Reto Ziegler

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Simi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2006
Posty: 1275
Rejestracja: 07 maja 2006

Nieprzeczytany post 02 września 2011, 11:48

Jak dla mnie idiotyczny pomysł z tym sprzedaniem/wypożyczeniem Reto. Co jak co, nawet gdyby De Ceglie FAKTYCZNIE był lepszy to niech Reto chociaż powalczy o pierwszy skład.


jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 02 września 2011, 11:49

Szkoda Zieglera, bardzo fajny zawodnik. Nie wiem, co znow Conte nie pasuje ; / To juz robi sie troche irytujace, bo jakby podliczyc wszystkich graczy, ktorych z Conte laczyla co najmniej "lekka roznica zdan" to zrobi sie dluga lista:

- Bonucci
- Ziegler
- Melo (mysle, ze gdyby Conte widzial go w skladzie to by zostal)
- Krasic
- Quagliarella
- Pepe
- Amauri + Iaquinta (chociaz to akurat dziwne nie jest)

I pewnie jeszcze o kims zaspomnialem.


Peja

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 listopada 2003
Posty: 478
Rejestracja: 12 listopada 2003

Nieprzeczytany post 02 września 2011, 12:05

Co za klub. Kiedy już człowiek zaczyna wierzyć w to, że ktoś tam jeszcze okazuje jakieś oznaki racjonalnego myślenia to dostajemy takie coś...
De Ceglie i Grosso od kilku sezonów odstawiają błazenadę a Conte ceni ich nad co najmniej solidnego Zieglera... Brak słów. Pozostaje liczyć, że Reto będzie słowny i rzeczywiście zostanie z nami żeby walczyć o skład. Z takimi rywalami wróżę mu powodzenie.


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 02 września 2011, 12:15

Myślicie, że jeśli Ziegler odmówi transferu to zostanie odsunięty od składu? :lol:


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Regulus

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2007
Posty: 145
Rejestracja: 04 listopada 2007

Nieprzeczytany post 02 września 2011, 12:36

Dramat. Z takimi kalekami w obronie nie mamy czego szukać w czołówce w obliczu konkretnych wzmocnień Lazio, Romy i Napoli. Zawsze starałem się szukać racji w decyzjach Marotty, ale sprzedaż Zieglera (bo takie jest widzi mi się trenera, bez dania mu nawet szansy?) to nawet nie krótkowzroczność, nie błąd, to piramidalna głupota, za którą zapłacimy w ciągu sezonu wysoką cenę. Ad hoc, przywracają 34-letniego Grosso do składu, mimo, że ten nie trenował przez cały okres przygotowawczy, nie no, to się w palę nie mieści. Przez kalekę De Ceglie stracimy mnóstwo bramek i przegramy wiele meczów - można być tego pewnym, przedsmak tego dał mecz z Milanem o Puchar Berlusconiego, gdzie milaniści wchodzili w naszą lewą flankę jak w masło. Do tego Bonucci na środku (choć istnieje szansa, że już od początku w podstawie będzie grał solidny Barzagli)
Ci ludzie są ślepi czy po prostu głupi? Co z tego, że mamy dobry atak i niezłą pomoc, skoro obrona jest tragiczna? Solidna obrona to podstawa każdego klasowego zespołu, każdy normalny klub zaczyna budować siłę drużyny od obrony. Poza tym jaki sens ma oddawanie zawodnika po zamknięciu (dla nas) okienka transferowego? Marotta i Conte niewątpliwie zasługują na pomnik głupoty, szkoda, że nam kibicom głównie, przyjdzie za to płacić... Po raz kolejny.
Jak juz tutaj wiele osób pisało, musi zdarzyć się cud, żeby ten cyrk wypalił i dojechał do Ligi Mistrzów.


zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 02 września 2011, 12:37

jakku1 pisze:Iaquinta
Iaquinta? Kłóciłbym się. Conte widzi w Juve prędzej Vincenzo niż Fabio. To Quaglia miał polecieć w zamian za Vargasa, a miejsce w drużynie zająłby wtedy zawodny jak zwykle Iaquinta.


