HipHopowa strona Forum.

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
IGI

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 594
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2004, 21:55

Slim pisze:Co do Poznanskiego HipHopu - tak to racja nie lubie go....
Hmmm ja shanuje troshke Owala, a ubustwiam ( :D ) Hansa (52 Dębiec). Utwory "Kęs","Siła","Konfrontacje" i "Powiem" sa dopracowane niemal do perfekcji, zmushaja do przemyslen. Poza tym kapitalny wokal, troshke gorzej z bitami, ale ogolnie sooper (no moze poza utworem "drut" :? ). A no i trzeba dodac ze Hans jest calkiem inteligentnym czlowiekiem :) Czytalem wiele wywiadow i wiem ze jest wlasciwa osoba na wlasciwym miejscu :) Poza tym watpie zeby kiedykolwiek utopil sie w komercji...


Obrazek
Pawciosss

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 maja 2004
Posty: 669
Rejestracja: 02 maja 2004

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2004, 21:52

Sorki za link http://beyond-nightfall.net/albums/
Troszkę albumów - jakby ktoś nie miał.
Aha na www.wielkiejol.com już jest Buhh 3. Nawet niezły ,ale poprzednie były troszkę lepsze. Dużo klejenia starych utworów TDF.


Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2004, 10:48

co powiecei na temat nowego kawałka Pei ??? nosi on nazwe Ku###kie życie - według mnie jest abrdzo dobry tylko ma jedna wade refren... nie rozumiem po co tyle przeklenstw w refrenie, a zwrotki są świetne. Oby nowy krazek był rownie dobry. Sam się juz nie moe doczekac...
PS. Pawciosss dzeki za linki. Nie widzialem ze buhh juz wyszedl :|


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2004, 12:33

Andrewtbg pisze:co powiecei na temat nowego kawałka Pei ??? nosi on nazwe Ku###kie życie - według mnie jest abrdzo dobry tylko ma jedna wade refren... nie rozumiem po co tyle przeklenstw w refrenie, a zwrotki są świetne. Oby nowy krazek był rownie dobry. Sam się juz nie moe doczekac...
PS. Pawciosss dzeki za linki. Nie widzialem ze buhh juz wyszedl :|
No w Sumie Masz Racje Piosenka jest super ale ale w sumie tych przekleństw wcale tam nei jest dużo ale cóz Peja zawsze słyną z łaciny podwórkowej. Chciałbym Poznać Wszą opinię na temat najlepszego DJ HH według mnie Decks jest dobry ale podoba mi się też 600v (tylko nienawidze jak nagrywa piosenki) wole jak miksuje :twisted: aha no i dobry jest jeszcze DJ Deszczu Strugi


Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2004, 12:37

Co do DJ Decksa to zgadzam sie. Nagral ostatnio bardzo dobry mistape vol 3 ( rok temu :lol: ). A w USA sądze, że Dj Whoo Kid rzadzi!!! On nei ma sobie równych! Wystarczy posłuchac mixtapów z jego udziałem ( m. In. G-UNIT RADIO 1-9 )


stazzorZ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lipca 2004
Posty: 199
Rejestracja: 07 lipca 2004

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2004, 15:25

z której polskiej płyty INTRO uwazacie za najlepsze?


Obrazek
Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2004, 20:13

stazzorZ pisze:z której polskiej płyty INTRO uwazacie za najlepsze?
ostatnio co raz mniej jest takich płyt na której jest INTRO, ale mi sie wydaje, że najlepsze znajduje sie na płycie "Na legalu? " pei . Ogólnie skity są tam świetne


Juverulez!

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 sierpnia 2003
Posty: 606
Rejestracja: 08 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2004, 20:53

najlepesze intro to ma bodajrze analogia...
A mam pytanko, macie moze gdzies linka do <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> zycia peji?


