Wszystko o Squadra Azzurra

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2012, 13:41

Myślicie, że Rai Uno zakoduje dzisiejszą transmisję ? Jestem u dziewczyny, a Ona ma N. Byłbym bardzo wdzięczny za przesłanie informacji o ewentualnej możliwości obejrzenia na innym kanale. Z góry dzięki, a co do meczu... dziwnie będzie oglądać Italię bez zawodników Juve, choć cieszy wiek powołanych. Najbardziej ciekaw jestem Verettiego.


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2012, 14:13

Oglądał ktoś Włochów wczoraj? Mam nadzieję, że De Rossi wypowie się też w temacie. Myślę, że oglądał w końcu calcioholik ;).

Wynik nie miał dla mnie znaczenia większego bardziej obserwowałem grę debiutantów, ale pozwolę sobie na ocenę poszczególnych graczy:

Sirigu- bronił solidnie, ale przy 2 golu mógł zachować się lepiej. Gigi[b/] myślę, że piąstkowałby i może nie byłoby gola. Po prostu Gigi to Gigi. Na chwilę obecną nie ma kogoś kto by mu poważnie zagroził w bramce w reprezentacji.

Abate- kilka razy niemiłosiernie objeżdżany. Miał swój udział przy 2 bramce też. Jeden ze słabszych

Astori- solidnie, raczej bez większych kiksów

Ogbonna- wczoraj był bardzo pewnym punktem obrony. Kilka razy fajnie asekurował kolegów po swoich błędach.

Balzaretti- gorzej grał niż Abate. Miał problem z Johnsonem i błąd w kryciu zawodnika spowodował gola wyrównującego dla Anglików.

Nocerino-biegał walczył, solidnie, pewien dobry poziom prezentuje.

Diamanti- stary, ale jary. Dobrze wykonywał stałe fragmenty. Po jego wrzutce z rożnego padł gol De Rossiego. Faulowany kilka razy, sprawiał Anglikom problemy.

De Rossi- zagrał jak kapitana przystało. Był wszędzie, rozgrywał, ubezpieczał, asekurował, naprawiał błędy kolegów. Strzelił bramkę, bardzo dobry występ, co mnie wcale nie dziwi. Solidna firma

Aquilani- gra, bo jeszcze młodzi nieokrzesani, z braku laku po prostu. Boi się rozgrywać piłkę, chowa się za rywalem i podaje do najbliższego. Kilka razy prosiło się,aby uruchomił atak dobry dalszym podaniem. Najsłabszy obok Abate i Balzarettiego

El Shaarawy- będzie z niego pociecha w reprze i Milanie. Szybki z techniką. Kilka razy zaliczył efektowne rajdy. Czasem wracał na własną połowę.

Destro- najlepsze wrażenie spośród debiutantów wywarł na mnie. Będą z niego ludzie. Piłka go szukała, drewnem nie jest. Nadawałby się już teraz w reprze. Poza tym Zeman jest jaki jest, ale on ma oko do napastników i pod jego wodzą powinien mocniej przykoksować.

Zmiennicy:

Peluso- zastąpił słabego Balzę. Z przodu całkiem fajnie gra, ale w obronie ze 2 razy przynajmniej pozwolił na zagrożenie pod bramką.

Gabbiadini- bezbarawnie, biegał byle jak. Nie podobała mi się jego gra. Jedno tylko zagranie piętka.

Fabbrini- widać, że produkt skautingu Udinese. Kilka razy fajnie zagrał, lepiej niż Gabbiadini. Warto go mieć w notatniku :).

Verratti- całkiem fajnie, kilka razy pokazał się z dobrej strony. Jednak trochę za krótko. Przypomina Pirlo trochę, ale jeszcze musi trochę podrosnąć.

Poli- biegał, starał się walczyć, ani dobrze ani źle

Schelotto- zmienił Abate na prawej, ale za krótko grał, żeby go ocenić.

