podnoszenie ciezarow, kulturystyka...

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
dawidm

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 października 2004
Posty: 99
Rejestracja: 19 października 2004

Nieprzeczytany post 07 lutego 2006, 23:56

Ja słyszałem , że w procesie ubytku wagowego potrzeba jesc duzo białka a mało węglowodanów Jak to jest?
Dobrze słyszałeś, w okresie redukcji ilość białka to ok. 2-2,5 g/ na kg masy ciała. Podczas masy, trochę mniej - ok. 1,5 g/kg MC :) Ograniczamy też węglowodany, szczególnie cukry proste (soki, dżemy, słodycze, fast food'y, białe pieczywo itp. itd). Zapraszam na sfd.pl :-))


gil

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 listopada 2003
Posty: 222
Rejestracja: 20 listopada 2003

Nieprzeczytany post 08 lutego 2006, 17:44

a bral ktos z was moze mete?? lub inne koksy??


Juve The Best

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2003
Posty: 360
Rejestracja: 29 lipca 2003

Nieprzeczytany post 08 lutego 2006, 19:01

gil pisze:a bral ktos z was moze mete?? lub inne koksy??
Ja 100 tabsów naposimu. Po wakacjach planuje cykl na teściu zrobić, ale może zmądżeje :wink: .
panowie a bral ktorys z was nitrobolon?? jedna osoba na tym forum brala (jesli sie nie myle byl to juve_the_best) i mowi ze pompa jest tylko po treningu potem wszystko spada;
to jak??
Ja brałem nitrobolon 1 ostatnio wszyedł nitrobolon 2 słyszałem ze nieco lepszy ale niewiem. Dołuż 30 zeta i kup Cell Pump z biogenixa - jeden z najlepszych stacków kreatynowych, za 100 zł masz cały cykl. Ja zaczynam od marca.


Obrazek
Capitan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2004
Posty: 181
Rejestracja: 26 lutego 2004

Nieprzeczytany post 08 lutego 2006, 19:37

Osobiscie odradzam brania tego świństwa. Mój kumpel z technikum przez nie leczy sie psychiatrycznie.
Poza tym mam pytanie. Czy ktoś z was zna czasopismo "men's health"
Bo jeśli nie to serdecznie zapraszam do nabycia. Zobaczycie, że warto


gil

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 listopada 2003
Posty: 222
Rejestracja: 20 listopada 2003

Nieprzeczytany post 13 lutego 2006, 21:25

mens healt to taka filipinka dla facetow; lanie wody; nie warto tego czytac; juve a co to jest ten naposim?? jak sie to bierze?? miales jakies efekty? nie spadlo ci potem to?


Juve The Best

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2003
Posty: 360
Rejestracja: 29 lipca 2003

Nieprzeczytany post 13 lutego 2006, 23:17

gil pisze:mens healt to taka filipinka dla facetow; lanie wody; nie warto tego czytac; juve a co to jest ten naposim?? jak sie to bierze?? miales jakies efekty? nie spadlo ci potem to?
Naposim to jest rumuńska meta efekty daremne żędu 4 kg( po lepszej kreatyniemasz więcej ) spadki może z 1 kg. Gdybyś mety wzioł 300 tabletek to by cie wywaliło bez gadaki ale meta to nie jest streyd na 1 cykl - jest za mocna i za dużo skutków ubocznych. Przy słabej wątrobie nawet po 100 mozna mieć żółtaczke.


Obrazek
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 14 lutego 2006, 17:23

Ech, czytam te wasze wypowiedzi od początku i naprawdę jestem niektórymi przerażony :!: :| Jak możecie się napychać różnymi wspomagaczami, odżywkami. Ludzie, widzę, że nie wiecie co dobre, najlepsza jest ciężka praca, której często ludzie z miast nie zaznają a żyją z nią osoby mieszkające na wsi.


Juve The Best

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2003
Posty: 360
Rejestracja: 29 lipca 2003

Nieprzeczytany post 14 lutego 2006, 17:31

Lord_ Juve pisze:Ech, czytam te wasze wypowiedzi od początku i naprawdę jestem niektórymi przerażony :!: :| Jak możecie się napychać różnymi wspomagaczami, odżywkami. Ludzie, widzę, że nie wiecie co dobre, najlepsza jest ciężka praca, której często ludzie z miast nie zaznają a żyją z nią osoby mieszkające na wsi.
Ale weź pod uwage że w czasie wysiłku spowodowanego ciężką praćcą oraganizm potrzebuje dużo więcej białka węglowodanów i nawet kreatyny. A Normalnie jedząc wiadomo nie dostarczysz takich ilości.


