.com/viewtopic.php?t=22322


Bartek(Juventino)

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2005
Posty: 1011
Rejestracja: 27 listopada 2005

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2012, 21:53

Kindal pisze:Mam pytanie do osób, które już były na meczu Juventusu w Turynie, a dokładnie:

- co trzeba zrobić, żeby pojechać na mecz?
- jak, gdzie kupić bilet?
- jaki jest koszt takiej imprezy?
- jak to wszytsko wygląda od A do Z?

Pozdrawiam
Ktoś ma ci walnąć wypracowanie o wyjeździe od A do Z, a tobie nawet nie chcę się sprawdzić czy jest już podobny temat...


Kindal

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 czerwca 2007
Posty: 9
Rejestracja: 23 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2012, 21:58

Dzięki wielkie - duże forum długo bym szukał ;p a tak pare minut ;)


Arek
Nedved1983

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 lutego 2012
Posty: 640
Rejestracja: 26 lutego 2012

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2012, 22:18

juventusiak_94 pisze:czyli dajmy na to na mecz z Lecce (2.05) kiedy ruszy sprzedaż biletów na mecz na tej stronie lasticket ? nie za bardzo zrozumiałem
jesli mecz jest 2 maja to podejrzewam ze otwarta sprzedaz zacznie sie w pon 23 kwietnia o 10. musisz sledzic strone na biezaco


Filip.Szewczyk10

Juventino
Juventino
Rejestracja: 18 stycznia 2011
Posty: 12
Rejestracja: 18 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2012, 15:36

panowie pytanko małe:)
bilety na Romę zostały już wysprzedane czy może nie ma ich do sprzedania w związku z całym zamieszaniem o przełożenie meczu?


ODPOWIEDZ