Ogólnie młodzież całkiem dobrze zagrała, ale większość musi jeszcze trochę więcej grać i trenować. Destro moim zdaniem będzie dobry w Romie i szybko zawita w dorosłej reprezentacji.


vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1778
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Podziekował: 1 raz

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2012, 14:30

Elo Vidal:), generalnie się zgadzam. Zgadzam się, że trójka Aqua, Balza i Abate była najgorsza na boisku z włoskiej drużyny. Alberto nie ma nic z lidera. Większość podań do tyłu, krótko, jak miał zagrać prostopadłą piłę do Destro czy ES to walił w obrońców albo gdzieś w okolice chorągiewki. Balzaretti słabiutko, ale Abate jeszcze gorzej. Dośrodkowania w stylu Marco Motty, podania do anglików, sam się kopał w czoło. Destro, Ogbonna i oczywiście kapitan De Rossi zagrali najlepiej.
Fajnie, że młodzi mieli wczoraj szansę się pokazać. Widać, że mają potencjał i za dwa lata Italia będzie miała z nich pociechę.
To tyle ode mnie.


alina

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2009
Posty: 2695
Rejestracja: 25 lipca 2009
Podziekował: 1 raz

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2012, 15:59

Elo Vidal:) pisze:Gabbiadini- bezbarawnie, biegał byle jak. Nie podobała mi się jego gra. Jedno tylko zagranie piętka.
Zapomniałeś, że niemal gola strzelił, tylko obrońca z linii wybił (rzut rożny pod koniec).


Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2012, 16:27

alina pisze:
Elo Vidal:) pisze:Gabbiadini- bezbarawnie, biegał byle jak. Nie podobała mi się jego gra. Jedno tylko zagranie piętka.
Zapomniałeś, że niemal gola strzelił, tylko obrońca z linii wybił (rzut rożny pod koniec).
:doh: epic fail. Jak dobrze, że jesteś na tym forum, to nie ironia to komplement. Myślałem, że to był Fabbrini :wink: .


De Rossi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2008
Posty: 700
Rejestracja: 14 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 02 września 2012, 22:56

Goalkeepers: Buffon (Juventus), De Sanctis (Napoli), Sirigu (Paris Saint-Germain), Viviano (Fiorentina);

Defenders: Astori (Cagliari), Balzaretti (Roma), Barzagli (Juventus), Bonucci (Juventus), Cassani (Fiorentina), Maggio (Napoli), Ogbonna (Torino);

Midfielders: De Rossi (Roma), Diamanti (Bologna), Giaccherini (Juventus), Marchisio (Juventus), Nocerino (Milan), Pirlo (Juventus), Poli (Sampdoria), Verratti (Paris Saint-Germain);

Forwards: Borini (Liverpool), Destro (Roma), Giovinco (Juventus), Insigne (Napoli), Osvaldo (Roma), Pazzini (Milan).

Insigne nowy i Pazzini powraca. Tyle napiszę.


Aaaa, no i podobają mi się te stroje. Old school. Kupię se.


Obrazek


ObrazekObrazek
Montezuma11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 maja 2011
Posty: 149
Rejestracja: 22 maja 2011

Nieprzeczytany post 02 września 2012, 23:21

@ De Rossi, a Giorgio nie zjadłeś ? bo już po kontuzji dziś grał prawie normalnie, a nie widzę go tutaj. i troszenke zal jednak ze nasz De Ceglie nie grywa, bo swego czasu Prandelli coś przebąkiwał, że szuka LWB do kadry i nasz cegła się nadaje a go nie ma :(


FORZA JUVENTUS !!!
strong return

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2008
Posty: 1510
Rejestracja: 14 lipca 2008

Nieprzeczytany post 02 września 2012, 23:35

Nie ma go, bo nie ma miejsca w składzie w klubie? :think:


Dzięki Beppe za Teveza!
I believe in Fernando GoLLente!
Montezuma11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 maja 2011
Posty: 149
Rejestracja: 22 maja 2011

