Koszulki na sezon 2010/2011

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Mateuszello

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lipca 2009
Posty: 962
Rejestracja: 24 lipca 2009

Nieprzeczytany post 17 września 2010, 16:57

Monte Cristo pisze:
LukaS pisze:
Monte Cristo pisze:Dzis w sklepie widzialem nasze nowe koszulki na zywo, i powiem wam, ze w telewizjii wygladaja owiele gorzej ;) Wcale nie sa takie zle, wiec moze sie pokusze o zakup.
A można wiedzieć w jakim sklepie i gdzie ? :)
Sklep Derby, Sergelgatan 11, 115 57 Sztockholm :prochno:

Chodzi o to ze tlo na naklejce Betclic ma inny odcien niz biale pasy, dlatego to wcale tak zle nie wyglada.
Sztockholm :smile: :prochno:
A jak je widziałeś to sprawdzałeś cenę? Jak tak to ile kosztowały?


-Ibrahimovic mówił, że między nim, a Guardiolą omal nie doszło do rękoczynów. Jaki on był w Turynie :?:
-Prawie pobił się z innym piłkarzem.
-Z Tobą :?:
-Nie :!: Ja skopałbym mu tyłek :lol:
--------- Alex Del Piero
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 19 września 2010, 19:09

Na początku pozwolę sobie zacytować fragment tego newsa, w którym Blanc wypowiada się na temat koszulki wyjazdowej, na której nie było sponsora:
Na koszulce domowej widnieje już marka BetClic, na wyjazdowej nie ma natomiast sponsora. Na jej temat Jean-Claude Blanc powiedział: "Jest swego rodzaju hołdem oddanym produkcji włoskiej, strategii, którą uskuteczniamy również w przypadku naszego nowego stadionu"
I czyżby się coś od tamtego czasu zmieniło? Może zwróciliście uwagę dzisiaj. Ja meczu nie miałem okazji oglądać ale jak tylko oglądałem skrót - ładne brameczki ale coś mi się nie zgadzało - BetClic na wyjazdówkach :roll:

Obrazek

Słyszeliście coś o jakichś zmianach w tej kwestii?


Obrazek
Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 19 września 2010, 19:15

Też się bardzo zdziwiłem. Może to był miesięczny hołd ? :angry:
Jedynym pozytywem koszulek z tego sezonu były dla mnie właśnie wyjazdowe, i brak sponsora na nich. Było za dobrze :ok:


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 19 września 2010, 19:30

co w gadacie, mi osobiście wyjazdowe ze sponsorem się podobają dużo lepiej od pierwszego kompletu strojów, ten "naklejany" sponsor BetClicka nie kłuje tak w oczy jak przy czarnych pasach :whistle: ja tam drugi komplet z Betem oceniam pozytywnie vel sympatycznie, jeśli będą grać w nich tak jak dzisiaj ... :C


alex_KiNiO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lipca 2006
Posty: 361
Rejestracja: 18 lipca 2006

Nieprzeczytany post 19 września 2010, 20:12

No niestety. Mamy też "naklejeczkę" na wyjazdówkach. Fakt, że nie kuje to tak w oczy jak w domówkach, ale liczyłem na to, że ta koszulka pozostanie bez sponsora na niej, bo wyglądała jak dla mnie świetnie. Teraz ten "BetClic" popsuł poniekąd wygląd tej koszulki. I ten nieco inny odcień bieli na pasach, a na tle loga. :|

Może klub wyda jakieś info w tej sprawie. Bo wyjazdówka miała być "czysta", no a jednak nie jest. Czyżby pan Blanc chciał zarobić jeszcze trochę grosza na BetClic'u? Bo chyba nie oddał im miejsca na wyjazdówce, od tak sobie, byle coś tam było... A poza tym, było by to sprzeczne z tym co pan Blanc mówił wcześniej, co przypomniał już tabo.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości.
Gianni Agnelli
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 19 września 2010, 21:22

Podczas dzisiejszego mecz nawet nie zwróciłem na to uwagi :whistle:

Mi to jest obojętne czy jest ten sponsor na wyjazdówkach czy go nie ma (lecz lepiej wygląda z betclickiem jak dla mnie)


Monte Cristo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2006
Posty: 1592
Rejestracja: 15 września 2006

Nieprzeczytany post 19 września 2010, 22:36

tabo89 pisze:Na początku pozwolę sobie zacytować fragment tego newsa, w którym Blanc wypowiada się na temat koszulki wyjazdowej, na której nie było sponsora:
Na koszulce domowej widnieje już marka BetClic, na wyjazdowej nie ma natomiast sponsora. Na jej temat Jean-Claude Blanc powiedział: "Jest swego rodzaju hołdem oddanym produkcji włoskiej, strategii, którą uskuteczniamy również w przypadku naszego nowego stadionu"