Obrazek
Azrael

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 marca 2008
Posty: 1317
Rejestracja: 15 marca 2008

Nieprzeczytany post 02 września 2011, 12:40

Lypsky pisze:Myślicie, że jeśli Ziegler odmówi transferu to zostanie odsunięty od składu? :lol:
Byłoby to rzeczywiście dość zabawne. Problem w tym, że wówczas kibice i prasa zjedliby żywcem Conte i Marottę, a po dwóch, trzech meczach problem sam by się rozwiązał - z powodu na szeroko rozumianą "kondycję" naszej całej lewej flanki lub (i to rozwiązanie uważam za jeszcze bardziej prawdopodobne) po pierwszej kontuzji De Ceglie, wykluczającej go do końca sezonu.

W zasadzie to można by nawet zacząć przyjmować zakłady o to w jakim miesiącu do składu zostanie przywrócony Amauri...


Pozdrawiam!
@D@$

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 kwietnia 2004
Posty: 2566
Rejestracja: 02 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 02 września 2011, 12:59

Lypsky pisze:Synek, przestań doszukiwać się drugiego dna. Ziegler jasno powiedział, że chce zostać i przekonać do siebie trenera, jednoznacznie oznajmił, iż Conte go nie chce. Nie przechodziłby do klubu (mając sporo propozycji) tylko po to by po kilku meczach na ławce, żądać transferu.
Gdzie powiedział, że chce zostać? Ja rto widze tak, że nie zagrał w kilku sparingach, nie ma pewnego miesjca w składzie i tak go to wzruszyło, że chce odejść.
Ziegler pisze:Zanim ostatecznie trafiłem do Juventusu, rozmawiałem z innymi drużynami, jednak znalazły już one swoich nowych bocznych obrońców
- czyli "miałem tyle fajnych ofert, ale popełniłem błąd", tak to czytam.
Lypsky pisze:Conte jest głupi, ale Marotta jest jeszcze głupszy bo godzi się na tą błazenadę.
Skoro Conte wymyśla, to gdzie tu wina Marotty?
jakku1 pisze:To juz robi sie troche irytujace, bo jakby podliczyc wszystkich graczy, ktorych z Conte laczyla co najmniej "lekka roznica zdan" to zrobi sie dluga lista:
W sumie myślałem, że przyjście Conte spowoduje poprawę "atmosfery", a tu wręcz przeciwnie. Oby coś dobrgo z tego wszystkiego wyszło.
Lypsky pisze:Myślicie, że jeśli Ziegler odmówi transferu to zostanie odsunięty od składu? :lol:
Jasne, a potem wrzucą go do rowy i Marotta i z Conte obrzucą go kamieniami, rób dalej z Reto męczennika. :doh: Może Vidal też ma strzelić focha bo z Milanem grał mniej Marchisio?


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 02 września 2011, 13:01

Możecie mi wytłumaczyć, dlaczego przez kretynizm, krótkowzroczność, chore wizje taktyczne i brak większego doświadczenia Conte, znowu jeździcie po Marottcie?


Regulus

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2007
Posty: 145
Rejestracja: 04 listopada 2007

Nieprzeczytany post 02 września 2011, 13:03

Bo to Marotta podejmuje decyzje dotyczące sprzedaży zawodników i on za nie ponosi odpowiedzialność, nikt inny. Jeżeli w każdej, nawet najgłupszej kwestii, daje się przekonać Conte, tym gorzej dla niego.


Zawidowianin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 908
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 02 września 2011, 13:04

Regulus pisze:Bo to Marotta podejmuje decyzje dotyczące sprzedaży zawodników i on za nie ponosi odpowiedzialność, nikt inny. Jeżeli w każdej, nawet najgłupszej kwestii, daje się przekonać Conte, tym gorzej dla niego.
No i to Marotta podjął decyzję o zatrudnieniu Conte zapewne :) . Panowie teraz jadą na jednym wózku. Jeżeli schrzanią sezon to za rok o tej porze ich już w Turynie nie będzie.


onliforpipul
mati888

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2007
Posty: 687
Rejestracja: 16 września 2007