Obrazek
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2004, 21:49

Najlepsze Intro jest bezapelacyjnie na Peja - Na legalu - ''Nie Jestem Sławnym Muzykiem'' :D A Link Do Piosenke Pei można Zassać tutaj: http://www.strefahh.pl/index.php?strona=mp3/sciagnij Uwaga trzeba się zarejestrować a piosenka to numer 194 bodajże :D yy autografy później :D


Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 23 grudnia 2004, 21:23

Pelson pisze:Najlepsze Intro jest bezapelacyjnie na Peja - Na legalu - ''Nie Jestem Sławnym Muzykiem'' :D A Link Do Piosenke Pei można Zassać tutaj: http://www.strefahh.pl/index.php?strona=mp3/sciagnij Uwaga trzeba się zarejestrować a piosenka to numer 194 bodajże :D yy autografy później :D
o wielkie dzieki... sczerze powiem, ze dużo razy słyszalem ten kawalek ale w clipe :lol: :lol: na vivie strasznie sie tym ekscytuja.

a co sądzicie o G-UNIT RADIO 9 ???bo według mnie mixtape jest świetny, a najlepszy kawalek to Loyal to the game - z 2Pac'am.... o to i okładka tego mixtape
Obrazek

Macie tu jeszcze link do piosenki The game - New York, o którym pisalem wcześniej.
http://g-unitworld.com/audio/TheGame_Ne ... d_com).mp3
oceńcie go.
peace


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 23 grudnia 2004, 22:02

Andrewtbg pisze:
Macie tu jeszcze link do piosenki The game - New York, o którym pisalem wcześniej.
http://g-unitworld.com/audio/TheGame_Ne ... d_com).mp3
oceńcie go.
peace
Już wcześniej podałeś Mi Link Na Gadulcu i muszę Ci przyzanać że Piosenka naprawde jest odjechana chłopaki naprawde nieźle zapodają ogólnie piosenka jest wyrąbista ale i tak refren w niej wymiata

P.S: Slim Tak Sobie Szperałem Forum i znalazłem twojego posta w topicu ''Jakiej Muzy Słuchacie'' http://www.juvepoland.com/forum/viewtop ... c&start=30 Dziwi Mnie Twój Post 12 od góry Piszesz w Nim Że Owal/MCdwa to prawidzy Hip Hop
A oto twój niedawy post a raczej urywek twojego posta w tym topicu:
MEZO, 18L, ASCETOHOLIX, LIBER, OWAL/MCDWA --> Zanim Ktos nazwie to HipHopem to sie zastanowi... Gdzie tutaj chociaz minimum HH? Nie ma... POP z RYMEM tak to mozna nazwac... Rymy bez sensu byle lecialo... melodia? jak z DISCO POLO... sens? przekaz? BRAK.... To nie jest HipHop....

Mówisz też w tym poście że Peja jest neidoceniony a tutaj teraz Peja to Komercha jak tak szybko bedziesz zmieniał zdaniem to bedziesz specjalistą o bluesa albo jazzu a nie westsidu


Slim

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1198
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 23 grudnia 2004, 23:39

No zobacz masz racje... pisalem tak... Pamietam nawet jak to pisalem.... Jednak jak posluchasz OWALA KIEDYS i OWALA TERAZ to zrozumiesz o co mi teraz chodzi... Z czasem mi sie wyklarowala opinia o nim...


Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 26 grudnia 2004, 08:56

Teraz wam podam mp3, któe znajdziecie na płytce 50 centa. 2min ma ta piosenka, nie jest to jakas rewelacja ale mi sie podoba.
o to link:
http://cypresshill.hip-hop.pl/50_Cent-P ... wnfall.mp3

Wyraźcie swoja opinie


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 26 grudnia 2004, 11:05

No piosenka nawet niezła ale od kąd słucham 50 Centa to wydaje mi się że stać go na coś lepszego. 50 Cent jest niezły 2 w Stanach oczywiście zaraz po 2Pacu :wink: bo jeszcze nei widziałem beznadziejnej piosenki Packa aha i polecam ściągnąć piosenkę : 2Pac - Hail Mary według mnei to najlepsza jego piosenka chociaż wszystkie są the beściarskie to według mnie ta sie wybija!


lukask1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 150
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 26 grudnia 2004, 11:14

jak mowimy o 2pac'u (momim ulubionym) i 50 cent to polecam piosenke ktora wspolnie nagrali nazywa sie Realest Killers pozdro 4all


Obrazek
ODPOWIEDZ