Słyszeliście coś o jakichś zmianach w tej kwestii?
Niby nigdzie nie zaprzeczyl ze bedzie sponsor... Ale dziwne, bo w sklepie tez sponsora nie widzialem.
Mateuszello pisze:
Monte Cristo pisze:
LukaS pisze:
A można wiedzieć w jakim sklepie i gdzie ? :)
Sklep Derby, Sergelgatan 11, 115 57 Sztockholm :prochno:

Chodzi o to ze tlo na naklejce Betclic ma inny odcien niz biale pasy, dlatego to wcale tak zle nie wyglada.
Sztockholm :smile: :prochno:
A jak je widziałeś to sprawdzałeś cenę? Jak tak to ile kosztowały?
No niestety nie, zupelnie zapomnialem (albo wogole nie bylem zainteresowany, bo nie mam zamiaru kupic tych koszulek zanim nie bedzie promocjii w Juvestore pod koniec lata 2011) ale w przyszlym tygodniu jade na miasto i moge sprawdzic. ;)


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 19 września 2010, 22:47

"Jest swego rodzaju hołdem oddanym produkcji włoskiej, strategii, którą uskuteczniamy również w przypadku naszego nowego stadionu"

To mówił Blanc o samej koszulce i jej barwach a nie na temat tego że nie ma logo sponsora na niej. Hołdem jest wygląd koszulki a nie fakt, że nie było sponsora. Widocznie już się dogadali.


D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 19 września 2010, 23:45

Im dluzej ogladam zdjecia z meczu z Udinese, tym bardziej jestem przekonany ze te nasze tegoroczne wyjazdówki są najlepszymi wyjazdówkami w ostatnich paru(jak nie parunastu) sezonach. A te "ząbki" dodaja im swego rodzaju uroku. Mega koty jednym słowem!


Obrazek
ToM.MaR

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2006
Posty: 54
Rejestracja: 12 marca 2006

Nieprzeczytany post 24 września 2010, 11:22

koszulki są bardzo fajne.
miło się ogląda mecze z udziałem JUVE


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 18 października 2010, 15:53

Obrazek

Przed chwilą poznaliśmy sponsora, którego logo widniało będzie na koszulkach wyjazdowych - jest to firma Balocco:

http://juventus.it/site/eng/NEWS_newsev ... FDE24E.asp

Pierwsze zdjęcia nowej/starej koszulki, jak powiedział Storari z bardzo smacznym sponsorem:

Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Prezentuje się o niebo lepiej niż ten nieszczęsny BetClic.


Obrazek
Myzarel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2006
Posty: 893
Rejestracja: 25 maja 2006

Nieprzeczytany post 18 października 2010, 16:58

Ładne, chociaż i do BetClicka już przywykłem :) a dodatkowa kasa się przyda także dobrze jest, Blanc się na finansach zna i niech się zajmuje amen. :D


Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie. - Giampiero Boniperti
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 18 października 2010, 17:14

Prezentuje się lepiej niż BetClic, ale to taki bezpłciowy sponsor, mało znany :) No ale lepsi przyjdą z czasem :>


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 18 października 2010, 17:20

No i dobrze Storari powiedział bo na koszulce bramkarskiej o niebo lepiej prezentuje się Balocco niż BetClick! :D
A na wyjazdowych, czy ja wiem? może być


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 18 października 2010, 19:28

stahoo pisze:Prezentuje się lepiej niż BetClic, ale to taki bezpłciowy sponsor, mało znany :)
Nie wiadomo ile kasy mamy z racji tego kontraktu, na pewno mniej niż od BC ale podoba mi się nawiązywanie współpracy z firmami włoskimi. Jedzonko się zawsze lepiej kojarzy niż bukmacherka. A że mało znany to racja ale po to mamy to logo, żeby więcej ludzi je poznało :P

Więcej szczegółów na temat współpracy można przeczytać w komunikacie prasowym:
http://juventus.it/site/filesite/news/C ... _10_10.pdf

Dowiadujemy się z niego, że umowa obowiązuje do 30.06.2011 roku a logo Balocco w razie konieczności pojawi się także na koszulce alternatywnej (srebrnej z zeszłego sezonu). Zobaczymy je w 12 meczach Serie A oraz w niektórych sparingach.

W nowej koszulce pojawił się dziś w JuveStore Milos Krasic, który spotkał się tam z fanami:
Obrazek

Więcej zdjęć z prezentacji sponsora znajduje się już w galerii JuvePoland.

Przy okazji przeglądania pewnego zagranicznego forum natknąłem się na niesamowitą bluzę:

ObrazekObrazekObrazek

Może i Nike nie popisało się w tym sezonie w sprawie koszulek meczowych ale chyba się zgodzicie, że ubrania robi zarąbiste.


Obrazek
ODPOWIEDZ