Nieprzeczytany post 02 września 2011, 13:08

Regulus pisze:Bo to Marotta podejmuje decyzje dotyczące sprzedaży zawodników i on za nie ponosi odpowiedzialność, nikt inny. Jeżeli w każdej, nawet najgłupszej kwestii, daje się przekonać Conte, tym gorzej dla niego.
chyba żartujesz - zadaniem Beppe jest stworzenie Conte jak najlepszych warunków do pracy, czyli załatwienie mu wybranych przez niego samego 'zabawek', tak czy nie? Conte mówi, ze da radę zakwalifikować się do LM z DC i Grosso na lewej, to Marotta mu ufa. Gdyby nakupował graczy, których Conte nie lubi/nie chce powstałoby napięcie na linii trener-zarząd. Z naszej perspektywy to by nie znaczyło wiele, bo byśmy mieli dobrych graczy. Wewnątrz klubu oznaczałoby to brak zaufania, a może i szacunku dla trenera ze strony zarządu, co na pewno nie wpłynęłoby korzystnie na atmosferę


@Regulus - o matko, zrozumiałem, ze chodzi Ci o kupno, a nie o sprzedaż. Nie było wypocin, wybacz... :doh:
Ostatnio zmieniony 02 września 2011, 13:28 przez mati888, łącznie zmieniany 2 razy.


'Czasem lepiej nic nie mówić i sprawiać wrażenie głupiego niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości'
Regulus

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2007
Posty: 145
Rejestracja: 04 listopada 2007

Nieprzeczytany post 02 września 2011, 13:14

Nie rozumiesz - mi chodzi o odpowiedzialność związaną z pełnioną przez Marottę funkcją. Jako dyrektor sportowy odpowiada za transfery i on jest z nich rozliczany. To, że powinien współpracować z trenerem dla dobra zespołu jest oczywiste, ale to nie znaczy, że musi jak bezwolny automat spełniać każdą, nawet najbardziej absurdalną zachciankę trenera. Marotta może zablokować transfer Zieglera i naiwnie po cichu na to liczę.


Monte Cristo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2006
Posty: 1592
Rejestracja: 15 września 2006

Nieprzeczytany post 02 września 2011, 13:14

Regulus pisze:Bo to Marotta podejmuje decyzje dotyczące sprzedaży zawodników i on za nie ponosi odpowiedzialność, nikt inny. Jeżeli w każdej, nawet najgłupszej kwestii, daje się przekonać Conte, tym gorzej dla niego.
Dokladnie. Rozumiem jesli Antonio powie ze chce Bastosa zamiast Vargasa bo ten mu bardziej do taktyki pasuje to ok, pilkarze na podobnym poziomie. Ale jesli Conte sobie wymysla zeby wywalic Zieglera, jednego z solidniejszych lewych obroncow ligi, zeby stawiac na gosca gorszego od Molinaro... to niech sie kurde Marotta postawi i powie mu ze teraz ma zrobic cos z tym co ma. Niby Del Neri mogl powiedziec "Ja tylko trenuje pilkarzy ktorych kupil mi klub, a teraz nagle Marotta nie moze postanowic o pozostaniu JEDNEGO pilkarza bo tak mowi Conte?


Zatrudnienie Conte to byl najbardziej idiotyczny pomysl od zwolnienia Ranieriego (nie wierze ze wlasnie to napisalem). Naszemu trenejro ciagle sie nic nie podoba, ktos mu nei pasuje, ktos jest za slaby... Nie zdziwi mnie jesli Quagliarella i Ziegler spedza pol sezonu na trybunach a na boisku, w razie nieobecnosci De Ceglie lub Vucinica beda kulec Grosso i Del Piero (a nie oszukujmy sie, Alex w tym sezonie juz tyle nie wyrobi).
Mam naprawde nadzieje ze bede musial to wszystko odszczekac.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7363
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 02 września 2011, 13:48

Regulus pisze:Bo to Marotta podejmuje decyzje dotyczące sprzedaży zawodników i on za nie ponosi odpowiedzialność, nikt inny. Jeżeli w każdej, nawet najgłupszej kwestii, daje się przekonać Conte, tym gorzej dla niego.
a jeśli Conte powiedział, że nie będzie grał Zieglerem tylko Grosso to co? nie lepiej go pożyczyć na pół roku czy rok? po co ma siedzieć i brać kasę skoro Conte tak do niego podchodzi?


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Zablokowany