Obrazek
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 14 lutego 2006, 19:34

Juve The Best pisze:
Lord_ Juve pisze:Ech, czytam te wasze wypowiedzi od początku i naprawdę jestem niektórymi przerażony :!: :| Jak możecie się napychać różnymi wspomagaczami, odżywkami. Ludzie, widzę, że nie wiecie co dobre, najlepsza jest ciężka praca, której często ludzie z miast nie zaznają a żyją z nią osoby mieszkające na wsi.
Ale weź pod uwage że w czasie wysiłku spowodowanego ciężką praćcą oraganizm potrzebuje dużo więcej białka węglowodanów i nawet kreatyny. A Normalnie jedząc wiadomo nie dostarczysz takich ilości.
Wiadomo, ale zawsze można się zdrowo odżywiać, białe sery, owoce, odpowiednie pieczywo i wiele, wiele innych, które mogą wspomóc i być przyczyną przyjemności(jedzenie jest naprawdę wielką przyjemnością :smile: ), naprawdę nie ufam temu wszystkiemu i nigdy nie zaufam, moje zdanie...


RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 15 lutego 2006, 16:14

Lord_ Juve pisze:
Juve The Best pisze:
Lord_ Juve pisze:Ech, czytam te wasze wypowiedzi od początku i naprawdę jestem niektórymi przerażony :!: :| Jak możecie się napychać różnymi wspomagaczami, odżywkami. Ludzie, widzę, że nie wiecie co dobre, najlepsza jest ciężka praca, której często ludzie z miast nie zaznają a żyją z nią osoby mieszkające na wsi.
Ale weź pod uwage że w czasie wysiłku spowodowanego ciężką praćcą oraganizm potrzebuje dużo więcej białka węglowodanów i nawet kreatyny. A Normalnie jedząc wiadomo nie dostarczysz takich ilości.
Wiadomo, ale zawsze można się zdrowo odżywiać, białe sery, owoce, odpowiednie pieczywo i wiele, wiele innych, które mogą wspomóc i być przyczyną przyjemności(jedzenie jest naprawdę wielką przyjemnością :smile: ), naprawdę nie ufam temu wszystkiemu i nigdy nie zaufam, moje zdanie...
Traktujesz ODŻYWKI na równi ze Sterydami ! Takie jest moje odczucie... Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę ale odżywki TYLKO pomagaja.. Po nich nie ma sie skutków ubocznych :whistle:


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
gil

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 listopada 2003
Posty: 222
Rejestracja: 20 listopada 2003

Nieprzeczytany post 15 lutego 2006, 18:38

odzywki to nie sterydy... a jeszcze jakies koksy aplikowales sobie?? ile tego naposimu wziales?


Juve The Best

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2003
Posty: 360
Rejestracja: 29 lipca 2003

Nieprzeczytany post 15 lutego 2006, 19:48

gil pisze:odzywki to nie sterydy... a jeszcze jakies koksy aplikowales sobie?? ile tego naposimu wziales?
Nie 100 tej mety wziołem. Ale mety nie bierz na 1 cykl bo jest zbytmocna ( oprucz tego że urośniesz mozesz mieć duuuże probpemy ja neiweiedziałem ale naszczęście jestem zdrowy ) . Po wakacjach planuje sie ukłuć testosteronem ale zobaczymy co z tego wyjdzie bo mi laska stwarza już :D:D .
Acha a brałem 100 tabów.


Obrazek
gil

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 listopada 2003
Posty: 222
Rejestracja: 20 listopada 2003

Nieprzeczytany post 17 lutego 2006, 07:56

ale jak to jest zbyt mocna?? przez jaki czas najlepiej ja brac??


KINIU1990

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 grudnia 2005
Posty: 1
Rejestracja: 03 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 17 lutego 2006, 10:35

Ja odradzam brać koksy ale odżywki i suplementy to oczywiście bo sam biore a najlepsze firmy to OLIMP TREC ACTIVITA i VITALMAX mam gainera activity za 23 zł kg i jest dobry i mam kreatyne OLIMPU za 33 zł 150 kapsułek polecam


gil

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 listopada 2003
Posty: 222
Rejestracja: 20 listopada 2003

Nieprzeczytany post 17 lutego 2006, 14:30

KINIU1990 pisze:Ja odradzam brać koksy ale odżywki i suplementy to oczywiście bo sam biore a najlepsze firmy to OLIMP TREC ACTIVITA i VITALMAX mam gainera activity za 23 zł kg i jest dobry i mam kreatyne OLIMPU za 33 zł 150 kapsułek polecam
ile mozna przytyc na tym gainerze acivity?


ODPOWIEDZ