Nieprzeczytany post 03 września 2012, 00:03

strong return pisze:Nie ma go, bo nie ma miejsca w składzie w klubie? :think:
napisałem, ze zal ze De ceglie nie grywa, bo dostałby pewnie powołanie, więc nie wiem o co Ci chodzi bo zdaje mi sie ze zrozumiale przekazalem o co mi chodzi


FORZA JUVENTUS !!!
bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 05 września 2012, 11:45

Wedlug wloskiej prasy, w piatkowym meczu Prandelli zdecyduje sie na ustawienie 3-5-2. Najbardziej prawdopodobny sklad na ten moment to: Buffon - Barzagli, Bonucci, Ogbonna - Maggio, Nocerino, Pirlo, Marchisio, Giaccherini - Giovinco, Osvaldo. Jak widzimy, az siedmiu Juventinich, w tym Giaccherini :-D Oby zadnemu nic sie nie stalo, bo za rogiem inauguracja LM.

Prandelli po raz kolejny w swojej wypowiedzi bardzo wyraznie wstawia sie za Conte. Szacunek.


Obrazek
Simi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2006
Posty: 1275
Rejestracja: 07 maja 2006

Nieprzeczytany post 05 września 2012, 11:57

bendzamin pisze:Wedlug wloskiej prasy, w piatkowym meczu Prandelli zdecyduje sie na ustawienie 3-5-2. Najbardziej prawdopodobny sklad na ten moment to: Buffon - Barzagli, Bonucci, Ogbonna - Maggio, Nocerino, Pirlo, Marchisio, Giaccherini - Giovinco, Osvaldo. Jak widzimy, az siedmiu Juventinich, w tym Giaccherini :-D Oby zadnemu nic sie nie stalo, bo za rogiem inauguracja LM.

Prandelli po raz kolejny w swojej wypowiedzi bardzo wyraznie wstawia sie za Conte. Szacunek.
Szkoda że nie ma Kielona, byłoby wtedy 8 Juventinich w pierwszej 11. 8)


koki90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 października 2004
Posty: 1045
Rejestracja: 15 października 2004

Nieprzeczytany post 05 września 2012, 16:17

bendzamin pisze:Wedlug wloskiej prasy, w piatkowym meczu Prandelli zdecyduje sie na ustawienie 3-5-2. Najbardziej prawdopodobny sklad na ten moment to: Buffon - Barzagli, Bonucci, Ogbonna - Maggio, Nocerino, Pirlo, Marchisio, Giaccherini - Giovinco, Osvaldo. Jak widzimy, az siedmiu Juventinich, w tym Giaccherini :-D Oby zadnemu nic sie nie stalo, bo za rogiem inauguracja LM.
Wątpię, żeby De Rossi miał usiąść na ławce. Pewnie jestem subiektywny, ale moim zdaniem to De Rossi zacznie w podstawie, a na rezerwie wyląduje Nocerino.


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 05 września 2012, 16:46

@koki90 De Rossi ma kontuzję. Więc ciężko żeby zagrał w podstawie. W ostatnim meczu Romy zszedł z boiska. Nie wiem jak długo będzie ją leczyć.


bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 05 września 2012, 16:50

DDR i Pazzini sa lekko kontuzjowani (odpowiednio: kostka i kolano), ale istnieja szanse, ze zagraja we wtorek z Malta.


Obrazek
koki90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 października 2004
Posty: 1045
Rejestracja: 15 października 2004

Nieprzeczytany post 05 września 2012, 19:20

Szikit pisze:@koki90 De Rossi ma kontuzję. Więc ciężko żeby zagrał w podstawie. W ostatnim meczu Romy zszedł z boiska. Nie wiem jak długo będzie ją leczyć.
Tak jak napisał @bendzamin uraz nie jest poważny. Gdyby był, De Rossi na pewno nie dostałby powołania.


ODPOWIEDZ