Arturo Vidal

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
binio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 czerwca 2003
Posty: 628
Rejestracja: 20 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 16 lipca 2011, 17:31

Vidal nam nie jest potrzebny. Pomoc mamy kompletną, jeśli chodzi o środek. Pirlo, Melo, Pazienza, Marchisio, Jest jeszcze Sissoko ale on na wylocie. Ta czwórka może grać w przeróżnej kombinacji, więc po co nam kolejny środkowy pomocnik. Wymiana za Melo ? Ruch pozbawiony sensu. Są ważniejsze braki do uzupełnienia.


Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 17 lipca 2011, 09:33

Mówi się, że Vidal ma przyjść do nas po Copa America.


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
@Maras@

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2005
Posty: 1260
Rejestracja: 31 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 17 lipca 2011, 16:45

Antichrist pisze:Mówi się, że Vidal ma przyjść do nas po Copa America.
Opcja z Vidalem jest coraz bardziej prawdopodobna. Można to wnioskować choćby po tym, że Melo nie jedzie na zgrupowanie do Ameryki :shock: Nie jadą też Almiron, Amauri, Ekdal, Grosso, Iago, Iaquinta i Sissoko, czyli jakby nie było zawodnicy którzy są na wylocie...


ObrazekObrazekObrazek
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 17 lipca 2011, 17:26

No tak. Czyli pożegnamy Melo. Środek pomocy będziemy mieli taki: Pirlo,Marchisio,Vidal i Pazienza.

Mam nadzieje że Vidala zobaczymy u nas tuż po CA!

PS.Motta leci :doh:


blackadder

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 września 2006
Posty: 1387
Rejestracja: 23 września 2006

Nieprzeczytany post 17 lipca 2011, 17:35

Vidal to ryzyko które trzeba podjąć. Chłopak jest silny fizycznie i pracowity, a przy tym bardzo kreatywny. Do tego nie będzie kosztował nas zbyt wiele a ma dopiero 24 lata. Trzymam kciuki za ten transfer.


Obrazek
Corcky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 marca 2005
Posty: 1127
Rejestracja: 09 marca 2005

Nieprzeczytany post 17 lipca 2011, 17:42

No jakoś nagle zrobiło się mało ludzi w środku pola Wygląda na to, że transfer Vidala jest już b. prawdopodobny. Staty ma fajne, ale to jest liga niemiecka - bramkostrzelna, gdzie dosyć łatwo sobie takowe nabyć. Widzieliście go przynajmniej w kilku pełnych meczach?


Obrazek
Alessandro Del Piero ole!
mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 17 lipca 2011, 17:47

Skąd wy wszyscy wiecie tyle o nim? Dżizas, mam wrażenie, że połowa z was klepie o nim cokolwiek, żeby tylko gadać -.-"


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 17 lipca 2011, 17:48

Corcky pisze:No jakoś nagle zrobiło się mało ludzi w środku pola Wygląda na to, że transfer Vidala jest już b. prawdopodobny. Staty ma fajne, ale to jest liga niemiecka - bramkostrzelna, gdzie dosyć łatwo sobie takowe nabyć. Widzieliście go przynajmniej w kilku pełnych meczach?
Dokładnie. Bramki tu nie mają znaczenia bo Vidal z tych jednenastu bramek bodajże siedem trafił z karnych.

Z transferu Vidala bedę zadowolony :ok:


Angelu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 kwietnia 2007
Posty: 214
Rejestracja: 09 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 17 lipca 2011, 19:20

Pirlo, Pazienza, Marchisio, Vidal..?
Czyżby Conte szykował w sezonie dużo rotacji w środku pomocy?
Jakby nie było to ani Pazienza, a tym bardziej Vidal nie będą chcieli siedzieć na ławce. Pirlo to Pirlo, a Marchisio..myślę, że Conte go bardzo ceni i też na ławce sadzał go nie będzie.
Naprawdę jestem strasznie ciekaw jak on to chce ułożyć -> jeśli przyjdzie Vidal :think:


fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2780
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 17 lipca 2011, 19:28

Angelu pisze:Pirlo, Pazienza, Marchisio, Vidal..?
Czyżby Conte szykował w sezonie dużo rotacji w środku pomocy?
Jakby nie było to ani Pazienza, a tym bardziej Vidal nie będą chcieli siedzieć na ławce.
Pazienza przyszedł do nas ze świadomością, że będzie rezerwowym.


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
@Maras@

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2005
Posty: 1260
Rejestracja: 31 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 17 lipca 2011, 19:33

Angelu pisze:Pirlo, Pazienza, Marchisio, Vidal..?
Czyżby Conte szykował w sezonie dużo rotacji w środku pomocy?
Jakby nie było to ani Pazienza, a tym bardziej Vidal nie będą chcieli siedzieć na ławce. Pirlo to Pirlo, a Marchisio..myślę, że Conte go bardzo ceni i też na ławce sadzał go nie będzie.
Naprawdę jestem strasznie ciekaw jak on to chce ułożyć -> jeśli przyjdzie Vidal :think:
Nie zapominaj że czasem niestety zdarzają się kontuzje, ale i inne sytuacje (np. spadek formy). 2 zawodników (o w miarę wyrównanym poziomie) na jedną pozycję po prostu musi być w szanującym się klubie...


ObrazekObrazekObrazek
Angelu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 kwietnia 2007
Posty: 214
Rejestracja: 09 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 17 lipca 2011, 19:34

Dobra. Ale cały czas siedzieć na ławce nie będzie. Na jakieś ostatnie 25minut będzie wchodził, bo - i tu nie zaprzeczycie - najgorszy nie jest...
Co więc z Vidalem/Marchisio? Dwóch zmian w środku pola w meczu chyba nie będzie, bo to bezsens dla mnie..


ReggaeMan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2011
Posty: 153
Rejestracja: 28 czerwca 2011

Nieprzeczytany post 17 lipca 2011, 19:41

Angelu pisze:Dobra. Ale cały czas siedzieć na ławce nie będzie. Na jakieś ostatnie 25minut będzie wchodził, bo - i tu nie zaprzeczycie - najgorszy nie jest...
Co więc z Vidalem/Marchisio? Dwóch zmian w środku pola w meczu chyba nie będzie, bo to bezsens dla mnie..
No nie wiem, według mnie Marchisio jest gorszy, według Conte nie koniecznie..


Kogut W.

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 czerwca 2007
Posty: 555
Rejestracja: 03 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 17 lipca 2011, 19:51

W miejsce Aquilaniego jest Pirlo. W miejsce Momo i Melo byłby Pazienza i Vidal. Do tego Marchisio... No nie wiem, w diabli z tym Pazienzą. Wolałbym żeby ktoś z dwójki Momo/Melo został, ale z drugiej strony oni są drożsi od Pazienzy.


karlos18

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 stycznia 2010
Posty: 9
Rejestracja: 30 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 17 lipca 2011, 23:15

A ja jestem bardzo zadowolony z faktu (o ile do tego oczywiście dojdzie), że Vidal będzie u nas grał. Podoba mi się jego gra i myślę, że to może być strzał w dziesiątkę. Co do ułożenia, to tak jak ktoś wcześniej pisał: zdarzają się kontuzje, spadki form itd., a moim też zdaniem tworzy to rywalizację co może nam wyjść tylko na dobre. Jeżeli znowu chodzi o to kogo wolę z dwójki Vidal vs Marchisio to u mnie wygrywa ten pierwszy.


Zablokowany